Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες εγκυούλες είμαστε;; Εγώ μόλις ξεκίνησα!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα.οχι δν μπορω να το φαω.φαγαμε χτες οτι φαγαμε τα αλλα θα τα πεταξω κ θα φτιαξω με βανιλια σκετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια.Τι εφιαλτικό βραδυ ήταν αυτο για μένα;Εκανα έναν εμετό κατα τις δώδεκα και μετα αισθανόμουν κάτι τρελές καούρες.Μαλλον ερεθίστηκε ο λαιμός μου από τον εμετό.Ευτυχως κατάφερα να κοιμηθώ το πρωι αρκετά.Εσεις τι κάνετε;Για πείτε νέα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!!!! Καλά είμαι και γω αλλά τρέχω γιατί αύριο παντρευομαι!!! Έκλεισα ραντεβού να πάω να ακούσω τον μπεμπη σήμερα!! Ο καιρός ειναι χάλια αλλά ελπίζω αύριο να έχει φτιάξει λίγο!! Εκεί ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο Ντίνα μου?Πολιτικό γάμο κανεις και παντρεύεσαι καθημερινή;Ασε τους άλλους να τρέχουν.Εσυ το νου σου στο μπεμπακο.Να μας πεις μετα που θα τον δεις.Και εδω ο καιρός χαλια αλλα αυτο ειναι το νορμαλ της Αγγλίας.Αφου έχω συνηθίσει αυτη τη μαυρίλα που αν βγάλει ποτε ήλιο μου κακοφαίνεται ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ασε mommy τα ιδια χαλια κ εγω.συνεχεια καούρες και ανσγουλες.ξυπναω κοιμάμαι χάλια. Εδω Αθήνα ψοφο κ χιονόνερο. Βγήκα έξω για ψώνια κ ήθελα να γυρίσω κατευθείαν. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο κοριτσακι μου ο γαμος σου! Περιμενουμε νεα για τον μπεμπακο σου. Εγω κοριτσακια μουκαλα ειμαι κ σημερα απο αναγουλες μονο ζαλαδες έχω κ νιώθω οτι η καρδια μουχτυπάει πιο δυνατα.επισης εχω κατι τσιμπηματα χαμηλα αριστερα οταν σηκωνομαι απο το κρεβατι.. κ επειδη δν ξερω τι ειναι καθομαι σαν καλο παιδακι στο κρεβατι.. ο καιρος εδω..χιονας..αερας κρυο.. ειπανε για χιονια γυρω γυρω κ χιονονερο εδω αλλα οο προγνώσεις για τριπολη πεφτουν παντα εξω.προς το παρον έχει πολυ κρυο..βαρεθηκα μεσα στο σπίτι ρε κοριτσια.. αλλα οσες φορες επιχειρησα να γινω πιο ενεργητικη..ακομα κ μεσα στο σπιτι μετα αρχισαν  να τρεμουν τα ποδια μου...το εχει καμια σας αυτο...;σαν αδυναμια το νιωθω κ μετα τρέμουν τα ποδια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά Fine και οι καούρες ειναι εξίσου άσχημες όπως οι εμετοί.Κυριακη και εγω αδύναμη αισθάνομαι και περιμενω να δω από τις εξετάσεις αίματος ποσό ειναι ο Σίδηρος μου.Απο δουλειές κάνω τα βασικά κάθε μερα γιατι δεν μπορώ να βλέπω και το σπίτι χαλια.Το χειρότερο μου ειναι όταν χρειάζεται να βγω σούπερ μάρκετ για ψώνια.Ο καλός μου δουλεύει κάθε μερα μέχρι αργά το βραδυ Οποτε αναγκαστικά δε μπορεί να με βοηθήσει σε αυτο.Υπολογιζω πως θα μου φύγουν οι εμετοί αρχές Φεβρουαρίου και περιμενω πως και πως να βγαίνουμε και λιγο για καμία βολτούλα με τη μικρη.Και αυτη μπούχτισε κλεισμένη στο σπίτι βλέποντας τηλεοραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο Ντίνα μου?Πολιτικό γάμο κανεις και παντρεύεσαι καθημερινή;Ασε τους άλλους να τρέχουν.Εσυ το νου σου στο μπεμπακο.Να μας πεις μετα που θα τον δεις.Και εδω ο καιρός χαλια αλλα αυτο ειναι το νορμαλ της Αγγλίας.Αφου έχω συνηθίσει αυτη τη μαυρίλα που αν βγάλει ποτε ήλιο μου κακοφαίνεται ???

ευχαριστω πολύ κοπέλα μου!!ναι πολιτικό γιατί δεν προλαβαινουμε για θρησκευτικό!!θα σας πω εννοείται!! Εσύ πως είσαι?εφαγες τίποτα?εδώ κάνει και κρύο ρε γαμωτο όχι μόνο βρέχει!! Και το φόρεμα μου είναι πολύ λεπτό και θα κρυωνω αλλά θα κάνω υπομονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω αυριο να εχει ωραίο καιρό για τον γάμο σου Ντίνα.Απο φαγητό σήμερα λιγο πουρέ έκανα να φαω με λίγη Γκρέιβι σως για να νοστιμισει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή οχι. Ειμαι σίγουρα κομμάτια αλλα δεν τρεμουν τα ποδια μου. Κανενα συμπληρωμα θα θες.εξετασεις κάνετε φανταζομαι ε;; εμενα καποιες φορες πετανε τα νευρα των ποδιων οτα παω να ξαπλωσω την ωρα που χαλαρωνεις.ενοχλητικοτατο.
Στη  Τρίπολη μεσα είσαι κεντρο; Γενικά η Τρίπολη εχει τον δικο της Θεο (Καιρο χαχααχ).Ξερω απ τα μερη σου κ ακομα παρακάτω. 
Ντινα που παντρευεσαι με το καλο;
Mommy εγω παλι αναγουλιαζω
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ @fine μου!! Να σαι καλά και εσύ ότι επιθυμείς κοπέλα μου!κάνε υπομονή @Mommy 5 σε λίγο θα ηρεμήσεις γιατί μπαίνεις στο 2ο τρίμηνο και θα απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!! Εγώ γύρισα απ το γιατρό και μέτρησε το τσουτσουνακι μας είναι 7 χιλιοστά!! Έλιωσα στα γέλια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα 7 χιλιοστά τσουτσουνακι.Εγω δεν ξερω από αυτα μιας και ειμαι κοριτσομανα?Αντε για υπνο τωρα να είσαι φρέσκια φρέσκια αυριο στο γάμο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δυστυχως εχω τρομερο πονοκεφαλο απο το μεσημερι κ αρχισαν κ οι αναγουλες..ειχα κ μια μικρη εξαγωγη αλλα ερχεται κ αλλη. Οσον αφορα τις εξετασεις εκανα κ ειναι ολες πολυ καλες.οσο για την τριπολη...5 χρονια ειμαι μονο εδω.εγω εμενα αθηνα κ καταγωγη εχω απο τη Μήλο το νησι των κυκλαδων.ο συζυγος ειναι απο Δημητσάνα κ ηρθαμε εδω  για μια καλυτερη ζωη για την κορη μας.κ πραγματι..αλλοι οι ρυθμοι.. εδω παιδια..ζουμε..Αθήνα επιβιωναμε..εδω βγαινουμε βλεπουμε τους φιλους μας..ειναι αλλιως..ολα πιο χαλαρα..κ μπορουμε κ να αποταμιευσουμε.οχι πολλα αλλα κατι κανουμε.κ με λιγοτερα χρηματα απο οσα περναμε οταν μεναμε αθηνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή μεθαύριο έρχομαι Δημητσανα για ταξίδι του μέλιτος! Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια!! Έχεις να προτείνεις τίποτα μιας και δεν ξέρουμε εμείς τίποτα ? @Mommy 5 όλα τα παιδάκια είτε αγόρια είτε κορίτσια έχουν την χάρη τους! Γερά να ναι πάνω απ όλα! Το ξέρεις πολύ καλά απ τα παιδάκια σου κιόλας! Σε λίγο θα πέσω ξερή γιατί είμαι κουρασμένη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπου κ να πατε ειναι εξαιρετικα. Για φαγητο προτεινω να πατε ή  στο θολο ή  συο τευθυς.εξαιρετικο φαγητο! Κ αψογοι ανθρωποι! Εύχομαι να περασεις καλα κ αν εχετε χρονο να πατε στο μουσειο υδροκινησης.αξιζει! Αργησα να απαντησω γτ ειχα εξαγωγες...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία!!θα πάμε και στα δύο γιατί θα κάτσουμε 4 μέρες!! Ότι άλλο είναι θα σε ρωτήσω!! Έχεις δοκιμάσει τίποτα σε ανθρακουχο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία!!θα πάμε και στα δύο γιατί θα κάτσουμε 4 μέρες!! Ότι άλλο είναι θα σε ρωτήσω!! Έχεις δοκιμάσει τίποτα σε ανθρακουχο ?

εχω πιει σοδα κ κοκα κολα ααλλα επειδη απο χτες εχω πικριλα στο στομα... δνθελω τπτ σημερα. Οτι θες ρωτα με.εεννοειται!!! Εδω θα ειμαι!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια! 

Κυριακη εκει με τι ασχολείται ο αντρας σου αν επιτρέπεται; Σε ρψτω γιατι οπως ειπε κ η mommy και το δικο μας χωριο λιγο πιο κατω είναι στγ λακωνια αλλα θεωρω μονο αν έχεις ελιες χωραφια κλπ εχεις δουλεια.εμεις τετοια δεν έχουμε οποτε πχ δουλειά σε καποια εταιρεία θα ηταν απιθανο να βρισκαμε.

Ντινα σε σκεφτόμαστε με το καλοοοο! Αθηνα που μένεις; αν θες λες αν θες στειλε πμ βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και από εμένα.....εγω πρέπει να κρύωσα είμαι μπουκωμένη και νιώθω κάπως το λαιμό μου, ευτυχως επιτρέπεται να παίρνω το παναντολ το μπλε, αλλα φοβάμαι να μην κολλήσει και το αγοράκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε σουπερ μαρκετ στην Τρίπολη δουλεύουμε κ οι δυο.οχι στο ιδιο.είμαστε ανταγωνιστές χαχαχαχα. Δουλεια αν ψαξεις βρίσκεις  ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.Κυριακη είσαι λιγο καλυτερα σήμερα;Ελπιζω...Κατερινακι περαστικά σου.Ποσο σε νοιωθω.Χαλια ειμαι και εγω εδω και μια εβδομαδα.Ο πόνος πέρασε με την αντιβίωση αλλα έχω ακομα φοβερό μπούκωμα και πράσινα φλεματα.Ντινα φαντάζομαι ο γάμος θα εχει γινει τωρα Οποτε να ζήσετε κοπέλα μου και να χαρείτε το μωράκι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mommy μου καλυτερα είμαι ναι.για να δουμε πως θα συνεχισει το απογευμα μου...ντινα να ζησετε κοριτσακι μου!! Κατερινακι περαστικα κ σε σενα..αχ κοριτσια..δν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο το κρυολογημα οταν βρίσκεσαι σε ενδιαφερουσα..σε ενοχλουν ππυ σε ενοχλουν ολα..έρχεται κ αυτο...αχ.. καντε υπομονη κοριτσάκια μου..❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...