Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Λοιπόν πηρα ενα φορμάκι άγιο Βασίλη με σκουφί το εβαλα σε συσκευασία δώρου κ θα του το δωσω λέγοντας οτι το είδα κ ήθελα να του το παρω κ δεν μπορούσα να περιμενω τα Χριστούγεννα! Θα βαλω κ τα τεστακια μεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν πηρα ενα φορμάκι άγιο Βασίλη με σκουφί το εβαλα σε συσκευασία δώρου κ θα του το δωσω λέγοντας οτι το είδα κ ήθελα να του το παρω κ δεν μπορούσα να περιμενω τα Χριστούγεννα! Θα βαλω κ τα τεστακια μεσα!

ωωω καλοοοοοο θα το ανοιξει και........θα τρελαθει τελειο !!!!να μας πεις αντιδρασεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγγνώμη που δεν πολυ μπενω απλα τρεχω λιγο η δουλειά και αυριο περιμενω τα πεθερικα μου για φαει και τρέχω να καθαρισω ενα σπίτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημερα! Πως είστε σημερα; Εγω φτιάχνω δυο πεντανόστιμα φαγακια! Πρωτόγνωρα τα συναίσθηματα που νιώθω! Ανυπομονω να κανω την επαναληπτική β χοριακη για να δω οτι ολα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!! Twinkl ολα καλα θα πανε και τα αλλα χριστουγεννα θα εχετε και το μωρακι σας και θα ειναι τελεια!!!!!? Niki μου εσυ πως εισαι? Κοριτσια απο αυριο ξεκηνανε οι γονιμεςςςςςςςςς!!!!!!!!!!χαλαρα οπως ειπε και η Niki και βλεπουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κατάλαβε καμια σας τον σεισμό.

Σε ποια περιοχή εισαι NikiEmmanouela? Εγω πάντως Θεσσαλονίκη δε κατάλαβα κάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...