Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.. εγώ μόλις γυρισα σπίτι μονη γιατί ο αντρας δουλεύει??

Έχω πιει τα κρασακια μου θα συνεχίσω μονη μου και θα κοιμηθώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει νίκη μου.. τουλαχιστον θα ξεφυγεις λίγο απο την καθημερινότητα!

Κ τι δεν θα δινα να το έκανα κι εγώ..

Καλά να περάσεις κορίτσι μου! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν ακούστε τι διάβασα. Το άγχος εμποδίζει να γίνει ωορρηξία αλλά δεν εμποδίζει τη σύλληψη. Το έγραφε ένας καθηγητής γυναικολογίας στην Αμερική. Νομίζω ότι κ γω αλλά κ όλα τα κορίτσια από δω ότι πιστεύαμε ότι δε γίνεται σύλληψη λόγω άγχους αλλά αν ισχύει αυτό που διάβασα δεν είναι έτσι. Εγώ τον προηγούμενο μήνα τσεκαρα με τεστ ότι είχα ωορρηξία ήρθα σε επαφή αλλά άγχος φουλ. Δεν έχει όμως καμία σημασια το άγχος εφόσον γίνεται ωορρηξία! Ελπίζω να μη σας μπερδεψα. Έχετε ρωτήσει το γιατρό σας γι αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλός ήρθες στην παρέα μας.. το έχω ακούσει κι εγω

Ευχαριστω! Θα ρωτησω κ γω το γυναικολόγο μου. Αλλά κοτζαμ καθηγητής σε πανεπιστήμιο λάθος θα κάνει? Οπότε κορίτσια αν επιβεβαιωνετε ωορρηξία κάθε μηνα είτε με τεστ είτε με το γιατρό και δεν υπαρχει καποιο αλλο προβλημα δεν θα μας εμποδίσει το άγχος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα νίκη και καλώς ήρθες..

Είναι αλήθεια οτι το άγχος εμποδίζει να γίνει ωορρηξία.

Περσυ που είχα παει στη γυναικολόγο για τεστ παπ και πρωτη φορά στη συγκεκριμένη είχα παει λιγες μέρες πριν τημ ωορρηξία.. εγώ είχα πόνους δεξια..το έχω ξανααναφερει στα κορίτσια.. 

Μου έδωσε καποιες εξετάσεις να κάνω.. ή μια αίματος ηταν για την ενδομητριωση.. εγώ αφου μου τις έγραψε είχα διαβάσει χίλια δυο πραγματα μς αποτέλεσμα να έχω αγχωθει παρα πολύ.. βγαίνουν όλες καθαρές..της πάω τα αποτελεσματα αλλά εκείνες τις μέρες είχα έντονους πονους..μου έγραψε να κάνω και εξέταση ούρων και υπερηχο νεφρών..για να δει μήπως έχω τίποτα απο εκεί..

Στον υπερηχο νεφρών είδε ο ακτινολογος οτι έχω ωοθυλακιο ή 23 ή 24 εκ.εγώ όμως περίμενα περίοδο.. 

Το είδε ή γυναικολόγος κ μου είπε μετά την περίοδο να κάνουμε υπέρηχο για να δουμε αν έφυγε..

Τελικά και ή περίοδος καθυστέρησε και αυτό έφυγε ευτυχώς.. 

Το άγχος κανει κακό παντού..κ το στρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια !!!!το ειχα ακουσει και εγω αυτο που λετε αλλα δεν το εδωσα και τοσο συμασια τοτε!!!!! Νικη καλως ηρθες !!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...