Μετάβαση σε περιεχόμενο

2014 ΕΥΧΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ (ΤΟΥ 2009) !


Recommended Posts

ποιος Θεοχαρης και που ξερεις οτι ειναι γκέι;;;;;

παντως εισαι σε οιστρο κοπελια!!!!!

 

οντως λες λογω του οτι γυρνατε πολυ να ειναι ανησυχη σε κλειστο χωρο η μαρθα;

καθολου παραξενο.

 

Νανα σε σενα ηταν χρεωμενος ο φακελος και αγχωθηκες ετσι;

εμας ακομα δε μας εχουν πει για φωτογραφηση στο σχολειο.... περιεργο...

περισυ τα φωτογραφησανε τη μερα που εκανα εγχειρηση στον ωμο. 20-5 αλλα νωριτερα μας ειχαν ενημερωσει για τιμη και αν θελουμε να συμμετεχουμε.

λες λογω κρισης να μη θελουν να ζοριστουν οι γονεις;

να δουμε...

 

εδω το μεσημερι ειχε ενα μπουρινι!!!! αερας, βροχη τρελη και στο τελος μπουμπουνιτα....

και οπως περισυ ειχαν φερει στον αντρα 2 παλετες πελετ και επρεπε να τακτοποιησει τα σακια στην αποθικη και τρελαθηκε να προλαβει μη γινουν μουσκεμα! αυτος εγινε παπι!

για 2 μερες θα εχουμε δροσια παλι....

 

ΜΑριλου εφορευτικη ο αντρας;

εχει ξαναπαει;

μεγαλο ειναι το χωριο;

αντε να εχει 2 εκλογικα τμηματα λεω εγω.... 

αν κλεισουν οι καλπες παλι στις 7 και δεν εχουν κανενα κοιμησμενο ή πρωταρη δικαστικο ως τις 10-11 θα εχουν φυγει...

εδω τα χωρια που εχουν 4-6 εκλογικα τμηματα και 1-2 την κοπανανε...

εκτος και αν εχουν κερασματα και γλεντι απο νικητες!

 

εχει και τελικο... τρελες ευκαιριες. Σεβιλη-Μπενφικα.

σας καληνυχτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!

Βαγκ 1η φορά εφορευτική. 1 εκλογικό έχει το χωριό, είναι μικρό. Λες να τελειώσει τόσο νωρίς; Μακάρι! Ε τα τσιμπούσια εκεί τα στήνουν από το μεσημέρι! Συνήθως στην πόλη δίνουν σαντουϊτσάκια και καφέ, σε εμάς μάλλον θα σουβλίσουν! χαχα!

 

Ο Μίνωας είναι ηθοποιός και παίζει τον κουνιστό στο Κάτω Παρτάλι (αλλά έτσι συμπεριφέρεται και εκτός έργου! ) και επίσης τραγουδάει με την φωνάρα του στο J2US με μια μαυρούλα τραγουδίστρια.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!

 

βαγκ, δεν ήταν χρεωμένος σε μένα απλά εγώ τον είχα δουλέψει και ένιωθα ότι είχε περισσότερη ευθύνη από τους άλλους...

ευτυχώς βρέθηκε και μου έφυγε το άγχος...

 

κι εγώ όταν είδα το ματζαφλάτρι εκείνου του πραμάτου... μεγάλο μου φάνηκε για τα δεδομένα του... χαχαχα!!!

 

ένα συνάδελφος μου έφερε τρίγωνο παονράματος που του έφερε η μαμά του...

κόλαση!!!

 

μαρντ, είσαι θεά!!!

 

μαρκεράκο μου, πού είσαι;

τρέχεις για τα τελευταία;

 

μαρντ, πήγαμε πισίνα χθες.

μεγάλη αποτυχία!!!

δεν μπήκε καν...

ούτε τα πόδια.

15 δασκάλοι ήρθαν αν τον παρακαλέσουν.

πιστεύω ότι μόλις τους ξεντραπεί, θα μπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALΗΜΕΡΑ...δουλεια σημερα..δε ξερω για τη νταντου εε παιδια ..την γειτονισσα εννοω..της ειπα να ερθει οτ σαββνΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ..

κ αν οντως δε μου κανει τι να της πω;;

ντρεπομαι..

εγω καλα..εκανα χθες τις κρεμες μου..

αλλα δεν εχω υλικα να κανω αλλες..χαχ...\

τεσπα!

η μαρα τι να πω ρε παιδια..

λετε να ειναι απο αυτο;;δε ξερω..

οκ..δε βαΖΟΥΜΕ ΚΩΛΟ ΚΑΤΩ..

ειδικο δεν συμβουλευομαι..ελεος..

για μαλακιες δε τρεχω το παιδι..ακομα εννοω!

στο νηπιο κ στη πρωτη θα ξεκαθαριστε το τοπιο γνικα με τις συμπεριφορες..

μαριλου εφορεφτικη επιτροπη;;πωπωπω...

πλακα κανεις..

δε πειραζει..θα αλωνιζουμε μεεις..

κανενα χαρτι απο κανα γιατρο αν παρει;;

το ρπωι ηρθε η παλια ντνατου.~~

μπορεσε κ ηρθε..

ρε παιδια..τι ορεξη κ αυτη..για φαγητο παντα μιλαμε..

πηγα γυναικολογο..

ολα καλα τα ειδε..

απλα αν συνεχιστει ετσι η κουλη περιοδος θα κανω ορμονολογικες και θα παρω αντισσυληπτικα!

νανα εμφανιστηκε ο φακελος;;

οκ!!

βαγκ...ωστε ετσι η μαριαννα,ε;;θα τρελαθω!!

μαΝΤ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ;

μαρκερ..ολα καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα για 1 εκλογικο τμημα μιλας ρε ΜΑριλου;

βαλε και απο τους εγγεγραμμενους ποσοι δε θα ερθουν που δε μενουν πια στο νησι...

εγω σε βαζω 2 ωρεςμαξ απο το κλεισιμο της καλπης...

ασε που ολη τη μερα δε θα εχουν τιποτα να κανουν...

μετα την εκκλησια θα πανε ολοι να ψηφισουν και γεια σας...

 

Νανα εγω λεω να μην τον πολυπριζουν ολοι να μπει στην πισινα.

αστον να ειναι διπλα να βλεπει τους αλλους και να χαζοπαιζει και πιστευω οτι σιγα σιγα θα μπει μονος του.

 

Σωσω τι μπερδεμα με τις νταντουδες ρε συ!

καλα που θα ανεβεις να ξελαμπικαρεις λιγο.

αλλα γιατι τοσο αρνητικη για παιδοψυχολογους;

καπου ειχε διαβασει ο αντρας μου οτι το παιδι μεχρι 4-5χρ μπορεις να "πλασεις" το χαρακτηρα-συμπεριφορα του . μετα μονο διορθωνεις λιγο. αρα οσο νωριτερα καλυτερα.

 

Μαρντιο.... ου ου !!!!

που εισαι;;;;;

 

ΜΑρκερ περιμενουμε νεα και φωτο απο τις βαφτησεις!

 

εδω καλα.

το απογευμα ο αντρας στη δουλεια και δεν ηταν καιρος για αυλη.

καναμε φωτοτυπιες, παιξαμε πλειμομπιλ...

παλι η Μαριαννα κολημα να βαζει τις πριγκιπισσες της να παντρευονται τους ιπποτες ή τους Αγγλους στρατιωτες του Σπυρου για να φιλιουνται οι φιγουρες!

ο Σπυρος δεν ηθελε... ηθελε απλα να κανουν ξιφομαχια!!!!

απο μικρα τα κλασσικα στεροτυπα!

 

ζυγιστηκα σημερα.... σε 3 μερες -1,5κ!!!

ηδη χαλαρωσε το παντελονι μου!

αλλα το βραδυ εφαγα γρηγορα για να τους κανω ντουζ κλπ και  μου εκατσε βαρυ!

μοσχαρισια μπριζολα και 3 ντοματες με λιγες κομμενες ελιες....

 

καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...

Εμεις με το κολυμβητηριο μας ειπε η προπονητρια οτι 1/6 εχουν επιδειξεις και θελει να τελειωνει για να μπορει να δειξει πιο πολυ προσοχη στα μικρα.15/6 ξεκινανε τα θερινα.οποτε ειπαμε 1 μεχρι 14 να παμε prive χωρις παιδακια αλλα να τις βαλει μεσα μπας και ξεφοβηθουν και να ξεκινησουμε στο θερινο που θα ναι τα περισσοτερα αρχαρια ετσι ωστε λεει το ενα να μη τρωει τα απονερα του αλλου στη μουρη η να ναι πιο φοβισμενο απο τα αλλα.Απο τη πειρα της λεει θα ναι καλυτερα τοτε.Οποτε αναμονη σε 15 μερες νεοτερα....

Το δοντι ακομα χαλια δε λεει να σκασει...μη γελασετε εχω παρει την bexident που ετριβα τα ουλακια τους οταν τις ειχα μικρες και τριβω τριβω...αλλα δε λεει να σκασει...σπρωχνει και τα αλλα δοντια και ποναω παντου...

Δουλεια πολυ κεντρο διερχομενων ο δημος με τα πολιτικα και ολοι βιαζονται να κανουν τα τελευταια ρουσφετια να κερδισουν ψηφοφορους και συ υπαλληλε τρεχα να τους εξυπηρετεις με το χαμογελο ολους εδω και τωρα..

Μαριλου γρηγορα θα ξεμπερδεψει ο αντρας χωριο και ενα τμημα21.00 θα ναι σπιτι!

Και ειναι και τις δυο Κυριακες;

Εκανα και ενα κεηκ σημερα με ξινογαλο και σοδα που διαβασα στις συνταγες της παρεας οτι ειναι σουπερ ντουπερ ουαου και δε συμμαζευεται...οπου ακους πολλα κερασια τελικα...τιποτα το ιδιαιτερο...φανουροπιτα και παλι φανουροπιτα και πιο υγιεινη.

Φιλακια καλο βραδι hangover 2 στο star τι γελιο...τα χω δει ολα αλλα μου αρεσουν βγαζουν γελιο.

Καληνυχτω.

.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω συμφωνω με Vag για ειδικους να τα βοηθαμε απο μικρα και να παιρνουμε γνωμη.Δε λεω να γινεται εμμονη και να τρεχουμε με το παραμικρο στους ειδικους αλλα μια γνωμη μια συμβουλη δεν εβλαψε κανεναν...

Μου λεει η μανα μου συχνα πυκνα για τη Χρυσανθη που εχει τα θεματακια της και δε συγκεντρωνεται δε μιλαει καθαρα δε κανει δεξιοτητες που καταφερνει η αλλη οτι θα με παιδεψει στο σχολειο και της λεω γι αυτο την ξεκινησα απο μικρη λογοθεραπεια εργοθεραπεια ετσι ωστε οταν φθασει σχολειο αφου υπαρχει η αδυναμια να μη φαινεται πολυ και νιωθει μειονεκτικα και να συμβαδιζει με τα αλλα.

Ετσι και για τη συμπεριφορα αν εβλεπα κατι ακραιο θα πηγαινα μονη να ρωτουσα εναν ειδικο και αν μου λεγε να δει το παιδι θα το πηγαινα.εχω εναν φιλο ψυχολογο που του κραταω τα λογιστικα και οταν η Δημητρα ηταν μωρο εκλαιγε με πεισμα και εκανε κατι νευροσπαστα του στυλ βαραω το κεφαλι μου στο πλυντηριο να μου δωσεις προσοχη...

Τρομαξα τοτε...νεα μανουλα λεω και γω κατι νευρολογικο θα χει.

Και πηγα μου εξηγησε και γιατι το κανει και πως να το χειριστω και πες πες εφαρμοζωντας αυτα που ειπε το κοψε η μικρη.εγω εκανα απο μονη μου εντελως το αντιθετο απο αυτο που με συμβουλεψε χωρις αποτελεσμα.

Γι αυτο και γω απο την εμπειρια μου θα σου λεγα Σωσωκα να μην εισαι αρνητικη...μην εχουμε τη νοοτροπια των παππουδων μας ψυχολογος= ψυχιατρος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Τί νύστα είναι αυτή Θεέ μου; Χθες το απόγευμα έκατσα στον καναπέ 1 λεπτό να κλείσω τα μάτια μου και τελικά κοιμήθηκα μισή ώρα! Είχα τα παιδιά μόνη.....ο μικρός με ξύπνησε με το κλάμα του που μάλωνε με τον μεγάλο.... κακούργα μάνα.... :(  Ευτυχώς είχα κλειστό το πορτάκι της κουζίνας και είχα κλειδώσει την κυρίως είσοδο και είχα βγάλει τα κλειδιά (ο Χριστόφορος κλειδώνει - ξεκλειδώνει με μεγάλη ευκολία).  

Το βράδυ έπεσα σαν τούβλο και κοιμήθηκα και το πρωί δεν είχα σηκωμό....πρώτη φορά 07:15 σηκώθηκα ενώ στις 06:15 το πολύ 06:30 είμαι στο πόδι. Είχαν ξυπνήσει όλοι και περίμεναν την βασίλισσα! χαχα! Άντε τώρα εγώ με την τσίμπλα στο μάτι να φτιάχνω πρωινά.... ουφ..... και τώρα νυστάζω και έφτιαξα έναν γαλλικό λίγο να ανοίξει το μάτι βρε παιδί μου! Δεν μπορείτε να πείτε όμως... κρεβάτια στρωμένα, κουζίνα καθαρή και μπάνιο χλωρινιασμένο!  Τώρα έκατσα.... ένα σφουγγάρισμα θέλω αλλά θα γίνει το μεσημέρι που θα κοιμάται ο Γιάννης.

 

Αχ μακάρι να ξεμπερδέψει γρήγορα ο Γιώργος! Πλάκα πλάκα στις περασμένες εκλογές είχαμε πάει να ψηφίσουμε μεσημεράκι και δεν ήταν ψυχή! Αλλά ήταν αυτό που είπες Βαγκ.... είχαν πάει όλοι! Κάποιοι λίγοι που δεν μένουν χωριό ήρθαν λίγο αργότερα.  Ο Γιώργος φοβάται μην κάνει γλέντι ο νικητής και πρέπει να πάει και αυτός, έστω και για λίγο..... βλέπεις επειδή πηγαίνει κάθε μέρα σχεδόν, τους γνωρίζει όλους.  

 

Με το κολυμβητήριο και εγώ πιστεύω να τα πάτε σιγά σιγά χωρίς πίεση. Κατά 80% θα ενθουσιαστούν μόλις πάρουν το κολάι. Υπομονή μέχρι τότε. Ο ανιψιός μου (5 ετών τότε) ήταν στο 20% και δεν το ήθελε με τίποτα. Πήγαινε με μισή καρδιά χωρίς να του αρέσει για 1 σεζόν και έλεγε ότι πήγαινε μόνο και μόνο για να μάθει κολύμπι. Μετά (6 ετών) ανακάλυψε το ποδόσφαιρο και είναι κολλημένος εκεί 8 χρόνια τώρα!

Εγώ θα ήθελα τα αγόρια μου να έχουν το κολυμβητήριο για άθλημα και να κάνουν και πόλο αν τους αρέσει. Το ποδόσφαιρο δεν το θέλω καθόλου..... συνέχεια χτυπάνε και κάποιες φορές άσχημα.... το βλέπω από τον ανιψιό....

 

Μπράβο Βαγκάκι για τα κιλάκια!!!!! Κάνεις αυτήν της Νάσα που έλεγες;;;; Πές λίγο τί δίαιτα είναι αυτή!

Εγώ ξεκίνησα την Τρίτη πάλι την Ντουκάν! Τελικά είναι η μόνη μέχρι στιγμής δίαιτα που με δαμάζει και μου ταιριάζει! Όσες άλλες προσπάθησα ήταν αποτυχία, χάσιμο χρόνου και χωρίς αποτέλεσμα ουσιαστικό (με την χημική που έκανα πρόσφατα... σε 3 εβδομάδες έχασα 7 κιλά και μετά που την τελείωσα πεινούσα τόσο πολύ και ένοιωθα τόση εξάντληση που κατάφερα με πολλές χαζομάρες σε 10-15 μέρες να πάρω πίσω τα 4!!!!!  ) Αχ αυτά τα κιλά! Γιατί να μην είμαι και εγώ από τις γυναίκες που τρώνε ότι θέλουν και δεν παχαίνουν;;;; εεεεεε;;;;;;; Τις μισώωωωωωωωωωωωω! χαχα!!!

 

Αχ μωρέ Μάρντιο και εγώ ήθελα να το δώ το έργο αλλά ήταν αργά για εμένα και ο Μορφέας ήρθε νωρίτερα! χαχα!!!! Από τις 21:30 κοιμήθηκα χθες! Με το που ξάπλωσαν τα παλικαράκια μου πήγα και εγώ στο κρεβάτι!  Τόσο μα τόοοοσο ύπνο μόνο σε εγκυμοσύνες έκανα! Λέτε μωρέ να γκαστρώθηκα τελικά;;; Διάβασα χθες σε πολλά σάιτ πως η υπνηλία και η κούραση είναι το πρώτο σύμπτωμα πριν καν την καθυστέρηση..... βρε λέτε; μακάρι!!!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άλλαξα φωτογραφία (διάλεξε ο Γιαννάκης τα αυγά μας! χαχα! ) και έβαλα και στο ψευδώνυμο την τωρινή ηλικία (σε 3 μήνες δηλαδή αλλά οκ!)  πωπωπω..... 5 χρόνια είμαι στο φόρουμ! ουάου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

 

Μαριλού μου, μια χάρη!!!

μην αλλάζεις χρώμα στα γράμματακ γιατί ζαλίζομαι όταν σε διαβάζω, ειδικά όταν γράφεις πολλά...

 

εγώ έχω ωορρηξία και πονάω πολύ.

πιο πολύ από όταν έρχεται η περίοδος...

 

βαγκάκια σου έχω πει πολλές φορές ότι τρελαίνομαι για το Μαριαννάκι σου ε;

χαχαχα!

 

χθες πήγαμε και είδαμε ένα σχολείο για summer school.

καλό μας φάνηκε.

αλλά περιμένω να μου πουν και ένα άλλο πρόγραμμα που είναι 70 ευρώ το μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω τρελαίνομαι για το Μαριαννάκι είναι πολύ φατσί!και πολύ γλωσσί επίσης!!χα χα...θηλυκό με τα όλα του βρε αδερφέ!!!

Ναι Μαριλου και μεις με τη κολύμβηση δε θα τις πιέσουμε αν ένα δυο μήνες δε στρώσουν και πηγαίνουμε με γκρίνιες εννοείται θα το κόψουμε είναι και 40 ευρω το μήνα το παιδάκι...δεν τα λες λίγα....

Μαρκερ έτοιμη για μεθαύριο;;;;Με το καλό τα καμάρια σας!!Καλοφώτιστα!

Μαριλού πότε δεν περιμένεις;;;;

Με μέτρο οι δουλειές αφού παίζει τέτοιο ενδεχόμενο....

Και σένα πλακώνονται τα αγόρια ε;Και μένα τα ίδια 20 λεπτά καλά και την άλλη ώρα καυγάδες....αλλά και γω με την αδερφή μου όλο έτσι ήμασταν....δε μπαίνω πια στη μέση να τους τα βρω....μη φαω και καμια αδέσποτη....

Παρασκευάρα....αντε καλή ψήφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουδια μου

 

σας διαβασα πολυ επι τροχαδιν

 

γελουσα με τη νυστα της μαριλου 

μακαρι να ερχεται η κορακλα βρε κοριτσαρα 

 

εγω με αυτ που περιγραφει η σωσω δεν νομιζω οτι το παιδι ειναι για παιδοψυχολογο

ενα φυσιολογικο ζωηρο παιδακι μου ακουγεται

ελα εδω και θα πεις οτι οτι θελουμε ψυχιατρο σιγουρα χαχαχα

επειδη εχω μιλησει με μαμαδες ου εχουν παει τα παιδια τους σε παιδοψυχολογο  - δεν μπορειτε να φανταστειτε τι περιγραφουν -αυτα που κανουν τα δικα μας εναι αγιοσυνες. 

το να μην μας ακουνε ή να λενε καμια κακια κουβεντα ή να μην ακουνε και να τα λεμε 800 φορες ειναι μες το προγραμμα θεωρω.

 

κλα και εγω φρικαρω και τσαντιζομαι και φωναζω

πχ σημερα ο Νικος τραβουσε το χερι του μεσα στο δρομο κοντεψαν αν τον πατησουν τα αυτοκινητα και ουρλιαζε οτι τον ποναω που του σφιγκω το χερι

ο Στελιος εφτιαξα τοστ και πηρε και το μαδισε ολο σε θριψαλακια 

πλακωθηκαν και πεταξε ο νστελιος ενα αμαξακι μεταλικο στο κεφαλι του νικου και ο νικος τον ειπε μαλακα 

μετα ο στελιςο μου ελεγε να τον δειρω γιατι ειπε κακια κουβεντα

το μωρο το τσουρομαδισαν σημερα - το σηκωναν το ζουλαγαν , το εκρυψαν πισω απο την κουρτινα αναμεσα απο καρεκλες και αυτο το χαιβανι γελουσε

εβγαλαν εξω και οι 3 ολα τα κατσαροια και τα κοπανουσαν στο πατωμα - μερχι να φτασω απο το δωματειο ειχα ενα κεφαλι καζανι

κθημερινως θα πεταξουν τ μαξιλαρια του καναπε - 3 μαγαλα και 5 μικρα στο πατωμα για να φτιαξουν σπιτι κι θα μετακομισουν 3-4 φορες τον κναπε για να πιασουν τα μαξακια τους

παρεπιπτοντως εχουν σπαει απο το περα δωθε ενα ποδι του καναπε

ο αγγελος ταυτοχρονα θα βγαλει 300 φορες την καρτα της νοβα και θα του την παρουν απο τα χερια τα αγορια και αυτος θα ουρλιαζει

 

αυτα ειναι το 1/1000 της ημερας

 

αλλα ειναι ψυχοπονιαριδες πολυ

 

σημερα στο κολυμβητηριο η μαμα ενος παιδιου δεν το εβλεπε οτι κατουριωταν και βγηκε ο στελιος εξω με φωναξε και μου ειπε να φωναξω τη μαμα του παιδιου

ή εαν κλαιει παιδακι αμεσως θα πανε να το χαιδεψουν και να του μιλησουν

 

 

νανα και εγω ποναω μετα αο αυτη την εγκυμοσυνη οταν ειναι να αδιαθετησω

 

βαγκ καλα με τις φωτο τι να πω 

η μλκια παει συννεφο και σε εμας

ζητησαν να τους κανουμε υπευθυνη δηλωση οτι αφηνουμε να τα φωτογρφησουν για πνευματικα δικαιωματα

τι αλλη μλκια θα ακουσω ηθελα να ηξερα

 

και εσενα παντρευονται χαχαχα

βρε τι πλακα εχουν 

 

τωρα βαφτιση 

 

ΤΕΛΟΣ ολες οι ετοιμασιες 

σημερα καναμε τα τελικα

πηρα απο τη ΖΖΖΖ μαρτυρικα βραχιολια για εμας και μπομπο 

φανταστηκα

μιλαμε για πολυ δουλεια εκανε η γυναικα και σε τετοια κατασταση 

θα συναντηθουμε την αλλη εβδ μαλλον

 

ολα θα ειναι φανταστηκα

ειμαι πολυ ενθουσιασμενη 

το περιμενω πως και πως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια δινεις 40e 

δλδ 80; ελα ρε συ παρα πολλα ειναι

γιατι δε τους λες να πηγαινουν τωρα δκιαστηκα για κανα μηνα και εαν τους αρεσει τοτε πληρωνεις

τουλαχιστον εμενα ετσι μου  ειπαν και δεν δεχονταν να τους πληρωσω

οταν πηγαν κανονικα μια εβδ τοτε πληρωσα τον μηνα

 

[αντως θα συνηθισουν και θα γινουν δελφινια θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε Μαρκερ με το καλο τα βαφτησια!

αλλα ρε συ... με τα αγορια σου!

τετοια ακουω και λεω οτι τελικα δεν ειναι τοσο θερια τα δικα μου!

 

ΜΑριλου χαμος με τα ρουσφετια της τελευταιας στιγμης ε;;;

τι να κανεις και συ... βδομαδα ειναι θα περασει... εκει τι λενε; θα αλλαξει χερια ο Δημος;

με τα δελφινια σου... που θα παει... θα "σαλπαρουν"!

 

ΜΑριλου λες ρε θηριο;;;;

καυτο εξασφαιρο ο αντρας;;;;

με τη μια;;;;;!!!!!!!

 

ανακοινωση στις γειτονισσες....

τοιχο-τοιχο κοριτσια!!!!!

μπορει και εξαποστασεως!!!!!

ετσι μας λεγανε οι συναδελφοι στο τμημα για τον συναδελφο  με τα 9 παιδια!

 

συμφωνω με οσα λες για τα αθληματα...

ποδοσφαιρο ουτε εμενα μ'αρεσει, αλλα τι να κανεις που ειναι το πιο ευκολο να παιξουν ολα τα παιδακια απο πολυ μικρα και χωρις αλλα αξεσουαρ. μονο μια μπαλα.

και βεβαια για το σωμα που κανουν οι πολιστες... τι να πω...... ααααχχχχχχ!!!!!!

 

εδω καλα... κρυο βεβαια...

εριξε παλι τη βροχουλα το απογευμα, αλλα για λιγο.

 

οσο για τη διαιτα της νασα, το πρωι τρωω 2 αυγα βραστα με μια φετα ψωμι ολικης και δεκατιανο ενα πορτοκαλι

μεσημεριανο και βραδυνο μοσχαρισια με σαλατα ή χοιρινη ή στηθος κοτοπουλο με σαλατα, ή τοστ με γαλοπουλα μονο με σαλατα, αυγο βραστο και ζαμπον με σαλατα, ομελετα 2 αυγων με σαλατα κλπ.

δεν πειναω αλλα μου λειπε τρελα το τυρι και το γαλα!

παντως το στομαχι μου εκλεισε.

αυριο ειναι η 1 μερα τη βδομαδα που τρως μονο φρουτα οσα και οτι θες για αποτοξυνωση

 

αντε καλο σ/κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

χαχα!!! Μάρκερ υποκλίνομαι! Έτσι τα αγόρια σου ε; Τότε ο Χριστόφορος και η Μάρθα είναι πιο φυσιολογικά και από τα φυσιολογικά! χαχα!!!!! Τέλειοι οι μπόμπιρες! Μου αρέσει που μπήκε στο κλάμπ των πειραχτηριών και ο μπέμπης! χαχαχα!!!!

Αντε με το καλό η βάφτιση! Είμαι σίγουρη πως έχετε κάνει πολύ ωραία προετοιμασία και ειδικά όταν γίνεται με αγάπη, το αποτέλεσμα είναι απίθανο!!!!

 

Βαγκ ωραίος ο συνάδελφος! ουάου! 9 παιδιά; και που τα κοιμίζει; τί τα ταΐζει; Γιορτινό τραπέζι κάνει η γυναίκα του κάθε μέρα ε; πωπωπω! Μου αρέσουν πολύ τα παιδιά αλλά το βράδυ και λίγη τηλεόραση βρε παιδί μου δεν βλάπτει! χαχα!  

Καλή ακούγεται η δίαιτα αυτή! Οπότε έχει μόνο 1 μέρα την εβδομάδα αποκλειστικά φρούτα, τις άλλες 6 μέρες  συνδυασμό πρωτεΐνης με λαχανικά, από υδατάνθρακα μόνο ψωμί ολικής και δεν έχει γαλακτοκομικά και φρούτα. Οκ! Μια χαρά πάντως φαίνεται και χωρίς πείνα! Και γιατί λέγεται δίαιτα της Νάσα;;; Τί το ιδιαίτερο έχει και το συνδέουν με τη Νάσα; 

 

Υποτίθεται πως (δεν) περιμένω περίοδο την Τρίτη..... μακάρι να είμαι, και αν είναι και κοράκλα που λες και εσύ Μάρκερ θα χαρώ ακόμα περισσότερο!!!!! Άν με φάει η αγωνία, ίσως κάνω αύριο ένα τέστ που δείχνει λέει έως και 4 μέρες πριν...

 

Χθες πήγαμε παιδότοπο με Σωσώ....καλά ήταν! Ωραία έπαιξαν τα παιδάκια μας και η μικρή Αρετούλα είναι όλα τα λεφτά! Καλόβολο και γλυκούλικο κοριτσάκι!!!! Αν της δώσεις φαϊ και αγκαλιά είσαι ο Θεός της! χαχα! Τέλεια είναι!

Ο Χριστόφορος χθες με είπε τρελή! Τα πήρα κρανίο αλλά είχε δίκιο τελικά..... Του έλεγα να κοιμηθεί για μεσημέρι και δεν ήθελε....ήταν κουρασμένος σίγουρα αλλά ήθελε να παίξει. Εγώ επέμενα γιατί όταν είναι πολύ κουρασμένος, κάποιες φορές  βρέχεται το βράδυ :(  Του είπα λοιπόν και εγώ, οτι οκ ας μην κοιμηθεί αλλά δεν θα δει ούτε dvd ούτε υπολογιστή ούτε το Σ/Κ δεν θα δει παιδικά στην τηλεόραση. Συνήθως με αυτές τις απειλές πάει και κοιμάται. Όμως πραγματικά μάλλον δεν ήθελε να κοιμηθεί και άρχισε λοιπόν να κλαίει και να ουρλιάζει οτι είμαι τρελή που δεν τον αφήνω να κάνει τίποτα. και οτι δεν θα ξαναρθει στο σπίτι και θα πάει να βρει άλλο σπίτι να μένει, κλπ. 

Σκ@τά.... δεν ξέρω πως να τον χειριστώ. Τα νεύρα μου είναι πολύ ευαίσθητα και βάζω 500 τιμωρίες μαζεμένες....πως διάβολο θα με ελέγχω; Τί να κάνω; Για πείτε ιδέες ρε κορίτσια.  

 

:(  ... και δεν χρωματίζω ξανά τα γραμματάκια μου... :( μπουχου μπούχου, σνιφ σνιφ ...;(   χαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

 

τεέυταια μερα σημερα

ν και κοντεψα να τσακωθω με τη συνηφδα αλλ λυθηκε

 

βρε κοριτσι δλδ ωρες ωρες δεν μπορω να μην γινομαι κακια

 

εχουμε κανονισει εδω και ενα μηνα οτι θα παει να κανει στολισμο στισιμο εκκλησιας κλπ μια γνωστη της συνηφαδας και θα της δναμε 150ε για κποια υλικα και για την δουλεια της

ειπα οκ μονη της τα κανονισε και δεν εφερα αντιρρηση ενω της ειχα πει ν τα κανει ο πτερας μου και ειχε αρνηθει γιατι φοβοταν οτι θα βγουν χαλια

οκ λεω δεν πειραζει

 

σημερα ειναι τελευται μερα ετσι;

επρεπε να ειχα συνατηθει με αυτη να της πω και εγω τη θελω εδω και μια εβδ αλλα δεν εβρισκε χρονο δεν βολευαν οι ωρες -ενι γουει λεω

μου τσαπουναει το πρωι οτικαθετε και φτιαχνει καφασια και γεμιζει κατι αλλα με μποπο , γλυκα ο αντρας της

λεω γιατι; 

γιατι δεν θα κανει τιποτα μου λεει

τι δεν θα κανει λεω

και μην σας τα πολυλογω 

θελει ν απαρει τα 140 , να τα φτιαξουμε εμεις να τα παμε εμεις και αυτη μονο να τα τοποθετησει 

και κρανιαζομαι κοριτσια πραμγατικα

την πηρα τηλ σχεδον τσακωθηκαμε 

μετα πηρα τη συνηφαδα και της λεω γιατι κανονισατε ετσι και μου λεει τωρα μου τα αλλαξε 

και της λεω αφου αναλαμβανεις να τα φτιαξεις τοτε να ξερεις οτι εαν ειναι κατι που δεν μου αρεσει και παιρνεις την ευθυνη θα τσακωθουμε μαζι. 

δεν θα την πληρωσυμε για να κανουμε εμεις δουλεια και αυτη να καθετε

ή θα τα κανει αυτη και εαν συμβει οτιδηποτε θα ξερω οτι θα τσακωθω μαζι της ή ερχομαι τα παιρνω τα φτιαχνω οπως μου αρεσει , τα παω εγω τα στεινω και ειμαστε ολοι  ευχαριστημενοι

 

τσαντηστηκε αλλα δεν με νοιαζει - τα φτιαχνω απο περσι τον αυγουστο ολα και τα ετοιμαζω - ε οχι να πληρωνω για να καθονται δεν το δεχομαι.και δεν ειναι για τα λεφτα ειναι για την κοροιδια 

 

τωρα στα αλλα

 

και εμας ο διευθυντης εχει 8 παιδια

οποτε δεν μου φαινεται περιεργο 

δεν ξερω ειναι κατι με τη θρησκια που απαγορευει τοσπερμα να πετιεται μας ειχε πει -ε φατο βρε χρυση και εσυ καθε χρονο και εγκυος δεν βαριεσαι χαχαχα

 

καλη ακουγεται η διαιτα δεν φενεται να πεινας

μακαρι να χασεις πολλα πολλα κιλακια

 

οριστε μια χαρατα παιδακια σας μαιλου

ωρε σεληνιαζονται καποιες φορες

μην σκατε

 

εγ θα το ειχα κανει το τεστ σιγουρα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε ΜΑρκερ....

σε συγχισαν.

μαλλον της την εφερε η λεγαμενη αλλα επιδη την ειχε κλεισει αυτη απο εγωισμο εκανε οτι εκανε.

θετικη διαθεση και ολα θ αειναι υπεροχα!

καλα να περασετε αυριο

 

Μαριλου τικαλα να εισαι εγκυος!

οσο για τις τιμωριες, πιστευω δεν ειναι να λες πολλες... αλλα να ξερουν οτι τη μια που θα τους πεις θα την εννοεις 100%

στο σπιτι μας ξερουν οτι το μπαμπα τους μπορουν να τον τουμπαρουν ευκολα αλλα με μενα δεν τα βγαζουν περα.

η μεθοδος μου ομως δυστυχως πετυχαινει οταν ο αντρας δεν ειναι σπιτι!

 

εδω...

πρωι στη δουλεια...

το μεσημερι με ειπε ενας συναδελφος να ερθει με το γιο του 3χρ να παιξουνε...

με το που ξυπνησαμε επιασε βροχη. του ειπα οατι βρεχει οποτε να μην υπολογισει οτι θα παιξουν κατω.

αλλα αργησαν να ερθουν, πηγε 8παρα...

εν τω μεταξυ, βγηκε ηλιος, που να κρατηθουν τα δικα μου μεσα οταν τα γειτονακια παιζανε κατω...

τα κατεβασα ολα αλλα ειχε κρυο και τα δικα μου αρχησαν τις μυξες. ΠΑΛΙ !!!

ελπιζω ο μικρος να μην την πατησε...

ο αντρας νευριασε γιατι ηθελε να ετοιμαστει... ειναι νυχτα σε εκλογικο σε ενα χωριο....

αστα!

 

αυριο πρωι δουλεια και μετα θα ασκησω το εκλογικο μου δικαιωμα....

 

αντε καλο βολι κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια....

Και δω δε λεει να ζεστανει ο καιρος...εχουμε ενα παρτυ συμμαθητη σημερα και θυμαμαι περσι στο ιδιο παρτυ τους ειχα βαλει κοντομανικα φορεματακια.τωρα αμφιταλαντευομαι...

Μαρκερ θα τσεπωσει για στησιμο ετοιμων πραγματων η κοπελια150 ευρα;;; να ρχομουν και γω βρε κοπελια να μου κανες το εισιτηριο να στα βαζα τζαμπα...μια η αλλη θα σου ερχοταν....τι ειναι δηλαδη ντεκορατερ event;;;;Μνηστητι μου Κυριε....

Ηρεμια ψυχραιμια ειναι η μερα σας ντυσου στολισου να λαμπεις εσυ απολαυσε το στιγμες που δε ξαναρχονται και μη χαλας τη ζαχαρενια σου με τσακωμους...Φωτο μη ξεχασεις καμια προχειρη εστω με το κινητο!!!

Με το καλο....

Εμεις παμε ψηφο ο ενας με τη μια κορη και ο αλλος με την αλλη και μετα στα γενεθλια ειναι 11.30 σε σπιτι το κανουν στυλ barbeque.

Μαριλου το κανες το τεστ;

Μια χαρα τα καταφερνεις οσα παιδια και να χεις.Χθες βραδι βγηκαμε και ειδα ενα ζευγαρι διπλα μας διασκεδαζαν που εχουν 5 παιδια.Αμα θελει ο ανθρωπος για ολα θα κανει τα κουμαντα του και θα βρει χρονο...

Μαρκερ χα χα με το σπερμα...τι θρησκευμα ειναι ο διευθυντης σου και το πιστευει αυτο;

Οσα για τα αντρακια σου και τις σκανδαλιες τους ενα θα πω...ηρωιδα αγορομανα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουρουσης στο τελος εφερε τη ΡΕαλ στην παραταση!

ουφ... ε, οχι και να κερδισουν οι .... ισραηλινοι!

αντε να δουμε τι θα κανουν στην παραταση..

 

τι κανετε κοπελιες;;;

σουρτουκια, ψηφοι....

Μαρκερ να χαιρεστε τα νεοφωτιστα!

περιμενουμε ολες τις λεπτομεριες....

 

Μαρντιο ολα καλα στο μπαρμπεκιου παρτυ;

εγω τους εβαλα κοντομανικα μπλουζακια οταν πηγαμε να ψηφισουμε.

οπως και σεις, εγω ειχα τη ΜΑριαννα, ο Χρηστος τον Σπυρο...

πηγαμε γυρω στη 1:30 αλλα γινοταν πανικος!

περιμενα κανενα 20λεπτο για ναμπω.

 

το μεσημερι το Σπυρος ειχε ενα ατυχηματακι...

τους εβαζα για υπνο και οπως κανει πολλες φορες χοροπηδαει στο κρεβατι του πολυ ψηλα και πεφτει να προσγειωθει στα 4 σαν τις γατες...

και εκει που απο την κρεβατοκαμαρα του λεγαμε... υπνο Σπυρο κλπ... ακουμε ενα ντουκ! τρανταχτηκε το σπιτι!

τρεχω μεσα...ειχε χασει την ισορροπια του και κουτουλισε το πλαι του κεφαλιου διπλα στο ματι, στον τοιχο!

μας χαλασε η προσοψη!

εκανε και ενα σκισιμο περιπου μισο εκατοστο εκει που ειναι η ριτιδα του ματιου σαν κινεζακι.

δεν ετρεξε αιμα, μονο επι τοπου ματωσε.

του βαλαμε κανενα 10λεπτο παγο και ευτυχως δεν πριστηκε ολο το ματι, οπως φοβομουν.....

μετα εριξα μπολικο ορο να καθαρισει λιγο και η πληγη, φυσικα δε μ'αφηνε να την ακουμπησω να την καθαρισω...

τωρα να δω το πρωι μηπως κανει αιματωμα στη σακουλα του ματιου με οτι αιμα εμεινε....

 

φτου.... φυγανε πολυ μπροστα γμτ..... να χεσω τους... ισραηλινους....

 

ετσι που λετε...

να δω τι ωρα θα κλεισει το σχολειο που ειναι αποψε ο αντρας, εχει 4 εκλογικα τμηματα.

αν ερθει νωρις θα τα παμε το πρωι πριν το σχολειο για εξετασεις αιματος - ουρων....

αλλιως... την Τριτη.

 

Μαριλου τι λεει ο αντρας, τι ωρα γυρισε;

ειχατε πανυγυρια και κερασματα;

εδω πολυ ησυχα τα βλεπω...

βγηκα με τη ΜΑριαννα κατα τις 8 εναν περιπατο και μονο 2-3 μπαρμπαδες ηταν εξω απο το σχολειο και πολυ λιγοι στο απεναντυ καφε-μπαρ και το καφενειο. ποιο πολλες ηταν οι γυναικες με τα παιδια!

 

φτου ρε γμτ.... #$%$^%$#@!#$%^$΅#@

στους 10 ποντους το πηγε το ματς και θελει λιγοτερο απο λεπτο....

φακ και παλι φακ!

ηρθαν απο την Ασια να μας παρουν το Ευρωπαϊκο Κυπελο Πρωταθλητριων οι @!#$%^#%@ισραηλινοι!

ταν νευρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

 

μαριλού, έκανες το τεστ;

άντε πες μας...

τι καλά να έχουμε πάλι μια εγκυούλα στην παρέα...

 

μάρκερ, τι να πω για σένα;

τα αγόρια σου θα πρέπει να σου στήσουν άγαλμα όταν μεγαλώσουν...

αλλά πες... δεν είναι τέλεια όταν ο μικρός συνεργάζεται στις βλακείες των μεγάλων;

χαχαχα!!!

κάτι έχω χάσει...

μαζί με τον δικός σας θα βαφτίσετε κι άλλο μωρό;

 

κι εγώ έκανα την ίδια σκέψη με τη μαρντ.

συμφέρει να έρθω από την Κύπρο και να σας στολίσω εγώ... χαχαχα!!!

 

βαγκ είδες τι έγινε στον τελικό κυπέλου Κύπρου;

τραυματίσανε έναν παίχτη με κροτίδα και σταμάτησε ο αγώνας.

 

ώστε έτσι ο Σπυράκος ε;

το πουλάκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Πρόκοψα και έκανα το τέστ προχθες (4-5 μέρες πρίν την περίοδο) και βγήκε αρνητικό.... δεν πειράζει τον επόμενο μήνα! Αλλά δεν θα φερθώ εγωιστικά. Θα κάνω και την ημέρα της ωορρηξίας.... στο κάτω κάτω 1 παιδάκι ακόμα θέλω, πως θα βγει πάλι αγόρι δεν θα με πειράξει. Χθες που ήμουν με τα αγόρια αγκαλιά στο κρεβάτι και κάναμε χαδάκια και αγκαλίτσες ήμουν τόσο ευτυχισμένη και  ένιωσα απίστευτες ενοχές που είχα κολλήσει στο φύλο του μωρού.... ας έρθει γερό και να είναι οτι θέλει ο Θεός.  

 

Βαγκ πως είναι ο Σπυράκος; Δεν βάζει κώλο κάτω ε; Δεν τα μπορώ τα χοροπηδητά στα κρεβάτια. 

Χαχα, ρίχνω κάτι γέλια όποτε μιλάς για αθλητικά! χαχα! ανάθεμα και αν καταλαβαίνω τί λές! χαχα! πλάκα έχεις! 

 

Μάρκερ πως πήγαν τα βαφτίσια; Τελικά ο στολισμός;;;; Καλά η συννυφάδα τί συνεννόηση έκανε ρε παιδί μου; Σπίρτο είναι;  Θα είχα φρικάρει και εγώ πολύ. 

 

Εμείς πήγαμε χθες χωρίο κατά τις 11 το πρωί, έπαιξαν τα παιδιά, φάγαμε εκεί και το απόγευμα πήγαμε κατευθείαν στον παιδότοπο με την Σωσώ.

Ο Γιώργος επειδή ήταν αναπληρωματικός τον έδιωξαν κατά τις 10 το πρωί και του είπαν να ξαναπάει στις 5 το απόγευμα.... τελικά ήταν 2 εκλογικά και γύρισε σπίτι στις 04:00! 

Του είπαν την επόμενη Κυριακή να πάει κανονικά το πρωί και θα τον αφήσουν να φύγει στις 4-5 το απόγευμα. Τουλάχιστον θα γλυτώσει την καταμέτρηση αυτή τη φορά που θα έχουμε και 3 πλέον κάλπες γιατί δεν βγήκε άκρη και πάμε για 2ο γύρο!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριλού μου κι εγώ αυτό λέω.

στον Μ ήθελα πολύ ένα κοριτσάκι...

τώρα, απλά θέλω ένα τρίτο παιδάκι...

νιώθω τόσο πλήρης με τα παιδιά μου που δε με νοιάζει το φύλο του μωρού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα μιλας σωστα Μαριλου μου με το συμπαθειο...γερο να ναι να ρθει και γρηγορα και ας ειναι οτι να ναι μια ιδεα ειναι ολα...εγω παρακαλαω για να ρχοταν ενα τριτο το φυλο δε το σκεφτηκα ποτε.και ας λενε ολοι αντε και με το γιο......

Μη χαλιεσαι εξαλλου διαθεση για προσπαθειες υπαρχει!!

Η μπορει και να ταν νωρις για το τεστ.

Vag τι λες τωρα ο Σπυρετος...οσα φερνει η ωρα...Η αδερφη μου μικρη το κανε αυτο να πηδαει στο κρεβατι ωσπου ενα βραδι μεχρι να ντυσει η μανα μου εμενα καρφωθηκε μρ τα δοντια στο κεφαλαρι του κρεβατιου...ακομα ειναι τα μπροστινα παιδικα δοντακια μεσα....μπρρρ ανατριχιλα....μην τον ξαναφησεις να το κανει...ας αρκειται στα τραμπολινα στους παιδοτοπους...

Πηγαμε στο παρτυ που λετε απο οργανωση και μενου χαλια.

Σουβλακια θεοξερα κεμπαπ αρνισιο που "λατρευουν" τα 4χρονα μακαρονια με τονο κρυα σαλατα και αγγουροντοματα.

Τα βλεπες ολα με μια φετα ψωμι στο χερι...χαθηκε ενα τοστακι ενα πιτσακι κατι....χυμο δε η αναψυκτικο επρεπε να ζητησεις για να σου βαλουν.

Για τα παιδια ειχε νεροπιστολα που κανουν φουσκες για παιχνιδι.ολα μουσκεμα με μαλλια ενα συνοθυλλευμα ava σκονης και ιδρωτα...

Καμια οργανωση....τα μικρα βεβαια περασαν ωραια γιατι ηταν ολα απο το σχολειο που βλεπονται καθε μερα και εμεις χαλαρα ειπαμε και μια κουβεντα οι μεγαλοι.

Δημαρχο περιφερειαρχη δε βγαλαμε ακομα την αλλη Κυριακη

....

Στο Μαραθωνα τα μαθατε ε; με τη πρωτη ο Ψινακης..τι δε θα δινα να τον ειχα δημαρχο με τη πασμινα στον ωμο να μου λεει φερε το εγγραφο μωρη κουλη!!!

Αστειευομαι δεν τον υποτιμω καθολου σαν "μανατζερ".αφου εκανε τον Νο 1 σταρ γιατι να μη κανει το Νο1 δημο!!!

Οι κορες μου γεμισαν μια λεκανη νερο στο μπαλκονι τωρα και βαλαν τα λουτρινα να κανουν κολυμβηση λεει!!! Χα χα....

Αυτες δε μπαινουν ας μπουν οι κουκλες τους...

Μαρκερ νεα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα μιλας σωστα Μαριλου μου με το συμπαθειο...γερο να ναι να ρθει και γρηγορα και ας ειναι οτι να ναι μια ιδεα ειναι ολα...εγω παρακαλαω για να ρχοταν ενα τριτο το φυλο δε το σκεφτηκα ποτε.και ας λενε ολοι αντε και με το γιο......

Μη χαλιεσαι εξαλλου διαθεση για προσπαθειες υπαρχει!!

Η μπορει και να ταν νωρις για το τεστ.

Vag τι λες τωρα ο Σπυρετος...οσα φερνει η ωρα...Η αδερφη μου μικρη το κανε αυτο να πηδαει στο κρεβατι ωσπου ενα βραδι μεχρι να ντυσει η μανα μου εμενα καρφωθηκε μρ τα δοντια στο κεφαλαρι του κρεβατιου...ακομα ειναι τα μπροστινα παιδικα δοντακια μεσα....μπρρρ ανατριχιλα....μην τον ξαναφησεις να το κανει...ας αρκειται στα τραμπολινα στους παιδοτοπους...

Πηγαμε στο παρτυ που λετε απο οργανωση και μενου χαλια.

Σουβλακια θεοξερα κεμπαπ αρνισιο που "λατρευουν" τα 4χρονα μακαρονια με τονο κρυα σαλατα και αγγουροντοματα.

Τα βλεπες ολα με μια φετα ψωμι στο χερι...χαθηκε ενα τοστακι ενα πιτσακι κατι....χυμο δε η αναψυκτικο επρεπε να ζητησεις για να σου βαλουν.

Για τα παιδια ειχε νεροπιστολα που κανουν φουσκες για παιχνιδι.ολα μουσκεμα με μαλλια ενα συνοθυλλευμα ava σκονης και ιδρωτα...

Καμια οργανωση....τα μικρα βεβαια περασαν ωραια γιατι ηταν ολα απο το σχολειο που βλεπονται καθε μερα και εμεις χαλαρα ειπαμε και μια κουβεντα οι μεγαλοι.

Δημαρχο περιφερειαρχη δε βγαλαμε ακομα την αλλη Κυριακη

....

Στο Μαραθωνα τα μαθατε ε; με τη πρωτη ο Ψινακης..τι δε θα δινα να τον ειχα δημαρχο με τη πασμινα στον ωμο να μου λεει φερε το εγγραφο μωρη κουλη!!!

Αστειευομαι δεν τον υποτιμω καθολου σαν "μανατζερ".αφου εκανε τον Νο 1 σταρ γιατι να μη κανει το Νο1 δημο!!!

Οι κορες μου γεμισαν μια λεκανη νερο στο μπαλκονι τωρα και βαλαν τα λουτρινα να κανουν κολυμβηση λεει!!! Χα χα....

Αυτες δε μπαινουν ας μπουν οι κουκλες τους...

Μαρκερ νεα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

 

αρχικα τα νεα βαφτιση

 

τι να πω απλα τελεια

ολα ηταν φανταστηκα

ο Αγγελακος - φυσικα ητανΑγγελουδι - ολο ποζα και χαρη στις φωτο

δεν εκλαψε καθολου -ουτε γκρινιαξε

εκει κοντα στις 12 που πεινουσε λιγο ακουστηκε - εφαγε ενα γιαουρτακι ενω χαιρετουσαμε και στανιαρε - μετα βγαλαμε 800 φωτο και παλι ηταν θεος μιλαμε - κιχ

 

η βαφτιστηρα ηταν λιγο γκρινιαρα αλλα ειναι και πιο μικρουλα

αγχωθηκεη μαμα της ηθελε να τελειωσουμε γρηγορα γιατι νυσταζε αλλα γενικως μια χαρα 

 

με το στολισμο σουπερ

τα εφτιαξε καταπληκτικα 

αν και τα λεφτα δεν αξιζαν για αυτο που εκανε 

αλλα πισω εχει  αχλαδα την ουρα

ενω ηταν να φυγει εμεινε απο μπαταρια στο αμαξι - τελευταια εφυγε χαχαχα

 

ο παπας μας εκανε παζαρια στο ποσα θα δωσουμε - ελα χριστε και αποστολε του λεω - ποσα θες βρε χριστιανε τι εαν μου φαινοντα πολλα να μου κανεις καλυτερη τιμη

και τι μου λεει εαν δεν εχετε χρηματα κανουμε και καλυτερες τιμες -με ακριβως αυτα τα λογια ρε κοριτσια

και του απανταω 

στην καλαματα που βαφτισα μου ειπαν ,οτι θελεις

εσυ ζητας ακριβες ποσο

και καθισε και ου εγραφε μια μια αναλυτικα το πως βγαινει το ποσο

και του λεω δεν παμε καλα - πες ποσα θες να τελειωνουμε 

και μου απανταει με υφος - οχι θα στα γραψω γιατι μου το ειπες με περιεργο τροπο και οτι οι αλλοι δεν σου ζητησαν - φανηκε τσαντισμενος

και του λεω 

ναι αλλα και εσυ μου ειπες να μου κανεις καλυτερη τιμη σαν να αγοραζω καποιο πραγμα

 

τελειωσε και αυτο

 

ασε που οι μπομπονιερες ηταν μετρημενες και πηε και πηρε τουλχιστον 10 αι δεν εχουμε να δωσουμε σε οσους ελειπαν

 

 

αυτα ας πουμε ως παρεξανα -και πολυ παραστατικα

 

και ενα θα σας πω

οχι να το πενεφτω αλλα μου λεει ενας φιλος :

 

Μαρια ενα θα σου πω -εισαι Αεροσυνοδος σημερα

τωρα του λεω καλο ειναι αυτο ή κακο;

Καλο φυσικα μου λεει 

τι εχουν οι αεροσυνοδοι ρε συ του λεω

ετσι πιασμενο το μαλλι - το λουκ ολο - μην παρεξησεις μου λεει

οχι ρε συ του λεω τι να παρεξηγησω 

σημερα εισαι πολυ κα@@@λα ρε Μαρακι χαχαχα

εβαλα κατι γελια - τωρα να το εκλαβω ως καλο ; χαχαχα

ψωναρααααααα!!!!!

 

 

τωρα τα δικα σας

 

βαγκ δεν τα πιανεις πουθενα ρε γμτ

ευτυχως ηταν απλο - μακαρι να του εγινε μαθημα αλλα μην εχεις πολυ εμπιστοσυνη

 

τι ωρα που βγαινουν σε αυλες και παιζουν 

εμεις εδω δεν εχουμε τετοια ρε γμτ

μακαρι να μπορουσαμε λιγο να πουμε οτιτα αφηνουμε

εγω φοβαμαι και τη σκια μου 

 

μαριλου μπορει και να εισαι και να μην εδειξε τοσο νωρις 

κανε αλλη μια σε 3 μερες 

ελα μωρε μην εχεις τυψεις σιγα

τα λογια ειναι λογια - ολοι εχουμε πει θελω αυτο ή εκεινο το φυλο 

μετα το συνιθιζεις χαχαχαχαχα οπως και να χει ενα κοριτσακι θα εκανε την διαφορα

 

χριστιανος ορθοδοξος ειναι το αφεντικο που λες αλλα καπου στην αγια γραφη; , στο ευαγγελιο; δεν ξερω που λεει κατι για το σπερμα κλπ και αυτοι πιστευουν πολυ

τα κανουν ολα - γυναικα παπαδογυναικα - μακρυα φουστανια κλπ

 

τι ες βρε μαρντ με το παρτυ;

και ηταν κετερινγκ;

μιλαμε κιμα αρνισιο; καλε πως τους ηρθε;

τι να πω δεν ξερω ωρες ωρες - ο κοσμος θελει να εντυπωσιασει και τελικως βγαινει μια αηδια

τουλαχιστον περασαν καλα τα πιστιρικια και δεν σε μουρλαναν στο  παμε να φυγουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
    • υπάρχει συγκεκριμένο χρόνος που σου λέει μέχρι ποτε πρέπει να ανακτήσει το βαρος γεννήσεις του αλλά δεν θυμάμαι ποσο χρόνο σου λένε 2-3  βδομάδες ; Δεν θυμάμαι τώρα 😅
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...