Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!!!!

Εγώ χθες ήμουν στον γιατρό μου και όπως ήταν αναμενόμενο αφού έκλεισα χρόνο προσπαθειών μπαίνω στη διαδικασία των εξετάσεων και εγώ και ο καλός μου...

Twinkl πόσο δίκιο έχεις, πόσες φορές το έχω σκεφτεί αυτό, ένα γιατί όλη την ώρα στο κεφάλι μου, γιατί σε μας που το θέλουμε τόοοοοσοοο πολύ, ενώ άλλοι δεν θέλουν και τους έρχονται το ένα πίσω απ'τα άλλο...

Ελπίζω όλες να είστε καλά, χαθήκανε πολλές κοπέλες, ελπίζω όταν μπουν να μας πουν μόνο ευχάριστα..

καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σας να ειναι ολα οκ!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοριτσια ξεχωριστα μενουμε.ειναι σχεδον ετοιμο το σπιτι μας αλλα μας λειπουν καποια πραγματακια.ζουμε δυστυχως σε δυσκολες εποχες.υπομονη κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τιποτα αλλο ομως!!!!!!!! Θα κανουμε σαν χαζες θα καθομαστε και θα τα κοιταμε με τις ωωωωωρες και θα χαμογελαμε σαν χαζοχαρουμενες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμενω ρε γ@μ@τ@ και ξερω πως θα ερθει σιγουρα γιατι οι τελευταιες γονιμες ειχα βαψιματα και καθαρισμα λιγο και τα βαρη καταλαβαινεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειμαι στη 13η μερα του κύκλου και κάνω τεστ ωορηξίας κάθε πρωι. Μέχρι τώρα μου βγαίνουν αρνητικά και είναι λογικό. Πιστεύω αύριο η μεθαύριο να είναι θετικό που θα είμαι στη 14η μέρα. Τότε κάνω ωορηξία γιατί έχω σταθερό κύκλο. Για να δούμε... Καλή επιτυχία σε όλες μας!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Niki και twinkl καλη τυχη με τις αγαπημενες μας μερες!!!!!χαχα περιμενω και εγω την αχωνευτη να ερθει να φυγει και να ερθουν και οι μερες!!!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλα, μην κανετε τεστ ωορρηξιας με τα πρωτα πρωινα ουρα.
Καλυτερα καντε το καποια αλλη στιγμη της ημερας.
Εγω ειμαι μεσα στη τσατιλα μου.
Τοσα χρονια εκτος απο το ιατρειο, ειμαι και στο πανεπιστημιο στα εργαστηρια.
Φετος μας καλεσαν να κανουμε τα χαρτια μας, και μοριοδοτους αλλα αντι αλλων.
Δεν παιρνει κανενα μοριο το γεγονος οτι εχω ποσες ωρες προυπηρεσια (στο πανεπιστημιο και σε ιατρειο) και ενας ανεργος πτυχιουχος παιρνει περισσοτερα μορια απο εμενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα ουτε στο πολη μεγαλο αλλα ουτε στο πολη μικρο!!!!να ρωτησω κατι τι εξετασεις κανεις για να δεις για θρομβοφιλια?μου το ειπε μια κοπελα αλλα εγω ηξερα οτι κανεις αν εχεις και καποιο ιστορικο στην οικογενεια ετσι πιστευα τουλαχιστον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...