Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Νίκη σήμερα δεν μπορείς να φανταστείς τα σενάρια που έχει κανει το μυαλό μου..είχα κ απεριόριστο χρονο να σκέφτομαι γιατί δεν είχα δουλεια..

Όλα τα πάντα έχω σκεφτεί.. αυτό που με έκανε να τα σκεφτω είναι οτι 2 μέρες είχα πόνους σα να είναι να μου ερθει..ήμουν παρα πολύ σίγουρη οτι θα έρθει απο ώρα σε ωρα..3 μέρες κάθε λίγο κ λιγάκι είμαι τουαλέτα..

Ή αλήθεια είναι οτι αγχωθηκα σήμερα παρα πολύ κ αυτο δεν είναι καλό..παντα μα παντα οποτε ποναω έτσι το πολύ σε 5-6 ώρες μου έχουν ερθει.

2 μέρες τώρα τίποτα..και σήμερα τίποτα..αυτό μονο με έχει παραξενεψει.

Αλλά κρατιεμαι γιατί κάτι μου λέει οτι μεγάλωσε ο κύκλος μου.

Δεν ξέρω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται πως δεν κάνω τίποτα ακόμα..έχω μέρες ακόμα με βαση τον μεγαλυτερο κυκλο μου..την τελευταια μέρα θα εμφανιστεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

32 μέρες..τον τελευταιο χρονο κοιτάζω.

Γιατί τον τελευταιο χρονο που κάνουμε ελεύθερα είναι 27-28 ημερών.. και παντα 2 μήνες συνεχόμενους κάθε χρονο τον ενα μήνα μου έρχεται στις 24 κ τον άλλον στις 32.

Αλλά μου έχει γίνει αυτό.επειδή όμως τον προηγούμενο μήνα μου ήρθε 2η φορά για φέτος στις 32 λέω μήπως μου μεγάλωσε ο κύκλος.. θα δειξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τραβαμε και εμεις οι γυναικες!!!!Τα μαθηματικα τα παιζουμε στα δαχτυλα καθε μηνα!!!!Tweema σε ποια καφετερια δουλευεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά.. εγώ κορίτσια σώθηκα με την εφαρμογή για το κινητό.

Εκοριτσια  τα μαθηματικά τα λατρεύω... πάντα είχα 20 μια φορά πάρα 19 και σηκωσα πίεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμενα μου αρέσουν πολύ.

Εγώ είμαι σε πολύ μεγάλη σκέψη να την διαγραψω την εφαρμογή..δεν θέλω να ξέρω πλεον ποτε είναι να έρθουν.την έχω βαρεθεί. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια παλι μάτι έχω τελικά,γι'αυτο πονάει το κεφάλι μου.

Έπαιρνα τη μάνα μου αλλά κοιμάται μάλλον..κ στελνω σε μια κοπελα στο Facebook και ευτυχώς ήξερε και με ξεματιαζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σκεφτείτε φοραω και ματακι. Κάποιος με ματιαζει στη δουλειά κ δεν ξέρω ποιος..με σκόρδα θα πηγαίνω απο εδώ κ πέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καποτε φτιαχναμε κολιεδακια με χαντρες και μπετονια τωρα θα περναμε απο την μπετονια τα σκορδα ουτε βαμπιρ δεν θα μας  πλησιαζει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...