Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Νικη μου,μου εστειλαν email για την ζωνη μου ειπαν λογο εορτων μετα τα Χριστουγεννα θα την εχω...Εσυ την εβαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαστε.. εγώ ή αλήθεια είναι πως έχω φοβηθεί με αυτό που εγίνε.. να φανταστείτε είμαι κλεισμένη στο σπίτι κλειδωμένα τα παντα.

Μαμακουλιτσα μετα τα χριστούγεννα ή μετα τις γιορτές θα την στείλουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα μου ντε οπως μου εγραψαν το γραψα και εγω..6 Δεκεμβριου 2013 ειχα ενα πολυ ασχημο τροχαιο ημουν μεσα στο ταξι ο ταριφας περασε 2 stop ετρεχε με αποτελεσμα να μας χτυπησει ενα φορτηγακι πισω αριστερα πεφτει το ταξι στο πεζοδρομιο απο την φορα που ειχε καταστρεφει 2 αυτοκινητα εναν μαντροτοιχο και τελικα ντελαπαρει 3 φορες.Χτυπησα ασχημα και αν δεν φορουσα ζωνη θα ειχα σκοτωθει .Που θελω να καταληξω δεν μπαινω σε ταξι αλλα το σοκ εχει μεινει ακομα.Οσο περναει ο καιρος ηρεμει το ψυχολογικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως όπως τα λες είναι.

Κι εγώ σε ενα τροχαίο που είχα περάσει με μηχανάκι όταν ήμουν 17 χρονων μου έχει μείνει στο μυαλό..και ηταν και στην εθνική οδο..όλη εκείνη την ημερα την θυμάμαι ακριβως κ δεν πρόκειται να την ξεχάσω ποτε..!!απο θαύμα ζω..

Απο τοτε φοβάμαι παρα πολύ κάθε μέσο μεταφοράς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα απο καιρο που μπηκα σε ταξι αναγκαστικα ενοιωθα λες και θα το ξαναζουσα..ο φοβος παντα θα υπαρχει αλλα καλο θα ειναι να τον ελεχγουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάπως έτσι αυτό το διάστημα στέλνω βιογραφικά σε δδιάφορες δουλειές μπας και βρω μια σταθερή γιατί αυτί που κάνω διστιχος δεν μένουν κάθε μήνα λεφτά μένουν κάθε φορά που θα με χρειαστούν.. και για αυτό ψάχνω μια σταθερή και ας είναι ότι νανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μαμακουλιτσα.. καλά είμαστε,εσύ τι κανεις;

Άντε τώρα θα ξεκουραστεις κι εσύ κ αυτά λιγάκι..

Ποσο χρονων είναι τα παιδάκια σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...