Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Agriomoloxa είπε:

Συγνωμη τι εννοεις επρεπε να βγαλεις την ωοθηκη??

Επρεπε να αφερεσω την ωοθυκη για να μην κανω ωορεξια απο την μερια που δεν εχω σαλπιγγα γιατι 9στις 10 που πηγα στο γιατρο να το παρακολουθησω εκανα ωορεξια απο την μερια που δεεεεεεν!!!!!!!αν δεν ειχα ωοθυκη δεν θα εκανα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Silvy είπε:

Το έψαξα ναι και αποφάσισα να το δοκιμάσω.. Είναι καλύτερο να επιχείρησω μια εξωσωματικη? Τουλάχιστον είναι πιο οικονομικό και πιο ανωδυνο.. Ελπίζω να είμαι τυχερή και να τα καταφέρω 

Η εξωσωματικη ειναι ψυχοφθορα και παιρνεις και ενα σορο φαρμακα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομιζω οτι εχουν οι αλλες κοπελες καποιο προβλημα!!Τις αποριες μας και τους προβληματισμους μας τα λεμε συνεχως αν καθομαστε να κουβεντιαζουμε ολη την ωρα για ενα συγκεκριμενο θεμα θα βαρεθουμε και δεν θα υπαρχει ενδιαφερον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love και εγώ μια από τα ίδια μόνο την αριστερή έχω. Εγώ όμως κάνω ωορηξια κανονικά και από τις δύο. Ποσο καιρό προσπαθείς με μια σαλπιγγα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως νομιζεις.εδω γραφουμε τους προβληματισμους μας για κατι πολυ συγκεκριμενο χωρις ονοματα πραγματικα. διοτι καποια πραγματα δεν μπορουμε να τα ρωτησουμε  με αλλους.και εξαλου ο τιτλος της συζητησης ειναι θελω να γινω μαμα,θελω να κανω παιδι.εσενα δεν σε ενδιαφερει προφανως και τοσο γιατι απ οτι ειδα εχεις δυο.σεβασου ολες εμας.και μιλαω μονο για τον ευατο μου αυτη την στιγμη γιατι οι αλλες κοπελες μπορει να εχουν αντιθετη αποψη.λοιπον εστω και για εμενα σεβασου.αν θες να ανεβασεις φωτο το σκυλακι σου μπορω να σου πω που αλλου.μα οχι εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Love και εγώ μια από τα ίδια μόνο την αριστερή έχω. Εγώ όμως κάνω ωορηξια κανονικά και από τις δύο. Ποσο καιρό προσπαθείς με μια σαλπιγγα? 

Απο το 2013 με 2014 αλλα γενηκα περιπου μια δεκαετια!!!!!!!!! Γιατι εκανα τρεις εξωσωματικες χωρις σαλπιγγοιγραφια και ειχα ενα εξωμυτριο με την δευτερη προσπαθεια και δεν ξερω αν εκλεισε απο αυτο!!!!!η ηταν κλειστηηηηηη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνώμη αλλά πώς πήρες την απόφαση να κάνεις εξωσωματικη χωρίς να κάνεις σαλπιγγογραφια? Δεν σου το είπε κανείς γιατρός? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Love και εγώ μια από τα ίδια μόνο την αριστερή έχω. Εγώ όμως κάνω ωορηξια κανονικά και από τις δύο. Ποσο καιρό προσπαθείς με μια σαλπιγγα? 

Καναμε εξετασεις και ειπανε πως και καλα ειχε καποιο προβλημα ο αντρας μου δινουν λαθος θεραπεια !!!!!!μετα ολα οκ!!!!!ειχα περασει επιτροπη και επεμενα για σαλπιγγογραφια και μου ελεγε η γυναικολογος οχι δεν εχεις καποιο προβλημα εσυ και ιδου τα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!!!!και εκανα τις προσπαθειες σε μεγαλο κεντρο στην Αθηνα αλλα τι να πεις ενε σορο προβληματα φαρμακα χειρουργια !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καναμε εξετασεις και ειπανε πως και καλα ειχε καποιο προβλημα ο αντρας μου δινουν λαθος θεραπεια !!!!!!μετα ολα οκ!!!!!ειχα περασει επιτροπη και επεμενα για σαλπιγγογραφια και μου ελεγε η γυναικολογος οχι δεν εχεις καποιο προβλημα εσυ και ιδου τα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!!!!και εκανα τις προσπαθειες σε μεγαλο κεντρο στην Αθηνα αλλα τι να πεις ενε σορο προβληματα φαρμακα χειρουργια !!!!!

Πάντως απαράδεκτο αυτό που σου έκανε ο γιατρός.. Να μπεις τρεις φορές στην διαδικασία εξωσωματικης που στην τελική δεν χρειαζόταν κιόλας! Πάντως αν το πρόβλημα σου είναι ότι έχεις μόνο την αριστερή μην σε αγχώνει. Εγώ έχω την ελπίδα ότι θα μπορέσουμε φυσιολογικά να γίνουμε μανούλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Κοπελα μου προφανως εχεις μεγαλο θεμα!Αν δεν σου αρεσει η συζητηση πολυ απλα ΔΕΝ συμμετεχεις διαβασε και πιο παλιες συζητησεις μου με τα κοριτσια και θα καταλαβεις καποια πραγματα.Ευτυχως που εγω εχω 2 παιδια και λαχταρω να κανω κι αλλα γιατι τα παιδια μου εμενα με εκαναν και θα συνεχισουν να με κανουν καλυτερο ανθρωπο!Οσον αφορα το σκυλι μου δεν εκανα κατι κακο αν εχεις προβλημα απλα προσπερασε αυτα που γραφω!Το να δινεις την αγαπη σου και σε μια ψυχουλα διαφορετικη απο το ανθρωπινο ειδος και να το δειχνεις δεν κανει κακο!Σκεψου να συζητουσαμε τα ιδια και τα ιδια για μια ομαλη εγκυμοσυνη που δεν ερχεται περα οτι μας αγχωνει μας κανει να χασουμε το ενδιαφερον μας για την συζητηση.Σου ευχομαι ολοψυχα συντομα να νιωσεις την χαρα μιας ομαλης εγκυμοσυνης και να εχεις συντομα ενα γερο μωρακι.

Χαχαχα!!θεματα εγω σιγουρα δεν εχω!και νομιζω οτι καταλαβαινετε πολυ καλα τι θελω να πω με αυτο!!και σου ειπα οτι εχω και εγω δυο σκυλακια πιο πανω! Να σου πω!ναι μαλλον εχω θεμα!δεν μπορω να βλεπω η μαλλον να συμμετεχω σε ενα forum που αλλα ντ αλλα της Παρασκευης το γαλα!!και που αλλα λεμε και αλλα κατανοουν ορισμενες!!λοιπον αυταα!!συννενοηθςιτε μεταξυ σας οι δυο που βλεπω μια χαρα συνενοηστε!!γεια και χαρα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ήρεμα... με μερικά κορίτσια εδώ μαι σας όπως η Μαμακουλιτσα η love η νίκη  (όχι εγω) όπως και άλλα κορίτσια γράφαμε σε ένα θέμα που έχει τον ίδιο τίτλο. Εκεί για κάποιολόγο δεν μπορούσαμε  από συνεχίσουμε να γράφουμε για αυτό έκανα αυτό εδώ. Για αυτό αν θες να δεις πόσο ενδιαυερομαστε πιγες είναι στο άλλο θέμα να δεις πόσο μα πόσο ενδιαυερομαστε.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου δεν σ αρεσει αυτο το φορουμ γτ ειναι αλλα ντα αλλα της παρασκευης το γαλα μπορεις να αποχωρησεις αξιοπρεπως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να είναι αλά νταλον  αλλά στα νέα κορίτσια όπως και στα τωρινή απαντάμε σε ότι απορία έχουμε αναπασα στιγμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δν θα σ απαντησω κοπελα μου.το μονο π θα πω ειναι πως ματια εχουν ολες οι κοπελες κ βλεπουν το πως μιλαει η καθε μια απο μας κ τ πως φαιρεται.καληνυχταα λοιπον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agriomoloxa μακαρι ο Θεος να σε αξιωσει να ερθεις στη θεση της εγκυμονουσας Gwgw02 μπας και καταλαβεις οτι πρεπει μιλας με σεβασμο και αξιοπρεπεια σε ανθρωπους που ζουν μια ευχαριστη περιοδο στη ζωη τους.Αν δεν σου αρεσει αυτη η συζητηση μπορεις πολυ ανετα να τα πεις καπου αλλου εδω λεμε αυτα που θελουμε που νοιωθουμε και αυτα που ζουμε με τις δυσκολιες και τις ευκολιες της καθημερινοτητας συμπεριλαμβανομενων και των κατοικιδιων μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Ωραια!!!Με την περιοδο τι εγινε;;;

Τίποτα. Εξαφανίστηκε μάλλον ήταν προειδοποιεί ότι θα έρθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Silvy είπε:

Στην μήτρα όχι αλλά εγώ έχω νιώσει κατά την επαφή πόνο αριστερά χαμηλά 

Εγώ ποτέ δεν έχω νιώσει χαμηλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι σιγά σιγά ξεκίνησα γιατί λογικά σε κανένα μήνα θα θέλει να εχεις έτοιμη και την τζαντα μαιευτηρίου Από κούραση καποιες μερες ναι καποιες μερες όχι τόσο αλλά λαχανιαζω εύκολα όμως  τα βραδια σε γενικές γραμμές κοιμάμαι καλά απλά ακόμα στον ύπνο μου κοιμάμαι αρκετές φορές ανασκελα και ξυπναω με μια δυσφορία κάπως μια ενόχληση και γυριζω πλευρό  εσυ γιατί δεν κοιμάσαι καλά ; 
    • Ευχαριστώ πολύ 😃 Δεν είναι ότι το έχω προδικάσει απλά είναι αυτές οι μέρες σαν την σημερινή με σκέψεις σκέψεις που μου καίνε τον εγκέφαλο.Να τον χαίρεσαι τον μπέμπη σου.Παντα να είναι έτσι χαμογελαστός και υγιής φυσικά.❤️
    • Εγώ παίρνω φυλλικό, cyclacur, utrogestan και prolutex.Πονο όχι δεν έχω,κράμπες θα τις έλεγα.Το στήθος έχει πρηστεί και πονάει κάπως.Ξερω όμως ότι όλα αυτά είναι από τα φάρμακα.Και η κοιλιά από το απόγευμα και μετά έχει σαν πρήξιμο.Τουαλετα πάω συχνά αλλά πινω και αρκετό νερό οπότε δεν το θεωρώ κάπως.Πρεπει να οπλιστούμε με υπομονή έχουμε μέρες ακόμα ❤️🙏❤️🙏
    • έτσι λέω αρχες του μήνα να ξεκινήσω να παίρνω ότι μπορώ! εντωμεταξυ το κοιτάω και με τις μερες και κάπως με βοηθάει πιο πολύ 😂 αλήθεια μπερδευομαι! ενταξει 10 μέρες έμειναν ακόμα 🤷 γενικα κορίτσια κουράζεστε εσείς; εγώ πλέον πάρα πολύ! και συνεχίζω να μην κοιμάμαι καλά τα βράδια 🤦
    • * Τους χωρισα γι αυτο δεν εχω προβλημα στον υπνο... Αλλιως κλασσικη χορωδια διδυμων , τα ξερουν πολλες κοπελες εδω μεσα.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...