Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Δεν ειναι τιποτα αν το ψαξεις εγκαιρα..Χωρις να σε αγχωσω σου προτινω να πας οσο πιο συντομα μπορεις αφαιρουνται με αποξεση.Κοιταξε το βρε κοριτσι μου χωρις φοβο και αγχος ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλώς σας βρήκα!! Κ εμείς έχουμε 9 μήνες που προσπαθούμε για μωρό χωρίς κανένα πρόβλημα αλλά κ χωρίς αποτελέσμα...παρόλο που είμαι στον χώρο έχω απογοητευτεί πολύ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γινεται επεμβαση σαν την αμβλωση η με λειζερ αν δεν κανω λαθος.Η γνωστη μου εκανε την επεμβαση σαν την αμβλωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια μου..

Dennis καλώς ήρθες..

Μαμακουλιτσα μου καλά είμαι..σήμερα έχουμε ρεπό κ οι δυο και ετοιμαζομαστε να δουμε ταινιουλα.

Νίκη μου μην αγχωνεσαι ..οτι και να είναι διορθώνεται..πήγαινε κάνε τις εξετάσεις σου και όλα θα φτιαχτουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γινεται επεμβαση σαν την αμβλωση η με λειζερ αν δεν κανω λαθος.Η γνωστη μου εκανε την επεμβαση σαν την αμβλωση.

οι πολύποδες είναι σαν μικρά "κερατάκια" επάνω στο τοίχωμα της μήτρας ( βέβαια μπορεί οι πολλές ημέρες περιόδου να οφείλονται σε παρά πολλούς παράγοντες απο άγχος κ στρες μέχρι κ ορμονικές διαταραχές ) η απόξεση γίνεται με τον ίδιο τρόπο που αφαιρούμε κ τα υπολείμματα του εμβρύου μετά την αποβολή ( μακριά απο εμάς ) παίρνουν ένα κάστρο και ξυρίζουν την μήτρα ελαφριά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλώς σας βρήκα!! Κ εμείς έχουμε 9 μήνες που προσπαθούμε για μωρό χωρίς κανένα πρόβλημα αλλά κ χωρίς αποτελέσμα...παρόλο που είμαι στον χώρο έχω απογοητευτεί πολύ ....

καλοκαλος ηρθες  σε γιατρό πιγες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι πολύποδες είναι σαν μικρά "κερατάκια" επάνω στο τοίχωμα της μήτρας ( βέβαια μπορεί οι πολλές ημέρες περιόδου να οφείλονται σε παρά πολλούς παράγοντες απο άγχος κ στρες μέχρι κ ορμονικές διαταραχές ) η απόξεση γίνεται με τον ίδιο τρόπο που αφαιρούμε κ τα υπολείμματα του εμβρύου μετά την αποβολή ( μακριά απο εμάς ) παίρνουν ένα κάστρο και ξυρίζουν την μήτρα ελαφριά .

μακριά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στην παρεα!Καποια στιγμη θα σου ερθει το νινι.Εμεις προσπαθουμε 9 μηνες για το τριτο...Νικη μου απο απλο ενδιαφερον εγω στο λεω ελπιζω να μην με παρεξηγησεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμακουλιτσα δεν παρεξήγω καλά μου τα λες... μπας και πάρω τα πανό μου για να πάω... γιατί λόγο φοβιτσιαρα που είμαι κάνω πίσω..!! Dennis καλός ήρθες στην παρέα μας εγώ προσπαθώ 16 μήνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα καλε τι φοβασαι θα παρεις θαρρος και θα πας γιατι εχεις εναν σκοπο..Αν θελεις παρε και τον αντρα σου μαζι ή καποια φιλη ή ακομα καλυτερα μονη σου εγω παντα παω μονη μου ή περιμενει ο αντρουλης μου απ'εξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυτερα ετσι γιατι συγκεντρωνεσαι στα λογια του γιατρου και νιωθεις σιγουρια γενικοτερα.Το καλοκαιρι Ιουνιο και Ιουλιο μου ηρθε περιοδος μου κρατησε 7 μερες και αφου καθαρισα μετα απο 3 μερες μου ξαναρθε για 4 μερες εχω μια φιλη μαια και μου συστησε εναν πολυ καλο γιατρο.Τελικα ηταν υπολοιματα περιοδου βεβαια μου ειπε να κανω υπομονη και θα ερθει το τριτο.Ειναι εξαιρετικος γιατρος.Τον Αυγουστο ειχα 5 μερες καθυστερηση καναμε πανηγυρι στο σπιτι και κυριως τα κοριτσια πηγα την επομενη για χοριακη αλλα τελικα ηταν αρνητικη.Ανωμαλια του κυκλου μου ειπε? παντως ειναι αψογος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια τι μου ξανετε?Niki ελπιζω να μην ειναι τιποτα αλλα για το πολυποδακιπας αυθημερον!μην ανχωνεσε θα δειςδεν θα ειναι τιποτα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...