Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες εγκυούλες είμαστε;; Εγώ μόλις ξεκίνησα!!!


Recommended Posts

Επειδή έχω μπλεχτεί λίγο θέλετε να συμπληρώσουμε ένα πινακάκι με βασικά στοιχεία;;;;

MEMBER              ΤΕΠ           ΠΗΤ            ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ    ΠΕΡΙΟΧΗ
FINE                 1.10.2015    7.7.2016                 1                     ΑΘΗΝΑ
                ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΒΕΒΑΙΑ
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα ομοιοπαθουσες?Στα χαλια μας όλες Ε;Και σαν να μην έφτανε αυτο έχω την μικρη και το μπαμπά της με βρογχίτιδα και αντιβίωση και από το βραδυ στον υπνο μου άρχισα και εγω να έχω πόνο στο λαιμό και τσούξιμο στη μύτη.Ελπιζω να μη γίνω χειρότερα.Κοριτσια εμένα με βοήθησε πολυ το χάπι που πήρα χθες επειδή ομως πρέπει να ειναι πολυ δυνατά δεν θα παίρνω τρία την ημέρα που ειπε ο γιατρός αλλα μόνο ένα όταν θα ειμαι πολυ πολυ χαλια η όταν θα ειμαι στη δουλεια για να βγάλω τη βαρδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή έχω μπλεχτεί λίγο θέλετε να συμπληρώσουμε ένα πινακάκι με βασικά στοιχεία;;;;

MEMBER              ΤΕΠ           ΠΗΤ            ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ    ΠΕΡΙΟΧΗ
FINE                 1.10.2015    7.7.2016                 1                     ΑΘΗΝΑ
                ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΒΕΒΑΙΑ
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                

 

 

 

Καλώς ήρθες Fine στην παρεα μας.Με το καλο το νινακι σου.Βαλε με και εμένα στο πίνακακι σου.

Mommy 5

13/10/15

20/7/16

4

Μαντσεστερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή έχω μπλεχτεί λίγο θέλετε να συμπληρώσουμε ένα πινακάκι με βασικά στοιχεία;;;;

MEMBER              ΤΕΠ           ΠΗΤ            ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ    ΠΕΡΙΟΧΗ
FINE                 1.10.2015    7.7.2016                 1                     ΑΘΗΝΑ
                ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΒΕΒΑΙΑ
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                

Κυριακή  29/10/15   4/8/16 

1         Τρίπολη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή έχω μπλεχτεί λίγο θέλετε να συμπληρώσουμε ένα πινακάκι με βασικά στοιχεία;;;;

MEMBER              ΤΕΠ           ΠΗΤ            ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ    ΠΕΡΙΟΧΗ
FINE                 1.10.2015    7.7.2016                 1                     ΑΘΗΝΑ
                ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΒΕΒΑΙΑ
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                
                

 

 

 

καλησπερα @fine να σου ζήσει το παιδάκι σου και με το καλο και το δεύτερο! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!! Καλώς ήρθες στην παρέα των γκαστρουλικων!!                                                                 

 

Dina20 16/8/2015  22/5/2016 

0         Αθήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ουτε να φαω δν θελω.. τουαλετα εχω να παω 2 μερες κ το εντερο μου θα εκραγει.. εγω που πηγαινα τουαλέτα πολλες φορές. . Χανω μερες..πφφφ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή έχω μπλεχτεί λίγο θέλετε να συμπληρώσουμε ένα πινακάκι με βασικά στοιχεία;;;;

MEMBER              ΤΕΠ           ΠΗΤ            ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ    ΠΕΡΙΟΧΗ
FINE                 1.10.2015    7.7.2016                 1                     ΑΘΗΝΑ
                ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΒΕΒΑΙΑ
                 
                
                
  Rmln              18.10.15           24.07.16               0

Ευβοια

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δευτερος εμετος κ εχω πιει ελαχιστο νερό ολη μερα..μου εδωσε ο γιατρος το πρεπαρεν..ευελπιστω να φαω σε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου! Να και τα δικα μου στοιχεια 14/9/2015     ΠΗΤ 21/6/2015

                                                                                       0               Χαλκιδα      

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω στους δυο ειμαι σήμερα Κυριακή.Προς το παρόν ομως γιατί μέχρι το βραδυ σιγουρα θα κάνω κι αλλον.Και να φανταστείς ότι πήρα ένα χάπι και εγω το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειπε 3 την ημερα πρωι μεσημερι βραδυ 3 τεταρτα πριν το φαγητο αλλα το θεωρω πολυ.ας δω πως θα ξυπνήσω κ βλέπουμε. Ειμαι καλύτερα αλλα πηγα να σηκωθώ απο το κρεβατι κ παραλιγο να λιποθυμησω.. πραγματικά σημερα εβαλα τα κλαμματα..ουτε να περιποιηθω τον εαυτο μου μπορω ουτε την οικογενεια μου.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ποσό σε καταλαβαίνω Κυριακή.Και εγω τα ίδια σήμερα.Εβαλα τα κλάματα στη λεκάνη της τουαλέτας αφού τα ειχα βγάλει πρώτα.Ο καημένος ο δικός μου ήρθε τρέχοντας να δει τι έγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

MEMBER         ΤΕΠΠΗΤΠΑΙΔΑΚΙΑΠΕΡΙΟΧΗ
Dina2016/8/2015      22/5/2016 0ΑΘΗΝΑ
Maraki!Tk14/9/2015 21/6/20150ΧΑΛΚΙΔΑ
FINE         1.10.15 7.7.151ΑΘΗΝΑ
Mommy 513/10/2015    20/7/20164Μαντσεστερ
Rmln              18.10.15        24.07.160ΕΥΒΟΙΑ
Κυριακή  29/10/2015    4/8/16 1

Τρίπολη 

 

ΛΙΓΟ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΥΥΥΥΥ ΝΟΗΗΗΜΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑ.

Κυριακή 2 μέρες δεν είναι τίποτα....Εδώ μιλάμε για τις διπλάσιες.

Ρώτα το γιατρό σου αν μπορεί να σου δώσει κάτι.

Χθες εγώ από αναγούλες ήμουν συμπαθητικά αλλά σήμερα έχω μια καούρα μα μια καούρααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!! Τελευταια γενναω ε..;;; αχαχχχα σημερα είμαι καλυτερα κ δν εχω παρει κ το χαπι. Χτες μου ειπε να παρω το πηρα κ εφαγα.σήμερα παω δειλα δειλα.δν θελω να πινω φαρμακα..εσεις τι κανετε;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fine εμεις ειμαστε κοντα στις μερες. το αλλο σου το παιδακι ποσο ειναι;; σου ζητησε αδερφακι;;τωρα το εχεις πει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Μην χάνεστε βρε?Εγω χθες ειχα πυρετό και πόνο σε όλα μου τα Κόκκαλα.Σημερα δεν έχω αλλα πονάει τοσο πολυ ο λαιμός μου δεν μπορώ ουτε το σάλιο μου να καταπιώ.Ουφ πια...Θέλω να γίνω καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Μην χάνεστε βρε?Εγω χθες ειχα πυρετό και πόνο σε όλα μου τα Κόκκαλα.Σημερα δεν έχω αλλα πονάει τοσο πολυ ο λαιμός μου δεν μπορώ ουτε το σάλιο μου να καταπιώ.Ουφ πια...Θέλω να γίνω καλα 

περαστικουλια...παρε λιγο τα πανω σου... με τους εμετούς πως πας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσάκι μου.Με τους εμετους τα ίδια.Εναν σήμερα μέχρι στιγμής αλλα και όταν δεν κάνω έχω ανακατεμα τρελό.Τελικα ουτε τα χαπια κάνουν τιποτα.Υπομονη μόνο και τιποτα άλλο.Εσυ πως είσαι;Η μικρη σου τι λεει για το μωρό;Ανυπομονεί και αυτη φαντάζομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσάκι μου.Με τους εμετους τα ίδια.Εναν σήμερα μέχρι στιγμής αλλα και όταν δεν κάνω έχω ανακατεμα τρελό.Τελικα ουτε τα χαπια κάνουν τιποτα.Υπομονη μόνο και τιποτα άλλο.Εσυ πως είσαι;Η μικρη σου τι λεει για το μωρό;Ανυπομονεί και αυτη φαντάζομαι 

εγω με τασεις προς εμετο ειμαι σε σημειο που εχω μονιμα την κουπα αγκαλια για να μην τρεχω στο μπανιο.. κ αυτο με κανει χαλια..το παθαινω οταν σηκωνομαι κ για οση ωρα ειμαι ορθια. Νιωθω αδυναμη.. η μικρη στεναχωριεται που ειμαι ετσι αλλα με χαιδευει κ μου λέει να κανω υπομονη..για να εχουμε το μωρακι μας..ανυπομονει κ αυτή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβα.. πως νιωθεις που ειναι μακρια σου;.. εγω δν μπορω να φανταστω τη ζωη μου χωρίςτην κορη μου.. παντως πολυ χαιρομαι που εχεις τοσα παιδακια!!! Μακαρι να εκανα κ εγω τοσα..κ να ειχα κ λεφτα βεβαια να τους προσφερω..συγνωμη που αργω να απαντησω αλλα απο τος αναγουλες δν αντεχω αλλο.. νιωθω το στομαχι μου ευαισθητο ακομα κ στην αφη.. ασε που η γεύση μου εχει χαλασει τελειως κ δν θελω να φαω τπτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...