Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Κουραγιο ath...εγω οταν δουλευα αθηνα σε ενα ξενοδοχειο ξυπναγα 5.30..ατε κοριτσια δεν θελω να το ξαναζησω καταρχας κοιμομουν απ τις 10 και παλι νυσταζα δε μπορουσα να κανω τπτ...γυρναγα και πτωμα στο σπιτι...

Πραγματικά δεν αντέχεται πολύ υπομονή κάθε μέρα ίσα με 5 ώρες ύπνο...κσι οι δουλειές τρέχουν συνέχεια!:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κακο με τη  πρωινη δουλεια ειναι οτι δεν μπορεις να σχοληθεις με δουλειες τυπου δημοσιες υπηρεσιες..κατα τ αλλα ειναι καλο αμα εχεις παιδακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Το κακο με τη  πρωινη δουλεια ειναι οτι δεν μπορεις να σχοληθεις με δουλειες τυπου δημοσιες υπηρεσιες..κατα τ αλλα ειναι καλο αμα εχεις παιδακι...

Συμφωνώ απόλυτα δεν προλαβαίνεις να τακτοποιήσεις τις δουλειές σου βέβαια είμαι 5μηνο οπότε από το Μάιο θα είμαι σε αναζήτηση δουλειάς πάλι εκτώς σν προκύψει εγκυμοσύνη που το εύχομαι κιόλας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!Τι κανετε;;;Νικη85 ειναι δυσκολο να χανεις την μαμα σου.Εγω παντως την βλεπω συχνα στον υπνο μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Βροχες εχει?κατω απο 10 βαθμους?δεν μπορω αλλο κρυο ειμαι στους -10 εδω πανω...χαχαχα

Που μένεις εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tha kaneis ena dialeimma twra apo tin ksenitia! Emena i kolliti m efyge prin mia vdomada gia Germania ep aoriston. Eimaste apo 6 xronwn files kollites.pleon koumpara m k mellontiki nona t paidiou mou de borw na t xonepsw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K gw t idio.Akrivws! Pou mas katantisane. Apo ti mia stenaxwriemai apo tin alli tis eipa kala kanete k feygete (me t agori tis). Deite k kati diaforetiko,aksizei na t prospatheisete. Ti na pw vre koritsia. Kathe mera ginontai tosa p me thlivoun sti xwra mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...