Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Κορίτσια έχω μπει κ διαβαζω κ αλλά για αυτους και πραγματικα είναι παρα πολύ συγκινητικό.17 χρόνια μαζί κ είχε κανει ή γυναικα 4 αποτυχημένες εξωσωματικές.στο πρωτο επέλεξαν να κανουν μονο ενα έμβρυο με την εμβρυομεταφορα κ τα υπολοιπα τα εβαλαν στην κατάψυξη οπου μπορούν να μείνουν 5-6 χρόνια.κ τα δίδυμα που εκαναν είναι έμβρυα απο εκείνη την εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως βλεπετε ποσο το παλεψαν αντι να απογοητευτουν και να τα παρατησουν συνεχισαν μεχρι να τα καταφερουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.  πως είναι να μην το περιμένεις δλδ?  κ όλοι αυτοί που πιάνουν τα πολύ στον τρίτο μήνα δεν τ σκέφτονται? δεν τ πιστεύω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια δεν ξέρω τι γίνεται..μπήκα τώρα κ διαβασα για τον γιατρό που πήγαν και εκείνοι τον οποία τον είχα ακουστα...180€ ή πρωτη επίσκεψη στις υπόλοιπες επισκέψεις είναι δωρεάν και 4000€ ή εξωσωματική..το ποσο είναι τεράστιο κ αν θα πετύχει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Koritsia na rwtisw kati? Simera exw para polla ygra akrivws opws m eipe o giatros oti prepei na einai otan exw woriksia. T thema einai pws t testaki edeikse mono mia polu axni grammi. Eseis p ta exete xrisimopoiisei otan vgainei thetiko exete alla simadia woriksias? Tyxaonei na exete prwta ygra k meta thetiko test??

Ναι εμένα μου τυχαίνει να έχω 1-2 μέρες υγρά  και μετά να βγαίνει το θετικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Angela25 είπε:

Φαρμακειο ο τυπος ετσι?κανονικα ποσο παει μια εξωσωματικη γνωριζεται?

Δεν ξέρω αντζελα..αλλά έχω ακούσει οτι τσουζει λίγο ή τιμή της..

Καλά κορίτσια εμείς που έχουμε πει οτι αν δεν έρθει θα κάνουμε έστω εξωσωματική.. έχω μείνει τώρα με την τιμή...ε δεν υπολογιζα και τόσα κ νομιζω οτι ουτε ο άντρας μου τα υπολογίζει..θα του στείλω τώρα το λινκ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την καλύπτει η ασφάλεια του δημοσίου τα μισά έξοδα κάπου το είχα διαβάσει όπως και του μιευτιριο τα μισά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρω στα 2.500 χιλιάρικα από ότι έχω ακούσει. είναι πολλά τα λεφτά.  πάνω στον πόνο όλων των ζευγαριών πατάνε.  Κ μεις είπαμε ότι θα προχωρήσουμε σε εξωσωματική αν δεν έρθει.  τα βρίσκεις τι να κάνεις? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε;;;μπορει να μην γραφω τιποτα.. αλλα παρακολουθω τις συζητησεις σας και πραγματικα νιωθω οτι γνωριζω την καθεμία σας ξεχωριστα ....!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ δν θα έκανα εξωσωματική. Μια φιλη μου έπαθε καρκίνο κ επειδή το έψαξε με γιατρούς βρήκε ότι το έπαθε από τα φάρμακα των 3 εξωσωματικων που έκανε. Κ δεν εκανε κ παιδι κ εμεινε κ στειρα λογω χημεοοθεραπειας. Κ αν δν μου έρθει το παιδάκι φυσιολογικά έχει τόσα στα ιδρύματα που χρειάζονται μια οικογένεια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε;;;μπορει να μην γραφω τιποτα.. αλλα παρακολουθω τις συζητησεις σας και πραγματικα νιωθω οτι γνωριζω την καθεμία σας ξεχωριστα ....!!!????

Γεια σου μινακι..είσαι πολύ καλη!!καλά είμαστε εσύ;; πως παει ή εγκυμοσύνη σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...