Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

@takis loves me ευχομαι να είσαι και αν δεν εισαι συντομα να μείνεις και να πάνε ολα καλά!

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥ!Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας κ απ μενα .ειμαι καινουρια στο φορουμ..ηθελα την γνωμη σας.στις 10 σεπτεμβρη εκανα αποξεση λογω παλινδρομης κυησησ..στις 8/11 ηταν η τελευτ μου περιοδος που κραταει 28 μερες..στις 18/11 ηρθα σε ελευθερη επαφη.. αυτεσ τις μερες νιωθω τσιμπηματα δεξια κ αριστερα κ εχω ταση για εμετο.το ξερω οτι ειναι νωρισ αλλα λετε να ειμαι εγκυος?υπαρχει πιθανοτητα η απο την λαχταρα μου για ενα μωρο κ για να ξεχασω την παλινδρομη φτιαχνω σεναρια???

Καλημερα κοριτσι!!!Ελπιζω να σου πανε ολα καλα μεσα απο την καρδια μου γιατι πιστεψε με σε καταλαβαινω απολυτα!!!25/04 εκανα αποξεση μετα απο παλινδρομη..Απο τοτε προσπαθουσαμε με τον αντρα μου και αφου μου εδωσε αντισυλληπτικα ο γιατρος για ενα μηνα μου χαλασε ολο τον κυκλο..Καθε μηνα ειχα καθυστερησεις μια καφε μια ροζ και καθε φορα χαιρομουνα..Και οταν επαιρνα τεστ και εβλεπα αρνητικο και μετα τσουπ και η περιοδος επεφτε σε καταθλιψη τοσο εγω οσο και ο αντρας μου!!!Ωσπου συνεχισαμε τις προσπαθειες (δεν εγκαταλειψαμε κανεναν μηνα) και αυτον τον μηνα ηρθε η καθυστερηση και  χτες ειχαμε τον πρωτο υπερηχο!!!Να προσπαθειτε καθε μηνα οσο μπορειτε τουλαχιστον στις γονιμες και σας ευχομαι πολυ πολυ συντομα ενα γερο σπορακι στην κοιλιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια η διάθεση  μου μου κάνει παιχνίδια εκεί που γελάω μετά κλέω και ξανά γελάω κλεω μετά πέφτω στης  μαύρες  μου και όλα αυτά χωρίς  λόγο... .ουφ δεν ξέρω και πότε περιμένω  περίοδο 

Nικη μου μην στεναχωριεσαι..Κοιτα να ζεις την καθε μερα της ζωης σου με τον αντρουλη σου,να αγαπιεστε και θα ερθει και το νινακι..Ποτε περιμενεις να αδιαθετησεις???Να σε ρωτησω και κατι αλλο??Εχεις κανει καμια εξεταση η εσυ η ο αντρας σου??Ας πουμε εσυ εχεις κανει κανα παπ καμια καλλιεργεια σαλπιγγογραφια και ο αντρας σου κανα σπερμοδιαγραμμα η καλλιεργεια σπερματος??Ξερω οτι ειναι νωρις και ειστε μικροι ακομη αλλα να υπαρχει και μια ιδεα γιατι αν ειναι κατι παθολογικο τουλαχιστον παιρνεις την καταλληλη φαρμακευτικη αγωγη και ξεκινας πιο αισοδοξα..Τουλαχιστον ξερεις αν φταιει κατι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nικη μου μην στεναχωριεσαι..Κοιτα να ζεις την καθε μερα της ζωης σου με τον αντρουλη σου,να αγαπιεστε και θα ερθει και το νινακι..Ποτε περιμενεις να αδιαθετησεις???Να σε ρωτησω και κατι αλλο??Εχεις κανει καμια εξεταση η εσυ η ο αντρας σου??Ας πουμε εσυ εχεις κανει κανα παπ καμια καλλιεργεια σαλπιγγογραφια και ο αντρας σου κανα σπερμοδιαγραμμα η καλλιεργεια σπερματος??Ξερω οτι ειναι νωρις και ειστε μικροι ακομη αλλα να υπαρχει και μια ιδεα γιατι αν ειναι κατι παθολογικο τουλαχιστον παιρνεις την καταλληλη φαρμακευτικη αγωγη και νας πιο αισοδοξα..Τουλαχιστον ξερεις αν φταιει κατι..

καλημέρα δεν ξέρω πότε περιμένω περίοδο. Ότι εξετάσεις μου ειχε πει ο γιατρός τις έχω κάνει όπως και ο αντρας μου σαλπιγγογραφια δεν μου είχε πει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμενα παντως ο γιατρος μου μου ειπε οτι η πρωτη εξεταση που θα εκανα αν περναγα τον χρονο χωρις εγκυμοσυνη ειναι αυτη γιατι  ελεγχει τη   διαβατοτητα της σαλπιγγας,αν μπορει να περασει το ωαριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα πάω αυτες  της μερες  να δω τι θα μου πει  δεν μου είπε κάτι γιατί 21 χρόνον που είδους δεν το συζιτουσε καν αλλά θα δω όταν πάω τι θα μου πει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν βαζω τετια στο μιαλο μου..! για μωρακι.! αλλα βρε κοριτσια να μου λεει ο αντρας μου για ταβερνα κι εγω να κλεω σε καθε λεξη και μετα να γελαω και ξανα κλαμα απο το προι να σκευτις ετρεχα για δουλεια μολις καθομουν εκλεγα

καλημερα ωχ μια γελιο μια κλαμα εεεε !!!ο αντρας σου τι λεει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεμα δεν ειναι η ηλικια αλλα το ποσο καιρο προσπαθει ενα ζευγαρι ετσι τουλαχιστον μου ειπανε ολοι οι γιατροι που πηγα φυσικα και εσυ Niki εισαι σε πλεονεκτικοτερη θεση απο μενα π.χ. που ειμαι 30!!!!καλα απουελεσματα να εχεις στο γιατρο και να μην προλαβεις να κανεις σαλπιγγογραφια γιατι θα εχεις ευχαρησταααααααααααααα!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας κ απ μενα .ειμαι καινουρια στο φορουμ..ηθελα την γνωμη σας.στις 10 σεπτεμβρη εκανα αποξεση λογω παλινδρομης κυησησ..στις 8/11 ηταν η τελευτ μου περιοδος που κραταει 28 μερες..στις 18/11 ηρθα σε ελευθερη επαφη.. αυτεσ τις μερες νιωθω τσιμπηματα δεξια κ αριστερα κ εχω ταση για εμετο.το ξερω οτι ειναι νωρισ αλλα λετε να ειμαι εγκυος?υπαρχει πιθανοτητα η απο την λαχταρα μου για ενα μωρο κ για να ξεχασω την παλινδρομη φτιαχνω σεναρια???

καλως ηρθες!!!!μπωρει να εγινε και εμφυτευση και νιωθεις τσιμπιματακια αλλα περιμενε λιγο και βλεπεις!!!!! Σου ευχομαι να εισαι και να σου πανε ολα καλα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ το περιμένω πως και πως! Βρε κορίτσια εγω το παλεύω.. Δεν αντέχω να βλέπω την απογοήτευση στον αντρούλη μου και στεναχωριέμαι...

μην στεναχοριεστε θα ερθει και θα ξεχαστουνε ολα!!!!!αντε να δουμε τι θα γινει τον αλλο μηνα μαζι παμε εγω τωρα ειναι γονιμες απο 24!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ωχ μια γελιο μια κλαμα εεεε !!!ο αντρας σου τι λεει??

με κκοιτάει και αναρωτιέται αν έκανε  κάτι εκεινος και δεν του το λέω για 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεμα δεν ειναι η ηλικια αλλα το ποσο καιρο προσπαθει ενα ζευγαρι ετσι τουλαχιστον μου ειπανε ολοι οι γιατροι που πηγα φυσικα και εσυ Niki εισαι σε πλεονεκτικοτερη θεση απο μενα π.χ. που ειμαι 30!!!!καλα απουελεσματα να εχεις στο γιατρο και να μην προλαβεις να κανεις σαλπιγγογραφια γιατι θα εχεις ευχαρησταααααααααααααα!!!!!!?????

απου το στόμα σου και στου θεού το αυτή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααα τι κανετε ?εγω εχω μια μελαγχολια σημερα τι να σας λεω νομιζω και αυτος ο μηνας χαμενος πηγε.τουλαχιστον χαιρομαι για τις υπολοιπες εγκυουλες :) και ευχομαι καλη επιτυχια σε σενα @love30 και να ακουσουμε τα ευχαριστα και απο σενα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με κκοιτάει και αναρωτιέται αν έκανε  κάτι εκεινος και δεν του το λέω για 

αχ μωρε το μωρο σου σε νιαζετε θελει να εισαι καλα!!!ετσι bravo να εισται αγαπημενοι και ερωτευμανοι και θα ερθει και το μωρακι σας!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε το μωρο σου σε νιαζετε θελει να εισαι καλα!!!ετσι bravo να εισται αγαπημενοι και ερωτευμανοι και θα ερθει και το μωρακι σας!!!????

ακριβώς...σσε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο το μωρακι σου!!!!!

@takis loves me ευχομαι να είσαι και αν δεν εισαι συντομα να μείνεις και να πάνε ολα καλά!

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥ!Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες!!!!μπωρει να εγινε και εμφυτευση και νιωθεις τσιμπιματακια αλλα περιμενε λιγο και βλεπεις!!!!! Σου ευχομαι να εισαι και να σου πανε ολα καλα!!!?

λες?? μακαρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αδικα χαρηκαμε λιγο ποτε θα εχουμε χειμωνα το Μαρτιο?ο καιρος φτιαχνει κιολας!!!!! Τα χριστουγεννα να εχει λιγο χιονι η αντε εστω βροχουλα!!!!!πωπω πολλα ζυταμε εεεε!!!!! Χαχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ναι κορίτσια μάλλον εμένα θα ερθει η ακατανομαστη  γιατί η χα πολύ ανοιχτό ροζ χρώμα: ( τσάμπα αυτός ο μήνας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ναι κορίτσια μάλλον εμένα θα ερθει η ακατανομαστη  γιατί η χα πολύ ανοιχτό ροζ χρώμα: ( τσάμπα αυτός ο μήνας 

Καλε τι ειναι αυτα που λες??Κοιτα αν δεν ειναι περιοδος παρε τεστ γιατι τα ροζουλια πολλες φορες ειναι και εμφυτευση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...