Μετάβαση σε περιεχόμενο

υγρα στην 30η εβδομαδα


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια χρονια πολλα

εκανα υπερηχο προχτες ολα καλα η μπεμπα μας ειναι 1500γρ μεγαλωνει ,μεγαλωνει τα πονακια μαλλον ειναι το εντερο μου η μεγαλωνουν ολα το κακο ειναι οτι εχω ζαχαρο κυησης και τρελλαθηκα την τριτη εχω ραντεβου με ενδοκρινολογο απλα αυτο το ζαχαρο να ρυθμισουμε τωρα πρεπει κατι αλλο ρε κοριτσια ελω τα φωτα σας

σημερα οπως ημουν ορθια αισθανθηκα υγρη παω στο μπανιο και ειχα μια τεραστια παχυρευστη ασπρη βλεννα αλλα μεγαλη ομως και τωρα τελευταια βγαζω αλλα οχι στα καλα καθουμενα οταν σφιγγομαι μονο και παω τουλετα εδω και 1 μηνα τις παρατηρω πρωι μονο μετα ειμαι στεγνη το ντοπλερ ο τραχηλος ειναι μακρυς και ο πλακουντας ωριμανση 1 ο γιατρος μου ειπε ολα καλα χτες που εκανα και υπερηχο και καρδιοταγραφο στο ιασω μαλιστα με 2 γιατρους

δεν εχω υγρα γενικως και εκανα καλλιεργεια ολα καλα απλα εχω μονο ουρεοπλασμα τωρα που θα μοω στον μηνα μου θα ξαναπαρω αντιβιωση λετε να ειναι απο αυτο ?η ειναι φυσιολογικο εγκυμοσυνης

να ανησυχησω?ειχε καμια παχυρευστη βλεννες ασπρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ. Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ (ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ). ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΗΣ (ΕΝΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΥΓΡΑ). ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΚΥΗΣΗΣ (ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ). ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΙΕΖΟΝΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ. ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ, ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ. ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ευχαριστω παρα μα παρα πολυ κοριτσια ηρεμησα

αν και με ξεκινησανε πονακια χαμηλα απο χτες αλλα μου ειπαν οτι και αυτο ειναι φυσιολογικο

εχω πολυ αγχος ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PANA ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ...:P ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ!ΕΙΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ..:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...