Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια! πως ειστε?

και εγω εχω app αλλα το ovia fertility, το βρηκα το πιο καλο γιατι εχει λεπτομεριες, και μπορει να σου αλλαξει τις γονιμες συμφωνα με τα δεδομενα που εισαγεις καθημερινα (συναισθηματα, συμπτωματα, κολπικο υγρο κτλ)

κυριακη καλα αποτελεσματα στο γιατρο σημερα! ρακουν welcome back! ευτυχια δε θελει αγχος πολυ θα κανεις ωορρηξια μεσα στις επομενες μερες

εγω ακομη και σημερα εχω πονακια και δε ξερω τι γινεται, αρχισα να ανησυχω, τοσο πολυ κραταει ο πονος ωορρηξιας? και ο πονος= και ωορρηξια? ή μονο μεγαλωμα ωαριου? 

Επεξεργάστηκε από Cybele
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω έχω πόνους από το πρωί σήμερα, αλλά είχα και το σκ. Τες πα ότι είναι να γίνει θα γίνει δε μπορώ άλλο να σκάω. Νομίζω ότι όλες αυτές οι εφαρμογές πάνω κάτω την ίδια δουλειά κάνουν. Και γω έχω το ίδιο με τη Νίκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως δεν θα χρειαστώ αποξιση.. μόνο αντιβιωση μου εδωσε...εχω κάτι λίγα υπολείμματα αλλά μου είπε θα φυγουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή.! Μην στεναχωριέσαι θα έρθει ξανα..! Σου το εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου να εχεις συντομα καλα νεα..!!.κρίμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως δεν θα χρειαστώ αποξιση.. μόνο αντιβιωση μου εδωσε...εχω κάτι λίγα υπολείμματα αλλά μου είπε θα φυγουν...

κυριακη μου λυπαμαι πολυ, καλη αναρρωση ευχομαι συντομα να ρθει το μωρακι που θα το κρατησεις αγκαλια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή μου σκέψου ότι αφού έπιασες άρα όλα καλά , θα έρθει σύντομα. Τι σου είπε ο γιατρός σου??? Εμένα μετά την απόξεση για δύο μήνες μας είχε πει να προσέχουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή μου σκέψου ότι αφού έπιασες άρα όλα καλά , θα έρθει σύντομα. Τι σου είπε ο γιατρός σου??? Εμένα μετά την απόξεση για δύο μήνες μας είχε πει να προσέχουμε. 

μου ειπε πως επειδη ειναι μικρα δν θα με βαλει σε αυτη τη διαδικασια.. μου εδωσε ομως αντιβιωση. ακομα εχω λιγο αιματακι που καθαριζω.. κ δν ποναω καθολου. κ αφου δν υπάρχει καθόλου πόνος..οκ μου είπε. οσο για το αλλο... μπορώ να ξεκινησω από σημερα κιολας..αλλά τις 10 πρωτες μερες ειπε πως δν νομιζει να πιασω.. ποτε δν ξερεις όμως... η αντιβιωση ειναι ouqumentin 625 3 φορες(ανα 8 ωρες).κ μου ειπε πως θα με ξαναδει στην επομενη περιοδο(αν ερθει)..αν κ θεωρει οτι ειναι σιγουρακι τον επόμενο. μάλλον δν αναπτυσσότανε σωστα κ το απέβαλλε το σωμα μου αμέσως.ετσι μου είπε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη μου κριμα κοριτσι μου...Ποσο στεναχωρεθηκα... Εμπιστευσου ομως τον γιατρο σου γιατι νομιζω σε εχει συμβουλευσει σωστα...ελα και εσυ στον αγωνα για τον μηνα αυτον και ολα να σου πανε τελεια!! Μακαρι η επομενη επιτυχια να ερθει τον αλλο μηνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό λοιπόν. Κ γω την πήρα την αντιβίωση αυτή. Και πολλά άλλα γιατί ήταν πιο προχωρημένο το δικό μου. Μη στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά. Πάρε τα τεστάκια για να δεις την ωορρηξία σου γιατί λογικά τώρα θα αλλάξει λίγο ο κύκλος σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό λοιπόν. Κ γω την πήρα την αντιβίωση αυτή. Και πολλά άλλα γιατί ήταν πιο προχωρημένο το δικό μου. Μη στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά. Πάρε τα τεστάκια για να δεις την ωορρηξία σου γιατί λογικά τώρα θα αλλάξει λίγο ο κύκλος σου. 

αυτό σκεφτόμουν... πως θα ξερω πότε....??? για αυτο μου είπε ο γιατρός ποτέ δν ξερεις...ξεκινα μου λέει κανονικά κ βλέπουμε...τι τεστ ειναι αυτά??πόσο κοστίζουν κ πως τα κάνουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη μου κριμα κοριτσι μου...Ποσο στεναχωρεθηκα... Εμπιστευσου ομως τον γιατρο σου γιατι νομιζω σε εχει συμβουλευσει σωστα...ελα και εσυ στον αγωνα για τον μηνα αυτον και ολα να σου πανε τελεια!! Μακαρι η επομενη επιτυχια να ερθει τον αλλο μηνα!!

τον εμπιστευομαι απόλυτα.. για αυτό κ τον ακούω.. επειδή ούτε εκινος ξέρει πότε θα εχω... μου είπε να ξεκινησω..κ ότι γίνει. η συγκεκριμένη αντιβίωση δν επηρεαζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι καλα! Ας μη χανουμε ουτε μηνα γιατι,δεν ξερουμε ποιος θα ειναι ο τυχερος μας...ολα θα πανε καλα!!

 

μερα παρα μερα πατε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για 10μηνες ετσι το πηγαιναμε και τζιφος...εγω να ξερω παντα ποτε θα εχω την ωορρηξια και παντα καναμε το βραδυ πριν την ωορρηξιαοποτς...δεν μας εκατσε...τωρα ειπαμε να κανουμε οποτε μας τη δωσει, γιατι και ο προγραμματισμος δεν μας εβγαλε καπου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για 10μηνες ετσι το πηγαιναμε και τζιφος...εγω να ξερω παντα ποτε θα εχω την ωορρηξια και παντα καναμε το βραδυ πριν την ωορρηξιαοποτς...δεν μας εκατσε...τωρα ειπαμε να κανουμε οποτε μας τη δωσει, γιατι και ο προγραμματισμος δεν μας εβγαλε καπου....

την κόρη μου την επιασα με μια φορα. τον προηγούμενο μήνα καναμε απο το τέλος της περιοδου μερα παρα μερα. κ αν ηταν καποιος κουρασμένος λόγω δουλειας..(δουλευει δυο δουλειες) κ μια εγω... καναμε ενα στα γρηγορα μονο για αυτο. ειχαμε ονομασει κιολας της απόλαυσης κ της αναπαραγωγης! αχαχαχα οποτε δν ξερω πότε επιασε...νομίζω ομως οτι ετσι πάει καλα.. απλά πρέπει να κανεις μερα παρα μερα βρεξει χιονισει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυριακη θα ρθει το μωρακι σου που θα κρατησεις αγκαλια, τωρα ειναι και ανεβασμενες οι ορμονες που σου αυξανει τις πιθανοτητες

ουτε εμας το προγραμματισμενο δε μας εβγαλε καπου τοσο καιρο οποτε οποτε μπορουμε και θελουμε αυτο το μηνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυριακη θα ρθει το μωρακι σου που θα κρατησεις αγκαλια, τωρα ειναι και ανεβασμενες οι ορμονες που σου αυξανει τις πιθανοτητες

ουτε εμας το προγραμματισμενο δε μας εβγαλε καπου τοσο καιρο οποτε οποτε μπορουμε και θελουμε αυτο το μηνα 

μακάρι...το ευχομαι σε όλες μας... τα παιδιά ειναι ευτυχία... κ ειναι αδικο να τα θέλουμε τόσο πολύ κ να μην τα εχουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παντως ο αντρας μου θα τρεξει στον κλασικο μαραθωνιο τον Νοεμβρη και ηδη τρεχει καθε μερα απο 2 ωρες...οποτε δεν εχω και πολλες ελπιδες για,τους μηνες αυτους γιατι θα ειναι κομματια,σωματικα... αλλα ιδωμεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παντως ο αντρας μου θα τρεξει στον κλασικο μαραθωνιο τον Νοεμβρη και ηδη τρεχει καθε μερα απο 2 ωρες...οποτε δεν εχω και πολλες ελπιδες για,τους μηνες αυτους γιατι θα ειναι κομματια,σωματικα... αλλα ιδωμεν...

κανει καλο! εγω γυμναζομαι καθε μερα κ βοηθαει πολύ λένε... μετα απο ενα μπανακι κ λίγο υπνο θα ειναι πιο καλα απο ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...