Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα..ερωτηση..τσιμπηματα εντονα σε ενα σημειο χαμηλα,λευκα υγρα(συγνωμη για την περιγραφη),ογδοη μερα μετα την ωορηξια μπορει να δειχνει εμφυτευση???εεε??η αδικα χαιρομαι??(χαιρομαι που ποναω,που το πας κι αυτο??)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα..ερωτηση..τσιμπηματα εντονα σε ενα σημειο χαμηλα,λευκα υγρα(συγνωμη για την περιγραφη),ογδοη μερα μετα την ωορηξια μπορει να δειχνει εμφυτευση???εεε??η αδικα χαιρομαι??(χαιρομαι που ποναω,που το πας κι αυτο??)

δεν ξέρω μακάρι να είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα λιγο πανω λιγο κατω ποτε απογουτευομε  ειμαι καπως αυτες τις μερες δεν ξερω ακουω την συμβουλη σου για το χαλαρα αλλα δεν τα καταφερνω παντα!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα λιγο πανω λιγο κατω ποτε απογουτευομε  ειμαι καπως αυτες τις μερες δεν ξερω ακουω την συμβουλη σου για το χαλαρα αλλα δεν τα καταφερνω παντα!!!!??

δεν είναι και εύκολο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα εχω να μπω να γραψω κανενα μηνα σας διαβαζα ομως πολες χαθηκαμε βλεπω σταθερες love και νικη βλεπω και νεες εγκυουλες μπραβο συγχαρητηρια στα κοριτσια.εγω κουραστηκα πολυ αυτο τον μηνα με τις δουλειες αλλα ευτυχως τελειωσα.θα σας πω συντομα τι παθαμε αυτο τον μηνα με τον αντρα μου (μια μικρη ιστοριουλα).πηγα σε ενα καινουργιο γιατρο γυρω στις 30-10 με ειδε ο ανθρωπος ολα καλα μου λεει αλλα 5 μηνες που  προσπαθειτε ειναι πολυ απο τη στιγμη που επιασες την πρωτη φορα πολυ ευκολα θα σου δωσω μου λεει μια αντιβιωση για 4 ημερες για να βοηθησουμε την μητρα γιατι μπορει να εχει καμια φλεγμονουλα απο την αποξεση που ειχες κανει θα ερθεις και σε επαφη αυτες τις ημερες αφου εισαι σε γονιμες και μετα τις γονιμες θα στειλεις τον αντρα σου για ενα σπερμοδιαγραμμα.κανουμε ολα αυτα κοριτσια και το αποτελεσμα απο το σπερ.5%κινητικοτητα!εγω στα πατωματα ο αντρας μου  στα χαμενα παμε σε ουρολογο ολα καλα του λεει εγω δεν βλεπω τιποτα τελος νοεμβριου θα κανεις ακομη ενα.καπως χαλαρωσαμε  μου ειπε και ο γυναικολογος  μου με εξωσοματικη θα κανεις οσα παιδακια θελεις οποτε λεω ενταξει.λοιπον περιοδος για αυτον μηνα δεν ηρθε την 3 ημερα καθηστερισης κανω τεστ ΘΕΤΙΚΟ!ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΧΩΡΙΑΚΗ 6159 ΜΕ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!Πως σας φανηκε η ιστορια; μου εγω ευχαριστω τον ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι καλά νέα είναι αυτά.  Μπράβο  κοπέλα μου.. με το καλό. .. βρε εγκυουλες  στείλτε μας κι εμάς την ενέργεια σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια η διάθεση  μου μου κάνει παιχνίδια εκεί που γελάω μετά κλέω και ξανά γελάω κλεω μετά πέφτω στης  μαύρες  μου και όλα αυτά χωρίς  λόγο... .ουφ δεν ξέρω και πότε περιμένω  περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετ με το καλο το μωρακι σας να σου πανε ολα  τελεια!!!!!!! Niki μια χαρα τα λες δεν ειναι και ευκολο!!!!! Αχ κοπελα μου αυτα τα σκαμπανευασματα στην ψυχολογια!!!!!! Μακαρι να εισαι εγκυος και γι'αυτο να εισαι ετσι μια να κλαις μια να γελας!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετ με το καλο το μωρακι σας να σου πανε ολα  τελεια!!!!!!! Niki μια χαρα τα λες δεν ειναι και ευκολο!!!!! Αχ κοπελα μου αυτα τα σκαμπανευασματα στην ψυχολογια!!!!!! Μακαρι να εισαι εγκυος και γι'αυτο να εισαι ετσι μια να κλαις μια να γελας!!!!????

δεν βαζω τετια στο μιαλο μου..! για μωρακι.! αλλα βρε κοριτσια να μου λεει ο αντρας μου για ταβερνα κι εγω να κλεω σε καθε λεξη και μετα να γελαω και ξανα κλαμα απο το προι να σκευτις ετρεχα για δουλεια μολις καθομουν εκλεγα

Επεξεργάστηκε από NikiEmmanouela
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας κ απ μενα .ειμαι καινουρια στο φορουμ..ηθελα την γνωμη σας.στις 10 σεπτεμβρη εκανα αποξεση λογω παλινδρομης κυησησ..στις 8/11 ηταν η τελευτ μου περιοδος που κραταει 28 μερες..στις 18/11 ηρθα σε ελευθερη επαφη.. αυτεσ τις μερες νιωθω τσιμπηματα δεξια κ αριστερα κ εχω ταση για εμετο.το ξερω οτι ειναι νωρισ αλλα λετε να ειμαι εγκυος?υπαρχει πιθανοτητα η απο την λαχταρα μου για ενα μωρο κ για να ξεχασω την παλινδρομη φτιαχνω σεναρια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει περασει μια βδομαδα απο την επαφη αλλα δεν ξερω ισως ειναι η εντονη επιθυμια μου γτ μετα την παλινδρομη με πηρε πολυ απο κατω κ λαχταρω ενα μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε; Εμένα μου ήρθε η ακατανόμαστη στην 28η ημέρα... Πάλι τζίφος! Δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο μήνα! Ελπίζω αυτά τα Χριστούγεννα να πάρουμε όλες ενα θετικό τεστάκι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ το περιμένω πως και πως! Βρε κορίτσια εγω το παλεύω.. Δεν αντέχω να βλέπω την απογοήτευση στον αντρούλη μου και στεναχωριέμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stelloni δεν πειράζει  θα έρθει... takis αν επιτρέπεται πόσο καιρό προσπαθείτε 

στην παλινδρομη δεν προσπαθησαμε καθολου,,ηταν η πρωτη φορα ελευθαρα κ επιασε με την πρωτη..τωρα μετα την αποξεση ηταν η πρωτη μας προσπαθεια γτ δεν επετρεπε ο γιατρος νωριτερα μην εχουμε τα ιδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...