Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε; Εγώ αδιαθέτησα τη Δευτέρα το βράδυ και με τους πόνους και τις ανακατωσούρες δε μπήκα καθόλου μάμμυ.

 

Σιλβύ μου μην απογοητεύεσαι, ψάξτε να βρείτε τι έφταιξε και όταν κρίνει ο γιατρός σου κι εσύ νιώσεις καλύτερα, ξαναπροσπαθήστε πάλι.Η επιμονή και η υπομονή θα σε κάνουν σίγουρα μανούλα!!!

 

Ματιλντάκι φρέσκο αίμα καλώς ήρθες και με το καλό τα αποτελέσματά σου.Σου εύχομαι μια χοριακή +++++++++++++++++++

 

Λεβού μου για να αδιαθετήσεις πάλι μέσα σε 2 εβδομάδες σίγουρα κάτι ορμονικό παίζει.Μήπως κουράστηκες ή στεναχωρήθηκες με κάτι; Σου έχει ξανατύχει;

 

Μωρούλι τι καλά που τα πρώτα αποτελέσματα είναι οκ.Υπομονή και για τα υπόλοιπα και αυτά θα είναι μια χαρά.

 

Άρτεμις καλά αποτελέσματα και σε σένα κούκλα μου οι μέρες περνάνε!!!!22/4 θα πας για χοριακή; Σου εύχομαι να έχεις μόνο θετικά αποτελέσματα +++++++++.Στις 22 θα κάνει και την ωοληψία η αδερφή μου  αχ όλα να πάνε καλά για όλες τις κοπέλες που προσπαθούν !!!! :ympray:  :ympray:  :ympray:

 

Κάπυ μου η κύστη σου θέλει αφαίρεση; Σε πονάει;

 

Κατερινάκι τόσο μακριά πάνε τα ραντεβού με την επιτροπή; Αξίζει τον κόπο τόση αναμονή; Έχει μεγάλη διαφορά η τιμή των φαρμάκων; Εμείς τα αγοράζουμε μόνες μας...Δεν μας είχαν πει καν από το κέντρο εξωσωματικής για την επιτροπη.

 

Μιλίνα μου καλώς ήρθες.Εύχομαι τα αποτελέσματα της βιοψίας να είναι αρνητικά,να ξέρεις ότι δεν είναι όλοι οι πολύποδες κακοήθεις...Πότε θα είναι έτοιμα τα αποτελέσματά σου;

 

Λαλούνα καλά αποτελέσματα και σε σένα.Πότε πας για χοριακή; Έπεσες κι εσύ πάνω στις γιορτές ε; Ας είναι κι η δική σου χοριακή +++++++++++++++

 

Ντιαζάκι έκανες κι εσύ σπερματέγχυση αυτές τις μέρες; Καλά θυμάμαι; Αν ναι καλά αποτελέσματα και σε σένα κοριτσάκι μου να είσαι στο κρεβάτι να ξεκουράζεσαι!!!!!!!

 

Σανταλόξυλο πολύ συγκινήθηκα με την ιστορία της φίλης σου, εγώ πιστεύω πολύ στα θαύματα!!!!Κάποια στιγμή θα σας γράψω και την ιστορία της αδερφής μου που σώθηκε από θαύμα μετά που γέννησε...Από τότε πιστεύω ακόμη πιο πολύ στο Θεό.

 

Κοριτσάκι μου γράψε μας πώς πήγε ο υπέρηχος που θα κάνεις το απογευματάκι.Ξεκίνησαν ήδη τα συμπτώματα;;;; :ympeace:  :ympeace:  :ympeace:

 

Δάφνη και κουάντο πού είστε; Όλα καλά με τα μωράκια σας;;;;

 

Έχουμε χάσει και τη ριάνα με τη μυστικό βρε κορίτσια που είστε κι εσείς; Μπείτε να μας πείτε τα νέα σας...

 

Συγγνώμη αν ξέχασα καμία,σας φιλώ όμως όλες!!!!! :kiss:  :kiss:  :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Koritsaki, πρώτα ο Θεός, σε 2 μήνες θα γυρίσει ο αντρούλης μου κι ελπίζω να με βρει φουσκωμένη....όχι ότι τώρα δεν είμαι με τόσα φάρμακα!!

Αν όχι, πήρα το αεροπλάνο και βουρρρρρ! Μπορεί η αλλαγή του αέρα να κάνει θαύματα!! [smilie=sex.gif]

 

Σήμερα έκανε χοριακή μια φίλη μου αλλά δυστυχώς δεν πήγε καλά...της είπαν ότι η εξωσωματική σε φυσικό κύκλο έχει ποσοστό επιτυχίας περίπου 25%....μόνο???

 

Δεν έχω αναφέρει ποτέ πως είμαι 35 ετών (τα κλείνω τον Ιούλιο) κι είμαι παντρεμένη 5 χρόνια, εκ των οποίων τα 3 τελευταία προσπαθούμε "σοβαρά".

 

Σας φιλώ όλες μανούλες και μέλλουσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω και τα δικά μας...

 

Δευτέρα αργά το βράδυ αδιαθέτησα και Τρίτη πήγαμε το πρωί να κάνει η αδερφή μου την ενεσούλα της  (πάμε δυο δυο σαν τους Χιώτες-εγώ πάω για συμπαράσταση γιατί φοβάται τις ενέσεις [smilie=sad1.gif]  [smilie=sad1.gif] ).Μας λένε λοιπόν από το κέντρο ότι θα με πάρουν τηλέφωνο για να μου πουν τις οδηγίες του γιατρού για το αν θα ξεκινήσω την Τρίτη ή την Τετάρτη τα χάπια και τις ενέσεις. Πάμε λοιπόν στο σπίτι για να φάμε πρωινό. Κατά τις 09.05 με παίρνουν τηλέφωνο για να μου πουν ότι τελικά ξεκινάω την Τρίτη,να παίρνω το Cyclacur 3 φορές την ημέρα -πρωί,μεσημέρι,βράδυ μόνο τα άσπρα- και να πάω από εκεί να μου κάνουν την ένεση Arvekap μισή δόση. Κλείνοντας το τηλέφωνο λέω στην αδερφή μου ότι ξεκινάω κι εγώ και βάζει κάτι κλάματα....συγκινήθηκε και δεν μπορούσα να την ηρεμήσω ρε κορίτσια!!!! Της λέω μην κλαις γιατί τώρα που είμαι αδιάθετη θα με πιάσουν κι εμένα τα κλάματα και ευτυχώς μετά από λίγο ηρέμησε. Την Τρίτη το πρωί επίσης έκανε η αδερφή μου την Ε2 και αφού βγήκαν τα αποτελέσματα της είπαν να ξανακάνει επαναληπτική αύριο για να δούμε σε τι τιμές κυμαίνεται.Όσο για μένα συνεχίζω μέχρι και τις 17/4 χάπια και ενέσεις που θα μου κάνει κολπικό υπέρηχο για να δούμε πού κυμαίνεται το πάχος του ενδομητρίου.

 

Αν όλα πάνε καλά στις 22/4 θα γίνει η ωοληψία στην αδερφή μου και 2-3 μέρες αργότερα η εμβρυομεταφορά. Μέχρι τότε αναγκαστικά υπομονή... :-w  :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου εχω πλανταξει στο κλάμα. Δόξα το θεό ο πολύποδας ήταν καλοηθης αλλά βγήκε υπέρπλασία ενδομητρίου που σημαίνει ότι χρειάζεται θεραπεία για 3 μήνες. Πάλι πίσω στο παρίσι χωρίς να εχω καταφέρει τίποτα. Αύριο θα συναντήσω τον γιατρό να μου εξηγήσει τι παίζει. Απογοήτευση. Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχε κ πιο νωρις απο 7-5 αλλα εγω ηθελα να μαζεψω τη χαρτουρα χαλαρα..δ βιαζομαι ετσι κ αλλιως απο Σεπτεμβρη θα κανω προσπαθεια!! Το καλοκαιρακι ειναι αφιερωμενο στους αντρες μου!!

Στελινα μου τα φαρμακα πανε 1500-2000 γι αυτο περναω επιτροπη..το μονο π καλυπτει αν δ πετυχει 352 ευρω επιστροφη..

Ματιλντακι μοτ ολα θα πανε σουπερρ θα δεις!!

Στελινα μου καλη αρχηη!!Ποιο γιατρο εχετε?

Μιλινα μου θα το ξεπερασεις κ αυτο κ ολα θαγινουν..μην απογοητευεσαι..

Diaz μου καλο ξεκινημα!!!!! Θετικη σκεψη κοριτσαρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλησπέρα! Koritsaki mou πως πηγε ο υπέρηχος σήμερα? Katerina κάνε την προετοιμασία σου και όλα θα πάνε καλά! Στελλίνα μου καλή αρχη και δύναμη! Μαλτιδάκι και Μιλίνα εύχομαι να πάνε όλα καλά. 

 

Εγώ περιμένω. Εν τω μεταξύ από συμπτώματα έχω πόνο στο στήθος, υπνηλία, νεύρα :) ευσυγκινισία κ.α. Αχ κορίτσια την Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο που θα είμαι 5 εβδομάδων και 3 ημερών. Λέτε να ακούσουμε και καρδία/καρδίες? 

 

Φιλια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lalouna και Αρτεμις καλή συνέχεια και φου φου φου...........................................

 

Diaz κάνατα την μεταφορά? δέχτηκες τα εμβρυάκια σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσιααα!!!!

Sylvie μουλυπάμαι πολύ για όλα τα άσχημα που πέρασες κ εύχομαι απο δω κ πέρα όλα να πάνε καλά!

morouli προς το παρόν έχω επανεξέταση μετά το Πάσχα κ βλέπουμε!εσύ τι κάνεις?βγήκανε τα αποτελέσματα της αμνιο?

katerina εγώ πάντα εμπιστεύομαι το ένστικτό μου κ το ίδιο θα έλεγα να κάνεις κ εσύ!Σκέψου το καλά,ψάξτο κ θα ηρεμήσεις κ θα έχεις καλύτερη ψυχολογία!Το σπερμ/μα το γράφει ουρολόγος.

Diaz δεν έχω ιδέα τι θα κάνω.προς το παρόν περιμένω να αδιαθετήσω!Εσύ τι κάνεις?

Milina μου σημασία έχει οτι βρήκατε τις πηγές του κακού.Τώρα κάνε την θεραπεία σου (μαζι κ υπομονή) κ θα ξεκινήσεις με ανανεωμένη μήτρα κ τράχηλο έτοιμα να δεχτούνε το μωράκι σου!

lalluna μακάρι να έχεις μια τεράαααααααστια χοριακή!!!!προς το παρόν ξάπλα!!!

Matildaki με την επιτροπή πήρα δωρεάν τα φάρμακα της εξωσωματικής(puregon είχα πάρει εγώ) κ μετά την εξωσωματική κατέθεσα κάποια δικαιολογητικά στο ικα κ πήρα 350.

koritsaki mou καλή επιτυχία με τον υπέρηχο!!!!ανυπομονώ να μάθω τα νέα σου!

Stellina η κύστη δεν πονάει κ λέει οτι θα την απορροφήσει ο οργανισμός μου!Καλή επιτυχία να έχετε κ όπως σου έχω ξαναπεί ΜΠΡΑΒΟ σου κ πάλι ΜΠΡΑΒΟ σου!!!

 

Δεν θυμάμαι ποια ρωτησε τι εξετάσεις θα ήτανε καλό να κάνουμε πριν την εξωσωματική...εγώ πάντως θα ήθελα πολύ να μου πει κάποια κοπέλα πρίν την αποτυχία της εξωσωματικής μου να κάνω κάποια βήματα.Κατ'αρχήν παρακολουθηση κύκλου,υπέρηχοι,ορμονικές εξετάσεις,παπ κ κολπική καλλιέργεια,σπερμοδιάγραμμα κ καλλιέργεια,εξετάσεις ανοσολογικές,αυτοάνοσων κ θρομβοφιλίας,υστεροσκόπηση.Το ιδανικό είναι για τις εξετάσεις θρομβοφιλίας κ ανοσολογικές να απευθυνθείς σε αιματολόγο κ ανοσολόγο αντίστοιχα.

Δεν ξέρω αν ξεχνάω κάτι...

Αυτή την φορά θέλω να κάνω όσες περισσότερες εξετάσεις μπορώ πριν την εξωσωματική.Γτ κ επίπονες κ ακριβές είναι οι αποτυχίες.Γι αυτό λοιπόν την επόμενη εβδομάδα κάνουμε εξετάσεις κυστικής ίνωσης κ καρυότυπο ζεύγους ,μετά το πάσχα θα πάω στον γυναικολόγο μου κ σε ανοσολόγο κ όταν με το καλό αδιαθετήσω θα πάω κ στον εξωσωματικό μου να συζητήσουμε πότε θα κάνουμε την υστεροσκόπηση κ αν όοοοολα αυτά πάνε καλά θα κάνω την 2η εξωσωματική μου!

Συγνώμη αν σας έπριξα αλλά έστω κ μία κοπέλα να βοηθηθεί απο τις συμβουλές αυτών που την έχουνε πατήσει θα είμαι ευτυχισμένη!!!

σας φιλώ όοοοοοολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy, εμένα την εξωσωματικη και τις δύο φορές μας την έκανε ένας γιατρός που έχουμε φιλική σχέση. Λοιπόν εγώ επειδή έχω ήδη ένα παιδάκι δεν έκανα οποιαδηποτε ανάλυση. Ο άνδρας μου έκανε σπερμοδιάγραμμα. Ούτε μετρήσεις οιστραδιόλης, ούτε τίποτα. Τώρα στη δεύτερη προσπάθεια έχω θετικό τεστ! Το σημαντικό απ'ότι ξέρω είναι να έχεις καλής ποιότητας έμβρυα και πολύ καλό ενδομήτριο (πάχος και μορφολογία). Την πρώτη φορά δεν ήταν καλό το ενδομήτριο μου κατά την εμβρυομεταφορα, τη δεύτερη πολύ καλό και καλής ποιότητας βλαστοκύστες, 

 

Μακάρι να σε βοήθησα. 

 

Φιλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Έχουμε πολύ όμορφη μέρα εδώ στο Ηράκλειο!!!

Σας στέλνω πολλά φιλάκια και θετική ενέργεια σε όλες!!!

Στελίνα ... έχεις δικά σου παιδάκια;

Μιλινακι ... υπομονή! πολλές φορές μας έρχονται όλα μαζεμένα αλλά αυτό μας κάνει πιο δυνατούς και "δε μασάμε!!!!!" .... θα δεις πόσο γρήγορα θα περάσει ο χρόνος!

Αγαπάκι ... εύχομαι να ακούσετε τις καρδούλες!!!! αυτόν τον υπέροχο - μοναδικό ήχο!!! 

Καπι ... "επίπονες κ ακριβές είναι οι αποτυχίες" ... πόσο δίκιο έχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!Μαλτιδακι η αληθεια ειναι πως ειναι συμαντικο το ποσο που γλυτωνεισ απο την επιτροπη ολα τα φαρμακα!εγω και σπερματενχυνση και εξωσωματικη ολα με επιτροπη πηρα τα φαρμακα!capy μου μια χαρα τα λεσ οσα περισσοτερα κανεισ τοσο αυξανονται οι πιθανοτητεσ να μεινεισ εγκυουλα βεβαια να ξερεισ οπως μου ειπε ο γιατροσ μου εισαι τελεια ολα ειναι καλα αποπσιχθηκαν μια χαρα και τα δυο αλλα θελουμε και λιγο τυχη ολα ταλλα ιταν τελεια περιμενουμε να κολλησουν στην μητρα τωρα!!!!!!!!!!!!χιχιχιιχ!!!!!!!!!!!!κοριτσακι μου περιμενουμε να μας πεισ για τον υπεροχο υπερηχο σου!!!!!!φιλακια σε ολεσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα!!!

Αγαπακι μου 5 βδομαδων θα δειτε εμβρυακι κ καρδιακη λειτουργια ισως..εγω 6+2 εκανα τον πρωτο υπερηχο κ ειδαμε. Καρδιακη λειτουργια..δεν ακουσαμε ομως..8 βδομαδων ακουσαμε..κ 7 που πηγα στον δικο μου δμου βαλε το μηχανημα για να την ακουσουμε..μου ειπε κ αυτος δεν κανει οπως ο εξωσωματικος..

Επισης να σου πω οτι εγω στη πρωτη ολοκληρωμενη προσπαθεια δυο τρεις μερες πριν τη ετ η οιστραδιολη μας εκανε τρελλα νουμερα..3000-10000-1200 κ βαση αυτης οριζονται κ οι δοσολογιες των ενεσεων..σε συνδυασμο με θρομβοφιλια ΝΚ πηρα μια μηδενικοτατη χοριακη..οποτε θεωρω καλυτερα να τα τσεκαρουμε.

Με το καλο να δειτε το σπορακι!!!!

Capy μου εχεις κανει pcr? Με ιστο περιοδου?Νομιζω κυστικη ινωση κατα τη διαρκεια εγκυμοσυνης τη κανουν..τοτε την εκανα εγω τουλαχιστον..

Και φυσικα κ ΝΚ αν δ εχεις κανει..

Συμφωνω οτι καλυτερα πολλες εξετασεις πριν παρα πολλες εξωσωματικες χωρις να ψαχνεται η αιτια των αποτυχιων!!

ΦιλακιΑ σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy κ γω παντα εμπιστευομαι τπ ενστικτο μου κ δ πεφτει εξω σχεδον ποτε!!

Αν δ κανω αυτο που σκεφτομαι θα σκασω..γενικα δηλ οχι μονο σε αυτη τη φαση!!

Ματιλντακι για την επιτροπη πρωτα κλεινεις ραντεβου

Αθηνας 2108110684

Κ θα χρειαστεις..

Τα δικαιολογητικα πουθα βρεις στη σελιδα του εοππυ αναλιγα με το θεμα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια,

 

Ευχαριστω πολυ για ολες πληροφοριες σχετικα με την επιτροπη.

Σημερα πλακωσε πολλη δουλεια και δεν προλαβα να σας γραψω το πρωι. Το καλο ειναι οτι περασε η μερα γρηγορα και πλησιαζουμε.....

Το στηθος και η κοιλια τουμπανο αλλα παραμενουμε ψυχραιμες!!

 

Πολλα φιλια σε ολες και πολλη πολλη θετικη ενεργεια [smilie=thumbsup.gi:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

 

Η αλήθεια είναι πως σήμερα έχουν αρχίσει και στενεύουν τα πράγματα.....

Η αγωνία μου μεγαλώνει και δεν την παλεύω καθόλου!!! 

 

Εσείς τι κάνατε την περίοδο αναμονής?????

 

[smilie=sad7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα περασουν οι ωρες και θα ερθουν τα ευχαριστα

Λυση δυστυχως δεν εχω για την αγωνια

αν βρεις καμια λυση πες μου και μενα να την εφαρμοσω

υπομονη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να είσαι με κόσμο!

παρεούλα με φιλενάδες!

σινεμά!

γενικά πράγματα που σε ευχαριστούν και γεμίζουν τον χρόνο σου 

[smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!πω πω εσεις πληθυνεστε επικινδυνα χαχαχα

καλως ορισαν τα νεα μελη κ ευχομαι πολυ συντομα να εχουμε ευχαριστα νεα κ φουσκωμενες κοιλιτσες!

τι κανετε κοριτσια μου?κ να θελω να πω για την καθε μια ξεχωριστα δεν γινετε ειστε τοσες πολλες πια που εχω μπερδευτει...η αληθεια ειναι με βοηθαει το κειμενακι που εχετε βαλει με το τι κανει η καθε μια κ ετσι βλεπω τι γινεται....

κοριτσακι μου τι κανουν τα διδυμακια μας?

μορουλι μου πολλα φιλακια στην κοιλιτσα κ ενα χαδακι στον μπεμπακο σου,ειστε καλα?

cuando πως ειναι το σπορι σου μεγαλωνει?

Δαφνη μου πως σου φαινεται η εγκυμοσυνη?πως νιωθεις?

capy ετσι ψαξτα ολα να δεις οτι εισαι οκ κ μετα ξεκινας...ευχομαι καλα αποτελεσματα σε οτι κ αν κανεις!σε ευχαριστω που παντα μου στελνεις φιλια για την μικρη μου :)

αληθεια η Νατασα τι κανει?μηπως εχει καμια σας νεα της?

Μικα μου τα διδυμακια σου ειναι καλα?

Αγαπακι πως εισαι εσυ?η εγκυμοσυνη σου ειναι καλη?

candycrash ολα καλα?φιλια στην κοιλιτσα!

βαλτε κ τικερακια κοριτσια να βλεπουμε ποσο ειστε...

η Λαμπρινη κ η janollino χαθηκαν τελειως ευχομαι να ειναι καλα...

πολλα φιλια σε ολες οσες δεν ανεφερα κ δυναμικα προχωραμε κοριτσια!!

εμεις ειμαστε καλα πλεον δεν εχουμε κολικους ευτυχως...την ημερα η μικρη δεν κοιμαται πολυ κατω ενω στην αγκαλια μπορει να κοιμηθει κ 4 ωρες...το βραδυ ομως ευτυχως με ξυπναει λιγες φορες τρωει κ ξανα κοιμαται αμεσως!ειμαι σε φαση που κοιταω για την βαπτιση οτι χρειαστει κ μου αρεσει πολυ αυτο το ψαξιμο...

αυτα απο εμας κ ενα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε οσες ειναι στην αναμονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια!!

Μπαίνω απ' το κινητό οπότε δεν θα μπορέσω να αναφερθώ σε όλες!

pcr περιόδου δεν έχω κάνει γτ νομίζω στη υστεροσκόπηση θα μου πάρουνε δείγμα από την μήτρα κ θα το στειλουνε για καλλιέργεια.κυστικη ίνωση καλό είναι να κανείς πριν μείνεις έγκυος...τουλάχιστον αυτό μας είπανε...

ξεχασα στην λίστα που είχα γράψει να προσθεσω κ την σαλπιγγογραφεια!πολύ σημαντική!

όσες είστε στην αναμονή υπομονή!μακάρι να ξέραμε όλες το μυστικο της αναισθησίας αλλά ειδικά οι τελευταίες μέρες δεν περνάνε με τπτ!

Κoritsaki mou,Daphne πως πήγε ο υπερηχος?

rose αυτή την φορα δώσε ένα ρουφηχτο στην κοιλίτσα!

Santaloxilo τι κάνεις?

ΜΙΚΑ,MARDIO όλα καλα?

Στέλνω φιλία σε οοοολες σας !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση!

 

Ευτυχώς πλάκωσε δουλειά και ξεχάστηκα λίγο....

 

Ολο το ξεχνάω....θέλω να εκφράσω το ΣΕΒΑΣΜΟ ΜΟΥ στη Στελλίνα για όσα κάνει για την άδερφη της, πραγματικά δεν υπάρχουν λόγια!

 

Rose, μας άγγιξε το φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ, ήταν γεμάτο αγάπη! Να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου!

Sylvie μου, πως είσαι?

 

Ακολουθώ τη συμβουλή σας και ψάχνω ήδη παρέα για βόλτα [smilie=walk.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?εχω να μπω δυο τρεις μερες και δεν μπορω να σχολιασω μια μια ξεχωριστα!

τελικα κοριτσακια μου το ενα εμβρυακι δεν τα καταφερε και δεν ακουσαμε ποτε καρδουλα!το ενα παει πολυ καλα!στεναχωρεθηκα αλλα παρακαλουσα και ελεγα οτι,οτι ειναι να γινει να γινει για καλο!τωρα περιμενω να κανω την αυχενικη στην 11η εβδομαδα γιατι μετα θα κανω περιδεση τραχηλου!

με εχει πιασει και ο λαιμος μου και ειμαι χαλια!ευτυχως που δεν εχω πυρετο!

 

 matildaki καλη επιτυχια σου ευχομαι!ενα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και απο μενα!!!!!

 

rosaki απο τωρα κοιτας για τη βαφτιση?για ποτε λες?fφιλησε μου την μπουμπου σου!

 

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou lupamai gia to 1 mwraki sou alla den peirazei toulaxiston einai kala to ena kai ola tha pane kala na exeis mia yperoxi kai teleiwmini egkumosuni!!!!!!

matildaki mou kai egw stin idia fasi eimai min sou pw kai xeirotera afoy eimai sto krevati kai den mafinoyn oute toualeta na paw!!!!!!!!!!!!esy toulaxiston xefeygeis ligaki!!!!!!!!!!!!!!upomoni ola tha pane kala kai to pisteuw!!!!!!!!!!poia mera kaneis exetasi?

FILAKIA KAI KALO BRADAKI SE OLES KORITSAKIA MOY!!!!!!!!!!SMOUTSSSSSSSSSS STIN KOILITSES SAS!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...