Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εδω κανει κρυο χιονισε στην λιμνη (ορεινα)και εχουμε λιγο περισσοτερο κρυο απο τις αλλες μερες αλλα ειπαμε χειμωνας ειναι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω κανει κρυο χιονισε στην λιμνη (ορεινα)και εχουμε λιγο περισσοτερο κρυο απο τις αλλες μερες αλλα ειπαμε χειμωνας ειναι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία..μου αρέσει πολύ ο χειμώνας αλλά εμείς εδώ στην Αθήνα δεν βλέπουμε ουτε λίγο χιονακι..για να δουμε τώρα λένε οτι έρχονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμεις για να δουμε πρεπει να παμε περιπου  20-25χλμ αλλα οπως ειπες λεει για χιονια αλλα να σου πω δεν ενθουσιαζομε γιατι αν πρεπει να βγεις απο τη ζεστουλα σου μπρρρρρ!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμεις για να δουμε πρεπει να παμε περιπου  20-25χλμ αλλα οπως ειπες λεει για χιονια αλλα να σου πω δεν ενθουσιαζομε γιατι αν πρεπει να βγεις απο τη ζεστουλα σου μπρρρρρ!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πριν λίγο είχα την φαεινη ιδέα να κάνω ενα τεστ ωορρηξιας...έλεγα να τα ξεκίνησα αύριο που θα είμαι στην 11η ημερα αλλά μ έτρωγε να το κάνω επειδή έχω πετάξει λιγα σπυρακια κ απο οτι διαβασα στις οδηγιες καλο ειναι να το κανουμε δυο φορες την ημερα για να μην χασουμε το ανεβασμα της ορμονης κ δεν δω ποτε θετικο αποτελεσμα.και τον προηγούμενο μήνα είχα πετάξει σπυρακια αν θυμάμαι καλά 3 μέρες πριν απο την ωορρηξία..

Το εκανα κ σε δευτερόλεπτα μου εμφανίστηκε αλλη μια άχνη...σύμφωνα με τις οδηγίες ειναι αρνητικό..κάτι μου λέει όμως οτι θα κάνω ωορρηξία πρώτοχρόνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...