Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

kalispera koritsakia mou!!!!santaloxilo mou kai mardio mou eixate den eixate mas vourkwsate kai den theloyme polu me toses ormones einai kai oi meres penthines alla xalali sas koritsares mou!!!!!!!!!

capy mou perastika ston antrouli sou o xristoulis tha ton voihisei kai tha pane ola kala proexei i ugeia kai meta ol;a talla tha ginoun exe pisti mesa sou!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Capy ολα θα πανε καλα, κιο αντρουλης καλα θα γινει και μωρακι θα ερθει. Σιγα σιγα. Τωρα προεχει η υγεια. Ευχομαι γρηγορη αναρρωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy μου γλυκια αγωνιστρια, περαστικα στον αντρουλι σου! Ολα να πανε καλα και να ειναι γρηγορα περαστικα! Εισαι δυνατη και θα το ξεπερασεις και αυτο! Η Παναγια κοντα σας κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα! Κι εγω δεν εχω καλα νεα, χθες ειχε πρηστει η κοιλια μου και το βραδυ ειχα τσεις για εμετο και ζαλιζομαι. Φοβαμαι οτι εχω υπερδιεγερση, αλλα ειναι δυνατον ρε κοριτσια μετα απο τοσες μερες; Ωοληψια εκανα πριν 10 μερες!

Φιλια σε ολες! Μακαρι ο θεος να μας βοηθησει ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!εγω εκτος των συμπτωματων της εγκυμοσυνης που φυσικα δεν παραπονιεμαι,με επιασε γαστραντεριτιδα!τι να πω,μακαρι να μη με πιασει τιποτα αλλο!αυτες τις μερες ειμαι συνεχεια με τα ανηψακια μου γιατι η μαμα που προσπαθει να κανει καμια δουλεια και κανενα κουλουρακι!τελικα αυχενικη θα κανγ στις 6/5!συγνωμη που δε θα σχολιασω καθε μια ξεχωριστα αλλα μετα το πασχα θα οργανωθω!

 

matildaki λυπαμαι κοριτσακι μου αλλα μην τα παρατησεις γιατι αυτος ο δρομος θελει υπομονη και επιμονη!

 

capy περαστικα στον αντρουλη σου και γρηγορα θα περασει και αυτο και τοτε βουρ για το μωρακι!

 

daphne μου ξεκουραση και θα πανε ολα καλα!και εγω τις ιδιες ανησυχιες εχω και προσπαθω συνεχεια να ειμαι θετικη!

 

κοριτσακια μου που περιμενετε να κανετε χοριακη υπομονη και θα περασουν γρηγορα οι μερες!

 

agapaki ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!τι καλα διδυμακια!!!!

 

τα φιλια μου στα κοριτσια που δεν ανεφερα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou!!!!!!!!!!!!diazaki mou den nomizw einai polles meres gia na epathes yperdiergesi twra den xerw kiolas alla pare ton giatro sou kalutera na iremiseis!!!!!egw to vradu eixa arketa ponakia alla simera tipota APOLUTWS as einai gia kalo xerw kai egw taxw xasei pleon!!!!!!!!pantws kamia sxesi i prwti exwswmatiki me auti ola alliws mou fenontai!!!!4meres meinane!!!!!!!!!!!!

koritsaki mou nase kala kalo pasxa kai kali anastasi na exeis filia stin koilitsa sou!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμένα!!!

Diaz ... περαστικά στον άντρα σου! γρήγορη ανάρρωση!!!

Κοριτσάκι μου ... περαστικά και σε σένα! τι είναι αυτό ρε παιδιά ... 

Και η μαμά μου στο νοσοκομείο με τον παππού μου και τη γιαγιά  μου! φοβερό;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou!!!!!!!!!!!!diazaki mou den nomizw einai polles meres gia na epathes yperdiergesi twra den xerw kiolas alla pare ton giatro sou kalutera na iremiseis!!!!!egw to vradu eixa arketa ponakia alla simera tipota APOLUTWS as einai gia kalo xerw kai egw taxw xasei pleon!!!!!!!!pantws kamia sxesi i prwti exwswmatiki me auti ola alliws mou fenontai!!!!4meres meinane!!!!!!!!!!!!

koritsaki mou nase kala kalo pasxa kai kali anastasi na exeis filia stin koilitsa sou!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου περαστικουλια

Capy μου αγαπημενη ευχομαι και προσευχομαι να πανε ολα καλα στον αντρουλη σου που θα πανε ειμαι σιγουρη!!! αγιες μερες ειναι οι ουρανοι ειναι ανοιχτοι κι οι προσευχες ακουγονται ...!!! !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες παααρα πολύ!

Δυστυχώς πριν από μια ώρα ξεκίνησε πάλι διάρροια...αν ξεπεράσει τις 10 φορές παμε πάλι νοσοκομείο...τα αποτελεσματα της βιοψίας θα βγούνε Τρίτη ή Τετάρτη ...θα σκασουμε ως τότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες κοριτσάκια μου!!!!Βάψατε τα αυγουλάκια σας;;; Και του χρόνου να τα βάψουμε όλες μαζί με τα σποράκια!!!!

 

Matildaki μου πολύ λυπάμαι που δεν τα καταφέρατε...Όμως αν έχετε την υγεία σας εσύ και ο άντρας σου μπορείτε να ξαναπροσπαθήσετε πάλι!!!Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή και τελευταία!!!Αν κατάλαβα καλά ο άντρας σου ταξιδεύει και δεν είναι κοντά σου; Και μία ακόμη ερώτηση:έκανες υστεροσκόπηση πριν την εξωσωματική; Σε ρωτάω γιατί εγώ που έκανα μου βρήκαν συμφύσεις που ούτε καν ήξερα ότι είχα.

 

Capy μου περαστικά στον άντρα σου και σιδερένιος!Πώς προήλθε αυτή η λοίμωξη,σας είπαν; Αν πρόκειται για αυτοάνοσο,πόσο καιρό θα τον ταλαιπωρήσει; Εύχομαι να βγουν απόλυτα καθαρές οι βιοψίες του και να μπορέσετε να ηρεμήσετε.Καταλαβαίνω την αγωνία σας αλλά η ατυχία είναι ότι πέσατε πάνω στις γιορτές βρε κορίτσι μου κι αυτό θα σας καθυστερήσει λίγο...Αν χειροτερέψει με τη διάρροια να πάτε αμέσως νοσοκομείο για να μην πάθει αφυδάτωση.Και πάλι περαστικά σας!

 

Diazaki μου μην αφήνεις μικροπροβλήματα να σε στεναχωρούν στη φάση που είστε,αυτή τη στιγμή προέχει η καλή σου ψυχολογία για το σποράκι σου!!!Είδες το αγοράκι σου σήμερα; Φαντάζομαι πόσο θα σου έλειψε...Όσο για την υπερδιέγερση που γράφεις,τα συμπτώματα είναι αυτά που νιώθεις; Μη διστάσεις να πάρει τηλέφωνο το γιατρό σου αν δε νιώθεις καλά,εμάς μας έχει πει από τώρα ότι πάντα υπάρχει πιθανότητα να έχει η αδερφή μου υπερδιέγερση ωοθηκών μετά την ωοληψία.Ίσως ότι έχουν περάσει 10 ημέρες να μην παίζει ρόλο και να σου εμφανίστηκε τώρα εσένα.Πάρε τηλεφωνάκι για να μην το έχεις έννοια.Αλλιώς θα είναι το σποράκι που παλεύει να γαντζωθεί οπότε χαλάλι του ό,τι νιώθεις!!!

 

Άρτεμίς μου κι εσύ πονάκια και πρήξιμο ε; Υπομονή κορίτσι μου και να είναι μόνο για καλό.Καλλιέργεια για ουρεόπλασμα γιατί έκανες; Κάνουν όλες οι κοπέλες μετά την εμβρυομεταφορά; Καλά αποτέλεσματα να έχεις αύριο!!!

 

ΜΙΚΑκι μεγαλώνει η κοιλίτσα ε;;; Αχ τι ωραία εικόνα!!!Μη ζορίζεσαι με δουλειές και τέτοια.Έχεις τουλάχιστον βοήθεια από μαμά ή πεθερά ή όλα περνάνε από το χέρι σου;

 

MARDIO μου ανατρίχιασα με αυτό που έγραψες ότι τη Μ.Πέμπτη που περνούσε ο σταυρός έλιωσες το χαρτί των υπερήχων όταν έκανες αυχενική...

 

Koritsaki mou περαστικά με τη γαστρεντερίτιδα!!!Πόσες μέρες ταλαιπωρείσαι; Έχεις και εμετούς; Κι εσύ πρόσεχε πολύ μην αφυδατωθείς...

 

Lallouna εύχομαι και σε σένα τα πονάκια σου να είναι μόνο για καλό!!!!Λίγες μέρες έμειναν κορίτσια για να κάνετε χοριακή,θα περιμένουμε να μας πείτε αποτελέσματα και εύχομαι να είναι όλα θετικά!!!!

 

Σανταλόξυλο πόσο ωραία η παρομοίωσή σου με το Χριστό και την Ανάστασή του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικά μας τώρα...Πήγαμε σήμερα πρωί πρωί πάλι για την ενεσούλα μου στο κέντρο,έκανε και η αδερφή μου Ε2 οιστραδιόλη και η ορμόνη της αυξήθηκε από 725 που ήταν στις 14/4 σε 1730 σήμερα!Ο γιατρός λέει ότι πάμε πολύ καλά.Κάναμε και οι δύο κολπικούς υπερήχους,της αδερφής μου τα ωοθυλάκια είναι κάποια 11 χιλ,κάποια άλλα 9 χιλ και το δικό μου ενδομήτριο στα 9 χιλιοστά.Είναι καλά αυτά τα νούμερα; Ο γιατρός λέει ναι οπότε σας μεταφέρω τα λόγια του.Έκανε κανονικά και η αδερφή μου την ενεσούλα της -Altermon.Η κοιλίτσα της από αριστερά είναι μια μεγάλη μελανιά βρε κορίτσια ενώ εγώ έχω ελάχιστες,την έχει λυπηθεί η ψυχή μου...Εν τω μεταξύ με όλα αυτά σκέφτομαι πόσο <τυχερές> είμαστε που τουλάχιστον μοιραζόμαστε τις ενέσεις,φαντάζομαι τι τραβάτε εσείς που τα κάνετε όλα σε ένα σώμα....Ήξερα ότι η εξωσωματική είναι μια δύσκολη και επίπονη διαδικασία αλλά τώρα που τα βλέπουμε εκ των έσω πραγματικά σας θαυμάζω όλες σας για το κουράγιο σας και τη δύναμή σας!Και ακόμη πιο πολύ όσες προσπαθούν ξανά και ξανά προκειμένου να αποκτήσουν νινάκι.Απλά ηρωίδες στα μάτια μου...

 

Οπότε η αδερφή μου συνεχίζει μέχρι και τις 20/4 πρωινές ενέσεις Altermon με μια μικρή αλλαγή στη δοσολογία και βραδινές ενέσεις στις 23.30 Orgalutran από μία ένεση την ημέρα. Έχει ενέσεις μέχρι και τις 20/4 οπότε δε νομίζω να προλάβουμε την περιφορά του Επιταφίου ή την Ανάσταση,ελπίζω ο Θεούλης να μας συγχωρήσει την αμαρτία και να μας βοηθήσει με ένα νινάκι.Στις 21/4 έχει <ρεπό>, ούτε ενέσεις ούτε τίποτα.Εγώ από τις 21/4 και μέχρι τη χοριακή θα παίρνω Cyclacur 2 χάπια το πρωί και 2 το βράδυ, Utrogestan 1 χάπι πρωί,1 μεσημέρι και 1 βράδυ και 2 χάπια κολπικά πρωί,2 κολπικά μεσημέρι και 2 κολπικά βράδυ, Vasclor -κολπικό τζελ είναι αυτό κάθε πρωί, 1 ένεση Lentogest κάθε πέμπτη μέρα στον ποπό, 1 ένεση Ivor - αντιθρομβωτική είναι αυτή κάθε μέρα, 1 κουταλιά παραφινέλαιο για τη δυσκοιλιότητα γιατί μου είπαν ότι από την ξάπλα θα έχει πρόβλημα το έντερό μου και δεν κάνει να ζορίζομαι στην τουαλέτα και 1 χάπι Folidex φυλλικό οξύ κάθε μέρα.

 

Και στις 22/4 που θα κάνουν τα κοριτσάκια μας χοριακή εμείς έχουμε την ωοληψία της αδερφής μου πρωί πρωί στις 8 και κατά πάσα πιθανότητα στις 25/4 εμβρυομεταφορά σε μένα.Επίσης μας είπαν ότι υπάρχει πιθανότητα να έχουμε και κατεψυγμένα.Μακάρι!!!!!!Υπομονή για όλες μας, οι μέρες περνάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mia xara stellina mou sou ta eipe o giatros skepsou oti egw ekana emvruometafora me 11.5xiliosta endomutrio kanoni!!!!!oso gia ta xapia einai kai thema giatrou1p.x. stin prwti exwswmatiki den mou eixan dwsei kolpiki aloifi enw twra vazw kanonika!den tha zorizese katholou stin toualeta oute na to skefteis!egw an kai den peira parafinelaio i kapoio allo skeuasma me gala kai dimitriaka to prwi mia xara pigainw se kathimerini vasi alla kai auto einai kathara thema anthrwpou!!!makari sou euxomai mesa apo tin kardia mou na pane ola kala kai grigora naxete to sporaki sas agkalitsa theia kai manoula!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lallouna μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!Μακάρι να εισακουστούν οι προσευχές μας και να πιάσει αν γίνεται και με την πρώτη!!!Όχι μόνο για μας, για όλες τις κοπέλες που προσπαθούν!!!

 

Α και μία διόρθωση: Το ενδομήτριό μου είναι 9,5 χιλιοστά και όχι 9.Όχι ότι έχει και μεγάλη διαφορά αλλά μου αρέσει καλύτερα που είναι λίιιιιιγο μεγαλύτερο το νουμεράκι!!!

 

Φιλιά σε όλες σας,εγκυμονούσες και μη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STELLINAKI MOU NA XEREIS KATI OSO POIO MEGALO EINAI TO ENDOMHTRIO TOSO TO KALUTERO!!!!STON TELEYTAIO YPERHXO HTAN 9 KAI EMENA KAI MESA SE 2 MERES 11.5!!!

OSO GIA TIN YSTEROSKOPHSH NAI EGW EKANA PRIN 2 MHNES PERIPOU OTAN XEKINAGAME TIN 2 EXWSWMATIKH GIA NA MASTE KALYMENOI GIA PAN ENDEXOMENO! OSO GIA TIS SYMFISEIS DEN TO KATALAVENEIS MONO ETSI(NOMIZW)MPOREIS NA TO DEIS EINAI APO KAPOIO XEIROURGEIO POU MPOREI NA EXEIS KANEI H NA TIS GENNAEI O ORGANISMOS SOU!!!PANTWS APOTI EXW AKOUSEI AUXANEI TIS PITHANOTITES KAI MPRAVO STO GIATRO OU STO SYSTISE APO TWRA!!!

FILAKIA SE OLES KORITSARES MOY!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Έχω μέρες να γράψω, αλλά ελπίζω να μην με ξεχνάτε! Είμαι σε φάση στασιμότητας και προς το καλοκαίρι λέω να ξαναπροσπαθήσω. Δεν μπορώ να πω οτι έχω ηρεμήσει εντελώς ακόμα από την περιπέτεια του εξωμήτριου. Θέλω να κάνω και έναν γενικότερο γυναικολογικό έλεγχο μήπως μου έχει αφήσει κάποιο κατάλοιπο η λαπαροσκόπηση πχ συμφύσεις ή κάτι τέτοιο.

 

Matildaki πώς είσαι; Νομίζω πως μια συνάντηση με το γιατρό θα είναι διαφωτιστική και μπράβο του που σε πήρε ο ίδιος γιατί οι περισσότεροι περιμένουν εσύ να κάνεις την πρώτη κίνηση μετά από μια αποτυχία. Βάλτε τα κάτω να δείτε τι μπορεί να έφταιξε για να έχετε θετικό αποτέλεσμα την επόμενη φορά!

Capy μου φαντάζομαι την αγωνία σας αυτές τις μέρες. Αν δεις οτι δεν είναι καλά, αμέσως στο νοσοκομείο γιατί παίζει και θέμα αφυδάτωσης σε τέτοιες καταστάσεις. Εύχομαι γρήγορα να συνέλθει και να το αφήσετε πίσω σας.

Diaz μίλησες με το γιατρό σου για τα συμπτώματα; Το 10 μέρες δεν είναι πολύ αργά, ιδίως αν έβαλες 3 ημερών. Όσες πάντως είχαν υπερδιέγερση ήταν σίγουρα έγκυες οπότε ίσως είναι για καλό. Κι εγώ πάντως όταν είχα πάθει, είχα μείνει έγκυος, αλλά τελικά δεν προχώρησε για άλλους λόγους.

Koritsaki mou περαστικά σου για την γαστρεντερίτιδα! Είσαι καθόλου καλύτερα; Πασχαλινά κουλουράκια! Μιαμ... ιδίως την ώρα που ψήνονται και μοσχοβολάει όλο το σπίτι!

Lallouna πως πάει η αναμονή; Μετράς αντίστροφα,ε; Το έχετε πει στους δικούς σας;

Santaloxilo ας ακουστούν οι προσευχές από όλες μας! Είναι δύσκολος ο αγώνας μας και πάντα θυμάμαι τη Rose που έλεγε οτι θέλει υπομονή και επιμονή!

St3llina μια χαρά το 9,5. Πλησιάζει και για σας η ώρα! Σίγουρα είναι επίπονο αυτό που περνάμε, αλλά είναι μηδαμινό μπροστά στο να γίνουμε μανούλες. Χίλια μπράβο και σε σενα που το κάνεις για την αδερφή σου. Είστε και οι δυο πολύ τυχερές που έχετε η μία την άλλη!!! Αυτό με το παραφινέλαιο δεν το είχα ακούσει, αλλά είναι πολύ χρήσιμο αν σκεφτείς οτι η προγεστερόνη φέρνει δυσκοιλιότητα και πολλά κορίτσια παιδεύονται.

 

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα!

3 μέρες αυπνη, από την παραμονή της χοριακης....

Stellina, ναι ο άντρας μου λείπει δυστυχώς!

Υστεροσκοπηση δεν έκανα αλλά δε μου το είπαν κιόλας.

Συγγνώμη που δεν γράφω ξεχωριστά για την κάθε μία αλλά είμαι ακόμα σε πλήρη σύγχυση...

Εύχομαι ο,τι καλύτερο για όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles koritsakia mou!!makari o estaurwmwnos na kanei to thauma tou se oles mas arkei na pisteuoume!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maltidaki mou prospathise na iremiseis xerw pws einai para poly duskolo kai emena mou pire xrono alla kane ligaki upomoni!!!!!!

fraoulitsa mou mas eleipses!!!!!!!anamoni kai krevati simera sikwthika kai ithela na kanw douleies sto spiti mouxoun leipsei kai genikws na sikwthw na paw ekklhsia na kanw kati allo varethika sto krevati!!!!!emas to xerane apo tin arxi oi goneis mas skepsou oti me ta petherika mou mas xwrizei mia skala kai me tous goneis mou einai 3 lepta me to amaxi!!!!!duskolo na to kratiseis krufo!!!!!!!!!!

oso gia ola talla koritsakia filakia polla polla!!!!!!!!!!perimenoume nea sas!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou na sas rwtisw an gnwrizete!!!!edw kai kamia 5-6 meres mporei kai parapanw wres wres niwthw na moudiazei to stoma mou kai exw upnilia san na exw pureto simera evala entelei to thermometro kai eixa dekata 37 gia tin akrivia epireazei kapou auto?einai i 12 mera emvruometaforas mou!!!kapou akousa oti einai kai kalo den xerw eseis ti gnwmi exete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελινα ... Το ουρεοπλασμα το έψαξα γιατι είχαμε στο παρελθόν και γιατι ευθύνεται για αποβολες και ΝΑΙ ΕΧΩ!

Επίσης δεν έχω κανει έμβρυο μεταφορά αλλα απλή σπερματεγχυση

Και μη μιλάς για ήρωες!!!

Ο μεγαλύτερος ήρωας εδω μέσα κοριτςαρα μου εισαι εσύ!!!!!

Κοριτσάκια κρεβατωμενα, γιατι έτσι; Σας το ζήτησε ο γιατρός; Μήπως έπρεπε και εγω; Λέω τώρα ...

Σας φιλώ όλες!!!!

Ας γίνει το θαύμα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά μπαίνω για τα χρόνια πολλά και να σας ευχηθώ μέσα απο την καρδιά μου η ζωή σας να γεμίσει ΑΓΑΠΗ και την ευτυχία της μητρότητας!!! Πριν 2 χρόνια τέτοια μέρα είχα βάλει τα κλάματα στην εκκλησία γιατί δεν έρχονταν το μωράκι μου και ο Χριστούλης και η Παναγία με άκουσαν και μου έστειλαν το πιο πολύτιμο δώρο!!

Προσεύχομαι για όλες σας-μας να ζήσουμε και να ξαναζήσουμε αυτό το Θαύμα, αυτό το Δώρο πραγματικά!

Να είστε όλες καλά και δυνατές, έχει ο Θεός για όλο τον κόσμο, κανένα δεν ξεχνάει...

Σας στέλνω όοολη την αγάπη μου και την μωρουδίλα απο το γλυκό μου ζουζουνάκι για γούρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου ηρωακια μου!

Εγω ειμαι πολυ παλια στο κλαμπ των εξωσωματικων και απεκτησα 2 κοριτσακια διδυμα (αυτες ειναι και ο λογος που χαθηκα απο την σελιδα χαχα),ευχομαι φετος το Αγιο Φως να φωτισει τις ζωες σας και να σας δωσει αυτο που ζηταει η καρδουλα σας! Υπομονη και αισιοδοξια κοριτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...