Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

κοριτσια μου καλημερα!δε σας ξεχναω αλλα το σπορακι μου με ζοριζει πολυ!ανακατευομαι συνεχεια και ειμαι ξαπλα γιατι νιωθω καλυτερα ξαπλωμενη!με πειραζουν ολες οι μυρωδιες!

 

agapaki μου με το καλο ο υπερυχος!θα δειτε σακο,εμβρυικα στοιχεια αλλα νομιζω οτι ειναι νωρις για καρδουλα!εμεις ειδαμε απο την αρχη 2 σακους αλλα στον ενα δεν ακουσαμε ποτε καρδουλα!

 

daphne μου καλα σου λενε τα κοριτσια!!πρωτα απο ολα το μωρακι !να κατσεις να ξεκουραστεις και να μη σε νοιαζει για τη δουλεια γιατι κανεις δε θα το εκτιμησει!το πασχα θα περασετε μια χαρα οι τρεις σας!!

 

matildaki μια χαρα θα περασεις με τα ανηψακια σου και με τους φιλους σου και θα ερθει και ο αντρουλης σου!αντε και πλησιαζουν οι μερες!

 

diazaki kai lallouna  υπομονη και θα περασουν οι μερες!ολες ξερουμε οτι συμπτωματα δεν υπαρχουν γιατι μπορει 2 κοπελες να εχουν τα ιδια συμπτωματα και η μια να μεινει εγκυος ενω η αλλη οχι!

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οπότε ειμαστε 3 που τη Τρίτη του Πάσχα θα κάνουμε χωριακηηηη!!

Τι καλα!

Άντε να κάνουμε τρικούβερτο το πάρτυ!!

Και εγω λέω να κρατηθώ και να μη πάρω τεστ παρόλο που δεν έχω παρει ορμόνες.

Στο μητέρα που ρώτησα θα ειναι κλειστά την Δευτέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτεμις υπομονη θα κανουμε ολες μας! Εγω Τεταρτη του Πασχα θα κανω κι ο Θεος βοηθος. Μια πανω μια κατω η ψυχολογια!

Κοριτσακι μου υπομονη με τις αναγουλες! Το σπορακι να ειναι καλα!

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxxxxxxxxxxxxx artemis mou pws se niwthw kai egw kourastika sto krevati alla upomoniiiiiiiiiiiiiiiiiiii ti allo den mporoume na kanoume kati allo!!!!!!!!!!!!!diazaki mou min akouw mia panw mia katw i psuxologia thetika nakouw otan paei na se parei apo katw na min to afineis katholou emena mexri stigmis gia 1 fora stin zwi mou exei piasei!!!!!!!!!!!

koritsaki mou as exeis anagoulitses den peirazei as se zorisei kai ligo to sporaki sou nanai kala kai gero!!!!!!!!!!!xapla kai pali xapla!! !!!!!!!!!!!filakia se oles sas!!!!!!!!!!!!!! [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα ... Δε κατάλαβες ...

Εχθές να μεν έφερα γυναικα στο σπιτι αλλα αναγκαστηκά τη βοηθούσα.

Αναγκάστηκα κάποια στιγμή να σηκωσω και τον γιο μου.

Σημερα του εκανα κουλουράκια ... Εεεεε και εκανα και 2 φαγητά για να ειμαι πιο χαλαρή της επόμενες μερες που θα ειναι πιο κρίσιμες.

Μου αρεσει που έκατσα μέσα όλο το σκ για να ειμαι πιο χαλαρά.

Ξύλο θέλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαλουνα μου ποσο δικιο εχεις!!! Αλλα οπως εχοτμε ξαναπει ευκολα τα λογια, το μυαλο παιζει πολλα παιχνιδια! Χαιρομαι που εχω κι εσας και βοηθατε!

Αρτεμις θα σε μαλωσω... ειπαμε χαλαρα ασε τωρα τα κουλουρακια, αδερφακι ετοιμαζεις! Κι εγω παντως οταν θα εχω το μικρο μου πως θα γινει να μην τον παρω αγκαλιτσα; Στα δυσκολα με θελω να με δω!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!!

 

Matildaki μου καλή επιτυχία για αύριο,μόνο ++++++++++++++ χοριακή να έχεις εύχομαι!!!!Όποτε μπορέσεις μπες να μας πεις πώς πήγε!!!Για τα συμπτώματα που νιώθεις αν κατάλαβα καλά από τις άλλες κοπέλες που είναι ήδη μανούλες μάλλον είναι θετικά για εγκυμοσύνη αλλά κάνε υπομονή λίγες ώρες έμειναν για να το επιβεβαιώσεις και επίσημα!!!!Ευχαριστούμε η αδερφή μου κι εγώ για τα καλά σου λόγια, δεν τίθεται θέμα σεβασμού προς εμένα όπως μου λες θεωρώ πολύ φυσικό να βοηθήσω την αδερφή μου,το αίμα μου, να ξαναγίνει μανούλα κι εύχομαι να το καταφέρω.Παρεμπιπτόντως,έχετε και την ίδια ηλικία!

 

Milina78 κατανοώ την απογοήτευσή σου κοριτσάκι μου αλλά προσπάθησε να ξανασηκωθείς στα πόδια σου και να είσαι δυνατή για τη συνέχεια της θεραπείας σου.Τι ακριβώς είναι η υπερπλασία ενδομητρίου; Χαρά στο κουράγιο σου πάντως που έρχεσαι από το Παρίσι για να γίνεις μανούλα!!!! 3 μήνες είναι αυτοί θα περάσουν γρήγορα και μετά θα ξεκινήσεις κι εσύ!

 

...katerinaki... εμείς είμαστε στην Κρήτη, ο γιατρός μας είναι εδώ. Όσο για τις εξετάσεις για κυστική ίνωση καλό είναι να γίνονται πριν την εγκυμοσύνη, τουλάχιστον αυτό έγινε στη δική μας περίπτωση.

 

agapaki83 αύριο κάνεις τον υπέρηχο ε; Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!Γράψε μας πώς πήγε!!!Και μια ερώτηση: Όσο περίμενες για να κάνεις χοριακή έπαιρνες κι άλλα φάρμακα κι έκανες και ενέσεις ή όχι;

 

Capy μου ακόμη μια φορά σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια,μας δίνετε όλες οι κοπέλες κουράγιο και δύναμη σε αυτό που έχουμε ξεκινήσει δειλά δειλά.Με το καλό να έρθει και η δική σου σειρά κοπέλα μου όπως και όλων των γυναικών που θέλουν να γίνουν μανούλες!!!!

 

Άρτεμις μου όχι δεν έχω δικά μου παιδάκια ούτε είμαι παντρεμένη,είμαι μια ευτυχισμένη θεία που θέλει πολύ να αποκτήσει κι άλλα ανιψάκια! Κι εμείς στο Μητέρα πηγαίνουμε και μάλιστα στις 22/4 θα γίνει η ωοληψία στην αδερφή μου!!!Μια τεράστια θετική χοριακή σου εύχομαι!!!!Είσαι σίγουρη ότι τη Δευτέρα του Πάσχα είναι κλειστά για να κάνεις χοριακή; Γιατί αν έχω καταλάβει καλά είναι πάντα ανοιχτά εκεί.Α και μην κουράζεσαι θα σε μαλώσω!!!!Δεν είπαμε ξεκούραση;;;;

 

Koritsaki mou περαστικά σου με το κρύωμα,όλα μαζεμένα σου έπεσαν!!!Αυτή η μία καρδούλα είναι που έχει σημασία,αυτό τον ήχο δεν περιμένουν να ακούσουν όλες; Γιατί θα κάνεις περίδεση τραχήλου,προληπτικά;

 

Lallouna μου κι εσύ στην αναμονή είσαι ε; Υπομονή δεν έμειναν και πολλές μέρες!!!!Και σε σένα μια χοριακή +++++++++++!!!!!! Tόσο αυστηρά είναι τα πράγματα με την ξάπλα; Δεν έχεις πιαστεί όλο στο κρεβάτι;;;; Όπως καταλαβαίνεις παίρνω πληροφορίες και για τα δικά μας...

 

Cuando μου εύχομαι στον έλεγχο που θα κάνεις να είναι όλα ιδανικά!!!Οπωσδήποτε βοηθάει να ξεχνιέσαι το παιδάκι σου...Θετική σκέψη και όλα καλά θα πάνε!

 

Diazaki εύχομαι ο Άγιος Γεώργιος να κάνει το θαύμα του και η χοριακή σου να είναι τεράστια!!!!!!!Ναι ξεκινήσαμε κι εμείς καιρός ήταν!!!!Τα πονάκια που νιώθεις τα νιώθεις μονίμως ή κατά διαστήματα;

 

Daphne_b χαίρομαι που όλα είναι καλά τελικά!!!!Και δεν πειράζει που έχει πρηστεί το στήθος σου και έχεις τις αναγούλες,αυτό σημαίνει ότι το σποράκι καλά κρατεί!!!!Ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και ξεκουράσου όσο μπορείς!!!Όσο για τη δουλειά,αυτή δεν τελειώνει ποτέ,πάρε την άδεια που θα σου γράψουν και μην έχεις καθόλου τύψεις,η υγεία πάντα προηγείται!!!

 

Prasini μου σε τι φάση είσαι εσύ; Αδιαθέτησες;

 

Σίγουρα ξέχασα κάποιες όμως είστε όλες στη σκέψη μου!!!!Φιλί μεγάλο!!!! [smilie=hello.gif]  [smilie=hello.gif]  [smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω και τις δικές μας εξελίξεις..Την Πέμπτη που μας πέρασε έκανε η αδερφούλα μου επαναληπτική οιστραδιόλης και μας βγήκε ανεβασμένη σε σχέση με την προηγούμενη φορά (προηγούμενη μέτρηση:24 και τωρινή 36,77) οπότε από Παρασκευή της ξεκίνησαν ενέσεις Altermon - 3 σκόνες σε ένα διαλύτη και της σταμάτησαν μέχρι στιγμής τις Orgalutran. Αύριο έχει πάλι επαναληπτική Ε2 και υπέρηχο κολπικό να δούμε τα ωαριάκια της...Οπότε θα μας πει και ο γιατρός αν θα της αυξήσει τη δόση από τις ενέσεις. Εγώ συνεχίζω τα ίδια, Cyclacur 3 φορές τη μέρα μόνο τα άσπρα και μισή δόση Arvecap μέχρι Μ.Πέμπτη που θα κάνω κι εγώ κολπικό υπέρηχο για να δούμε το ενδομήτριο.

 

Εν τω μεταξύ βρε κορίτσια νιώθουμε και οι δύο πολλή υπνηλία... [smilie=sleepy2.gif]  [smilie=sleepy2.gif]  [smilie=sleepy2.gif] Κάθε μέρα είμαστε έτοιμες να πάμε για ύπνο με τις κότες!!!!Να είναι η υπερένταση,τι να πω... Πάντως προσπαθώ να δίνω κουράγιο στην αδερφή μου και να της δίνω λίγη από την αισιοδοξία μου,είμαι σίγουρη ότι η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρόλο ακόμη και στη φάση αυτή που είμαστε αλλά και αργότερα.

 

Καλή μας επιτυχία κορίτσια, σε μας που είμαστε στην ίδια φάση και περιμένουμε αποτελέσματα και να βάλουμε εμβρυάκια...Σίγουρα οι ΄Αγιες αυτές μέρες δεν είναι τυχαία άγιες...Να γίνει για όλες το θαύμα που περιμένουμε...Καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες σε όποιο στάδιο και αν βρίσκονται!!!!

 

Επίσης στην Κάπυ μας ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις λεπτομερέστατες εξετάσεις που έγραψε ότι πρέπει να γίνουν από κάθε ζευγάρι πριν την εξωσωματική.Πιστεύω ότι θα βοηθηθούν πολλές κοπέλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε οοοοοοολες!!!! Καλη Μ. Εβδομαδα να εχουμε και καλο Πασχα!

Εχω χαθει λιγο γιατι εχω τα πεθερικα μου απο Θεσς/κη και δεν μπορω να μπαινω.

Θελω να ευχηθω σε ολες μια και δυο και τρεις ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ. Καλη Θετικοτατη χοριακηηηηηηηηηη +++++++++++++++++

καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σας . Ολες μα ολες οι προσπαθειες να εχουν θετικη εκβαση! Σας σκεφτομαι συνεχεια μπαινω στα κλεφτα και διαβαζω ολες!!!

Εμεις ειμαστε καλα σημερα θα παμε να το δουμε και πιστευω να παρω και τις τελικες απαντησεις της Αμνιο!!!!

Απο τον μπεμπη μας ενα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! Ερχονται τα μωρακιααααα! !!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Από συμπτώματα δε δίνω καμία μα καμία σημασία γιατί και κουράστηκα και ο καιρός είναι χάλια οπότε ξυπνά η αρθρίτιδα μου οπότε "βράσε όρυζα" χιχιχι  ...

Φιλάκια σε όλες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Στελλινα μου τι καλη που εισαι! Ευχαριστω για τις ευχες. Μακαρι να εχουμε ολες +++++++++ χοριακη! Τα πονακια ειναι περιστασιακα, αλλα η χοριακη ειναι αυτη που λεει την αληθεια. Επισης για τις ξαπλες που ρωτας, σιγουρα βοηθα στην εμφυτευση τις πρωτες 5 μερες. Απλα μετα θελει προσοχη, οχι βαρη, σκυψιμο, εντονη δραστηριοτητα. Σκεψου οτι τα μωρακια μας δεν ερχονται τοσο φυσικα οποτε πρεπει να δημιουργησουμε ιδανικο περιβαλλον κι απο εκει και περα ο Θεος αποφασιζει. Η υπνηλια παντως μπορει να ειναι κι απο τις ορμονες. Μην σας ανησυχει, ευκαιρια για ξεκουραση ;-). Ολα καλα να σας πανε!

Μορουλι τουλαχιστον τωρα με τα πεθερικα εχεις βοηθεια! Ευχαριστουμε για το φυσημα! Θα περιμενουμε νεα σου απο αμνιο! Να γερος ο μπεμπουλης σας!

Μιλινα μου δεν ειχα διαβασει οτι σου ειπε ο γιατρος για υπερπλασια του ενδομητριου. Τι ειναι αυτο; Περναει με φαρμακα; Τουλαχιστον θα ειναι τυχερη η επομενη προσπαθεια τωρα που ξερεις τι φταιει και θα περασει.

Αγαπακι σημερα ο υπερηχος ε; Θα περιμενουμε νεα σου! Με το καλο!

Εγω εδω... μετραω αντιστροφα κι εχω πιαστει απο το ξαπλα! Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή Μ.Εβδομάδα,

 

Μία μέρα έμεινε μόνο, αύριο πάω για τη χοριακή κι η αγωνία μου έχει χτυπήσει κόκκινο!

Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν έχω και πολύ καλό προαίσθημα....μάλλον δεν θέλω ν'απογοητευτώ πολύ.... [smilie=sad8.gif]

 

Αρτεμις, κάτσε κάτω και μην κάνεις τπτ! 

Stellina, καλή αρχή κι όσο για τον ύπνο...απολαύστε το!

Morouli, καλές απαντήσεις, όλα θα είναι τέλεια!

Lallouna, ξάπλα και πάλι ξάπλα!

Diaz, υπομονή και διάθεση τραμπάλα....σε νιώθω απίστευτα!

Koritsaki, πως πάει η "φουρτούνα"? Ο καλός ο καπετάνιος, εκεί φαίνεται, κράτα γερά και θα περάσει!

 

Αλλο ένα μεγάλο ευχαριστώ για την παρέα και τη συμπαράσταση σε όλες!  [smilie=occasion6.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!!!Με συννεφιές εδώ στο Ηράκλειο αλλά τι να κάνουμε...Καλή Μ.Εβδομάδα να έχουμε,ας γίνει για όλες μας το θαύμα!

 

Μωρούλι καλά αποτελέσματα να έχεις με την άμνιο!!!!

 

Πήγαμε κάναμε τα ενεσάκια μας και ξαναγυρίσαμε εμείς.Έκανε και η αδερφή μου τον υπέρηχο και όλα καλά λέει ο γιατρός.Έχει γύρω στα 4-5 ωοθηλάκια από αριστερά και 2-3 από δεξιά.Ο γιατρός λέει ότι πάμε καλά,θα δείξει...Πάντως μας είπε ότι τη μέρα της ωοληψίας θα δούμε πόσα είναι τα ωάρια.Την Πέμπτη έχει η αδερφή μου πάλι επαναληπτική Ε2 και υπέρηχο.Έχω κι εγώ υπέρηχο να δούμε το ενδομήτριο πώς πάει από πάχος. Υπομονή,μέρες είναι,θα περάσουν πού θα πάει...

 

Φιλιά σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί Αρτεμις μου!

 

Κορίτσια από Ηράκλειο, αγαπώ την Κρήτη, η μαμά μου είναι από τα Χανιά!

Νομίζω πως πάτε μια χαρά και κοντεύετε....

Ευτυχώς θα ξεχαστούμε λίγο με τις ετοιμασίες για το Πάσχα και θα περάσουν οι μέρες χωρίς να το καταλάβουμε (ναι καλά...χιχιχι).

 

[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματιλντακι μου ευχομαι ολοψυχα αυριο να εχεις θετικα νεα! Θα περιμενουμε με αγωνια!

Στελλινα μου μια χαρα η αδερφη σου. Εως την ωοληψια μπορει να βγουν κι αλλα ωοθυλακια. Υπομονη λιγο ακομα. Μην αγχωνεστε οσο μπορειτε βεβαια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA KAI KALI MEGALO EBDOMADA!!!!!!!!

MALTIDAKI MOU TELEIWNEI H ANAMONH SOY!!!!!!!!!!!!ME TO KALO KAI MIA T

ERASTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII\AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA XWRIAKH+++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ARTEMIS THES POLY XYLO MOU FENETE VRE TI EIPAME?????????????????KATSE FRONIMA GIA TO SPORAKI SOU OSO GIA TO [PAIDAKI SOU LOGIKO NA TO PAREIS LILITSA DEN PEIRAZEI!!!!!!!!

STELLINA MOU KALY EPITYXIA SOU EYXOMAI OI YPNILIES EINAI APO TA FARMAKA RIXTE TO STON YPNO KAI OI DYIO SAS!!!!!!!!!!!!XIXIXI

DIAZAKI MOU GLYKO HREMIA KAI XALARAAAAAAAAAAAAAAAAA SE OLA!!!!!

MOROULI PERIMENOUME NA MAS PEIS GIA TON YPERHXO SOU!!!!

KORITSAki mou pws eisai simera?????????????

KORITSAKIA  MOU POSO XEROMAI POU EXW KAI ESAS EDW!!!!!!!!!!!sas eyxaristw oles sas!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρτεμις μου ο γιατρός μας είναι ο Φραϊδάκης.Ο δικός σου είναι ο Μιτάς; Στις 22/4 θα είμαστε και οι δυο μας στο Μητέρα ε; Κοίτα σύμπτωση!!!!!!!

 

Diazaki μακάρι να βγουν κι άλλα ωοθυλάκια γιατί αν κατάλαβα καλά από ότι μας είπαν σήμερα δεν έχουν όλα τα ωοθυλάκια μέσα ωάρια.Άρα όσο περισσότερα, τόσο καλύτερα!!!

 

Lallouna και να θέλαμε δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς!Κοιμόμαστε με κάθε ευκαιρία χαχαχα!!!Και λέω αν κοιμάμαι από τώρα αργότερα τι θα γίνει;;; Όπως κατάλαβες είμαι πολύ αισιόδοξη και πιστεύω ότι θα υπάρξει εγκυμοσύνη-αλλά ακόμη κι αν δεν πετύχει θα ξέρουμε ότι το προσπαθήσαμε!!!Τα πάντα είναι θέμα οπτικής γωνίας τελικά!!!!

 

Matildaki άρα κι εσύ Κρητικοπούλα κατά το ήμισυ ε; Τέλεια!!!! :thumbup:  :thumbup:  :thumbup: Ποιο θέμα να δούμε με την παρένθετη μητρότητα; Έδειξε κάτι η τηλεόραση;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stelina mou xairomai gia tin aisaiodoxia sou an pas me tetoia psixologia tha exeis kala apotelesmata!!!!!!!!!!!!!!!!koritsakia mou mia erwthsoula alla min me vrisete!!!!!!!!!!!!!!!!apo tin mera pou ekana tin emvruometafora stamatisa kai maxairi to tsigaro simera exw lusaxei na kanw estw kai ena o antras mou fonazei kai den mafinei pws na to xexasw???????????????????????epioikia thelw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymdaydream:  :ymdaydream:  [-x  [-x ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Στο μεταξύ κορίτσια, πήρα τηλέφωνο σ αυτό το κέντρο που σας έλεγα εδώ στη γειτονιά, αλλά δεν έχουν ραντεβου κι αυτοί πριν τις 7 Ιουλίου! 😫 πφφφ Θα λυσσάξω μέχρι την αυχενική να ξέρετε... 🤪🤣🤣 Η μόνη μου επιλογή είναι τα επείγοντα, αλλά δε θέλω και να πάω εκεί χωρίς να υπάρχει κάποιο "θέμα", ξερω γω... Τέλος πάντων, τουλάχιστον με απασχολεί αρκετά η δουλειά και ξεχνιέμαι, παρήγγειλα κι ένα παζλ να περάσουν οι μέρες ευχάριστα 😅
    • αύριο εχω στις 20.30 το ραντεβού.. έβαλα απόγευμα γιατί το πρωί με τη ζέστη δεν την παλεύω!
    • Ναι μια φορά με επιασε! Θα μ πει την επόμενη βδομαδα που θα παω για Doppler η γιατρός αν γύρισε   εγω την Πέμπτη  εχω παιδίατρο! 😊  
    • Άσε ασε... Μη νομίζεις και στο Ηνωμένο Βασίλειο έτσι είναι!! Η κολλητή μου μένει εκεί και όταν ήταν έγκυος στις 12 εβδομάδες κι εκεί σε δέχονται στο δημόσιο. Πιο πριν μόνο ιδιωτικά αν μπορείς...  Εδώ πάντως σου λένε να πας στα επείγοντα πριν τις 12εβδ αν έχεις ανησυχητικά συμπτώματα εκτός κι αν συνεννοηθείς με τον οικογενειακό γιατρό και σε παραπέμψει για υπέρηχο πιο νωρίς. Δηλαδή χωρίς λόγο κι αιτία δεν βγάζεις άκρη... Οι περισσότερες γυναίκες πηγαίνουν ιδιωτικά 2-3 φορές και μετά αν δε τους το επιτρέπει το οικονομικό συνεχίσουν με το δημόσιο και περιορισμένα ραντεβού ..😩
    • Α έτσι όπως το έγραψες ότι πηγές εκτάκτως κάπως καταλάβα ότι πηγές χθές. Σόρρυ, δε διάβασα σωστά 😅 σε κάθε περίπτωση, είσαι όλο και πιο κοντά στο ραντεβού σου, όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου ❤️ σου στέλνουμε οοοολη τη θετική ενέργεια ✨ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...