Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Μια χαρα τα λετε κοριτσια εγω απογοητευτικα γιατι εχω συμπτωματα της αχονευτης!!τοσα χρονια το πηγαμε χαλαρα (γι'αυτο και περασανε αλλωστε) δεν μετραγα δεν το κυνηγαγα δεν προσεχα ιδιαιτερα απο βαροι γιατι δουλευα αλλα ειδα και οταν το κυνηγησα ουφ τι να πω να ερθει η αχονευτη και να ανεβω λιγο γιατι θα σκεφτομε τις μερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι κανω και'γω χαχα παντα υπαρχει ενα ντουλαπι που εχει ολο χαζαμαρες αλλα αυτες τις μερες εχω ξεφυγει!!!!!!απο το μεσυμερι σκεφτομουνα τι θα φαω το βραδυ χαχαχα!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο θα παμε με την αδερφη μου βολτα στα Μετεωρα και ειπα να κανω για τον αντρουλι μου ενα κοτοπουλο με πατατες γιατι δεν μπωρει να ερθει μαζι μας λογο δουλειας!!!εμενα δεν μου ποληαρεσει!!!? εσυ τι καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι.. έρχονται καθε Κυριακή. Ελα που εμεις το αλλο σαββατοκύριακο θα λείπουμε και κανονισαν να ερθουν χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα τοτε αλλαζει!!!!εμενα ειναι 17χλμ ενα χωριο λιγο ορεινο κατεβαινει καθε τεταρτη και για δουλειες !!!εγω καθε κυριακη παμε στη γιαγια μου ειναι ποιο κοντα το χωριο και ειναι και η μαμα μου εκει!!!ο αντρας μου παει σχοδον καθε μερα γιατι εχουμε σκυλακι και,,,,,........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα τα πεθερικα μου ειναι 60χιλ μακρια το χημονα και το καλοκαίρι 500χιλ η γονείς μου μενουν ακριβώς απο κατο απο εμενα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα!!!!ερχοντε ομως σας βλεπουνε αυτο ειναι καλο!!!!εμενα η μαμα μου απο τοτε που πεθανε ο μπαμπας μου ειναι στο χωριο 5 λεπτα μακρυα και ουτε αλλα ερχετε και σε'μας πολες φορες !!!!αν εχεις καποιον δικο σου κοντα ειναι μεγαλο θεμα εχεις αδερφια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...