Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Τους περασμενους μηνες ειχα ολο στις 23  και τα τεστ μου εδειχναν απο τις 22  μεχρι και σημερα που εκανα αρνητικο ηταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και χρονια πολλα ευχομαι να εχουν ολοι υγεια!!!Νικη μου σημερα μαζι με τον λογαριασμο της Δεη ηρθε και η ζωνη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω Νικη μου..Τι εχεις;;;;Την εβαλα κιολας...Ελπιζω να την εχω βαλει καλα την περασα απο την κοιλια και την εδεσα..Περιοδο δεν εχω ελπιζω να πανε ολα καλα..8 μηνες μετραμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης έχω μια απορία.. να υποθέσω οτι την στέλνουν όπως τους λογαριασμούς έτσι;;μένω σε πολυκατοικία.επίσης στο κουδούνι κάτω δεν έχω το όνομα μου, έχει σημασία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν έχεις δώσει διεύθυνση εκεί θα ερθει έρχεται σε έναν φακελάκι που γράφει ΒΑΤΟΠΑΙΔΙΟΥ απανο με τα γράμματα τα εκλισιαστικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια χρονια πολλα καλα χριστουγεννα  και ευχομε σε ολες μας υγεια και ευτυχια !!!!!! Εγω δεν προλαβα ακομα να στηλω μην.για τη ζωνη,,?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου love χρόνια πολλά.

Νίκη μου τηλ δεν μου ζήτησαν.την πληρη διεύθυνση μου ζήτησαν και την έστειλα.γι'αυτο ρωτησα αν την φέρνουν όπως τους λογαριασμούς δεν έχω πρόβλημα..θα την βρω στην είσοδο της πολυκατοικίας..με κουριερ αν την στείλουν σωθηκα πάλι.. θα αφήσουν πάλι σημείωμα να πάρω τηλ κ στο τέλος θα πάω να το πάρω εγώ απο εκεί..

Κι όλο λεω να βάλω κι εγώ κάτω το όνομα μου κι όλο το ξεχναω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου love χρόνια πολλά.

Νίκη μου τηλ δεν μου ζήτησαν.την πληρη διεύθυνση μου ζήτησαν και την έστειλα.γι'αυτο ρωτησα αν την φέρνουν όπως τους λογαριασμούς δεν έχω πρόβλημα..θα την βρω στην είσοδο της πολυκατοικίας..με κουριερ αν την στείλουν σωθηκα πάλι.. θα αφήσουν πάλι σημείωμα να πάρω τηλ κ στο τέλος θα πάω να το πάρω εγώ απο εκεί..

Κι όλο λεω να βάλω κι εγώ κάτω το όνομα μου κι όλο το ξεχναω.

αν μπλεξεις με κουριερ ηηηηηη εγω περιμενα κατι παπουτσια και τα ειχανε σχεδον εβδομαδα και θα τ φερουμε το απογευμα και να δεν προλαβαμε θα τα φερουμε αυριο και στο τελος λεγανε και πως ηρθανε και δεν με βρηκανε αλλα ψεματα και τεληκα πηγα μονη μου και τους τα ειπα και ενα χερακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως όπως τα λες... εδώ τα τεστ που παρηγγειλα που είχαν πληρη στοιχεια κ κουδούνι..μου έστειλαν μήνυμα.πήρα τηλ και ειπαν οτι πέρασαν.. βλακειες..και πήγα την ίδια μερα κ τα πήρα απο εκεί σιγά μην περιμένω..ευτυχώς είναι 5 λεπτα απο τι σπίτι μου ή acs.

Love τα καταφερατε ανοιξατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααχ tweema ανοιγεις πλυγες ειπαμε για εχθες και η χαζη που εκανε τη μηχανογραφιση της εφαρμογης τα εκανε μανταρα και δηστυχως οχι εχθες πηγα 7:30 το πρωι και γυρισα σπιτι στης 9 το βραδυ με εχασε και ο αντρουλης μου ασε που εχω να φαω καμια εβδομαδα!!!και ξεκουραση μονο αυριο ,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...