Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Κορίτσια σήμερα έχω ξυπνήσει απο τις 8 και 30 τριγυρνούσα μισή ωρα στο κρεβάτι σκεφτομενη να κάνω τεστ..(τελικά έχω κανει βλακεία..δεν έπρεπε μαζί με τα τεστ ωορρηξιας να πάρω και εγκυμοσύνης,αν δεν τα είχα πάρει τώρα δεν θα το σκεφτόμουν τόσο πολύ το τεστ,γιατί δεν υπήρχε περιπτωση να πάω στο φαρμακείο να πάρω ..έχω δώσει λογο στον εαυτό μου οτι το επόμενο τεστ που θα πάρω θα είναι μετα τις 33 μέρες).

Αφού το πήρα απόφαση να κάνω σηκωνομαι πάω στην ντουλάπα την ανοίγω και χτυπάει το κινητό μου μου στειλαν με διαφημιστικό μήνυμα και τσουπ ξυπνάει ο άντρας μου.

Τελικά δεν πήρα να κάνω τεστ γιατί δεν θέλω να με δει οτι με τρώει.. κ τέλος πάντων μην απογοητευτουμε και οι 2 μαζί.

Πάω τουαλέτα και ξεκίνησα να ποναω παλι..και τελικά πήρα την απόφαση οτι δεν πρόκειται να κανω τεστ γιατι σίγουρα θα μου ερθει.όλο αυτό για μένα ηταν σημάδι.

Παλι σας ζαλισα..ολόκληρη ιστορία έγραψα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μας ζαλησες. Κι εγώ έχω τεστ στο σπίτι εγκυμοσύνης αλλά δεν το σκέφτομαι τα έχω καταχονιασει και δεν τα βλέπω και είναι σαν να μην υπάρχουν βγάλε το μυαλό σου ότι δεν τα έχεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη να τι βγάλω απο το μυαλό μου δεν γίνεται αφού ξέρω οτι τα έχω..αλλά δεν πρόκειται να κάνω..τελειωσε..το πήρα απόφαση οτι θα ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ αδιαθετησα..ευτυχώς δε ποναω πολύ..

Κ να πω και την αλήθεια ουτε στεναχωρεθηκα γιατί όταν είχα ωορρηξία δεν ειχαμε επαφες.

Τώρα τουλάχιστον με τα τεστακια θα ξέρω τι μου γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι καλησπερα καλο βραδυ δηλαδη τι κανετε σας διαβασα τι γραψατε απο εχθες ειδα αυπνιες μεχρι της 7 ειδα test ωραια φαγητα bravo κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι καλησπερα καλο βραδυ δηλαδη τι κανετε σας διαβασα τι γραψατε απο εχθες ειδα αυπνιες μεχρι της 7 ειδα test ωραια φαγητα bravo κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιγο κουρασμενη αλλα ολα καλα κανω εργασιοθεραπεια και ξεφυγε λιγο το μυαλο μου αφου να φανταστεις παω απο της 8 το πρωι και γυρναω στης 8:30 το βραδυ ωχωχωχ αλλα αυριο θα παω στης 10 χαχα?εσυ πως εισαι?τελειωσε η ακατανομαστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια Χαρούλα. Εμένα όχι καλέ είναι νωρίς για να τελειώσει εμένα θα τελειώσει γύρο στις 29 του μηνός  (δεν θα με αφήσει για το ταξίδι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εργασιοθεραπεια δουλευω και δεν εχω δυνατοτιτα να σκεφτω κατι αλλο μονοπραγματα και αριθμους στα τιμολογια!!!!!!Niki θα πας ταξιδακι για που??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...