Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

καλημέρα κοριτσια.. χαθηκα... κ εγω ακομα προσπαθώ.. αν και αποφασισα να χαλαρωσω.. αυτο το μερα παρα μερα δν το μπορω.. δυν την αγωνια ειμαι ή δ ειμαι..επιασα ή όχι. αυτο το μηνα το παω πολύ χαλαρα κ οτι γινει. δν μπορω να σκάω πια με αυτο το πραγμα.. κ το προτεινω σε όλες σας.. σηκώνω κανονικα τα βαρη στη δουλεια μου κανω τη γυμναστικουλα μου με βαρη οπως εκανα κ πιεζω το σωμα μου οπως πριν. αν δν νιωθω καλα μεσα μου...τι να την κανω την εγκυμοσυνη...???!! όλα φυσιολογικα λοιπον..κ δν με απασχολει το θεμα πια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια.. χαθηκα... κ εγω ακομα προσπαθώ.. αν και αποφασισα να χαλαρωσω.. αυτο το μερα παρα μερα δν το μπορω.. δυν την αγωνια ειμαι ή δ ειμαι..επιασα ή όχι. αυτο το μηνα το παω πολύ χαλαρα κ οτι γινει. δν μπορω να σκάω πια με αυτο το πραγμα.. κ το προτεινω σε όλες σας.. σηκώνω κανονικα τα βαρη στη δουλεια μου κανω τη γυμναστικουλα μου με βαρη οπως εκανα κ πιεζω το σωμα μου οπως πριν. αν δν νιωθω καλα μεσα μου...τι να την κανω την εγκυμοσυνη...???!! όλα φυσιολογικα λοιπον..κ δν με απασχολει το θεμα πια..

Κυριακη μου μια χαρα τα λες χαλαρα!!!να σου πω εγω δεν ειχα τοσο ανχος τεληκατεληκα οσο νομιζα γιατι δεν ελεγα να μην κανω αυτο μην τυχον ειμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολη την παρεα!!!!! Να ιποθεσω πως δεν ξερει καποια για τη θρομβοφιλια που ρωτησα εχθες εεεε!!!!!!

 

Κορίτσι μου καλημέρα. Εμένα τώρα μου το ανέφερε ο γιατρός μου. Και αν κατάλαβα καλά γίνεται 8η ή 9η μέρα του κύκλου. Τώρα πως? Νομίζω με αίμα. Δεν δίνω όρκο από την παράλλη βδομάδα που θα αδιαθετήσω και θα μπω στη διαδικασία να την κάνω θα σου πω. ααα επίσης ξέρω ότι έχει να κάνει με την πήξη του αίματος, αυτά. Και πάλι με κάθε επιφύλαξη γιατί ακόμα δεν το έχω ψάξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου καλημέρα. Εμένα τώρα μου το ανέφερε ο γιατρός μου. Και αν κατάλαβα καλά γίνεται 8η ή 9η μέρα του κύκλου. Τώρα πως? Νομίζω με αίμα. Δεν δίνω όρκο από την παράλλη βδομάδα που θα αδιαθετήσω και θα μπω στη διαδικασία να την κάνω θα σου πω. ααα επίσης ξέρω ότι έχει να κάνει με την πήξη του αίματος, αυτά. Και πάλι με κάθε επιφύλαξη γιατί ακόμα δεν το έχω ψάξει. 

με εξέταση αίματος γίνεται το εχει περάσει η θεια μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εξεταση σε καποιες ορμονες και αντιγονα του αιματος γίνεται.
Βεβαια δεν την κανει ο καθενας, την διαταζει ο γυναικολογος που σε παρακολουθει.

Η κληρονομικοτητα δεν εχει μεγαλη σημασια, καθως υπάρχει και επικτητη θρομβοφιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πηγα και ρωτησα τον θειο μου ειναι γιατρος και μου ειπε!!!ειναι γονιδιακο αλλα οχι παντα γιατι υπαρχει περιπτωση μεταλαξης!!!!ειναι εξηδικευμενες εξετασεις στην πολη μου δεν γινοντε!!!δεν μου ειπε γυναικολογος απλα το ακουσα απο μια κοπελα!!ευχαριστω σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια.. χαθηκα... κ εγω ακομα προσπαθώ.. αν και αποφασισα να χαλαρωσω.. αυτο το μερα παρα μερα δν το μπορω.. δυν την αγωνια ειμαι ή δ ειμαι..επιασα ή όχι. αυτο το μηνα το παω πολύ χαλαρα κ οτι γινει. δν μπορω να σκάω πια με αυτο το πραγμα.. κ το προτεινω σε όλες σας.. σηκώνω κανονικα τα βαρη στη δουλεια μου κανω τη γυμναστικουλα μου με βαρη οπως εκανα κ πιεζω το σωμα μου οπως πριν. αν δν νιωθω καλα μεσα μου...τι να την κανω την εγκυμοσυνη...???!! όλα φυσιολογικα λοιπον..κ δν με απασχολει το θεμα πια..

χαλαρά θέλει εμείς αυτο είπαμε Κι εμείς

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twinkl καλα ειμαι εσυ εργασια εεε τυχερη!!!!kall mak ευχομε να μας πεις ευχαριστα νεα και να σου ξαναερθει μεταααααααα απο 9μηνες!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακαριιιι. Θελω πολυ να ακουσω κ απο σενα τα ευχαριστα κ ειμαι σιγουρη οτι πολυ συντομα θα ερθουν.ειμαστε ιδια ηλικια κ  σε καταλαβαινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...