Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Τι κάνετε κορίτσια;; σιλβυ μου μην φοβάσαι κανε  την κ οτι γίνει κορίτσι μου!!έχω καλό προαίσθημα για σένα.

Απαπα δεν θέλω θα περιμένω μήπως και αδιαθετησω.. Κοριτσάκια τι θα κάνετε την κυριακη? Πείτε καμία ιδέα για 14 Φλεβάρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ ξέρεις κορίτσι μου..εγώ δεν θα κάνω τίποτα δουλεύω νωρίς το απόγευμα,ο άντρας μου δουλεύει το βράδυ οποτε λογικά θα συναντηθουμε για 1-2 ώρες το μεσημέρι λογικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ γω το σκεφτόμουν τι να.κάνω. Μάλλον θα βγούμε το βραδακι να φάμε.έξω. Το κακό είναι ότι θα είμαι αδιαθετη. Κ έχω πάρει κάτι ωραια εσώρουχα.... Αλλά δε θα μπορώ να τα βαλω:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Εσύ ξέρεις κορίτσι μου..εγώ δεν θα κάνω τίποτα δουλεύω νωρίς το απόγευμα,ο άντρας μου δουλεύει το βράδυ οποτε λογικά θα συναντηθουμε για 1-2 ώρες το μεσημέρι λογικά.

Και εγώ τα ίδια θα δουλεύω το απόγευμα μέχρι αργά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nikh85 είπε:

Κ γω το σκεφτόμουν τι να.κάνω. Μάλλον θα βγούμε το βραδακι να φάμε.έξω. Το κακό είναι ότι θα είμαι αδιαθετη. Κ έχω πάρει κάτι ωραια εσώρουχα.... Αλλά δε θα μπορώ να τα βαλω:cry:

Υπομονή θα τα βάλεις κάποια στιγμή.. Εγώ έλεγα να του πάρω ένα δωράκι μωρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι από δωράκια βρίσκεις μπολικα. Εγώ θα πάρω κάτι απλό αλλά συμβολικο. Ένα αρκουδάκι μια καρδουλα αυτα τα χαζα ξέρεις. Είναι δύσκολα τα οικονομικά μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:
στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Ναι από δωράκια βρίσκεις μπολικα. Εγώ θα πάρω κάτι απλό αλλά συμβολικο. Ένα αρκουδάκι μια καρδουλα αυτα τα χαζα ξέρεις. Είναι δύσκολα τα οικονομικά μας... 

Καλά ναι και εγώ κάτι συμβολικό αυτά τα αρκουδάκια εκείνη την ημέρα είναι πανάκριβα ρε παιδάκι μου

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Και εγώ τα ίδια θα δουλεύω το απόγευμα μέχρι αργά 

Και το Σάββατο παλι δουλεύω νωρίς το απόγευμα αλλά μάλλον θα σχολασω αργά..ξέρω κάποιους που εχουν επέτειο κ απο οτι έχω μαθει θα μαζευτουν εδω.έχει τα γενέθλια της και στις 14 ή γυναικα οπότε θα το πανε μέχρι αργά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Kalimera koritsakia! Ax egw t eixa ksexasei. Synithws t pairnw tourta k t grafw mia karta anaferontas ola ta omorfa p perasame enan akomi nxrono. 

Καλημέρα diwni..αυτό είναι παρα πολύ ωραιοοο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Angela25 είπε:

Φαρμακειο ο τυπος ετσι?κανονικα ποσο παει μια εξωσωματικη γνωριζεται?

Περιπου 4.000 χιλιαδες !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσια έχω μπει κ διαβαζω κ αλλά για αυτους και πραγματικα είναι παρα πολύ συγκινητικό.17 χρόνια μαζί κ είχε κανει ή γυναικα 4 αποτυχημένες εξωσωματικές.στο πρωτο επέλεξαν να κανουν μονο ενα έμβρυο με την εμβρυομεταφορα κ τα υπολοιπα τα εβαλαν στην κατάψυξη οπου μπορούν να μείνουν 5-6 χρόνια.κ τα δίδυμα που εκαναν είναι έμβρυα απο εκείνη την εξωσωματική.

Εχω ενα χασημο πως ειπαμε τον γιατρο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εχω ενα χασημο πως ειπαμε τον γιατρο???

Παντός λέγεται love μου...παρεπιπτοντως ξέχασα να σας το πω χθες.. στο πρώτο τους παιδι ηταν απο τον 5ο μήνα μέσα στο νοσοκομείο μέχρι και να γεννήσει γιατί είχε παρα πολύ μεγαλο κίνδυνο ή εγκυμοσύνη της..έτυχε...στα δίδυμα ηταν όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...