Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Θα ερθει μαμακουλιτσα..

Εκανα και σήμερα αρνητικό. Όπως τι χτεσινο..εν τω μεταξύ βρε κορίτσια ήμουν στη δουλεια κ ήμουν σε αναμμένα κάρβουνα..αφήστε που μισή ωρα πριν το κάνω διψουσα ήθελα να πάω τουαλέτα..αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον μαμακουλιτσα είδα τι είναι..αλλα μου φαίνονται λίγο αδιάφορα..ίσως επειδή δεν έχω χρησιμοποιήσει ή γενικά δεν ήξερα τι ηταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις κορες μου τις εκανα και δεν ηξερα τι ειναι οι γονιμες μερες και η ωορρηξια!!!Τωρα πια κοντευω να παρω Master σε οτι αφορα τη συλληψη!!!!χαχαχα!!!!!Ρωτησα μηπως και το χρησιμοποιησε κανενα κοριτσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι ακριβως είναι.. ειδες όμως δεν τα ηξέρες κ έκανες δυο παιδιά..και τώρα που τα ξέρεις δεν έρχεται το άτιμο..στα δυο προηγούμενα είχατε προσπαθήσει ή έγινε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την μεγαλη μου την επιασα με την πρωτη στον πρωτο μηνα την μικρη με περιπου 6 μηνες χαλαρων προσπαθειων..Τωρα παλευουμε για το τριτο αλλα δεν μας κανει την τιμη!!!Με περνει απο κατω ωρες ωρες..Εχω καποιες γνωστες εδω στη γειτονια η μια το τριτο της το επιασε μετα απο 9 ολοκληρα χρονια και η αλλη το δευτερο μετα απο 10 χρονια προσπαθειων...Βεβαια η γυναικα του κολλητου του αντρουλη μου καθε χρονο επιανε 4 εχουνε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Καλημέρα κορίτσια..

Συγνώμη μαμακουλιτσα για χτες αλλά με πήρε ο ύπνος,με το ζόρι κρατιομουν.

Ευκολα τις έπιασες..θα ερθει κορίτσι μου μην το σκέφτεσαι και πολύ.και μπράβο σου που θέλεις και τρίτο παιδάκι!!

Σκεψου τώρα τις υπόλοιπες που δεν έχουν καν παιδι πως σκεφτόμαστε...καταλαβαινεις πιστεύω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι το βράδυ γυρναμε.... κορίτσια ιδα την ξαδέρφη μου με φουσκομενη κοιλίτσα και είναι στον μήνα της αχ κορίτσια ζιλεψα.. είπα απο μέσα μου πόσο θα ήθελα κι εγώ....!! Θα ερθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου μην τ βαζεις κατω ..και εγω ετσι ημουνα ..και μαλλον το τσιμπησα τ σπορακι μου ..μην χανεις ελπιδες.αργα η γρηγορα θα ερθει ..αρκει να μην τ εχεις στο μυαλο σου ..οταν δεν τ εχεις στο προγραμμα ερχεται πιο γρηγορα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..!! Εμένα μου ξανά έστειλαν ζώνη.. χαχα

Γεια σου Νίκη. Αν δεν τη χρειάζεται τη δεύτερη ζώνη κ δεν έχεις που να τη δώσεις να ξερεις ενδιαφέρομαι!!! Μπορώ να σου γράψω με πμ τα στοιχεία μου να μου τη στειλεις κ θα σου πληρωσω τα έξοδα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε δεν προλαβα να γραψω  αυτες τις μερες αλλα σας διαβασα !!!!!? Niki μου πως περνας ?και εγω νιωθω ετσι γιατι σχεδον το περισσοτερο περιβαλον μου ειναι ολες εγκυος και το μονο που λεω ειναι γιατι οχι ΚΑΙ εγω και ευχομε να πανε σε οοολες ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νίκη. Αν δεν τη χρειάζεται τη δεύτερη ζώνη κ δεν έχεις που να τη δώσεις να ξερεις ενδιαφέρομαι!!! Μπορώ να σου γράψω με πμ τα στοιχεία μου να μου τη στειλεις κ θα σου πληρωσω τα έξοδα...

 

τελικά δεν είχε ζώνη μου εστειλαν 2 καρποσταλ  δύο εικόνες και ένα κείμενο τεράστιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά δεν είχε ζώνη μου εστειλαν 2 καρποσταλ  δύο εικόνες και ένα κείμενο τεράστιο..

Σ ευχαριστω πολυ που μου απαντησες! Μήπως μπορείς να μου πεις πως θα την πάρω κ γω? Πρέπει να γράψω γράμμα κ σε ποια διεύθυνση? Ή να πάρω κάπου τηλ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...