Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σημαδια εγκυμοσυνης πριν το πρωτο μηνα


Marakicy

Recommended Posts

 Δεν το περνω σαν συμπτωμα γιατι συνηθως πριν την περιοδο 10 μερες ποναει και πριζετε απλα αυτην την φορα εχω γινει παμελα απο την ημερα της οωριξιας μου και μετα.αλλα καμια φορα ειναι απλα ορμονες.παντως φαντασου οτι μεχρι και το αγορι μου με ρωτησε αν ια μεγαλωσουν κιαλλο χαριτολογοντας αχαχαχα γιατι εκ φυσεως εχω μεγαλο στηθος φαντασου τωρα θα αρχισω τα μουυυυυυυυυυυ αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα!!!! Εισαι απιστευτη!!! Το πιο καλο συμπτωμα παντως της εγκυμοσύνης και της περιόδου ειναι το πρηξιμο στο στηθος!!! Εμενα τελικα μαλλον θα μου ερθει νωρίτερα... Παρατηρησα πριν στο σκουπισμα λιγα ροζ υγρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι δε λες τιποτα!!! Αντε να δουμε... Εγω εχω αλλο ενα πενθήμερο... Εσυ προηγεισαι!!! Αντε να μαθαινουμε καλα νεα!!!!! 

Επεξεργάστηκε από Mar25
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε για τις πολύτιμες συμβουλες σου @Dina20!!!! Εσυ πως εισαι??? 

Εγώ νιώθω μπαλόνι απ το utrogestan και έχω και λίγο άγχος μέχρι να κλείσω τον 4ο!! Θετικές σκέψεις να έχουμε όλες γιατί μόνο αυτές θα μας βοηθήσουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακι μου καλο... Νωρίτερα?? Πφφφ... Ολα γίνονται για καλο! Μη μου στενοχωριεσαι καθολου... Κ εμενα απο οτι φαίνεται θα μου ερθει νωρίτερα... Μαζι και τον επόμενο μηνα!! Να εκμεταλλευτουμε ολες τις μερες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα μαλιστα... Εγω θα ελεγα να προσπαθησεις κανενα διμηνο ακομα... Παντως αν την κανεις σου ευχομαι να ειναι ολα τέλεια και να μεινεις απευθείας εγκυος!!! Αφου μου λες οτι φερνει και τυχη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες. 

Μετα απο δυο βιοχημικες κ μια παλινδρομη κυηση κ μετα απο πληθος εξετασεων που δεν εδειξαν τιποτα, αποφασισαμε να προσπαθησουμε ξανα κ σημερα, 2μερες πριν την αναμενομενη ημερομηνια περιοδου ειδαμε θετικο τεστ εγκυμοσυνης. Το θεμα ειναι οτι φοβαμαι πολυ να κανω εξεταση χοριακης για να μη δω χαμηλες τιμες που δε διπλασιαζονται, οπως τις αλλες φορες. Η γιατρος μου ειπε να ξεκινησω utrogestan μολις δω θετικο τεστ. Ελπιζω αυτην τη φορα να πανε ολα καλα . 

Καλη εγκυμοσυνη σε ολες τις εγκυουλες κ υπομονη κ επιμονη σε οσες προσπαθουν .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα demistress μου!!!! Όλα θα πάνε μια χαρά!!να ελπίζεις πάντα για το καλύτερο και όλα θα πάνε μια χαρά!! Θα έχεις μια εβδομάδα αγωνίας αλλά θα εξελιχθουν όλα μια χαρά!!!είμαστε μαζί σου κορίτσι μου και σου στέλνουμε θετική ενεργεια!! Ότι θες είμαστε εδώ '!κατά τ αλλά καλά είσαι εσύ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  Γεια σας κοριτσια μου καλα ειμαι εσεις πως ειστε?δεν ειναι τοσο η αγωνια οσο το οτι εχω ακουσει οτι ποναει και φοβαμαι αλλα πρεπει πρεπει για να δω το γιατι.σας ευχαριστω που με στηριζετε αληθεια μεσα απο την καρδια μου .?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...