Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσύνη Η Οχι


ninaki30

Recommended Posts

καλησπέρα είμαι καινούρια εδω και θέλω βοήθεια... ειχα αδιαθετηση 12 Ιουνίου στις 24 ειχα ελεύθερη επαφη.. μετα απο 5 μερες αρχισαν οι ζαλαδες, ναυτιες, λιγουρες, πονοι χαμηλά, στο στηθος στην θηλη κ ενα ψιλοκαψιμο κ πονοι στην μεση... υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου εύχομαι να είσαι έγγυος αλλά μονο 5 μέρες μετα δεν είναι λίγο νωρις?

δε ξερω καθε οργανισμος αντιδραει κ διαφορετικα , απο εμενα σου ευχομαι τα καλυτερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ πολύ νωρίς είναι αλλά και γω κάπου διαβασα ότι τα συμπτώματα μπορεί να ξεκινήσουν και από την πρώτη μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

KORITSI ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙς 7 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μου φενεται ολες τα ιδια ειμαστε και εγω θελω να κρατησω ενα θετικο τεστακι αλλα τιποτα ειναι οπως ταλετε δεν θελει αγχος...κουραγιο σε ολες μαςς...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιαααα......θα κανετε τεστ self clear 4με 5  μερες πριν την επομενη περιοδο σας αυτο το τεστ ειναιπαρα πολυ καλο......εγω το εκανα 6 μερες πριν καιβγηκε μια παρα μα παρα πολυαχνουλα γραμουλα ροζ...δεν το πυστευα και μετα απο τρεις μερες το εκανα ξανα και επιβεβαιοθηκα....τωρα ειμαι εγκυος και δυανιω το 2ο μηνα.......ευχομαι σε ολες σας κοριτσια τον επομενο μηνα να εισται ολες εγκυουλες:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...