Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Ελα μου ντε οπως μου εγραψαν το γραψα και εγω..6 Δεκεμβριου 2013 ειχα ενα πολυ ασχημο τροχαιο ημουν μεσα στο ταξι ο ταριφας περασε 2 stop ετρεχε με αποτελεσμα να μας χτυπησει ενα φορτηγακι πισω αριστερα πεφτει το ταξι στο πεζοδρομιο απο την φορα που ειχε καταστρεφει 2 αυτοκινητα εναν μαντροτοιχο και τελικα ντελαπαρει 3 φορες.Χτυπησα ασχημα και αν δεν φορουσα ζωνη θα ειχα σκοτωθει .Που θελω να καταληξω δεν μπαινω σε ταξι αλλα το σοκ εχει μεινει ακομα.Οσο περναει ο καιρος ηρεμει το ψυχολογικο...

Εμεις γυρναγαμε 16-1-2014 απο την αδερφη μου στο σπιτι που ειναι 5 λεπτα και σταματησαμε σε φαναρι ενα τετραγωνο πριν το σπιτι μας και ερχετε ενας βλακας απο πισω δεν πατησε καν φρενο και μας εκανε αστα ποιο πολη χτηπησε η μαμα μου και εχει ακομα προβλημα !!!!οταν σταματαμε σε φαναρι κοιταω παντα πισω μας αν ερχετε κανενας !!!!και μονο που τοα σκεφτεσε τρελενεσε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου love,τι κανεις;;πως παει ή δουλειά; 

Εγώ δεν οδηγώ κ δεν νομιζω να μαθω κ ποτε..πάντως αυτό που έχω μάθει απο τον άντρα μου είναι οτι τα φανάρια είναι τα πιο επικίνδυνα.παντα πηγαινει στην άκρη και κοιτάζει πίσω του γιατί είχε παρα πολλούς φιλους που σκοτώθηκαν έτσι.

Εμείς τις επόμενες ημέρες δουλεύουμε κ οι 2..τα χριστούγεννα δουλεύω πρωι..ο άντρας μου θα παει στους γονεις του και όταν σχολασω θα πάω κι εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου love,τι κανεις;;πως παει ή δουλειά; 

Εγώ δεν οδηγώ κ δεν νομιζω να μαθω κ ποτε..πάντως αυτό που έχω μάθει απο τον άντρα μου είναι οτι τα φανάρια είναι τα πιο επικίνδυνα.παντα πηγαινει στην άκρη και κοιτάζει πίσω του γιατί είχε παρα πολλούς φιλους που σκοτώθηκαν έτσι.

Εμείς τις επόμενες ημέρες δουλεύουμε κ οι 2..τα χριστούγεννα δουλεύω πρωι..ο άντρας μου θα παει στους γονεις του και όταν σχολασω θα πάω κι εγώ.

δεν οδηγω ουτε εγω αλλα ξερω και το περνω καπου καπου αλλα σου μενει φοβος!!!!Η δουλεια αστα σημερα πηγα 7:30 το πρωι και γυρισα 9παρα το βραδυ ειπαμε να ανοιξουμε αλλα ειχαμε προβλημα με το συστημα της εφαρμογης που δουλευουμε!!!?αυριο βλεπουμε!!! Δεν νιοθω αν εχω ποδια χερια τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

love30 Καλησπερα ο φοβος ειναι παντα μεσα μας φαντασου οτι το τροχαιο εγινε στο στενο που πανε τα κοριτσια μου σχολειο.Σε καθημερινη βαση οι μνημες ειναι ζωντανες περνωντας τον συγκεκριμενο δρομο.Ευχομαι η μητερα σου γρηγορα να γινει καλα θελει πολλη υποστηριξη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι μαμακουλιτσα δεν έχω παιδάκια.να σου ζήσουν..

Love σου εύχομαι αύριο να τα καταφέρετε και να πάνε όλα καλά..

Βλέπω όλες πρωτες είμαστε στην οδήγηση.???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι κοριτσια σουμαχερ ολες μας !!!!χαχαχα?αχ ελπιζω να τα καταφερω αυριο να αντεξω γιατι δεν το κοβωωωωωω θα σοριαστω πουθενα και θα γελαει και το παρδαλο κατσικι ???χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω tweema ευχομαι συντομα να γινεις μανουλα και σε ολες οσες το θελουν.Και σε μενα να ξαναγινω!!!!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα κορίτσια δεν σας είπα..

Πήρα την μαμά μου τηλ το απόγευμα μετα την δουλεια, φυσικά για αλλη μια φορά για να με ξεματιασει.

Το σηκώνει.. τα λέμε λιγάκι κ της λέω μάντεψε τι παράξενο μου συμβαίνει για αλλη μια φορά.. τι μου λέει; της λέω μάντεψε είναι κάτι πολύ παράξενο για μένα..

Κορίτσια εγώ πίστευα οτι θα το καταλαβαινε κατευθείαν αφού σχεδόν κάθε μέρα το πρωτο πράγμα που της λέω είναι να με ξεματιασει.αλλά μπαααα

Τι μου λέει είσαι έγκυος; όχι ρε μαμά της λέω.. παλι πονοκέφαλο έχω..παλι;; με ξεματιασε και φυσικά είχα μάτι..

Ή καημένη ξέρω οτι το περιμένει αλλά δεν μου το λέει.. πολύ σπάνια θα πετάξει κάτι..

Κ έχει ηδη 3 εγγόνια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα κορίτσια δεν σας είπα..

Πήρα την μαμά μου τηλ το απόγευμα μετα την δουλεια, φυσικά για αλλη μια φορά για να με ξεματιασει.

Το σηκώνει.. τα λέμε λιγάκι κ της λέω μάντεψε τι παράξενο μου συμβαίνει για αλλη μια φορά.. τι μου λέει; της λέω μάντεψε είναι κάτι πολύ παράξενο για μένα..

Κορίτσια εγώ πίστευα οτι θα το καταλαβαινε κατευθείαν αφού σχεδόν κάθε μέρα το πρωτο πράγμα που της λέω είναι να με ξεματιασει.αλλά μπαααα

Τι μου λέει είσαι έγκυος; όχι ρε μαμά της λέω.. παλι πονοκέφαλο έχω..παλι;; με ξεματιασε και φυσικά είχα μάτι..

Ή καημένη ξέρω οτι το περιμένει αλλά δεν μου το λέει.. πολύ σπάνια θα πετάξει κάτι..

Κ έχει ηδη 3 εγγόνια.. 

και 43 να ειχε τα εγγονια ειναι εγγονια και εμενα η μαμα μου πετιμεναι σαν τρελη και ας εχει απο την αδερφη μου!!!!που τα εχουμε μεγααααααααααλη αδυναμια εγω τουλαχιστον αν δεν τα δω που τα βλεπω σχεδον καθε μερα κοντευω να σκασω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως και να χει τα παιδια ειναι ευτυχια κι αν βλεπουμε μαναδες τρελαμενες να φωναζουν.Και εμεις υπηρξαμε παιδια και τρελαιναμε τους γονεις μας αλλα τους διναμε και χαρα με την υπηρξη μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου και χρονια πολλα.λοιπον εχω μια απορια .εχω διαβασει κατα καιρους οτι καποιες κοπελες εμειναν εγκυος την αμεσως επομενη ημερα μετα την περιοδο.θα ηθελα να μαθω μετα την επομενη ημερα της περιοδου που ειχαν την επαφη εκαναν την οωριξια τους κανονικα?ρωταω διοτι ειχα πολυ συχνες επαφες μια μερα πριν το τελος της περιοδου και μετα κανονικα χτες η προχτες επρεπε να εχω οωριξια αλλα ολα τα τεστ ειναι αρνητικα ενοω για την οωριξιας.καμια γνωμη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...