Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

mia glukia kalimera kai apo mena!!!koritsakia mou euxaristoume  gia ta elpidofora sas minimata einai oti prepei autes tis meres sas euxaristoume para polu mas dinete aisiodoxia kai dunami na sinexisoume!!!

artemis mou lupamai koritsaki mou min se parei apo katw omws me tipota mia apotuxia itan den to vazoume katw!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μου καλημερα!μπηκα να σας ευχηθω και δεν προλαβαινω να σχολιασω καθε μια ξεχωριστα!τετοιες μερες εχουν πεσει παραπανω δουλιτσες!

 

αρτεμις λυπαμαι πολυ αλλα μη το βαζεις κατω!συγνωμη αλλα δεν μπορω να πω οτι ειμαι φαν στις σπερμ/σεις!σκεψου το επομενο βημασου και η επομενη φορα θα ειναι η τυχερη σου! 

 

ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες του χρονου να κραταμε στην αγκαλιτσα μας τα μωρακια μας και να ειναι γερα !

 

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου στα κοριτσια που θα κανουν χοριακη αμεσως μετα το Πασχα τα καλυτερα αποτελεσματα και τριψηφιες χοριακες!

 

ευχομαι στα κοριτσια που ειναι στη διαδικασια η σκεφτονται το επομενο βημα να μην τα παρατησουν και στο τελος θα τα καταφερουν!!

 

συγνωμη που δε γραφω ονοματα αλλα θα ξεχασω σιγουρα καποια και δεν το θελω!!

ενα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!απο μενα σε ολα τα κοριτσια !!

 

σας ευχομαι ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρτεμις μια μεγάλη αγκαλιά από όλες μας!

Εμείς μείναμε σπίτι τελικά κ σημερα πονάνε τα νεφρά του άντρα μου απο τα χάπια που του εδωσε ο γιατρός...τι να πω...

Εύχομαι σε όλες μας καλή ανάσταση με υγεία κ πολλά μωρακια!!!!

Μακάρι η ανάσταση Του να φερει σε όλες μας χαρά κ ζεστασιά στις ψυχές μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκα, σας ευχομαι Καλο Πασχα, Καλη Ανασταση και συντομαολες μανουλες. Ευχομαι ολες οι προσπαθειες να πανε κατ ευχην! Δυναμη Αισιοδοξια και πολυ πολυ υπομονη!

Αρτεμις δεν το βαζεις κατω, συνεχιζεις δυναμικα και ποιο προετοιμαδμενη! Ειναι δυσκολος αγωνας αλλα η νικη κοντα!!!

Οι ευχες μου κοντα σας!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο τον μπεμπη μου που με εχει τρελανει στα κλωτσιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα και απο μενα καλη ανασταση και χρονια πολλα.υγεια και συντομα ολες μανουλες πολλων πολλων μπεμπακων.σας φιλω γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΖΩΗΡΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!!

ΚΑΙ CAPY ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πω κι εγω καλη και χρυση Ανασταση σε ολες μας..πρωτα πνευματικη και μετα στις επιθυμιες μας...οπως ξαναπα ο δρομος του μαρτυριου εχει τελος...αγνωστο το ποσο μεγαλος ειναι για καθεμια μας ομως μην ξεχνατε πως σηκωνουμε σταυρο που σηκωσαν κι αλλες πριν απο εμας κι τελικα ηρθε η Αναταση..ο Αναστηθης Χριστος να σας χαριζει υγεια και ευτυχια σε ολες σας...capy μου ευχομαι περαστικουλια στον καλο σου και συντομα γερος δυνατος!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω κι εγώ στα βιαστικά να ευχηθώ σε όλες σας Καλή Ανάσταση και χρόνια πολλά!!!!Και του χρόνου να έχουμε όλες την υγεία μας γιατί κακά τα ψέμματα αυτό προέχει και όσο περισσότερα νινάκια γίνεται!!!!!

 

Άρτεμίς μου λυπάμαι πολύ,γεροί να είστε με τον άντρα σου να προσπαθήσετε πάλι και ίσως να βρείτε τι έφταιξε και να σκεφτείτε με το γιατρό σου την πιθανότητα εξωσωματικής που έχει μεγαλύτερα ποσοστά επιτυχίας.Μέχρι τότε να περάσεις όμορφα με την οικογένειά σου και το παιδάκι σου  και να θυμάσαι ότι ο Θεός είναι μεγάλος και ακόμη κι αν γίνει κάποια αδικία,κανέναν δεν ξεχνάει!!!!

 

 

Κάπυ μου περαστικά και πάλι στον άντρα σου και σιδερένιος.Εύχομαι να είναι το τελευταίο κρούσμα αυτή η λοίμωξή του και να νιώσει σύντομα καλύτερα.Καλή Ανάσταση να έχεις!!!!

 

Τα φιλιά μου σε όλες και χρόνια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη και Χρονια Πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!! Το Αγιο Φως να φωτισει τις ψυχες ολων μας και να γινουμε καλυτεροι ανθρωποι. Σεαυτες που είναι στην προσπαθεια ευχομαι καλες επιτυχιες και φετος ολες να ειστε εγκυουλες!!!!!!!!!!!! Σε εμας τις φουσκωμένες καλη λευτερια και υγιεστατα μωράκια!!!!!!!!!!! Στελλινα κοντευετε και σεις!!!!!!!!Καλη επυτυχια!!!!!!!!! Με το καλο!!!!!!!!! Από βοηθεια που ειπες δεν εχω , τη μανουλα μου την εχασα πριν 3 μηνες και η πεθερα στον κοσμο της.....χαλαρουιτα. Τον αντρα μου εχω χωσει , χχαχχαχαχα! Φιλια σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Χριστός Ανέστη!

Σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούμε, εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να καταφέρουμε να κρατήσουμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας!

Στις εγκυουλες μας, εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!

Φυσάτε μας κορίτσια, το έχουμε ανάγκη!!

Υγεία κι αγάπη, υπομονή κι επιμονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!σας εύχομαι ότι επιθυμείτε να πραγματοποιηθεί!

σας ευχαριστώ όλες για την συμπαράσταση κ την θετική ενέργεια που μας στέλνετε γτ περνάμε πολύ δύσκολες ώρες...δεν καταλάβαμε Πάσχα φετος,στα πεταχτα στην εκκλησια μόνη μου,όλοι να δίνουνε φιλιά,αγκαλιες κ εγώ δεν είχα κανέναν διπλα μου...με πήρανε τα κλάματα κ μολις ηρέμησα πήγα σπίτι...

Ξεχασα να σας πω πως η περίοδος(αν θεωρείται περίοδος 2 μέρες με καφετιά) σταμάτησε την 3η μέρα,υποθέτω απο το άγχος...ραντεβου με τον γιατρό μου τριτη κ γι αυτό...

Γι αυτό λοιπόν πάνω απ' όλα υγεία σωματική κ ψυχική σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου!

Σας φιλώ όλες κ σας ευχαριστώ κ πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristos anesti se oles koristakia mou xronia polla kai kala ma ugeia kai agaph se oles sas kai stis oikogeneies sas!!!!emena aurio teleiwnoun ta psemata tha xeroume ti exei ginei!!!!!!!!!!!mexri stigmis eimai kala me liga ponakia pou kai pou!!!!!!!!!!!tha dixei!!!!!!!!!!!!!as valei o theos to xeraki tou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά με υγεία και Αγάπη για όλο τον κόσμο!

Capy μου κουράγιο καλή μου, να είσαι δυνατή και προσπάθησε να διώξεις τις μαύρες σκέψεις απ'το μυαλό σου! Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και να είναι περαστικά, σαν μια κακή ανάμνηση!

Καλά αποτελέσματα στα κοριτσάκια που θα κάνουν χοριακή αυτές τις μέρες, να γεμίσουν οι κοιλίτσες ζουμπουρλούδικα μωράκια!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολα τα κοριτσια και του χρονου με πολλα μωρακια και φουσκωμενες κοιλιτσες!!

 

καλη επιτυχια στα κοριτσια που θα κανουν χοριακη αυριο!θα περιμενουμε τα ευχαριστα νεα!

 

capy μου μη σε παιρνει απο κατω και ο αντρουλησ σου θα γινει καλα και μετα προχωρατε για το μωρακι!

 

απο αυριο ελπιζω να μαζευοναστε σιγα σιγα!!

 

φιλακια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!

Lallounitsa μου, καλή επιτυχία για αύριο, εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη!

Prasini μου, όντως θα μας χρειαστεί η υπομονή...

Koritsaki μου, πρώτη φορά είχα τόση αγωνία να γυρίσω από το εξοχικό μου...το φετινό Πάσχα ήταν δράμα!!

Capy μου και πάλι περαστικά, κουράγιο κι υπομονή...από μοναξιά, ασ'τα να πάνε...

Κορίτσια μου όμορφα, παίρνουμε μεγάλη ανάσα και συνεχίζουμε με όλες μας τις δυνάμεις!!

Πολλά φιλιά σε όλες κι άλλο ένα ευχαριστώ για την όμορφη συντροφιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τερμα τα ψεμματα!!!Αυριο ειναι η μεγαλη μερα!!!καλα αποτελεσματα σε οσες κανουν χοριακη αυριο,περιμενουμε με αγωνια τα ευχαριστα οποτε μπορεσετε να μπειτε!!!σας εχω

ολες στο μυαλο μου!Εχουμε αλλη για χοριακη εκτος απο τη Λαλουνα μας η' μπερδευομαι;Οπως και να εχει καλη επιτυχια ευχομαι!!!!

Καπυ μου κανε λιγακι υπομονη με την παλιολοιμωξη του σντρα σου,που θα παει θα περασει!!!Οσο για την Ανασταση μη νομιζεις κι εμεις στο τσακ την προλαβαμε γιατι η αδερφη μου ειχε ενεση στο κεντρο εξωσωματικης κ τρεχαμε σαν τις παλαβες να προλαβουμε!Να εχουμε την υγεια μας κοριτσι μου να κοιτας,πριν 2 χρονια ημουν εγχειρισμενη και στα 2 ποδια και δεν πηγα καν στην Ανασταση,το μονο που ευχομουν ηταν να με αξιωσει ο Θεος να μη χασω αλλη Ανασταση και να βρω την υγεια μου.

Μικακι λυπαμαι που εχασες τη μανουλα σου και συγγνωμη αν το ειχες αναφερει στο παρελθον και δεν το προσεξα...Ωστε η πεθερα στον κοσμο της,ε;ε δεν πειραζει αν εχεις βοηθεισ απο τον αντρα σου ειναι καλυτερα!!!

Εμεις αυριο κοριτσια μου εχουμε την ωοληψια της αδερφης μου στις 8 το πρωι.Αγχωνομαι λιγο για λογαριασμο της μην την πειραξει η ναρκωση η' μηπως ποναει μετα...Ειχατε τιποτα παρενεργειες μετα την ωοληψια κοριτσια,πονους ή ακομη και αιμα;Στειλτε μας τις ευχες σας!!!!

Γραφω απο κινητο και ακομη δεν εχω βρει πως μπαινουν οι τονοι.

Πολλα φιλια σε ολες σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stellina mou seuxaristw para polu!!!!!!!!!!!min anusuxeis den tha katalavei tipota ekeini tin wra molis xupnisei th\a exei ponous periodou kai ligo aimataki gia 1-2 meres to polu!!!min anxwnese katholou!!!ola tha pane kala koritsaki mou!!!!!

diazaki mou an kai exeis meres na mpeis egw tha sou euxithw kala apotelesmata gia aurio kai mia terastia xwriaki++++++++++++++++++++++++++++++++++++ kai stis duo mas!!!!o ΑΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  na mas voithisoun aurio!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια γλυκα Χρονια Πολλα σε ολες...υγεια και οικογενειακη γαληνη και ευτυχια σας ευχομαι.

Lallouna Stellina και Diazaki καλη καλη επιτυχια αυριο περιμενουμε μονο ευχαριστα νεα...αρκετα φαρμακωθηκαμε με Matildaki και Αρτεμις...( κοριτσια λυπαμαι μην αποθαρρυνεστε).

Δε γραφω συχνα αλλα συμμεριζομαι την αγωνια σας και διαβαζω το postaki σας οντας και γω γνησιο τεκνο του!!

Φιλακια...ηρεμη ησυχη νυχτα!

Βαλτε και τον Αι Γιωργη στις προσευχες σας παραμονη του αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστούμε πολύ πολύ!!!!Έχουμε έρθει στο κέντρο και έχουν ήδη πάρει την αδερφούλα μου για την ωοληψία.Μας είπαν ότι η διαδικασία κρατάει γύρω στα 15 λεπτά και μετά θα περιμένουμε να ξυπνήσει από τη νάρκωση.Καλή επιτυχία Λαλούνα μου,έδωσες αιματάκι η' ακόμη;Κορίτσια έχω την εντύπωση ότι το Ντιαζάκι κάνει αύριο χοριακή,την ημέρα του Αγίου Γεωργίου!Αν όμως κάνω λάθος και κάνει σήμερα χοριακή πολύ καλή επιτυχία και στο Ντιαζάκι μας.Εγώ περιμένω σε αναμμένα κάρβουνα να με ειδοποιήσουν ότι τελείωσαν,όλα πήγαν καλά και η αδερφή μου ξύπνησε.Μην ξεχνάμε,νάρκωση είναι αυτή...Όταν έχω νεότερα θα σας ενημερώσω,φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...