Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Ελπιζω να ειναι ετσι Κυριακη μου...θα δειξει..εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε καθε φορα :-)

 

εννοειται!!! κ εγω εχω αδεια απο τη δουλεια μου εως την αλλη τριτη. σας ευχαριστω παρα πολύ για ολα.. ελπιζω μαζι με μενα να εχετε κ εσεις καλα νεα..εγω τωρα θα περιμενω περιοδο παλι 1/11.. αλλά δν ξερω γτ..αλλά μου φαινεται πολύ κοντα... μετα απο τοση αγωνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή μου λυπήθηκα πολύ πραγματικά, αλλά θέλω να σου πω ότι μου είπε και εμένα τότε ο γιατρός μου "ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ, ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ". 

Εμένα κορίτσια ξεπρήστικε το στήθος μου το μεσημέρι, αλλά ακόμη με πονάει, μάλλον θα έρθει η άτιμη και θα μου βάλει τέρμα στα όνειρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νευρα μου κοριτσια(ασχετο με το θεμα αλλα να ξεχνιομαστε και λιγο)
Φαγωθηκε ο αλλος να βαλω ραντεβου την κορη του στις 6και μιση, ενω δεν το ειχα ελευθερο.
Υποχρεωθηκα σε αλλους ασθενεις, εκανα το προγραμμα ανω κατω ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΗΡΘΕ , αλλά δε πηρε ουτε ενα τηλεφωνο πως δε θα ερθει!
Τετοια γαιδουρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουυυ ποσοι τετοιοι πελατες τυχαινουν και σε μας...να του την πεις την αλλη φορα...καποιοι δεν σε σεβονται οταν τους φερεσαι καλα ρακουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλυ το οτι σε ποναει ακομη ειναι θετικο, η προγεστερονη ειναι ανεβασμενη ακομη, τερμα στα ονειρα δε θα μας βαλει, που θα παει σε καποια φαση θα παρουμε την εκδικηση μας! 

ρακουν τετοιοι ουυυυυ πολλοι δυστυχως

εμμα μου αρεσει πολυ η φραση σου "οι του νοεμβρη" μακαρι ο νοεμβρης να φερει πολλα ευχαριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω αυτη η ονομασια να μας μεινει...αντε το πολυ πολυ να παζαρεψω να μας πω αγιο-βασιλιτσες...η χριστουγεννουλες...αρκει να γινει για ολες μας βρε κοριτσια.... :-)

τι να κανουμε...λιγο χιουμορ επιβαλλεταιιι
ει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια. Που ειστε ολες? Κυριακή μου εγώ τα πηρα απο το Internet σε δύο μέρες ήρθαν από τη hometest.gr στο φαρμακείο είναι ακριβά. Στη χρήση τους εύκολα έχει οδηγίες. Μπες στη σελίδα να τα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ρακούν μου έχω τσακωθεί με φίλη για το θέμα καθυστέρηση....βαράνε τα μηνίγγια μου όταν αργεί αδικαιολόγητα ο άλλος!

Ρε κορίτσια ξαναπρήστικα...ξύπνησα και ήταν πρησμένα πάλι! Τι να πω δεν ξέρω....αύριο κανονικά περιμένω....θα δούμε!

Για πείτε εσείς κανένα νέο? Νίκη πότε θα πας στο γιατρό να σε δει? Τόσες μέρες καθυστέρηση αν δεν είναι εγκυμοσύνη (που σου εύχομαι ολόψυχα να είναι)  δεν είναι νορμάλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλυ μου καλημερα!! Εμενα παντως ηταν πρησμενο και πονουσε μολις ξεκινουσε η περιοδος...το βραδυ της πρωτης μερσς ξεπρηστηκε και δεν πονουσε πια, οποτε μεχρι να δεις καθυστερηση...παντως αν δεις αυριο το πρωι πριν σηκωθεις απο το κρεβατι θερμοκρασια 37, λογικα εισαι...επισης θερμομετρο κατω απο τη γλωσσιτσα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πριν λίγο που πιγα στιν τουαλέτα ειδα λίγο εμα στο χαρτί αρα θα μου έρθει..!μιλισα και με τον γιατρό μου και μου ειπε.αν μέχρι το βραδυ δεν.ερθει να τον ξανα παρω αν ερθει θα κλισω ραντεβού για να παω οταν θα τελειώσει.....! Το φανταστικα οτι δεν εκναι εγκυμοσύνη και οτι η περίοδος μου εχει ξεφύγει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Θέλω να περάσουν γρήγορα οι μέρες για να αδιαθετήσω και να μπω και γω στο club του Νοεμβρίου :) 

Νίκη μου να πας οπωσδήποτε στον γιατρό σου, δεν μπορεί να είναι δικαιολογημένη τέτοια μεγάλη καθυστέρηση, μην το αφήνεις. 

Έμμα μου υπομονή λίγες μέρες σου έμειναν και θα ξέρεις.

Κέλλυ πως είσαι σήμερα καλύτερα??? Εμένα να δεις τα νεύρα μου πως παίζουν αυτές τις μέρες και χωρίς να περιμένω, απλά θέλω να περάσουν γρήγορα να πάω στον γιατρό μου και να δω τι θα κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...