Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Χαιρομαι Νικη μου ελπιζω να ξεκουραστηκες!!Tweema τι κανεις;;καλη χρονια με υγεια αγαπη και νινακι!!!!πως περασες;;πηγες πουθενα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα ειναι και στο σπιτι Tweema μου!!!!Γιατι δεν ξεκουραστηκες Νικη μου;;Μαγειρεματα;;;Πηγαμε στον Λογγο εξω απο το Αιγιο πριν την Πατρα.Περασαμε υπεροχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πιο οικονομικά γιατί έχει και 12 διόδια μέχρι θεσσαλονικη και δεν είχε και πάρκινγκ και επιλέξαμε να πάμε με τρένο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα κανατε ετσι και για την αλλαγη..Σκεψου αν ερθει και το νινακι με το καλο δεν θα εχετε την δυνατοτητα να πατε με το τρενο παλι...Μπραβο σας αρκει να το ευχαριστηθηκατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι..Πολλοι πιστευουν οτι ενα μωρο "μπαινει" αναμεσα στο ζευγαρι γιατι στην ουσια ειναι μονο με την μαμα και ο μπαμπας μενει στην ακρη..Γι' αυτο να κανετε πραγματα μαζι τωρα που μπορειτε γιατι μετα θα ειναι δυσκολο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!Tweema μου τι κανεις πως εισαι;;;Νικη μου εσυ;;ψαξτο λιγο αυτο με την περιοδο ειναι υπερ πολλες μερες που σου κραταει μια γνωστη ηταν ετσι τελικα ειχε ενα πολυποδακι που της στεκοταν εμποδιο για να κανει μωρακι και αφου το αφαιρεσε εχει καταφερει να κανει 3 παιδακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταταλα καλά... δεν θα το αμελισω.. παντός με τρομαξες για πολιποδακια.

Επεξεργάστηκε από NikiEmmanouela
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...