Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Άστα νίκη.. έχω στεναχωρεθει πολύ..κ πριν δυο εβδομαδες το σκεφτόμουν για το σπίτι μας..έτσι στο άκυρο με είχε πιάσει.

Δεν τους είδε κανένας ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν ηταν μέσα..το έκαναν το σπίτι άνω κάτω..και τους πήραν μονο κάτι χρυσαφικά που ηταν του μωρου (εγγόνι τους) που είναι να βαφτιστει.είχαν κανει την βλακεία ο αδερφός του άντρα μου και τα πήγαν εκεί.

Το μοναδικό μέρος που δεν πείραξαν ηταν ή κουζίνα.

Και προχθες παλι μου είπε μια κοπελα που μπήκαν στο σπίτι τους κλέφτες και είχαν κλείσει το σκυλί στην ντουλάπα στο μπαλκόνι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!twemma μου ειναι δυσκολη αυτη η κατασταση.Δοξα το Θεο που δεν ηταν κανεις στο σπιτι.Υπομονη και κουραγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO PERNO APO THN PEMPTI KAI KA8E FORA POU 8A FAO KATI EXO DIARIES ALLA APO OTI KATALABA PREPI NA KANO YPOMONI MEXRI NA TO SINI8ISO ......

ESY EIXES KAMIA PARENERGIA?

 

γεια σου εγω το επερνα παλιοτερα αλλα ο γιατρος μου μου ειχε πει μια ωρα μετα το γευμα και αν θα φαω γαλακτοκομικα 2 ωρες μετα διοτι προκαλει διαριες αλλιως δοκιμασε το και ολα μια χαρα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO PERNO APO THN PEMPTI KAI KA8E FORA POU 8A FAO KATI EXO DIARIES ALLA APO OTI KATALABA PREPI NA KANO YPOMONI MEXRI NA TO SINI8ISO ......

ESY EIXES KAMIA PARENERGIA?

 

διαρροια εκανα μια φορα μονο, ισως να ηταν και κρυωμα.
ειχα εντονα ανακατεματα, μια φορα εκανα και εμετο(και μαλιστα ημουν στο σινεμα)
Δεν εχει πολυ καιρο που το παιρνω, 15 μερες περιπου.
Ο γιατρος μου ειπε πως ολες οι εξετασεις μου ειναι καθαρες αλλα θελει να μειωσουμε την ινσουλινη και επιτευξη αμεσοτερης εγκυμοσυνης.

Παιρνω ενα την ημερα κατα τη διαρκεια του φαγητου.
Ηδη δε με πειραζει τοσο πολυ, απλα αν φαω γλυκο(καλη ωρα εχτες εφαγα 2 μελομακαρονα) και μετα ολο το βραδυ δε κοιμηθηκα απο τις ανακατωσουρες.
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,τι κανετε;

Μετα απο παρα πολλες προσπαθειες καταφερα να γραψω..για καποιο λιγο απο χτες δεν με αφηνε να γραψω μονο να ανεβασω αρχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου εγω το επερνα παλιοτερα αλλα ο γιατρος μου μου ειχε πει μια ωρα μετα το γευμα και αν θα φαω γαλακτοκομικα 2 ωρες μετα διοτι προκαλει διαριες αλλιως δοκιμασε το και ολα μια χαρα θα πανε

se euxaristo auti einai mia xrisimi pliroforia 8a to efarmoso:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαρροια εκανα μια φορα μονο, ισως να ηταν και κρυωμα.
ειχα εντονα ανακατεματα, μια φορα εκανα και εμετο(και μαλιστα ημουν στο σινεμα)
Δεν εχει πολυ καιρο που το παιρνω, 15 μερες περιπου.
Ο γιατρος μου ειπε πως ολες οι εξετασεις μου ειναι καθαρες αλλα θελει να μειωσουμε την ινσουλινη και επιτευξη αμεσοτερης εγκυμοσυνης.

Παιρνω ενα την ημερα κατα τη διαρκεια του φαγητου.
Ηδη δε με πειραζει τοσο πολυ, απλα αν φαω γλυκο(καλη ωρα εχτες εφαγα 2 μελομακαρονα) και μετα ολο το βραδυ δε κοιμηθηκα απο τις ανακατωσουρες.
 

kalispera ti kaneis ?

ego den exo 8ema me zaxaro apolos exo polikistikees kai to perno gia bah8ia me tin periodo mou kai tin oorijia 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...