Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εγω κοριτσια εκανα το τελευταιο τεστ ωορρηξιας στις 24 και μου βγηκε ελαχιστα πιο αχνο απο την γραμμη ελεγχου ετσι μου βγηκε και τον προηγουμενο μηνα για 2 συνεχομενες μερες εβγαινε ετσι την 3η ημερα ηταν αρνητικο καραμπινατο..Για να δουμε τι θα γινει αυτον τον μηνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εκανα της home test.Εγω εκανα 1 την ημερα στις 14:00 το μεσημερι αλλα απο τις 12 σταματουσα να πινω καφε νερο κ.τ.λ.Να ξερεις ομως οτι η ωορρηξια μπορει να επηρεαστει απο ψυχολογικους παραγοντες μπορει να γινει νωριτερα ή αργοτερα.Εγω παντως με το που μου τελειωσε η περιοδος τα ξεκινησα εχω κυκλο 28 ημερων και την 14η και την 15η μερα μου βγηκαν θετικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εκανα της home test.Εγω εκανα 1 την ημερα στις 14:00 το μεσημερι αλλα απο τις 12 σταματουσα να πινω καφε νερο κ.τ.λ.Να ξερεις ομως οτι η ωορρηξια μπορει να επηρεαστει απο ψυχολογικους παραγοντες μπορει να γινει νωριτερα ή αργοτερα.Εγω παντως με το που μου τελειωσε η περιοδος τα ξεκινησα εχω κυκλο 28 ημερων και την 14η και την 15η μερα μου βγηκαν θετικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμακουλιτσα πρωτη φορά τα πήρα..

Απο αύριο θα ξεκίνησω καθημερινά ίσως να τα κάνω κ δυο φορές την ημέρα.. πάντως δεν έχω καταλάβει ποτε την ωορρηξία μου.τώρα θα δειξει.. 

Επίσης αποφεύγω το άγχος οσο μπορω γιατί πριν κάποιους μηνες την είχα πατήσει άσχημα.

Τώρα με τα τεστ θα ξέρω τουλάχιστον ποτε έχω και οτι να γίνει θα γίνει.

Εσύ ποσο καιρό τα χρησιμοποιείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον προηγουμενο μηνα τα ξεκινησα παντως βοηθανε γιατι αν σου δειξει θετικο η ωορρηξια γινεται τις επομενες 2 μερες και εννοειται συχνες επαφες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...