Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Ξέχασα να σας πω καλημέρα από το άγχος μου,μη με παρεξηγείτε!!!Έχω πάρει και το αντιθρομβωτικό ενεσάκι μου να κάνω σε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera se ola ta koritsakia!!!molis gurisa edwsa aima kai twra perimenoume!!!!!!!!!!!ax kai na evgaine amesws to apotelesma 2wres mou fenontai aiwnes!!!!!!!!!!!!!!stellina mou ola na pane teleia methi einai oxi oliki narkwsi min trellenese ola kala!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Χρόνια πολλά σε όλες και ο,τι καλύτερο για την κάθε μια μας. Πως περάσατε αυτές τις μέρες; Φαντάζομαι η μαγειρίτσα, το αρνάκι και τα τσουρεκάκια θα είχαν την τιμητική τους! Capy μου πολύ σας σκεφτόμουν αυτές τις μέρες. Πως είναι ο αντρούλης σου; Πήρατε τα αποτελέσματα της βιοψίας; Εύχομαι να είναι όλα καθαρά και να θέσετε νέους στόχους από δω και πέρα! Matildaki δώσε χρόνο στον εαυτό σου να συνέλθει σωματικά και ψυχολογικά. Έτυχες και πάνω στις εορταστικές μέρες, πράγμα που το επιτείνει όλο αυτό. Κι εγώ έβλεπα τις μανούλες στην εκκλησία να κοινωνάνε τα μωράκια τους και αναρωτιόμουν "Άραγε θα το κάνω ποτέ κι εγώ αυτό;" Lallouna τι είναι μωρέ 2 ωρίτσες; Εδώ περίμενες τόσες μέρες! Σε καταλαβαίνω όμως γιατί το κάθε λεπτό είναι βασανιστικό! Περιμένουμε με αγωνία την ανακοίνωση! St3llina τι ζωντανή περιγραφή μέσα από το κέντρο! Ξύπνησε η αδερφή σου; Λίγο ζαλισμένη θα είναι μόνο, τίποτε άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαλούνα μου μόνο θετικά αποτελέσματα και θετική χοριακή σου εύχομαι!!!!Κι εμένα μέθη μου είχαν κάνει όταν μου έκαναν την υστεροσκόπηση αλλά ένιωθα σαν ζόμπι και συνήλθα εντελώς μόνο την επόμενη μέρα.Φαντάσου εκείνη λοιπόν που είναι μια σταλίτσα και πιο μικροκαμωμένη από εμένα πόσο θα την πιάσει η μέθη!!!Φραουλίτσα ευχαριστούμε για τη συμπαράσταση...Όχι ακόμη δεν ξύπνησε η αδερφή μου,λογικά θα πρέπει να έχουν τελειώσει την ωοληψία.Μακάρι να βάλουμε και στην κατάψυξη αυγουλάκια!!!Έχω πάει στην καφετέρια της κλινικής και πίνω ένα χυμό αλλά το μυαλό μου είναι αλλού.....Θα με πάρουν τηλέφωνο όταν τελειώσουν μου είπαν.Από το ζόρι μου ούτε τη γεύση του χυμού δε νιώθω.Θα σας γράψω μόλις έχω νεότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στα κοριτσια μου!!

 

lalluna καλη επιτυχια κοριτσακι μου με τριψηφια χοριακη!περιμενουμε τα νεα!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

stelina ολα καλα θα πανε με την αδελφουλα σου θα δεις!!περιμενουμε.......!!!!!!!

 

daizaki αν πας σημερα καλη επιτυχια και μπες να μας πεις,αλλα και αυριο να πας φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

matildaki σε καταλαβαινω αλλα του χρονου το Πασχα ολα θα ειναι διαφορετικα,θα δεις!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα

Χρονια Πολλάαααααα, πως περάσατε κόρες? Εμείς τον ψήσαμε τον φάγανε τα ηπιανε και εγώ όλο καθισιό και νύστα. Κατά τα άλλα ήσυχα.

 

Stelina δεν είναι ακριβώς νάρκωση αυτό που θα κάνουν στην αδερφή σου μια μικρή μέθη είναι. Μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε!!! 

Lalouna καλη επιτυχία κουκλίτσα μου!!!! 

Capy περαστικά στον αντρούλη σου, λίγο υπομονη ακόμη κοριτσαρα μου και ολα θα περασουν και θα ερθει ενα τεραστιο χαμόγελο στο πρόσωπό σας και μια στρογγυλή κοιλίτσα!!! ολα θα γίνουν θα το δεις και θα τα θυμάσαι και θα γελάς, μην σου πω ότι θα τα ξεχάσεις κιόλας. Σε σκέφτομαι συνέχεια.

Φιλιά πολλά σε όλα τα κορίτσια σε όοοοοοολα .

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!! [smilie=sunny.gif]  [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλε τι αγωνια ειναι αυτη σημερα..παντως εχουμε γινει ενα σωμα μια ψυχη..μεχρι και μεσα απο τα ιατρεια γραφουμε...με το καλο να ξυπνησει η αδερφουλα σου!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!ΕΛΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου με πήραν τηλέφωνο και η αδερφή μου έχει ξυπνήσει από τις 9.30 απλά την κρατάνε να περάσει η επήρρεια της μέθης.Βρήκα το γιατρό και μου είπε ότι πήρανε 7 αυγουλάκια,καλό είναι το νούμερο;Μου είπε ότι δε μετράει η ποσότητα αλλά η ποιότητα.Λαλουνάκι περιμένουμε με αγωνία!!!!Σανταλόξυλο πες το ψέματα,μια γροθιά έχουμε γίνει εμείς που προσπαθούμε!!!Σας ευχαριστούμε όλες πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stelina μπράβοοο, ακριβώς ότι σου ειπε ο γιατρός, παρ΄όλα αυτά ειναι καλό του νούμερο γιατι έτσι θα έχετε περισσότερες πιθανότητες για ποιοτικά. Άλλο 3 και να μείνει ένα και άλλο 7!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lalounaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa μπράβο ρε. Πολλά πολλά μπράβοοοοοο. :ymapplause:

[smilie=sign17.gif]  [smilie=sign19.gif]  [smilie=smileinbox.:

[smilie=blob1.gif]  [smilie=blob1.gif]  [smilie=blob1.gif]

τελειόμηνη εγκυμοσύνη γλυκιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστωωωωωωωωωωωωω παρα πολυ κοριτσακια μου ναστε ολες σας καλα!!!!!!!!!!!πηρα τους γιατρους μου τηλεφωνο και μουπαν τελεια και οι δυο αχχχχχχχχχχχχ την παρασκευη παμε για επαναληπτικη χωριακη!!!!!!!!!!ηρθαν και οι γονεις μου μου φερανε αγιασμο απο τον αγιο ραφαηλ και ο πεθερος μου απο την αγια ελεουσα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lallounaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, συγχαρητήρια!!

Μας "ανέστησες" κοριτσάρα μου, να είσαι καλά και να πάνε όλα τέλεια!! :YMHUG:

 

Stellina μου νομίζω πως τα πήγατε αρκετά καλά, είσαι σούπερ αδερφούλα!

 

Santaloxilo μου, ένα σώμα μια ψυχή....!!

 

Πήγα κι εγώ το πρωί στο γιατρό μου και μου είπε να κάνω υστεροσκόπηση, καρυότυπο κι εγώ κι ο σύζυγος και κατακερματισμό dna σπέρματος.

Αν τα έχετε κάνει, στείλτε καμμιά πληροφορία βρε κορίτσια....όλες οι γνώμες και οι απόψεις είναι χρήσιμες τώρα!

 

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για όλα! 

Περιμένουμε κι άλλα όμορφα νέα....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλτιδακι μου σευχαριστω παρα παρα πολυ !!!την υστεροσκοπηση να την κανεις ειναι πολυ καλη εξεταση και δεν καταλαβενεισ και τιποτα οσο για το αλλο δεν γνωριζω μακαρι ναξερει καποια αλλη κοπελα και να σου πει!!!!

στελλινα μου μια χαρα τα πηγατε ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!αισιοδοξια καλη θετικη ενεργεια και πολυ ηρεμια  και πολυ mammyland  [smilie=wav.gif]  [smilie=wav.gif] και ολα θα πανε καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Lallouna συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!Να το απολαύσεις τώρα!!!

Stellina τόσο άγχος για την αδερφούλα εσύ βρε μεθαύριο τι θα κάνεις που είναι η σειρά σου;;;;θα τρέμεις σα το ψάρι;;;;

Πέρα από τη πλάκα δεν είναι τίποτα η διαδικασία είναι απλή και αναίμακτη...

Μπράβο καλή συγκομιδή....αντε να δούμε πως θα τα πάνε τα μικρούλια...

Εσυ έτοιμη ψυχολογικά για τη συνέχεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lallouna ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εισαι εγκυουλα!σου ευχομαι καλη επαναληπτικη και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

 

stellina μια χαρα ειναι τα 7!με το καλο να γονιμποποιηθουν ολα!!!!

 

morouli μου τι κανεις κοριτσακι μου?ολα καλα?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!

Δεν σας ξέχασα αλλά ήμουν μέχρι χθες στο νοσοκομείο. Έπαθα τελικά υπερδιέγερση ωοθηκών εξαιτίας της χοριακής που ανέβαινε λόγω εγκυμοσύνης! Μόλις μία εβδομάδα μετά την εμβρυομεταφορά είχα 110 χοριακή η οποία δόξα το Θεό ανεβαίνει κανονικά! Την άλλη εβδομάδα θα το δούμε το σποράκι μας! Τώρα υπομονή και καλή διατροφή μέχρι να φύγουν τα συμπτώματα και κυρίως ο πόνος στην κοιλιά. Η Παναγίτσα κι ο Χριστούλης έκαναν και πάλι το θαύμα τους και νιώθω ειλικρινά ευλογημένη! Το σποράκι να είναι καλά και χαλάλι η ταλαιπωρία! Μακάρι να πάνε όλα καλά! 

 

Λαλλούνα μου συγχαρητήρια! Ημουν σίγουρη ότι θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα!!! Με το καλό κορίτσι μου να έρθει το νινάκι σας!

 

Στελλίνα μου όλα θα πάνε τέλεια! Το ενδομήτριό σου είναι σούπερ! Έτοιμο να υποδεχτεί να εμβρυάκια σας! Θετική σκέψη κι όλα θα πάνε καλά! Μην έχεις άγχος! Δεν είναι τίποτα! Μετά όμως πολύ προσοχή οκ;

 

Άρτεμις λυπάμαι που δεν πέτυχε... Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι και η τυχερή σας! Μην το βάζετε κάτω!

 

Κορίτσια συγγνώμη που δεν αναφέρομαι σε όλες αλλά μου είναι δύσκολο να σταθώ και πολύ όρθια ή έστω καθιστή!

Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lalouna συγχαρητηρια για το πασχαλινο μωρο μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stellina μου μια χαρα ειναι τα 7!!!!!!!!!!με το καλο να αγκαλιασεις την αδερφουλα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...