Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Κοριτσια εμενα ο αντρας μου σήμερα με έβγαλε απο την κουζίνα και μαγειρεψε εκείνος  (έκανα το προι το τοστ το μεσημέρι τα μακαρόνια το απόγευμα το κέικ και τα βράδυ τα αυγα) χαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μόλις έφαγα μια σαλάτα και μια φέτα μορταδελα και τωρα τρώω σοκοφρετα.. αλλά πεινάω..και δεν ξέρω τι άλλο να φαωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δουλεύει ενωητε απλά είναι δάσκαλος μουσικής και δουλεύει 3 ως 5 ώρες αναλόγως πως είναι το πρόγραμμα του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Κοριτσια εμενα ο αντρας μου σήμερα με έβγαλε απο την κουζίνα και μαγειρεψε εκείνος  (έκανα το προι το τοστ το μεσημέρι τα μακαρόνια το απόγευμα το κέικ και τα βράδυ τα αυγα) χαχ

Χαχαχα τα καλυτερα φαγητά βρεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραια δουλεια!!!εγω πηγαινα σε ωδειο γτ τραγουδαω χρονια εκανα φωνωτικη αλλα πολυ ακριβα κ σταματησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

κι επειδή μου άρεσε ο συνδυασμός μορταδελα κ καπάκι σοκοφρετα κάνω άλλο ενα replay.αχαχαχα

Xaxaxa! Eliwsa!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tweema δεν σε βλεπω καλα...σοκοφρετα βραδυατικα?εγω προτιμω πατατακια....χαχαχαχ...νικη μου η προσπαθεια μετραει..χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Στελλα1986 είπε:

Αχ τι ωραια δουλεια!!!εγω πηγαινα σε ωδειο γτ τραγουδαω χρονια εκανα φωνωτικη αλλα πολυ ακριβα κ σταματησα...

Ax poso se zileyw p tragoudas! Egw eimai entelws parafwni! Borw na akouw oli mera mousiki k o antras m olo m leei stamata na tragoudas se parakalw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διωνη μου τωρα που προσπαθεις για παιδακι να τρως καλα...εγ  τρωω πολλες σαλατες κ φρουτα χωρια τα κυριως γευματα ακομα και στη δουλειανα τ παιρνεις το φρουτακι σ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Tweema δεν σε βλεπω καλα...σοκοφρετα βραδυατικα?εγω προτιμω πατατακια....χαχαχαχ...νικη μου η προσπαθεια μετραει..χαχαχ

Χαχαχα γιατί λες να με πειράξει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

Ax poso se zileyw p tragoudas! Egw eimai entelws parafwni! Borw na akouw oli mera mousiki k o antras m olo m leei stamata na tragoudas se parakalw!

Αυτό το λέει και ο δικός μου και όταν τραγουδάει εκείνος το ίδιο του λέω  (για μουσικός είναι παραφονος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...