Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Να σαι καλά μακάρι!! Χοριακη θα κάνω στης 15!! 

Εύχομαι ένα τριψήφιο αριθμό!!!  Ουσιαστικά χοντρό πρόβλημα δεν υπάρχει με μας... Ανεξήγητη υπογονημοτητα.... Τρέχα γύρευε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Elia καλώς ήρθες..έκανες νωρίς τεστακι! 

Καλημέρα καλημέρα.... Καλημέρα Angela 25.  Καλημέρα tweets....Αφού εμείς οι γυναίκες είμαστε ανυπομονες.... Μακάρι να βγει ψεύτικο αλλά δυστυχώς εγώ τα self clear τα εμπιστεύομαι πολύ.... Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η elia86 είπε:

Κατάλαβα αφού δεν έχετε κάποιο πρόβλημα είναι θέμα Άγχους.. Πάντως η διαδικασια της σπερματεγχυσης δεν είναι τπτ στην προτείνω ανεπιφύλακτα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η elia86 είπε:

Καλημέρα καλημέρα.... Καλημέρα Angela 25.  Καλημέρα tweets....Αφού εμείς οι γυναίκες είμαστε ανυπομονες.... Μακάρι να βγει ψεύτικο αλλά δυστυχώς εγώ τα self clear τα εμπιστεύομαι πολύ.... Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι ?

Εγώ πιστεύω οτι τα πιο αξιόπιστα είναι τα clear blue..αλλά κ παλι οτι είναι νωρίς..εμείς ξεκινήσανε τον Δεκέμβριο του '14 χαλαρά αλλά τον Δεκέμβρη που μας πέρασε είπαμε να το κοιτάξουμε λίγο παραπανω..πήρα κ τεστ ωορρηξιας θα τα χρησιμοποιήσω 4 μηνες κ αν δεν ερθει πάμε για εξετάσεις. Τώρα περιμένω στις 17 αλλά νομιζω πως καραδοκεί ή ατιμη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Εγώ πιστεύω οτι τα πιο αξιόπιστα είναι τα clear blue..αλλά κ παλι οτι είναι νωρίς..εμείς ξεκινήσανε τον Δεκέμβριο του '14 χαλαρά αλλά τον Δεκέμβρη που μας πέρασε είπαμε να το κοιτάξουμε λίγο παραπανω..πήρα κ τεστ ωορρηξιας θα τα χρησιμοποιήσω 4 μηνες κ αν δεν ερθει πάμε για εξετάσεις. Τώρα περιμένω στις 17 αλλά νομιζω πως καραδοκεί ή ατιμη!! 

Σαλπιγγογραφια έχεις κάνει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Σαλπιγγογραφια έχεις κάνει? 

Όχι σιλβυ μου..εμείς ειχαμε ξεκινήσει παρα πολύ χαλαρά..δεν ήξερα ουτε ποτε ηταν οι γόνιμες να σκεφτείς..τον Δεκέμβριο που πήγα στην γιατρό μου τα συζητασαμε μου είπε ποιες μέρες να προσπαθούμε κ να κανει κ ο άντρας μου σπερμοδιαγραμμα και αν δεν γίνει τίποτα σε 4 μηνες τοτε να κάνω κ εγώ σαλπιγγογραφια..τα συζητησαμε με τον άντρα μου κ είπαμε ας κάνουμε οτι κάνουμε για 4 μηνες κ τοτε να κανει κι αυτός την εξέταση να την πάω στην γιατρό κ να μας πει τι άλλο να κάνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elia καλώς ήρθες στην παρέα μας! κορίτσια εγώ που λέτε ένα διάστημα του είχα στο μυαλό μου συνέχεια.  Τώρα σκέφτομαι να μπω εδώ να δω τι κάνετε! !!Το χώρο ξανά πει ότι από όταν σας βρήκα μια έφυγε ένα μεγάλο άγχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νίκη. Εγώ πάλι δε κοιμηθηκα καθόλου είχα τη λεκάνη αγκαλιά κ έκανα εμετούς έχω κ ένα πονοκέφαλο αστα να πάνε. Μάλλον γαστρεντερίτιδα πάλι...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Γεια σου Νίκη. Εγώ πάλι δε κοιμηθηκα καθόλου είχα τη λεκάνη αγκαλιά κ έκανα εμετούς έχω κ ένα πονοκέφαλο αστα να πάνε. Μάλλον γαστρεντερίτιδα πάλι...

 

Περαστικουλια σου κορίτσι. Μήπως δεν ειναι γαστρεντεριτιδα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου περαστικουλια...ελια μου προσπαθησε να απασχολεις το μυαλο σου με αλλα πραγματακι...με τι ασχολεισαι αν  επιτρεπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η elia86 είπε:

Περαστικουλια σου κορίτσι. Μήπως δεν ειναι γαστρεντεριτιδα????

Ευχαριστώ κορίτσι μ. Μπα γαστρεντερίτιδα είναι. Μόλις αδιαθετησα δεν άντεξε η περίοδος μακριά μ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ αγχώνομαι κ στεναχώριομαι! απλά προσπαθώ να μη με παίρνει από κάτω.  Είπαμε ότι είναι θα το αντιμετωπισουμε δυναμικά!  δεν είμαστε οι μόνοι! Γενικότερα προσπαθώ να γεμίζω τη μέρα μου...Κ εδώ μέσα περνάω πάρα πολύ καλά με την παρέα σας και το ότι μιλάμε κ γενικότερα μας κάνει μεγάλο καλό πιστεύω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Κ αγχώνομαι κ στεναχώριομαι! απλά προσπαθώ να μη με παίρνει από κάτω.  Είπαμε ότι είναι θα το αντιμετωπισουμε δυναμικά!  δεν είμαστε οι μόνοι! Γενικότερα προσπαθώ να γεμίζω τη μέρα μου...Κ εδώ μέσα περνάω πάρα πολύ καλά με την παρέα σας και το ότι μιλάμε κ γενικότερα μας κάνει μεγάλο καλό πιστεύω! 

Έχουμε γίνει μια ωραία παρέα.. το να μοιράζεσαι της ανησυχίες και τα τλπ  είναι καλό σε ήρεμη πιστεύω.. και ιδικά σε ανθρώπους που σε καταλαβενουν... και είναι στον παρόμοια κατάσταση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε νίκη κ γαστεντεριτιδα και περίοδος μαζί σε βρήκαν:cry:..κριμα περαστικά σου και μακάρι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Αχ βρε νίκη κ γαστεντεριτιδα και περίοδος μαζί σε βρήκαν:cry:..κριμα περαστικά σου και μακάρι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός σου!!

Αστα να πάνε!!! Ευχαριστώ να είναι τυχερός και για σένα κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...