Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

 πριν απο 7 ημερες καταλαβαινω τον φοβο σου μια απο τα ιδια και εγω.απο συμπτωματα εχω αλλα και την προηγουμενη φορα που εγινε το κακο ειχα.

άρα έχουμε 5 μέρες διαφορά!! άρα είσαι στην 6 βδομαδα! Αχ τι ωραία!! Μακάρι να πάνε όλα καλά Τετ μου!! Πολύ χαίρομαι που θα είμαστε παρεούλα σε ολο αυτό με διαφορά λίγων ημερών...!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι Κυριακη μου αχ κοριτσι μου προσευχησου και για τις 2 μας.Δηλαδη ειμαι 6 εβδομαδων αφου αρχες Νοεμβριου εγινε η συλλιψη εχω μπερδευτη ποσο ειμαι τελικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροζ. Πάντα έτσι μου κάνει 2 μέρες πριν εμφανιστεί.

Κατσε να περασουν οι δυο μερες κα μετα βγαλε συμπερασματα μην βιαζεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι Κυριακη μου αχ κοριτσι μου προσευχησου και για τις 2 μας.Δηλαδη ειμαι 6 εβδομαδων αφου αρχες Νοεμβριου εγινε η συλλιψη εχω μπερδευτη ποσο ειμαι τελικα;

Και σε μενα αρχες νοεμβρη εγινε και μπαινω στην 6η..Κι εμενα εδω και 2-3 μερες αρχισαν οι ναυτιες απο το πρωι μεχρι το μεσημερι...Το στομαχι μου ειναι λες και το προηγουμενο βραδυ εχω πιει 3 μπουκαλια ουισκι!!!Η μεση ποναει το στηθος ολα!!!Αλλα δεν με νοιαζει καθολου!!!Το μωρακι να ειναι γερο και να μεγαλωνει και ας εχω ολα τα συμπτωματα του κοσμου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι Κυριακη μου αχ κοριτσι μου προσευχησου και για τις 2 μας.Δηλαδη ειμαι 6 εβδομαδων αφου αρχες Νοεμβριου εγινε η συλλιψη εχω μπερδευτη ποσο ειμαι τελικα;

μετράς από την τελευταία περίοδο βρε.. Εγώ είχα 29/10 . Δν κοιτάς τη σύλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω 20-10 αχ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΡΑ ΕΙΜΑΙ 6 ΕΩΔΟΜΑΔΩΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑΥΤΙΕΣ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΚΑΤΕΜΕΝΟ ΠΩ ΠΩ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ Η ΜΕΣΗ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΣΤΕΓΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΩς ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ.ΤΙ ΦΟΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε νιώθω.. Κ εγώ έτσι νιώθω..σα να έχω πιει 2 μπουκάλια ουίσκι.. Θέλω να τρώω στεγνά.. δν πίνω πολύ νερό.. Κ περνώ filicine χάπι σιδήρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω απο κει που ημουν εχθρος με το νερο και επινα ενα ποτηρι τη μερα με το ζορι τωρα στεγνωνει το στομα μου συνεχεια και πινω γαλονια ολοκληρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!! Κυριακη,,, RnMl,,,,,,Tet,,,,,,Twinkl,,,,,σε οοοοοοοοολες με το καλο χωρις ανχος και να το απολαυσετε!!!!!!συγνωμη αν δεν εγραψα καποια !!!!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

μακαρι κοπελα μου να εχεις ευχαρηστα σου το ευχομαι ολοψυχα!!!!!! Εγω παλι καθομε και μου φευγουνε τα δακρυα δεν το θελω αλλα δεν μπορω να το ελενξω με πηρε λιγο απο κατω αλλα που θα μου παει θα περασει!!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

μακαρι κοπελα μου να εχεις ευχαρηστα σου το ευχομαι ολοψυχα!!!!!! Εγω παλι καθομε και μου φευγουνε τα δακρυα δεν το θελω αλλα δεν μπορω να το ελενξω με πηρε λιγο απο κατω αλλα που θα μου παει θα περασει!!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε γμτ το μικροβιολογικο είναι κλειστό αύριο. Οπότε αναγκαστικά θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα.. Κάτι τσιμπηματα εχω..Κ το μυαλό μου πάει στο κακό φυσικά.. αχ ρε γμτ.. τι θα κάνω μεχρι τη δευτερα; φοβάμαι πολύ.. περνάει συνέχεια η σκέψη από το μυαλό μου πως θα κάνω τη χοριακη κ θα πέφτει.. Αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικα.. Η ψυχολογία μου παίζει παιχνίδια..Κ το μυαλό περισσότερα..τι θα κανω;.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως και εγω που εχω hashimoto θυρεοειδη μια χαρα εγκυοσ εμεινα ! κ μου ελεγαν να μη το αφησω γτ θα ναι πιο δυσκολο για μενα κτλ κτλ.... βλακειεςς!  αγχος ειναι μονο θεωρω... ολα τα αλλα ξεπερνιουνται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοπελα μου να εχεις ευχαρηστα σου το ευχομαι ολοψυχα!!!!!! Εγω παλι καθομε και μου φευγουνε τα δακρυα δεν το θελω αλλα δεν μπορω να το ελενξω με πηρε λιγο απο κατω αλλα που θα μου παει θα περασει!!!!!!??

makari an k den to vlepo giati  i thermokrasia moy den einai statherh pano kato paei.. esy ti epathes???sorry alla den mpaino syxna k g ayto se rotao ti epathes!!ego den eimai kala psixologika genika alla etoimazomai gia politiko gamo ton allo mhna k me tis etoimasies ksexniemai..skeftomai tin palindromh k akoma den mporo na to dexto ayto pou mou synaivei.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια η κυρία με τα κόκκινα είπε να κάνει το δωράκι μου πιο νωρίς και εμφανίστηκε και μίλησα με τον γιατρό και μου είπε ότι για να ήρθε νωρις τώρα σημάνει  ότι λογικά έκανα ορεξια μέσα στην προηγούμενη περίοδο μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritcia vrickomai ce eba dilima arketec merec tra kai thelw na mu peite tn gnwmh cac nae voithicete!! Ton prohgoumeno mhna pri tn periodo irthame ce epafh me tn antra m kai amecwc meta apo ligec merec arxice na prizete to ctithoc mu nomiza oti htan epidei tha adiatheticw kai dn edwca shmacia... prin adiatheticw eixa roz ugra opou meta ekcafanicthkan!! Adiathetica loipon kanonika teleiwca alla to ctithoc mu ekeii ena mhna trq prizete anekcelekta exw vgalei kai gurw gurw apo tc thilec mu kyi mikra can cpirakia ana diactimata me ponaei to ctomaxi mu alla meta me afhnei wc pu mia mera me epiace kraba gia ta kla!! Tn tetarth kcupnica apo tromero ctomaxopono kai krabec ctn koilia me eloica kruoc udrwtac koritcia  kai teloka katelikca agkalia me tn toualeta! ! H koilia mu exei ginei acinithicta polu megalh an fantacteite oti hmoun plaka!! Exw ftacei ctc duo merec kathucterich kai proxwrame! Uparxoun merec pu trww actamathta ki exthec gia prwth fora koimomoun apo tc ekci to apogevma me tc eftamich to prwii!! Help koritcia ti borei na ein? A kai exw ponakia periodou kairo tra!! Coutien paw gia megaluteroo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dn kcerw fovamai mn to knw lathoc..ein h katallhlh mera??? Ki an eim kai mu vgei arnhtiko?? De borw allh upomonh mexri tn deutera gia na knw xoriakh! Kai vlepw kiolac oti cto arictero ctithoc pu exw auta ta cpirakia oti fenontai polu oi fleves mu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...