Μετάβαση σε περιεχόμενο

2014 ΕΥΧΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ (ΤΟΥ 2009) !


Recommended Posts

άτσα ρε ΜΑρκερ!!!!

φιλος ή σόι σου εκανε το κομπλιμάν;;;

 

καλοφωτιστος και ο Αγγελος και η βαφτηστηρα!

καλα για τον παπα τι να πω...

φυσικα ειμαι υπερ Θρησκείας , εκκλησίας αλλα τρελαινομαι με την εκκλησια α.ε.

δεν ειναι μαγαζι ρε!!!!!

 

Μαριλου δε βιαστηκες λιγο να κανεις το τεστ;

για 3 μερες πριν δεν ειναι τα τεστ ή εχουν εξεληχθει;

με ειπε η ξαδερφη μου για τη γυναικα του κουμπαρου της...

παντρευτηκαν γρηγορα λογω εγκυμοσυνης Δεκεμβριο, Απριλιο γεννησε...

με το που 40ντησε, χωρις να το καταλαβει, ξαναεμεινε εγκυος!

αυτη ξεκινησε γυμναστηριο και χτυπιοταν να αδυνατησει κλπ....

νομιζε οτι δεν ειχε περιοδο γιατι θηλαζε.

οταν πηγε στο γιατρο για ελεγχο, του ειπε για πλακα..

χτυπιεμαι στο γυμναστηριο να επανελθω αλλα η κοιλιτσα δε φευγει!

πως να φυγει καλη μου που ηταν ηδη 4 μηνων!!!!!!

γεννησε με καισσαρικη το 2ο ιδια ημερομηνια με το πρωτο, ενα χρονο μετα!

φετος ιδια μερα Απριλιο κανανε τα βαφτησια και των 2 και τωρα....

ειναι εγκυος σε διδυμα!!!!!!!

ειναι ετοιμη να σαλταρει!!!!!!

τι νερο πινετε βρε κρητικοπουλες;;;;;

αντε να γινουν περισσοτερα τα ελληνοπουλα!

 

ΜΑρντιο ο αντρας μου τρελαθηκε στο γελιο που του ειπα το ονειρο σου να εχεις Δημαρχο τον Ψινακη!!!!!!

θεα!!!!!

στο παρτυ αφου τελικα περασατε καλα.... απλα τζαμπα τα λεφτα που δωσανε οι ανθρωποι και δε φχαριστηθηκε κανενας....

 

εμεις αυριο θα κατουρησουν σε κυπελακια για εξεταση ουρων....

και μετα... παμε για αιμοληψια!

να δουμε ποσο θα μας πριξουνε!

μακαρι βεβαια να βγουν τελικα οκ οι εξετασεις...

 

νεοτερα αυριο.....

 

ΜΑριλου.....

σε 1 μηνα αρχιζει Μουντιαλ!!!!!

θα σε κανω φροντηστηριο!!!!!

 

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρκερ καλοφώτιστα τα αστεράκια σας να τα χαίρεστε βλέποντας να μεγαλώνουν όμορφα!

Φυσικά δε θα το ξαναπώ περιμένουμε φωτο αεροσυνοδού!Πρέπει να ζωγράφισες κοπελιά για να σε πει έτσι το παληκάρι!!!Ο άντρας σου που ήταν;;;χα χα

 

Vag κωλοφαρδη η γυναίκα του κουμπάρου της ξαδέρφης!!!χα χα...που είσαι Σωσω να μπερδευτείς με τα σόγια!!! Όντως με τη μυρωδιά....που τέτοια τύχη....

 

Γενικές γιατί τους κάνετε;Εχουν κάποιο θέμα ή έτσι προληπτικά;

Και γω άσχετη με ποδοσφαιρικα μπασκετικα του στιβου όλα γενικώς....

Ο άντρας πορωμένος πάλι όλα τα βλέπει....

 

Καλέ τι catering μόνοι τους πήραν 10 σουβλάκια, 5 κεμπάπ βράσαν και τα μακαρόνια και έξω από τη πόρτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη΄μερα!

σιχαίνομαι αρνίσιο κιμά...

 

μάρκερ ΘΕΑ!!!

θέλω να σε δω ρε κουκλάρα!!!

ο άνδρας τα άκουσε αυτά;

έτσι για να σκέσει λίγο... χαχαχα!

κ πώς να μην είσαι κουκλάρα όταν έχεις τόσους άνδρες γύρω σου;

τυχερή μανούλα!!!

 

μαριλού εγώ θα έλεγα να μην αγχώνεσαι με τεστ από τόσο νωρίς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Καλά Βαγκ,  φοβερή η γυναίκα του κουμπάρου! Ουάου! Ζηλεύωωωωωω!!! χαχα! να τα χαίρεται τα ζουζούνια και με το καλό και τα άλλα 2! Τα φύλλα δεν μας είπες! 

Ναι νομίζω τελικά ήταν πολύ νωρίς.... το έκανα 4 μέρες πριν και έλεγε ποσοστό  56% για να δείξει. Δεν μου ήρθε ακόμα αλλά δεν κάνω άλλο τεστ, ξενέρωσα. Νομίζω θα μου έρθει σήμερα - αύριο και μετά από 10 μέρες πάω έτοιμη για όλα! χαχα! 

Και κάτι άλλο..... Μουντιάλ; Τί έγινε; Ποιος ήρθε; απαπαπα! Ούτε ο άντρας μου παρακολουθεί αθλητικά και νιώθω πολύ τυχερή! Αφού φαντάσου δεν υποστηρίζει, έστω για τους τύπους, κάποια ομάδα! χαχα! 

 

Μάρκερ να σας ζήσουν τα νεοφώτιστα! Καλέ τί ήταν ο μεσιέ ο κοπλιμαντζής; Αυτά είναι! Κατακτήσεις ακόμα και με 3 παιδιά! χαχα! θέλω φωτο!!!!!!!! 

Μπράβο που τελικά ήταν όλα υπέροχα! και μπράβο και στον Αγγελούκο που ήταν κύριος! Καλή επιτυχία με τις εξετάσεις! Προληπτικές να πιστέψω ε; Και εγώ τους κάνω κάθε χρόνο. 

 

Ρε Μάρντ, τί ωραία φαγητά σας έφτιαξαν; χαχαχα! Μα είναι δυνατόν να μην φάνε τα παιδιά ξερά σουβλάκια και αρνίσιο κιμά; χαχα!!! Το καλό είναι οτι διασκέδασαν (εμένα ούτε αυτή η διασκέδαση μου άρεσε αλλά τεσπα)! 

 

Εμείς είμαστε καλά! Σήμερα το πρωί είχα την Αρετούλα της Σωσώς παρέα στο σπίτι! Πέρασαν φανταστικά  με τον Γιαννάκη! Δεν το περίμενα οτι θα έκλαιγε ο δικός μου όταν έφυγε η Αρετή και την ζητούσε! Συνήθως όταν μαζεύονται όλα, ο Γιάννης την σνομπάρει και δεν της δίνει και πολλά παιχνίδια. Αλλά σήμερα ήταν καλός! Όλα της τα έδινε! Και αγκαλίτσες και να τη φωνάζει στο δωμάτιο να της δείχνει διάφορα! μια χαρά ήταν! Αλλά και η μικρή ήταν κιουρία! Αγκαλίτσες, φαγάκι, παιχνίδι και όλα καλά! Της έκανα και κοτσιδάκι / συντριβάνι! χαχα! Τέλεια! Η τρελή η μάνα της ούτε που το είχε προσπαθήσει λέει ποτέ! Αχ πολύ μου άρεσε! Ελπίζω να κόλλησα μωρουδίλα! χαχα!

 

Πήγε κιόλας 13:30.... πέρασε η ώρα. Πάω να πάρω τον Χριστόφορο από τον παιδικό μπας και τον χώσω να κοιμηθεί καμιά ωρίτσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαριλού σα να σε βλέπω με τη κόρη....λατέρνα φτώχεια και φιλότιμο θα την ντύνεις από το άχτι σου από τη κορφή μέχρι τα νύχια!!! Κορδέλα,σωσωνάκι, μπουτονιέρα, φορεματιά απαραίτητα σε κάθε έξοδο να φανταστώ...αχ βρε αγορομάνα....θα ρθει θα δεις...το θες πολύ γι αυτό θα στη κάνει τη χάρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τα λες ΜΑρντιο... θα την εχει την κορη κοκετα!!!!!

προπονηση κανει με την Αρετη! 

η Σωσω που χαθηκε;

και στη δουλεια δεν εχει χρονο;

επεσε δουλεια;

να τη δωσεις φιλια!

 

εμεις το πρωι πηγαμε για εξετασεις....

σημερα που δεν επρεπε να πιουν γαλα τρελαθηκαν!

αλλη φορα....

πηραν τα δωρα τους αγκαλια και πηγαμε...

η μαριαννα πρωτη για να φαει μετα μπουγατσα που τους εταξα

δεν φωναζε, μονο ενα δακρυ απο καθε ματι κατρακυλουσε...

μετα ο Σπυρος... πηγε να την κοπανησει να φυγει!

δεν εμπαινε!

κλαμα, μανουλα μου οχι και τετοια με παραπονο.

τελικα καλα.

αυριο να δουμε αποτελεσματα

 

το απογευμα κλεισαμε ραντεβου με μια μαμα που εχει διδυμα αγορια συμμαθητες τους να παμε στα λουτρα.

πολυ ωραια περασαμε.

αλλα ΠΟΛΥ ΚΟΥΝΟΥΠΙ!!!!!!

με τσιμπισαν 4 κουνουπια πανω απο το τζιν!!!!! φουσκωσαν κιολλας!

 

καλο ξημερωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε σας ειπα τι με ειπε η αλλη μανα και με φρικαρε!

ειναι στο φέισμπουκ "φιλες" με τις δασκαλες της ΜΑριαννας

αυτες που ΔΕν ειναι ορεξατες...

και καθε μερα τους βαζουν και βλεπουν dvd

και ενω ολες οι ταξεις βγαινουν για παιχνιδι στην αυλη αυτες δεν τους εβγαλαν ΚΑΘΟΛΟΥ!

εμ, που να τα ελεγχουμε κατω... βαλ'τα dvd να τελειωνουμε...

η μανα αυτη το πρωι εχει ανοιχτο το φεις το πρωι λοιπον  οταν ειναι σπιτι και βλεπει οτι οι δασκαλες ειναι ολο μεσα, ολο λάικ και σχολια

και..... ανεβαζουν και σελφις που πινουν καφε μεσα στην ταξη!!!!!!!

χωρις πλακα, αν βγει παλι ο ιδιος δημαρχος λεω να το πω στη γυναικα του να το ελεγξουν, μπας και σωθουν τα επομενα παιδακια που θα εχουν αυτες.....

σα δε ντρεπονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου

εννοείτε μόλις τις πάρω θα σας στείλω. Απο εμάς δεν εβγαλε κανείς γιατι είχα 3 φωτογράφους χαχα

με πρόσεξαν τα φιλαράκια απο τη δουλεια

το κοπλιμαν το έκανε ο αντρας της αδερφης της κουμπαρας , φιλαράκι καλό δεν έχουμε παρεξηγήσεις , ούτε μετά των αντρών

Μαριλού έκανες επαναληπτικό;

εγώ πάλι πιστεύω ότι θα είναι αυστηρή με την κορακλα. Τα αγόρια έιναι οιδιπόδειο βρε παιδί μου. Αλλα για το κοκεταρία θα συμφωνήσω.

βαγκ απαράδεκτες οι δασκάλες. Δεν υπήρχε περίπτωση να μην είχα κάνει φασαρία. Ντροπή τους , μιλάμε τσαντίζομαι πολύ. Παλιοβολεμενες που βαριέστε, θα το είχα πει σίγουρα.

μα καλά πωπω πρέπει μα είναι πολύ απρόσεκτο αγορι , πωπω τι βολι είναι αυτό καλέ;

εξετάσεις τους κάνω κάθε χρόνο και στον αγγελο τον αλλο μήνα θα του κάνω πρώτη φορά.

μαρντ κάτι τέτοια βρε παιδί μου δειχνουν και τον ανθρωπο . Μα καλά δεν ντράπηκαν μ δεν έχεις χρηαματ ή χρόνο; υπάρχουν πολύ ωραία πράγματα έστω και έτοιμα . Ο χρόνος που αφιερώνεις για να περιποιηθείς κάποιον για εμεν; μετράει πολύ.

αυτο που περιγράφεις είναι σαν να λες

οκ μας φέρατε τα δωρα και τώρα φυγετε.

ντροπή

μην κάνεις τίποτα στην τελικη

δεν θα παρεξηγήσει κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

 

τι λες ρε βαγκ;

απαράδεκτες οι δασκάλες.

και για το dvd και για το φέις...

 

εγώ θα τις έκανα παρατήρηση.

 

ξέχασα να σχολιάσω την πολύτεκνη...

τι λες βρε παιδί μου;

εγώ θα έκανα στήρωση στη θέση της... χαχαχα!!!

 

μαριλού ελπίζω, εκείνη η τρελή η σωσώ, να μην έκοψε στο μωρό την ίδια φτάντζα που είχε στη μαρθούλα... χαχαχα!!!

 

εμάς έχει πισίνα σήμερα.

λέω να τον στείλω με τον μπαμπά του.

 

σήμερα γιόρταζε η δασκάλα του και η διευθύντρια που του έχει αδυναμία...

τις έκανε από μία ζωγρφιά και τις χάρισε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορες προτελευταια και καταιδρωμενη σας γραφω...πως περνανε οι μερες γεματες δε λεγεται....

Να χαιρεστε Κωστακια Ελενιτσες και ολα τα παραγωγα τους...

Μαρκερ τον αντρουλη σου μονο αυτος μου ρχεται απο το παρεακι...sorry περασμενη ωρα εκανα και πολλες δουλειες δειξτε κατανοηση...

Αποπειρες αυτοκτονιας παλι σημερα στο νησι μας...μοδα εχει γινει...και ανθρωποι που ουτε καν σου περναει απο το μυαλο οτι αντιμετωπιζουν προβηματα....ουφ....ατιμη κριση...

Φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα εγω για σιγουρια θα στειρωνα τον αντρα!!!!!!!!

 

ΜΑριλου ασε.... εκει αυτοκτονιες, οπως και σε ολη τη χωρα φυσικα, αλλα να ξερετε και παρα παρα πολλες εξαφανισεις!!!!!

στο τμημα εχουμε 3 πινακες με φελο για ανακοινωσεις, καταζητουμενους κλπ και στον ενα βαζαμε τους εξαφανισμενους...

οχι μονο εχει παραγεμισει με τη μια φωτο πανω στην αλλη αλλα κοντευει να γεμισει και 2ος!

 

Μαρκερ να χαιρεσαι τον αντρα!

αυριο θα παρω εγω τα αποτελεσματα... ξεχασε σημερα ο αντρας

αντε να δουμε...

 

Σωσω...ολα οκ;

ερχεσαι Παρασκευη;;;;

 

εδω τα κλασσικα....

αρχισε η ΜΑριαννα να μην την αρεσουν τα ρουχα που την ετοιμαζω για το σχολειο....

μη χεσω, 4,5χρ!

δε θα με πριξουν!

 

αποψε βραδυ σηριαλ...

τωρα κριμιναλ μάιντς και μετα γκρέις ανατομυ και καστλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

 

εμείς περάσαμε από αυτή τη φάση με τα ρούχα και τώρα είμαστε σε καλό δρόμο.

σήμερα δεν τουάρεσε το παντελόνι και του είπε ότι του το αγόρασε ο θείος του από το στρατό που δουλεύει...

 

σήμερα θα πάνε εκδρομή και είχαν ελεύθερο στο φαγητό τους.

τους έιπε η δασκάλα ότι αν θέλουν να πάρουν πατατάκια.

του έφερε 2 ο μπαμπάς του και είπε ότι το ένα θα το δώσει σε κάποιον φίλο του που δε θα φέρει.

 

ναι Μάρκερ... να χαίρεσαι τον ανδρούλη...

 

αλλά ρε κορίτσια... αν τους δείτε πώς παίζουν μαζί...

εκείνος ο μικρός, τον θαυμάζει απίστευτα.

τον κοιτάζει σαν τον Θεό του...

και γελάει με ότι κάνει ο Α.

 

σήμερα το πρωί πήρε ένα βιβλίο που έχω με προσευχές και άρχισε να το κάνει μάκια...

 

το πρωί έβαζα την κρέμα και ήθελε να με βοηθήσει ο Α.

τον άφησα να πασαλείψει κι αυτός λίγο... με τα απαλά του τα χεράκια...

μόλις τελείωσε μου λέει... "μαμά, είσαι πολύ όμορφη τώρα"

λιώμα η μάνα... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!

2η μέρα περιόδου σήμερα..... δεν πειράζει! Απογοητεύτηκε ο άντρας αλλά οκ. Τον άλλο μήνα πάμε γερά και χωρίς μαγκιές! χαχα! 

 

Μάρκερ να σου ζήσει ο σύζυγος!

 

Βαγκ οι δασκάλες απαράδεκτες! Ντροπή τους. Να ενημερώσετε τη διεύθυνση χρειάζεται να δουν πόσα απίδια βάζει ο σάκος.

 

Μα τί λέτε βρε παιδιά με το σπέρμα; Τί σημαίνει δεν κάνει να πετιέται; Και να γίνεις κουνέλα ή αν δεν θες 800 παιδιά θα πρέπει να έρχεσαι σε επαφή μόνο για τεκνοποίηση; Οπότε και η στείρωση αλλά και τα αντισυλληπτικά είναι "αμαρτία".... Ωωωωω, ας τα πίνει! χαχα! Ή δεν κάνει και αυτό; χαχα! Θα αλλαξοπιστήσω με τέτοια που ακούω! Δεν με εκφράζουν στο σεξουαλικό κομμάτι αν με καταλαβαίνετε! χαχα! 

 

Μάρντιο αυτοκτονίες ακούς από παντού.... δεν είναι όμως λύση ...  για εμένα οι περισσότεροι αυτόχειρες είναι αδύναμοι & εγωιστές....τα χρέη δεν διαγράφονται αλλά περνάνε στην οικογένεια. Άσε, μπέρδεμα και μεγάλη συζήτηση..... Λυπάμαι μόνο τις οικογένειές τους .... κρίμα. 

 

Νανα πατατάκια;;;;;;;;;;; Να σε ακούσει η Σωσώ πως δίνεις τέτοια πράγματα στο παιδί, θα σε κράζει για 1 χρόνο!!! χαχα!!!!! Και εγώ δεν τους έχω πάρει ποτέ....έχει τύχει όμως σε παιδότοπο να παραγγείλω τόστ που βάζουν δίπλα λίγα πατατάκια και τα μπουκώνουν στο άψε σβήσε και οι 2 τους! χαχα! Ωραία που τα πάνε και εκδρομές! Μπράβο!!!! Και τα παιδάκια σου υπέροχα!!!! Είναι μωρέ να μην λιώνεις με τέτοια κόλπα που σου κάνει; χαχα! 

 

Ποια ρώτησε για τα μαλλιά της Αρετούλας; Έχει σκοπό η Σωσώκα να το κάνει πλεϊμομπίλ το καημένο! χαχα! Η Θούλη δεν συμφωνεί και δεν την τα κόβει λέει έτσι.... θα δω όταν γυρίσουν αν αθέτησε το λόγο της!  Πάντως όπως και να της τα κάνει είναι μια γλύκα! 

 

Έκανα γεμιστά σήμερα! Ωραία που μυρίζουν!!!!!! Εγώ θα φάω βραστό κοτόπουλο με αλάδωτη σαλάτα. Καλό είναι και αυτό όταν πεινάς!

Αύριο θα φτιάξω καμιά 50ρία μάφινς γιατί το Σάββατο έχουμε τα 3μηνα του παππού..... θα έχει και κόλλυβα εννοείται και θα κάνει και τίποτα πιτάκια η γυναίκα του. Δεν κάνουμε καφέ, απλά στον εσπερινό θα μνημονεύσουμε και θα τα μοιράσουμε στην εκκλησία. Αυτά!

 

Λοιπόν πάω να βάλω του Γιαννάκη να φάει και να τον κοιμίσω γιατί έχουμε έξοδο με την Σωσώκα το απόγευμα! Θα τις αποχαιρετήσουμε για να τις υποδεχθείς εσύ Βάγκ!  Λέει ο άντρας μου " ωραία, οπότε όσο λείπει η Γεωργία θα βάλεις τον κ@λο σου στο σπίτι!" χαχα! είναι υπερβολικός όμως! Εγώ ακολουθώ την Σωσώ 1-2 φορές την εβδομάδα μόνο! Φανταστείτε να ακολουθούσα και κάθε μέρα! Έξω από το σπίτι θα με είχε βγάλει! χαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά ακόμη το έχει στο μυαλό της η Σωσώ...

τι κι αν δεν τα κόψει η θούλη...

τη μάρθα μόνη της την είχε κουρέψει...

 

μαριλού είσαι θεά... σου το είπα;

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όσο για τα τσιπς... ούτε εμένα μου αρέσει να του δίνω αλλά καμιά φορά δεν πειράζει.

στο σχολείο δε μας επιτρέπουν τέτοιες λιχουδιές.

απλά, επειδή είναι η τελευταία τους εκδρομή, τους το επιτρέψανε.

 

εγώ τρώω καλαμαράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει βρε Μαριλου μου για τη περιοδο...τον αλλο μηνα.Τι γλυκος ο αντρας σου που στεναχωρηθηκε. Ουτε γυναικα να ταν...μπα ο δικος μου δεν ειχε τετοιες ευαισθησιες και ας με εβλεπε στις μαυρες μου να βγαινω απο τη τουαλετα για εικοστη φορα με αρνητικο τεστ....ολο οτι ειμαι υπερβολικη ελεγε...

Νανα τι γλυκα τα αγορια σου...να σε πασαλειβουν και κρεμες...στο δικο μας σπιτικο ειναι το αναποδο σκηνικο οι κορεςμου παιρνουν τις κρεμες και ζητανε να τις πασαλειψω!!

Σημερα επειδη το μικρο μου δαγκωνει τα νυχια πηρα ενα μανο διαφανο με καρδουλες και τους εβαλα απο μια καρδουλα σε καθε νυχακι...ε επρεπε να τις δειτε βγηκαν στο μπαλκονι με τα χερια τεταμενα μην ακουμπησουν πουθενα και τα φυσουσαν να στεγνωσουν...για δαγκωμα ουτε λογος...να τα δειξουν στο σχολειο αυριο...αμ πως...

Σωσω καλο ταξιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντιο δαγκωνει νυχακια ε;ωραια η λυση με το μανο!τελεια!δεν μπορω ομως να κανω το ιδιο κ στον Γιαννακη...αδικια ε; χαχα!

βαγκ εψαξα λιγο την διαιτα της νασα γιατι την ακουω συχνα αλλα ρε φιλεναδα 44 αυγα στις

2 βδομαδες που διαρκει ειναι υπερβολικα πολλα. οκ θα χασεις βαρος αλλα θα πας απο χολιστερινη!τρωγε τουλαχιστον μονο τα ασπραδια κ 1 κροκο τη μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε συ 44... 15 καθε βδομαδα, συνολο 30

αλλα εμενα η χοληστερινη μου ειναι παντα κατω απο το κατωτατο οριο οποτε.....

αλλ και αυτη η διαιτα σε μενα τζιφος... μονο2 κιλα σε 2 βδομαδες....

να δω ποτε θα αξιωθω να παω σε ενδοκρινολογο...

οι εξετασεςι τους πολυ καλες. και αυτο που δειχνει την αναπτυξη καλο. η ΜΑριαννα καλυτερα απο το σαμιαμιδακι μου.

 

Παντως ΜΑριλου θα περασεις ακομα εναν "δημιουργικο" μηνα στο κρεβατι... ή οπου αλλου τελος παντων!

σας ευχομαι το μπεμπακι να γινει σε υπεροχες φασεις που να το θυμαστε και οι δυο!

 

Νανα καλα να περασει ο Ανθυμος στην εκδρομη...

και με τα πατατακια, φυσικα δεν ειναι για συχνα, αλλα στην ηλικια που φτασανε που και που δε θα τους βλαψει τοσο...

θα τους φυγει και η μανια.

 

Μαρντιο εμενα ο Σπυρος τα ξεφλουδιζει τα νυχια του και γενικα τα σκαλιζει και φγαζει και παρανυχιδες!

πιστευω οτι το ξεκινησε γιατι απο μωρο δε γουσταρεμε τιποτα να του κοψω νυχια! αμοκ παθαινε! λες και του εκοβα τα χερια!

οποτε αρχισε να τα ξεφλουδιζει για να μην προλαβαινω να τα βλεπω οτι μεγαλωνουν και του τα κοβω...

εδω τι κανουμε;;;;;

ηδη αρχισαν να γινονται χαλια τα χερια του...

 

Σωσω εφτασες;;;;;

κανονισε το προγραμμα σου, και της Θουλης μιας και μενετε εκει, και πειτε μου ποτε βολευει να βρεθουμε. 

εγω θα το κανονισω το δικο μου προγραμμα....

 

σημερα στη δουλεια παλι μαλωσα με τη βλαμμενη....

αυτην που ειχε ερθει για ενα μηνα στο γραφειο...

Κυριακη εχουμε εκλογες.... γνωστο

απο Σαββατο ειμαστε υπ' ατμον γιατι φυλαμε εκλογικα τμηματα κλπ..... γνωστο

οποτε, για να ειμαι ενταξυ με τους συναδελφους και να μπορεσουν να κανονισουν και αυτοι το προγραμμα τους, ποτε θα πανε στα χωρια τους να ψηφισουν κλπ ετοιμασα τις υπηρεσιες απο την Τεταρτη σε γενικες γραμμες...

και ερχεται η κυρια συναμενη κουναμενη το πρωι και μου λεει...

(ενω συμφωνα με το μηνιαιο προγραμμα που εχουμε, η ομαδα της ειναι Νυχτα-Νυχτα το σ/κ)

α, εγω δε θα κανω Σαββατο βραδυ... εχω κανονισει!

καλα λεω πλακα με κανεις τελευταια στιγμη;;;;

που για να μου βγουν οι υπηρεσιες κανουν αναγκαστικα αλλα 3 ατομα νυχτερινο ενω δεν ειναι η βαρδια τους;;;;

ναι, αλλα εγω ειχα πει στο Δ/τη πριν μηνες (2 μηνες) οτι δε θελω να κανω το διπλο νυχτερινο

και δεν το κανεις, τη λεω, οταν οι συνθηκες το επιτρεπουν!

αλλα τωρα ΕΧΟΥΜΕ ΕΚΛΟΓΕΣ!!!!

και οχι εγω δεν κανω 2 νυχτερινα κλπ κλπ κλπ...

και παει και στον Δ.τη και αυτος που οχι δε λεει ποτε (ελεος πια!) λεει να το κανονισουμε

αλλα φυσικα δεν υπηρχε περιπτωση να μην κανει το Σαββατο γιατι αυτο θα σημαινε να παρω τηλ καποιο παιδι που ειναι ΠΑρασκευη Νυχτα και να του πω... ξερεις; γιατι η κυρια δε θελει να δουλεψει Σαββατο χρεωσου σημερα ρεπο και ελα να το κανεις αυτριο το νυχτερινο!

Ε! ΟΧΙ!

καναμε κατι αναλογο με Κυριακη Δευτερα, οποτε τη λεμε δε θα κανεις την Κυριακη νυχτα αφου δε θες να κανεις 2 και στραβομουτσουνιασε!!!!!

ΕΛΕΟΣ!!!!

που νομιζουν οτι βρισκονται μερικοι;;;;;

αλλοι δε βρισκουν δουλεια να θρεψουν τα παιδια τους και αλλοι τις λιγες φορες που ΠΡΕΠΕΙ να ειναι 100% εκει. σωστοι, ειναι στην κοσμαρα τους!!!!!

δεν το μπορω αυτο!

θα πω καμια βαρια κουβεντα και θα βρω και το μπελα μου στο τελος!

και ο αλλος;;; πως θα ασκησεις διοικηση καλε μου χωρις να πεις ποτε οχι;;;;;;;

 

μου ανεβηκε παλι η πιεση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ τί φρούτο καλέ είναι αυτή; απαπαπα..... δεν αναγνωρίζουν ορισμένοι τίποτα, υπάρχει δεν υπάρχει κρίση, ο αναίσθητος άνθρωπος (σαν αυτήν) έτσι σκέφτεται και πράττει. Εσύ καλό μου μην χαλάς τη ζαχαρένια σου. Αφού και ο διευθυντής είπε οκ, δεν μπορείς να κάνεις κάτι.... καλός και αυτός....άκου να μην αρνείται ποτε! Καλέ αφού είναι έτσι, πες του οτι ο μισθός σου πρέπει να ανέβει κατά 1.000€ να δούμε τί θα κάνει! χαχα!

 

Όσο για την δίαιτα, εγώ μέτρησα 22 τη βδομάδα γιατί εκτός τα 2 του πρωινού είδα και κάτι βραδυνές ομελέτες και κάτι μεσημεριανά αυγά. Τεσπα, αν δεν σου δημιουργεί πρόβλημα καλώς! Αλλά μόνο 2 βρε κουκλί; Η κουμπάρα της κουμπάρας μου την κάνει και ήδη έχασε την 1η εβδομάδα 5 κιλά και συνεχίζει την 2η! Και είναι αδύνατη η κοπελίτσα! Απλά της προέκυψε θέμα με τον θυρεοειδή της και πήρε μια 10ρια κιλά. Που και πάλι αν την δεις κανονική τη λες και με το παραπάνω βάρος.... είναι 1.70 και έφτασε να ζυγίζει 64 ενώ πριν τον θυρεοειδή ήταν γύρω στα 55 κιλά. Αλλά είναι και μικρούλα....25 χρονών.....ίσως φταίει και αυτό που χάνει γρήγορα. Και έχει και 2 κόρες 7 και 4 ετών!  

 

Μπράβο με τις εξετάσεις των παιδιών! Τί εξέταση κάνατε για την ανάπτυξη; για πες γιατί λίγο ο Γιάννης με προβληματίζει....  2 χρονών ζύγιζε 10.800γρ (3η καμπύλη) και ύψος 86εκ, σε καλή σχετικά καμπύλη (25η). Ο Χριστόφορος στα 2 του ήταν 13 κιλά και 92εκ. Μεγάλη διαφορά ενώ όταν γεννήθηκαν είχαν σχεδόν ίδιο ύψος και βάρος.  Αρχές Ιουνίου έχουμε γιατρό και είμαι περίεργη να δω αν έχει πάρει τίποτα....βάρος ίσως τσίμπησε κανένα μισόκιλο σε 3 μήνες, αλλά ύψος; το θέμα μας γενικά είναι όμως πως τρώει χειρότερα από πουλάκι..... Φαγητό μέρας: 

06:30 300μλ γάλα

9:00 μισή φέτα ψωμί με μέλι ή μισή φέτα κέικ 

1:30 1 κεφτεδάκι και 2/4 πατάτα φούρνου (δηλαδή μισή) και στην καλύτερη να φάει και 1/3 αγγούρι.

5:30 150 - 180μλ γάλα ή 100μλ χυμό ή 1 φρυγανιά σκέτη ή 2 μιράντα ή μισό αγγούρι

21:00 300μλ γάλα 

Κάποιες μέρες την βγάζει μόνο με 3-4 γάλατα όλη μέρα και τίποτα άλλο. Θα με σκάσει αυτό το παιδί. Δεν του αρέσει και κανένα φρούτο. Πίνει χυμό μόνο άν είναι πολύ γλυκά τα πορτοκάλια.

Αφού κάνω αμάν και πως να πάει το Σεπτέμβρη παιδικό μπας και αρχίσει εκεί να τρώει.  

 

Να σας πω και οτι έβγαλε ο Γιαννάκης την πάνα; χαχα! Πλάκα έχει! Είχα σκοπό να τον αρχίσω τον Ιούνιο αλλά ξύπνησε προχθές το μεσημέρι και ήταν στεγή η πάνα 2,5 ώρες! Τον πήγα τουαλέτα και έκανε τσίσα! Του έβαλα πάνα και πήγαμε παιδότοπο που ήπιε 1 παγούρι γεμάτο νερό και ήμσταν πάνω από 2 ώρες εκεί....πάω να του βάλω παπούτσια για να φύγουμε και ήταν πάλι στεγνή η πάνα! Τον πήγα εκεί τουαλέτα και έκανε! χαχα! Το βράδυ μόνο που την έβρεξε αλλά πολύ λιγότερο απ'οτι άλλες φορές! 

Χθες λοιπόν του έβαλα σλιπάκι! Κάθε 1 - 1,5 ώρα τον πάω τουαλέτα και κάνει όρθιος παρακαλώ! Δεν θέλει καθιστός είναι λέει άντρας! χαχα! Ατυχήματα σαν 1η μέρα είναι μόνο 2! ένα που δεν πρόλαβα και 1 στο σπίτι της μαμάς μου που ξέχασα να της πω να τον πάει. Πάντως σήμερα το πρωί η πάνα ελάχιστα βρεγμένη και μου ζήτησε μόνος του τουαλέτα και έκανε και κακά! χαχα!!!! Θέλω να πιστεύω πως θα είναι εύκολη περίπτωση! 

 

Πάω να μαγειρέψω φασολάκια με πατάτες γιατί μετά έχω να κάνω μπαλκόνια, τζάμια και σίδερο..... ουφ..... 

Αντε καλό Σ/Κ και ψηφίστε σωστά! (αν υπάρχει σωστό πλέον στην πολιτική.... )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που ειστε ολες;;;

εκλογομανεις;;;

εδω τοπικα στο Δημο με πηρε ο αντρας τηλ και ειπε οτι βγαινει ο πρωην και οχι ο νην.

το αστειο ειναι οτι οι συριζαιοι και κκε που δεν περασαν στον β γυρο ψηφησαν τον επισημο της νδ και οχι τον ανεξαρτητο!

και μετα λεγανε οι ντοπιοι οτι ο νυν δινει λεφτα στους αριστερους να τον ψηφισουν...

οπως δειχνουν τα πραγματα μαλλον καποιος αλλος εριχνε λεφτα...

τελος παντων... να δουμε τι θα κανει παλι το φρουτο...

ηδη σε ντιμπειτ που τους ειχα ακουσει σε τοπικο καναλι ελεγε θα κοψει την μεγαλη εμποροπανηγυρη που γινεται τα τελευταια 2 χρονια στα λουτρα και την Αγγελων πολη τα Χριστουγεννα!

και ελεγε τερμα τα πανιγυρακια....

ρε φιλε τι μας εχει μεινει απο το να εχουμε καποιο λογο να βγουμε λιγο εξω στην περιοχη μας και οχι να πηγαινουμε Θεσσαλονικη και μας το κοβεις και αυτο;;;

θα στεναξουμε....

 

Μαριλου μη νομιζεις οτι και ο Σπυρος τρωει παραπανω πραγματα απο τον δικο σου...

και ειναι και 4,5χρ..

και στο σχολειο η κυρια ακομα τον ταϊζει γιατι την ειχα πει το χειμωνα σε καποια φαση οτι τον εχουμε σε παχυνση!

να'ναι καλα η γυναικα... αλλα δε γινεται ολοκληρο παιδι να το ταϊζεις!

 

παντως μπραβο για την πανα..

ισως βλεπει και τον μεγαλυτερο και να τον εχει παραδειγμα.

να δω και εγω ποτε θα αρχισω να κοβω τη βραδυνη πανα στο ΣΠυρο...

βαριεται να χαλασει τη ζαχαρενια του ενω νιωθει οτι κατουριεται!

και να τον ξυπνησω για να παει γκρινιαζει οτι δε θελει και να τον αφησω ησυχο να κοιμηθει!

 

οσο για την εξεταση αιματος, ο αντρας τα συμαζεψε στο κατω σπιτι...

απ'οτι θυμαμαι ειναι στην ομαδα εξετασεων που ειναι και το ασβεστιο, εχει 3 κεφαλαια γραμματα και εχει φυσιολογικες τιμες 90-300κατι!!!!

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ;;;;;;;

Σωσω! ΜΑρκερ!! βοηθατε!

 

για τη διαιτα νασα, κανονικα τοσα που εχασε η δικια σου χανεις. και ο αντρας 7 εχανε σε 2 βδ τρωγοντας μεγαλυτερες μεριδες.

για'υτο λεω οτι κατι στραβο συμβαινει με μενα... να δω ποτε θα παω γιατρο να κανω εξετασεις...

 

χθες πηγαμε στο γαμο του συναδεφου...

τελικα πηγαμε και στο γλεντι γιατι ολοι μας ελεγαν γιατι δεν ερχεστε κλπ και αρχισαν να φωναζουν τα δικα μου, Θελουμε Γλεντι!

ευτυχως μια χαρα συμπεριφερθηκαν... δεν το περιμενα...

μεγαλωσαν τα σκατουλια.

φυγαμε 12 περιπου και με το που ξαπλωσαν κατα τη 1 ξεραθηκαν!

εγω τοτε εβαλα μπρος να κανω γεμιστα γιατι σημερα ειχαμε πει το νονο τους να ερθει να φαμε και το πρωι δουλευα...

στις 2 τα εβαλα στο φουρνο, στο αυτοματο να κλεισε σε 2 ωρες και νανι...

ξυπνησα 8:10 να παω στη δουλεια και απο πισω μου και ο Σπυρος!

 

αντε καλη βδομαδα και μακαρι οσοι εκλεχτηκαν να κανουν κατι για τον καημενο τον τοπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

 

βαγκ, δεν παίζεσαι!!!

γεμιστά στις 2;

απίστευτο!!!

 

μαριλού τέλεια για την πάνα!!!

 

όντως, λίγα τρώει...

η γιατρός τι σου λέει;

 

εγώ είχα γενέθλια το Σάββατο και την Κυριακή επέτειο...

έφερα κεραστικά στη δουλειά.

μπουγάτσα, τυροπιτάκια κουρού, κουλούρια Θεσσαλονίκης και ελιωτές και χαλουμωτές της πεθεράς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα πολυχρονη βρε κοριτσι και να ζησετε με τον αντρουλη!!!

Εγω μετα απο 40 μερες επιτελους περιοδος σημερα και νιωθω φαινομαι σα ζομπι...

Ο προισταμενος με εδιωχνε απο τις 13.30 αλλα ειχα δουλεια να τελειωσω.

Μπορει και η ζεςτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Επιτέλους έπεσε το κατεστημένο! χαχα! 'Έφυγε ο επί 12ετίας πασοκος βρωμοδήμαρχός μας (απόφοιτος Γυμνασίου παρακαλώ! ) και μπήκε ένας ανεξάρτητος (είναι ο πρόεδρος του δικηγορικού συλλόγου). Άντε να δούμε χαΐρι γιατί ο πρώην όλο έτρωγε και όλο πάχαινε το πορτοφόλι του! Έκανε και κάτι ψευτοέργαγια τα μάτια του κόσμου,  που ήταν ακριβώς σαν το γιοφύρι της Άρτας! Ουφ! Μεγάλη ανακούφιση! Ελπίζω να αξίζει τον κόπο και να μην εξελιχθεί και ο νυν σαν τον προηγούμενο! 

 

Νανά μου πολύχρονη και να είστε πάντα ευτυχισμένοι και μονοιασμένοι!!!!! Χρυσοχέρα μου εσύ!!!! Την κάνανε ταράτσα με τόσα κεράσματα! Μπράβο! 

Ο Γιάννης όντως τρώει πολύ λίγα και αυτά που σαν περιέγραψα ήταν μια καλή μέρα! Σήμερα για παράδειγμα έχει πιει μέχρι τώρα που είναι 5, 3 γάλατα και έχει φάει μισό κομμάτι κέικ το πρωί και μισό αγγούρι το μεσημέρι. Δεν τον βλέπω πρόθυμο να φάει κάτι άλλο μέχρι το βραδινό του γάλα. Μακαρόνια με κιμά έκανα σήμερα που υποτίθεται του αρέσουν και δεν άνοιγε το στόμα του ούτε να δοκιμάσει. 

Η γιατρός λέει πως μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση πως δεν είναι από τα καλόφαγα παιδιά. Λέει πως εφόσον είναι μέσα στα φυσιολογικά όρια (έστω και στα χαμηλά) να μην ανησυχούμε. Τον παρακολουθούμε και αν δούμε και κολλήσει θα κάνουμε ειδικές εξετάσεις για την ανάπτυξη. 

 

Βαγκ μου ακόμα ο Σπυράκος με την πάνα ε; πωπω.... τα αγόρια τελικά είναι δύσκολα σε αυτό το κομμάτι. Μην τον ξυπνάς καλέ για να πηγαίνει, απλά έτσι κοιμισμένο σήκωνε τον και βάζε τον καθώς κοιμάται να κατουράει. Αυτό αν το κάνεις επιμελώς 1,5 ώρα αφού έχει πάει τουαλέτα και κοιμηθεί θα δεις πως μετά από το πολύ 1 μήνα θα σηκώνεται μόνος του την ίδια ώρα να πηγαίνει! Έτσι τουλάχιστον έγινε με τον Χριστόφορο. Και ο ανιψιός μου γίνεται 6 τον άλλο μήνα και ακόμα τα κάνει πάνω του το βράδυ και καμιά φορά και την ημέρα. Βαριέται να πάει τουαλέτα και μόλις του φύγουν οι πρώτες σταγόνες τρέχει! Ο αδερφός του που είναι 4,5 δεν έβγαλε ακόμα την βραδινή πάνα αλλά τουλάχιστον πάει εγκαίρως την ημέρα.

Οπότε αν λειτουργεί καλά αυτή η δίαιτα είναι σούπερ!!!! Και αν βγάζεις και τους κρόκους από τα περισσότερα αυγά θα είναι ακόμα καλύτερα! Να το κοιτάξεις όμως τον θυρεοειδή σου μην σου κάνει άλλου είδους προβλήματα και τρέχεις και δεν φτάνεις. 

Χαχα τα σκατά που θέλανε και γλέντι! χαχα!!! Ωραία! 

Και λες εμάς χρυσοχέρες ρε Βάγκ; Εγώ μετά τις 22:00 βάζω λουκέτο στα χέρια μου και δεν κάνω τίποτα. Προτιμώ να σηκωθώ 2 ώρες νωρίτερα το πρωί παρά να κουτουλάω από την νύστα! Κοιμάμαι πολύ νωρίς και δεν αντέχω το ξενύχτι. 

 

Σωσώ μαύρη πέτρααααααααααααααααααα! Μπες καλέ να πεις ένα γεια! Για μπυρίτσες ξέρεις να πηγαίνεις εσύ και εμείς να ζηλεύουμε! χαχα! καλά κάνεις ρε φίλη! καλά να περνάς! 

 

Μάρντιο τόσο άστατη περίοδο έχεις; απαπα..... κάνει και ζέστη και το χειροτερεύει. Υπομονή..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα 

 

τι κανετε

χαθηκα πολυ τρεξιμο ρε γμτ 

τι να σας περιγραφω

σημερα ετρεχα ολο το πρωι να δηλωσω τον Αγγελο και τη Μελινα σε 2 δημαρχεια με αναμονη και μισαωρα στο παρακρισμα - τουλαχιστον τελειωσα και δεν θα χρειαστω 2η μερα

εμεις απο υγεια μια αρα 

οΑγγελακος λιγη πρασινη μυξα αλλα μεχρι κει

ιδρωνει μεχρι και το παμπερςτα αγορια γενικως πιο ηρεμα 

θελω να τελειωσει η δουλεια σας το ειπα βαρεθηκα - 3 εβδ ακομα και μετα αδειουχα

 

βαγκ ωστε ετσι η συναδελφισσα ε;

γιτι ρε γμτ δεν ενημερωνουν νωριτερα - μλκια - δε λεω εαν μπορεις να εξυπηρετησεις αλλα τωρα να ξεκωθηθει ολο το τμημα ή να πρεπει εσυ να δουλεψεις αλλες 3 ωρες για να της κανεις το χατηρι - τι να πω 

μπραβο που περασατε ομορφα- ειδες τωρα ειναι σε ηλικια που μπορουν να εινουν ξυπνια χωρι γκρινιες - ειναι πολυ ωραια 

 

για τα πολιτικα δεν με απασχολει ιιδαιτερα θα ελεγα

 

μαριλου θα ειχα βαρεσει εγκεφαλικα 

δεν υπηρχε περιπτωση να μεινουν αφαγωτα ετσι 

τα ταιζω ακομα στο στομα αρκει να φανε 

χαρα στην υπομονη σου 

και εγω εαν τους αφησω ολη μερα στην κυριολεξια μπορουν να μεινουν νυστικα 

αλλα τα πιεζω παρα πολυ

εχεις δει παιδια που κλαινει και τρωνε; τα δικα μου

 

ελα βρε μαρντ 

περαστικα σου

απαπα μετα τη γεννα δεν εφτιαξε η σκατοπεριοδος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
    • Μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας και να φτάσουμε στην γραμμή του τερματισμού με υγιέστατα μπεμπακια ♥️♥️🙏🙏🌈🌈  @Θέτις Κ. Θα το δω κορίτσι μου οπωσδήποτε το βίντεο. Η μικρούλα μου περνάει άγχος αποχωρισμού και δεν κάθεται ούτε ένα λεπτό χωρίς αγκαλιά, συν τα δοντακια που βγάζει και έχει πολύ κλάμα τις νύχτες και ανησυχία τη μερα. Για αυτό αναφέρω ότι έχουμε γονατίσει, θα με ακούσει κανένας άνθρωπος και θα πει καλά αυτή με ένα μωρό κάνει έτσι, μετά με τα δύο τι θα κάνει;; 😂😂  Χτες το βράδυ για αρκετές ώρες με έπιασε έντονη ζαλάδα, λες και μετά το μήνυμα μου εδώ το μωράκι αποφάσισε να με καθησυχάσει 🤗🤗♥️♥️ Και μιας και τα λέμε όλα εδώ, βρε κορίτσια δεν με πειραξε τόσο που τα πεθερικά μου ήταν εντελώς απόμακροι με τη μπέμπα και δεν είχα καμία απολύτως βοήθεια 1 εβδομάδα που ήμασταν σπίτι τους. Πληγώθηκα πολύ όμως γιατί ένιωσα ότι αντί να χαρούν με την εγκυμοσύνη μου, προβληματίστηκαν. Ούτε μια ευχή δεν μου έδωσαν, τίποτα. Σε μια συζήτηση με τον άντρα μου ο πατέρας του του ανέφερε το οικονομικό, και ότι έγινε πολύ σύντομα η δεύτερη εγκυμοσύνη και κάτι τέτοια. Λες και ζητήσαμε λεφτά από εκείνους για να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Και ο λόγος που στεναχωρήθηκα τόσο είναι γιατί ενώ ξέρουν τι έχω περάσει με τις αποβολές, αντί να πουν Παναγία μου να πάνε όλα καλά και να γεννηθεί αυτό το μωράκι, έκαναν σαν να μην το άκουσαν ποτέ. Και προβληματίστηκαν κιόλας. Νιώθω ότι όλο αυτό είναι κακή ενέργεια προς το μωράκι μου και πονάει η ψυχή μου... 😔😔
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά κι εγώ δεν μπορώ να πω ότι βλέπω κάποια γραμμή. Ίσως μια σκιά, αλλά δε το λέω με σιγουριά. Επανέλαβε την τρίτη αν δε σου έχει έρθει περίοδος γιατί ακόμα βρίσκεσαι στο παράθυρο της εμφύτευσης μετά την οποία θέλει 2 μέρες για να δείξει. Καλή επιτυχία εύχομαι 🙏✨
    • Κι εμένα κανονικά ο γυναικολόγος μου δεν το συστήνει αλλά φέτος λόγω της έξαρσης μου είπε να το κάνω. Σε 4 βδομάδες θα το κάνω. Ξαναρώτα κορίτσι μου καλού κακού... 
    • Απο τις 10βδ περίπου όντως στις περισσότερες κοπέλες αρχίζουν να μειώνονται τα συμπτώματα! Εμενα στις 2 σταμάτησαν τα συμπτώματα περίπου την 17η αλλα στην αλλη, απο την 9η. Και θυμάμαι κι εγω ειχα πανικοβληθεί. Ξύπνησα μια μερα και απο εκει που μεχρι την προηγούμενη εκανα εμετους και με αηδιαζαν τα πάντα, ξυπνησα και ημουν τελείως καλα.   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...