Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εγώ κορίτσια σήμερα χαλαρά και αύριο στις τσίτα το μεσημέρι στα πεθερικα μου το βράδυ δουλειά και καπάκι μετά από δουλειά ταξίδι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ love νόμιζα οτι θα τα καταφερνατε σήμερα.. κοιταξε κ λίγο τον εαυτό σου όμως!

Εγώ κορίτσια δουλεύω το πρωι,όταν θα σχολασω θα πάω με τους γονείς του αντρα μου και το βράδυ θα δουλεύει εκείνος..

Νικουλα που καλά θα πάτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εμενα μου ηρθε σαν αλληλογραφια μαλιστα ζητησα και ενα κομποσκοινι και μου εστειλαν το κομποσκοινι ενα σταυρουδακι κοκκινο με χαντρακια ενα βραχιολακι με πετρες 2 χαρτινες εικονιτσες και μια καρτ ποσταλ με την Μονη και μια επιστολη τρισελιδη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ξεχναμε και τον εαυτο μας οπως λεει ο αντρας μου:Δουλευουμε για να ζουμε και οχι να ζουμε για να δουλευουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εμενα μου ηρθε σαν αλληλογραφια μαλιστα ζητησα και ενα κομποσκοινι και μου εστειλαν το κομποσκοινι ενα σταυρουδακι κοκκινο με χαντρακια ενα βραχιολακι με πετρες 2 χαρτινες εικονιτσες και μια καρτ ποσταλ με την Μονη και μια επιστολη τρισελιδη.

 

εεμένα μια εικόνα και ένα χαρτί που δεν ξέρω τι λέει. Πληρωσες τιποτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις το μεσυμερι στα πεθερικα το βραδυ στη μαμα και στη γιαγια και την επομενη πααααλι δουλεια αλλα μετα το μεσυμερι!!!παλι καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια Καλα Χριστουγεννα να εχουμε με υγεια και αγαπη.Να χαιρεστε την οικογενεια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....

Οι μέρες των Χριστουγέννων ας μεταφέρουν την μαγεία τους στο σπίτι σας και ο … Άγιος Βασίλης ας εκπληρώσει τις ευχές όλων σας....! Και χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν... εγώ έχω τα πεθερικα μου και η δύο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...