Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Γεια σου νίκη..δηλαδή όταν έχεις μια φορά, εχεις αρκετό; 

Γειά σου κι εσένα όχι ίσα ίσα στο χαρτί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Γειά σου κι εσένα όχι ίσα ίσα στο χαρτί 

Νίκη εγώ δεν νομίζω οτι ειναι περίοδος αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia! Ekana doulitses k molis ekana kafedaki k araksa. Douleyw t vrady. Niki pote itan i teleytaia fora p eixes periodo? Silvy m symfwnw me tin tweema. Apo ti stigmi - mera p exeis woriksia einai sygkekrimenes oi meres gia tin periodo!Eyxomai eyxomai eyxomai na einai emfyteysi! Ksekourasi k xalarwsi aytes tis meres k min kaneis varies douleies.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Tweema m esy pws ta pas me tis episkepseis sou sto wc?

Χαχαχαχα

Καλησπερα diwni..Κανονικά όπως ηταν..απλα σήμερα προσπαθώ να κρατιεμαι γιατί δεν μπορω άλλο.νομιζω όμως οτι έχω συνέχεια υγρά και φοράω σερβιετακι..έχω αυτό το πρήξιμο χαμηλά κ πονάει ή μέση μου..αύριο το πρωι δουλεύω αν συνεχιστεί κ το πρωι θα κλείσω ραντεβού. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Νίκη εγώ δεν νομίζω οτι ειναι περίοδος αυτό.

Και τι να είναι..; δεν βρήκα τίποτα στο Internet 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Και τι να είναι..; δεν βρήκα τίποτα στο Internet 

Α δεν ξέρω..πάντως μια φορά την ημερα κ λίγο δεν μου φαίνεται για περίοδος εμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έχω σκεφτεί να κάνω τεστ αλλά λέω μπα θα είναι αρνητικό.. σήμερα που είμαι όλοι μέρα όρθια τώρα εμφανίστηκε έντονο κόκκινο αλλά λίγο λέω να δω και αύριο και μεθαύριο και αν συνεχιστεί να κάνω γενικές αίματος να δούμε μου είπε ο γιατρός μήπως δεν έχω πολύ σίδερο η μου λυπει κάτι άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia na rwtisw kati? Simera exw para polla ygra akrivws opws m eipe o giatros oti prepei na einai otan exw woriksia. T thema einai pws t testaki edeikse mono mia polu axni grammi. Eseis p ta exete xrisimopoiisei otan vgainei thetiko exete alla simadia woriksias? Tyxaonei na exete prwta ygra k meta thetiko test??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διωνη μου δυστυχως δεν γνωριζω...νικη μου πηγαινε να το δεις γτ κι εγω δεν νομιζω να ειναι περιοδος...κι εγω αυτο ειχα αλλα εμενα ηταν λογω καιρου...σιλβυ μου ελπιζω να πανε ολλα καλα μονο μην αγχωθεις...ναι κοριτσια αυριο στις 3 εχω συνεντευξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Koritsia na rwtisw kati? Simera exw para polla ygra akrivws opws m eipe o giatros oti prepei na einai otan exw woriksia. T thema einai pws t testaki edeikse mono mia polu axni grammi. Eseis p ta exete xrisimopoiisei otan vgainei thetiko exete alla simadia woriksias? Tyxaonei na exete prwta ygra k meta thetiko test??

Diwni αυτο με τα υγρά το μπερδευω κι εγώ..τον προηγούμενο μήνα παρατήρησα οτι την ημερα της ωορρηξιας μου τρεχανε..συγνώμη που τα λέω έτσι αλλά δεν μπορω να σκεφτώ κάποιο άλλο τροπο για να το πω..??

Αν εχεις κάποια αμφιβολία για τα τεστ μήπως δεν ανιχνεύσουν την ορμόνη(εγώ π.χ. την είχα)κάνε δυο φορες την ημερα..εμένα κ τους δυο μηνες που τα έχω χρησιμοποιήσει είναι θετικό για 1,5 μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Διωνη μου δυστυχως δεν γνωριζω...νικη μου πηγαινε να το δεις γτ κι εγω δεν νομιζω να ειναι περιοδος...κι εγω αυτο ειχα αλλα εμενα ηταν λογω καιρου...σιλβυ μου ελπιζω να πανε ολλα καλα μονο μην αγχωθεις...ναι κοριτσια αυριο στις 3 εχω συνεντευξη...

Αντζελα καλη επιτυχία για αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κορίτσια θα μου σπάσουν τα νεύρα... μου αργεί παρα πολύ το φόρουμ..το μήνυμα που έγραψα στη Διώνη το έγραψα δυο φορές.. την πρώτη μου το έσβησε και την δεύτερη δεν το φόρτωνε.

Αυτό για τον τραγούδιστη σας το έστειλα για να δείτε ποσο άγχος έχουμε..εγώ αυτό που κατάλαβα ηταν οτι δεν μπορουσαν να κανουν παιδι κ έκαναν δυο φορες εξωσωματικη..και πλεον αφού απεκτησαν 3 παιδάκια δεν τους ένοιαζε πλεον αυτό το κομματι..κ τσουπ φυσιολογικότατα έρχεται το 4ο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...