Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

στο δ...λο να παει :-) και να μην ξαναρθει Νικη μου...καλα εκανες παντως που εκλεισες το ραντεβου τη Παρασκευη...πρεπει οπως και να'χαει να σε δει ο γιατρος σου...γιατι και λιγο αιμα να ειναι μου φαινεται λιγο αργα να ειναι της εμφυτευσης μς τοσες μερες καθυστερησης...να πας να προλαβεις ο,τιδηποτε προκυψει Νικη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παω οχι τιν Παρασκευή απο Δευτέρα μου είπε.! Να παω γιατι δεν ειχα ραντεβού το προι γιατι απογευμα με βράδυ δουλεύω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ..!! Κορίτσια αν δεν ερθει θα κανω το τεστ για να ξερω τι μου γίνεται. Κοριτσια ξερετε ποσο παει η χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε εγω αλλα καλο ειναι να τη κανεις Νικη μου γιατι και ο γιατρος θα σου τη ζητησει, για να μη χανεις πολυτιμο χρονο σε περιπτωση που εισαι εγκυος και ειναι κατι που διορθωνεται με προγεστερονη η αλλες ορμονες, η αιμορραγια παντα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου η χοριακή είναι η πιο έμπιστη εξέταση από καταλαβαίνουν αν όλα ξεκινάνε καλά. Ο γιατρός σου δεν σου το έχει πει??

Τον έχεις από πάντα τον γιατρό αυτόν??? Μήπως να έπαιρνες μία δεύτερη γνώμη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν μου είπε εδω κι 8 πιγενω σε αυτον παλια πιγενα σε εναν αλλον που δεν ριχε καν κιταξι τον θιροηδι και κατελιξα σε αυτον μου εβγαλε εμπιστοσύνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μπαίνω κ διαβάζω νεα σας! Κ αγωνιώ κ εγω μαζί σας . Νικουλα μου ξέρεις ποσο πολυ θα χαρώ να ειςαι εγκυος , αλλα θα πρεπει άμεσα να κανεις εξεταση η ένα απλό τεστ . Κι αν είχες αιμοραγια κ ειςαι εγκυος κ θες προγεστερονη ; Γιατι τι αργείς τόσο ! Το ξερω πως έχεις απογοητευτεί πολλες φορές σλλα πρεπει να ξέρεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι μπραβο Νικη!! Didaki καλως μας επισκεφτηκες!! Πως εισαι εσυ? Το φυλο του μωρου φαινεται η ειναι νωρις! Τα καλυτερα να σου ευχηθω και εγω γιατι εχω διαβασει την ιστορια σου απο την αρχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...