Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κι από μένα μπήκα λίγο να σας φυσηξω και διάβασα λιγακι κάποια νέα αλλά δεν θυμάμαι πολλα.. Κοριτσάκι λυπάμαι για το ένα εμβρυακι αλλά προχωράμε δυναμικά με αυτό που συνεχίζει.. Καλή επιτυχία και αποτελέσματα σε όλες..εγω περιμένω να κάνω τον έλεγχο των 12 βδομαδων μέχρι τότε λίγο αγωνία αλλά ξεχνιέμαι με τη μικρη μου.. Φιλία σε όλες τις κοιλιτσες και πολλα φουουουουουουουουουουουουουουουουο σε όσες προσπαθούν η περιμένουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου να'μαι κι εγω. Καναμε εμβρυομεταφορα την Τεταρτη και τωρα ο Θεος βοηθος! Απο χθες εχω πονακια περιοδου κι ελπιζω να ειναι για καλο.

Cuando με το καλο η αυχενικη. Μην αγχωνεσαι!

Κοριτσακι μου λυπαμαι που δεν τα καταφερε το δευτερο εμβρυακι, ειναι δυσκολο αλλα σκεψου το αλλο σου εμβρυακι που θελει χαρουμενη μαμα.

Στελινα μου ξεκινησατε ε; Ολα καλα να πανε!

Αγαπακι ποτε πας για υπερηχο;

Δαφνουλα εσυ καλα;

Συγγνωμη που δεν αναφερομαι σε ολες αλλα απαντω απο κινητο και μου ειναι δυσκολο να το χειριστω.

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mouuuuuu!!!!!!!pws eimaste simera!!!!egw an exeresete kati ponakia periodou pou exw polu axna kai pono stin plati kai stim mesi apo to krevati mia xaroula eimai makari na eimai kai etsi meta to pasxa poy tha paw gia B xwriaki!!!!!!!!filakia se olesssssssssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lalluna ποτε πας για χοριακη εσυ; Εγω του Αγ.Γεωργιου που ευχομαι να φερει το αδερφακι για το αγορακι μου! Πονακια περιοδου εχω κι εγω κι απ'οτι θυμαμαι ειχα και την προηγουμενη φορα που ημουν εγκυος! Ελπιζω να ειναι για καλο! Θυμαται αλλη εγκυουλα να ειχε πονακια περιοδου 2-3 μερες μετα την εμβρυομεταφορα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kanonika einai na paw tin 2 mera tou pasxa alla einai kleista giayto tha paw tin triti meta to pasxa liga ponakia kai ena elafri kapsimo niwthw pou kai poy to stithos mia xara!!!!!!!!eixes kanena allo sumptwma stin proigoumeni sou???isoun sto krevati?????emena den mafinoun na sikwthw!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα κανουν και δεν σε αφηνουν. Κι εγω κατω ειμαι. Εχει και τον μικρο η μαμα μου γιατι δεν γινοταν αλλιως! Στηθος κι εμενα καλα ειναι, αλλα εχω τα πονακια μονο. Οχι συνεχεια ερχονται φευγουν κλπ. Προς το τελος ειχε πρηστει το στηθος πολυ και μετα ξεπρηστηκε! Χαχαχα οτι να ναι με λιγα λογια! Την Τριτη εκανες εμβρυομεταφορα; Βλαστοκυστες βαλατε; Εμεις βαλαμε 3 εμβρυακια 3 ημερων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari na einai gia kalo diaz mou!!!!ola kala na mas pane!!!deutera kanane tin emvryometafora!!2 emvryakia katepsigmena eixa apo tin 1 exwswmatiki moy ton noemvri pou apetuxe!!!!kana sumptwma gia kalo i kati gia na min exei suspaseis i mitra?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εγώ πέρασα ένα 15μερο λίγο φρίκης με ρουζουλιά-μπεζουλια να έρχονται συχνά πυκνα... προχθές ξαναείδα λίγο αίμα... ευτυχώς χθες πήγα στο γιατρό και όλα καλά.. το σπόρι μεγάλωσε, η καρδούλα χτυπάει κανονικά αλλά όταν του είπα να πάω τη Δευτέρα στη δουλειά μου είπε να κάτσω να κλωσσήσω τα αυγά μου κάνα μήνα! οπότε πρέπει να δω τι γίνεται με άδειες για να πάρω έναν μήνα τώρα! εν τω μεταξύ, από συμπτώματα που ρωτούσε το koritsaki mou, έχω λίγο πρησμένο στήθος από την 7η εβδομάδα (!) και ανακαγουλίτσες βραδινές (όλος ο κόσμος έχει το πρωί, εγώ το βράδυ!) εδώ και 2 βδομάδες και συνεχίζω! από το μεσημέρι και μετά τρώω ελάχιστα και το πρωί ξυπνάω με μεγάλες πείνες! μέχρι σήμερα είχα εδώ τη μαμά και με φρόντιζε αλλά τώρα μόνη με το σύζυγο.. θα περάσουμε το Πάσχα εδώ τα 2 μας (ή να πω τα... 3 μας? :) ) και η μαμά θα επιστρέψει δριμύτερη μετά..

 

καλή επιτυχία στα κορίτσια που περιμένουν αποτελέσματα! (και γω είχα πονάκια περιόδου μετά την εμβρυομεταφορά την τελευταία.. μακάρι να είναι σημάδι!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari makariiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!egw exw ton antrouli mou kai me frontizei apo tin prwti mera(eimaste edw kai ligo kairo kai oi 2 anergoi) na pw tin alitheia oloi oi alloi me anxwnoun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ta 3 sas tha perasete ena uperoxo pasxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου χαιρομαι που το σπορακι σας μεγαλωνει! Κατσε στα αυγα σου οπως λεει κι ο γιατρος σου! Δεν αξιζει να ρισκαρεις για τη δουλεια. Κανεις δεν θα το εκτιμησει ετσι κι αλλιως! Και το Πασχα θα περασετε τελεια οι 3 σας! Γι αυτο να εισαι σιγουρη!

Λαλουνα ετσι ημασταν κι εμεις την πρωτη φορα. Ολη μερα μαζι σπιτι. Μακαρι να ερθουν μωρακια σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anergoi kai eseis diaz mou???????den axizei gia tin douleia auto ennoeite stin 1 exwswmatiki eimoun para polu xalia giati elega pws tha ta vgaloun pera xwris emena kai exasa kai ena paidaki logo varous stin douleia(kai me diwxane meta apo 10xronia) giauto oute pou na skefteste tin douleia 1 protereotita ta sporakia mas!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ποσο δικιο εχετε.σημασια και προτεραιοτητα εχουν μονο τα σπορακια μας κ την υγεια μας.ολα τα αλλα κ οι δουλειες ακολουθουν

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOY NA SAS RWTHSW LIGAKI KAPOIA POY XERE SHMERA EINAI H 6 MERA EMBRYOMETAFORAS AN METRAW KALA APO THN DEYTERA EXWV OPWS SAS EIPA LIGA PONAKIA ALLA SE OLA AYTA PROSTETHIKAN  KAI H NYSTA KAI H KOPWSH DEN MPORW NA KOYNHSW TO KORMAKI MOY OYTE KAN NA PERPATHSW KALA KALA ME TO ZORI SHKWNOMAI KAI TA MATIA MOY TA NIWTHW BARIA TOXEI PERASEI KAMIA APO SAS AYTO????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαλουνα μου η κοπωση και η υπνηλια ειναι σημαδια εγκυμοσυνης αλλα ειναι και τα φαρμακα που παιρνουμε που φερνουν υπνηλια. Θα σου ευχηθω να ειναι φυσικα το σπορι η αιτια! Υπομονη, προσευχη και θετικη σκεψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εύχομαι όλες σας να είστε καλά και να έχουμε καλό Πάσχα! 

 

Diaz καλή συνέχεια και όλα να πάνε καλά! Τη Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο. Θα είμαι 5 εβδομάδων και 3 ημερών! Αντε να δούμε τί θα δούμε! Όσο για συμπτώματα και εγώ είχα συνέχεια πονάκια μετά την εμβρυομεταφορά. Τώρα έχουν φύγει, αλλά το στήθος πονάει τρελλά! Και πολλά νεύρα κορίτσια! Παίρνουμε και τόσες ορμόνες λογικό έτσι?  [smilie=la.gif]

 

Koritsaki mou, lypamai gia to devtero emvryaki...pote to eixate dei arxika? se poia evdomada? eidate sakoulaki kai meta den xtypise kardoula? 

 

Lallouna nai ειναι σημάδια εγκυμοσύνης! Αλλά, παίρνουμε και ορμόνες και ενισχύονται. Πάντως τα πονάκια είναι θετικό σημάδι νομίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lallouna" post="933017" timestamp="1397291358"]kalimera koritsakia mouuuuuu!!!!!!!pws eimaste simera!!!!egw an exeresete kati ponakia periodou pou exw polu axna kai pono stin plati kai stim mesi apo to krevati mia xaroula eimai makari na eimai kai etsi meta to pasxa poy tha paw gia B xwriaki!!!!!!!!filakia se olesssssssssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki mou λυπαμαι για το εμβρυακι..ομως εχεις το αλλο που ειναι μια χαρα κ αυτο εχει σημασια!!

Ντιαζ μου καλη επιτυχιααα!!!!Θα ρθει το αδερφακι θα δεις!!!Πονακια λιγο πολυ ολες ειχαμε..μη ψαχνεις συμπτωματα το ξερεις..θετικη σκεψη κ χαμογελαα!!

Λαλουνα γιατι. Δ πας σε μαιευτηριο να κανεις τη χοριακη?Λογικα εκεινοι δουλευουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πηφα εγραψα τις εξετασεις σημερα αδιαθετησα κιολας κ Δευτερα θα παω να τις κανω..

Κατα ταλλα ετοιμαζομαστε να φυγουμε για Πασχα..παμε Βολο στην αδερφη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou!!!!!!!!!!!!!!!!!!katerinaki mou makari na mporousa na pigena alla den menw athina dustixws kai etsi prepei na ;perimenw tin triti nanoixoun ta mikrobiologika.................alla skeftomai na parw ena test sto spiti na dw ti ginete!!!!!!tha doume!!!!!!!!!!!!!!!!ola kala koritsakia mou megali vdomada erxete as proseuxithoume oles mas kai einai meres poy einai anoixtoi oi ouranoi kai tha ginei kai semas to thauma mas!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!

 

Διαβαζω τα συμπτωματα και ψαχνομαι....χαχαχα! Εχω κατα διαστηματα πονους περιοδου και το στηθος μου ειναι πρησμενο και ποναει!!!

Τριτη πρωι πρωι θα παω για την εξεταση....καταλαβαινετε αγωνια!!

 

Ολο το σκ θα το περασω με φιλους, οικογενεια και τα δυο μικρα ανιψια μου αφου ο αντρας μου λειπει και δε θελω να ειμαι μονη μου.....

 

Ευχομαι σε ολες να ειστε καλα και συντομα μανουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!

Μακαρι αυτες οι Αγιες Μερες να φερουν τα μωρακιαπου ολες λαχταραμε!

Ματιλντακι εσυ κοντευεις. Υπομονη 2 μερουλες. Ευχομαι μια τεραστια χοριακη!

Λαλουνα μου μην μπεις καν στον κοπο να αγορασεις τεστ. Υπομονη μεχρι τη χοριακη. Με τοσες ορμονες ειναι αναξιοπιστα.

Τα αλλα κοριτσια τι κανετε;

Μικα, candycrash, morouli, koritsaki mou, Daphne;

Ροζε, Λαμπρινη, Levou, Mardio τι κανουν τα ζουζουνια σας;

Στελινα μου προχωρατε διαβασα ε; Με το καλο!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...