Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια...βλεπω απο τον καινουργιο χρονο πολλες ετοιμαζεστε να δεχτειτε μωρακια φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ για να πανε ολα καλα!!!

ξερω οτι η ανυπομονησια σας να ξεκινησετε ειναι μεγαλη ετσι ηταν και για μενα τοτε ηθελα να ξεκινησω το Πασχα αλλα μου ειπαν απο το κεντρο οτι δεν λειτουργουν τοτε για ωοληψια γιατι κανεις δεν κανει τοτε εξωσωματικη και καθαριζουν το εργαστηριο...εγω η τρελλη ομως ηθελα τοτε χαχαχα ειχα ψιλοχαλαστει που θα ξεκινουσα ενα μηνα μετα αλλα μετα σκεφτηκα οτι για καποιο λογο γινεται αυτο...γι αυτο κοριτσια ολα για καποιο λογο γινονται χαλαρωστε και οποτε ερθει η σειρα σας απλα με πιστη,υπομονη και δυναμη θα ξεκινησετε!!!!

candycrash ειναι νωρις ακομα να το νιωσεις..εγω την καταλαβα οταν ημουν 19 και κατι εβδομαδων!ουτε εγω ειχα κανενα απολυτως συμπτωμα και ανησυχουσα μην εχει παθει κατι το παιδι αλλα ολα ηταν καλα...να χαιρεσαι γιατι ειμαστε απο τις τυχερες που δεν εχουμε τετοια συμπτωματα!για τον αιματοκριτη να τρως συκωτακια και να πινεις φρεσκιες πορτοκαλαδες,να το πεις και στον γιατρο σου ομως!

εμεις ειμαστε καλα Δοξα το Θεο κλωτσαμε καθε μερα συνεχεια και εγω τρελαινομαι απο την χαρα μου χιχιχιχι

φιλια πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια γεμιστούλια παραγεμιστούλια και μη....Επιστρέφουμε αύριο από Αθήνα...Δεν άφησε ο κώλος μας καρουζέλ για καρουζέλ....χαμός λέμε....Τελικά  αυτές οι γιορτές είναι για τα παιδιά, θα αποκτήσετε όλες σύντομα και θα με θυμηθείτε....όλα τα προηγούμενα Χριστούγεννα μπροστά σε αυτά που έχουμε τα παιδάκια μας ήταν ξενέρωτα...το λέω και το νιώθω και ας ακουστώ υπερβολική...

 

Rosaki τέτοιο μπουμπούκι αφρατούλικο λες να βγάλεις σαν αυτό στο προφίλ σου;;;Στο εύχομαι χι χι...του χρόνου χαζομαμά θα το στολίσεις και έτσι Χριστουγεννιάτικα και θα το ποζάρεις κάτω από το δέντρο σας.....Κοντεύεις.....

 

Candycrash πολύ νωρίς ξεκίνησες να χεις ανησυχίες τύπου πότε θα το νιώσω το μωρό.Εγώ τις ένιωσα 22η εβδομάδα εκεί στη Β επιπέδου κοντά.Μέχρι τότε και γω τίποτα δε καταλάβαινα ζαλάδες αναγούλες τίποτα από όλα αυτά....Υπομονή....

 

Κοριτσάκι μου μπράβο για το παπ...όπως τα λες και μένα κάθε χρόνο που κάνω όλο και κάτι μου βρίσκουν....ευτυχώς εσένα φτου κακά ήταν καθαρά όλα και πάμε δυναμικά για το 2014 λέμε.....

 

Capy και Dapnhe καλά Χριστουγεννιάτικο επισκέψεις η Αλέκα;;;;Και δεν της κλείσατε στη μούρη τη πόρτα;;;Ελεος και αυτή....Μην αγχώνεστε δυναμικά και προχωράμε.Και γω πριν ξεκινήσω για την εξωσωματικη έκανα τελευταίο υπέρηχο και έδειξε κύστες,πήρα 2 μήνες αντισυλληπτικά πρώτη και τελευταία φορά στη ζωή μου και ευτυχώς έφυγαν και ξεκίνησα καθαρή.Υπομονή....κάθε εμπόδιο ξεπερνιέται και φτάνετε στο όνειρο...δεν είναι λόγια παρηγοριάς...εδώ που είμαι είπαμε θα ρθετε και εκεί που είστε ήμουν!!!!

 

Sanatloxilaki πολύ χαίρομαι που σε διαβάζω power!!!!!!Keep walking my friend!!

 

Μικα ,Νατασούλα,morouli τι κανουν τα τζεμελίνια;;;

 

Καλέ μη χαλιέστε έχουμε ακόμα μια βδομάδα εορτών!!!!!!!!!!!Μια φιλούρα σε όλες από τις κανακάρες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!επιτελους σημερα θα μπορεσω να σας μιλησω!!

daphne μου χαιρομαι που περασατε με τον αντρουλη σου οι δυο σας αυτες τις λιγες μερες!οσο για την ακατανομαστη τι να πω δες το οτι σε φερνει πιο κοντα στο στοχο σου(εγω ετσι το βλεπω).τα φαρμακα σχεδον τα βρηκα.περιμενω να μου στειλει μια κοπελα μετα τις γιορτες!

Morouli μου ειναι λιγο νωρις να τα ακουσεις αλλα οταν ξεκινησουν θα ειναι το κατι αλλο!!

capy καταλαβαινω οτι βιαζεσαι αλλα για ενα μηνα δεν πειραζει!το παν ειναι να ειναι ολα οπως πρεπει για να εχεις περισσοτερες πιθανοτητες για θετικο αποτελεσμα!

santaloxilo το ιδιο ισχυει και για σενα!ολα στην ωρα τους και θα γινει το θαυμα!

candycrash τι καλα που περασατε ομορφα!μη σε πιανουν οι ανασφαλειες!και εγω δεν ενιωθα τιποτα μα τιποτα μεχρι που το ειχα ακουσει στην 20η εβδομαδα!!οσο για το σιδηρο να τρως συκωτι.φακες,μοσχαρι και φυσικα χυμους!πιθανον να σου αυξησει και το σιδηρο ο γιατρος!

mardio μπραβο κοριτσι μου που περασατε ομορφα!!οι γιορτες ομως δεν τελειωσαν,εχουμε και την Πρωτοχρονια!!οταν εχεις παιδια οι γιορτες αποκτουν αλλο νοημα!!

ροσακι μου θα πατε καπου την πρωτοχρονια η αποφευγετε τις μετακινησεις?

natasaki,mika τι κανετε εσεις?

fifoulinaki πως εισαι?κανενα νεο?

jannolino,labrinip εσεις πως τα περασατε?να μου φιλησετε τα μωρουλια σας!!

levou,cuando μπειτε να μας πειτε τα νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

MARDIO συμφωνω αυτες τις μερες τις ζεις καλυτερα οταν εχεις παιδια γιατι γινεσαι και εσυ παιδι και κανεις τρελλες...χαιρομαι που περασατε ωραια και του χρονου να ειστε καλα!!!τα κοριτσακια σου τι κανουν?μοιαζουν σαν διδυμακια?απο ποιον εχουν παρει?μου ηρθε φλασια τωρα και ειπα να σε ρωτησω :P

ειδες τι ομορφο χριστουγεννιατικο μωρακι βρηκα?χιχιχι επειδη ετσι ζουμπουρλουδικη ημουν και εγω μικρη πιστευω οτι και η μικρη μου ετσι θα βγει...αχ ναι του χρονου πρωτα ο Θεος θα την ντυσω Αγ.Βασιλιτσα χαχαχα

κοριτσακι μου οικογενειακα θα κανουμε πρωτοχρονια αλλα μετα εχουμε κλεισει τραπεζι σε club...σιγα μην κατσω μεσα θα παμε να χορεψουμε με την μπεμπα χαχαχαχα

αληθεια εσεις τι θα κανετε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά σε όλες!! Mardio φαίνεται οτι περάσατε πολύ ωραία στη Χριστουγεννιάτικη Αθήνα! Αυτά βλέπω κι εγώ και ανυπομονώ να γίνω μανούλα. Έχω ένα άλφα άγχος γιατί τα συμπτώματα έρχονται και παρέρχονται και είμαι μέσα στην ανασφάλεια. Αύριο θα κάνω τη χοριακή για να βεβαιωθώ οτι όλα πηγαίνουν καλά. Εννοείται οτι πήγα να κάνω (κρυφά από το γιατρό) χοριακή την Τρίτη που μας πέρασε, αλλά λόγω ημιαργίας τα αποτελέσματα θα έβγαιναν την Παρασκευή οπότε δεν έκανα. Rose γλετζού θα μας βγει η μικρή. Αυτή μόλις γεννηθεί θα αρχίσει να... χορεύει!! Capy δεν κατάλαβα για ποιό λόγο ακριβώς δεν ήθελε ο γιατρός να ξεκινήσεις... Koritsaki mou οι εξετάσεις σου είναι καλές, τα φάρμακα τα βρήκες... πανέτοιμη σε βρίσκω! Daphne γέμισες μπαταρίες και τώρα βουρ για το μπεμπέ! Καταστολή γίνεται και στα κατεψυγμένα; Όσο για το "θαύμα" όλες το έχουμε ελπίσει μέχρι την τελευταία στιγμή... Ίσως όμως το θαύμα να βρίσκεται στο να βρίσκεις τη δύναμη να παίρνεις την κατάσταση στα χέρια σου και να παραμερίζεις όλα τα εμπόδια. Santaloxilo εσύ δεν πιάνεσαι πια! Έχεις αισιοδοξία για όλες μαζί. Να συνεχίσεις έτσι. Levou, jannolino πως ήταν τα πρώτα Χριστούγεννα με τα μπεμπάκια; Natasa μέσα στο εορταστικό κλίμα μπήκες στον πειρασμό να πάρεις "προίκα" για τα μωράκια; MIKA έκανες γιορτινές βολτούλες; Με τις ενοχλήσεις πώς πας; Candycrash για το συκώτι δεν είμαι τόσο σίγουρη. Μίλησες με το γιατρό; Labrinip εσύ τώρα είσαι στον έβδομο ουρανό με τα παιδάκια σου! Morouli πώς είσαι; Πότε θα ξαναπάς στο γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα, Χρονια Πολλα και παλι. Διαβαζω απο ολες σας οτι περασατε πολυ ομορφα,

Koritsaki, Daphne, Capy ετσι μπραβο, πολυ πολυ αισιοδοξια και ολα θα πανε καλα! Ολα για καποιο λογο γινονται!

Fifoulina σε καταλαβαινω κοπελα μου τις αγωνιες σου αλλα κανε λιγο υπομονη και θα δεις πως ολα ειναι καλα, μην ψαχνεις συμπτωματα γλυκεια μου. Εγω θα παω στον γιατρο την Πεμπτη πρωτα ο Θεος.

Candycrash εισαι απο τις τυχερες εγκυουλες, εγω ακομη στην ξαπλα και με επιασε η μεση μου φυσικα, ειναι το συμπτωμα της 9ης εβδομαδας που διανυω και φυσικα και της πολυ ξαπλας. Ενταξει δεν ειμαι σε ακινησια αλλα τοση ξαπλα....

Rosaki δωστου να καταλαβει οσο μπορεις!!

Mardio σωστο εδω που ειμαστε ησουν και εκει που εισαι θα ερθουμεεεεεεεε!!!!!!!

Santaloxilo σαφως οπως το λες ειναι αλλα οταν εχεις κυστη δεν ειναι ευκολο η συληψη. Καλη χυναμη και βουρρρρρρ

Νατασσα, Mika με το καλο οι κοιλιτσες σας να ζωηρευουν και να σας κανουν ευτυχισμενες μεχρι να παρετε τα μωρακια στην αγκαλια σας, Υγειααααααααααα!!!!!!!

Φιλια σε όλες και να εχουμε ενα καλη χρονια. Υγειεστατη εισοδο του 2014 με πολλα μωρακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε;;

Mardio τι ωραια που περασατε τα Χριστουγεννα!! Ευχομαι παντα ετσι να ειστε! Εχεις απολυτο δικιο οταν εχεις παιδια αυτες οι γιορτες εχουν αλλη χαρη.. Αυτες τις μερες φανταζομασταν με τον αντρα μου πρωτα ο Θεος πως θα ειμαστε του χρονου τα Χριστουγεννα με τα ζουζουνακια μας!! Αχχ!

Fifoulina μου μην αγχωνεσαι με συμπτωματα που ερχονται και φευγουν.. Εγω δεν ειχα κανενα ουτε ζαλαδες αναγουλες εμετους τιποτα κ αγχωνομουν αλλα δοξα το Θεο μεχρι τωρα ολα καλα πανε κ ευχομαι ετσι να συνεχισουν!! Χαλαρωσε κ απολαυσε το! Η αληθεια ειναι οτι ναι μπηκα στον πειρασμο να παρω "προικα" για τα μπεμπεδακια μου αυτες τις μερες αλλα ειπα να περιμενω ενα μηνα ακομα..Βεβαια κατι λιγα φορμακια δεν αντεξα τα πηρα!! Επισης και αρκετοι φιλοι και συγγενεις μας εφεραν ενα σωρο πραγματα απο τωρα για τα μικρα, φορμακια σεντονακια παντες παπλωματακια πετσετουλες.. Αγχωθηκα λιγακι αλλα απο χαρα το κανουν και αυτοι και ειναι ομορφο οπως και να το κανεις..

Rose  μπραβο μια χαρα σε βρισκω!! Θα γινει η μπουμπου χορευταρου χαχα!! Καλα θα κανεις να βγεις και να περασεις υπεροχα κοπελα μου!! Εμεις παλι  οικογενειακα θα κανουμε πρωτοχρονια δεν αντεχω και τοσο πια κουραζομαι σχετικα ευκολα απο τωρα!! Δεν ξερω αν οφειλεται στο οτι τα μωρακια ειναι δυο η στο οτι δεν μπορω να κοιμηθω το βραδυ.. Τι να πω!!

Daphne ευχομαι το 2014 να ειναι ενας υπεροχος τελειος χρονος και να αρχισει με τα καλυτερα για σενα!! Γεμισε τις μπαταριες με θετικη ενεργεια και βουρ το Γεναρη για το-τα μπεμπεδακι-α!! Ολα θα πανε τελεια!! Εμεις ναι εχουμε αρχισει πια το ποδοσφαιρο στην κοιλιτσα κ ειναι τελεια!! Ευχομαι σε ολες μεσα απο την καρδια μου πολυ συντομα να το νιωσουν !!

Santaloxylo μπραβο κοπελα μου που εισαι θετικη!! Ετσι πρεπει κ ετσι να συνεχισεις! Ευχομαι το 2014 να φουσκωσει την κοιλιτσα σου!!

ΜΙΚΑ τι κανεις εσυ; Πως τα πας με τις ενοχλησουλες; Τα ζουζουνακια σου;

Koritsaki mou εσυ πως εισαι; Με τα φαρμακα πως παει βρηκες;

Capy καλη αρχη ευχομαι κοριτσι μου και συντομα με το σπορακι σου στην κοιλιτσα σου! Καταλαβαινω οτι βιαζοσουν να αρχισεις την προσπαθεια αλλα καλυτερα να αρχισεις ενα μηνα αργοτερα κια να εισαι σιγουρη οτι ολα ειναι οκ για να υποδεχτεις το φασολακι!

 

Εμεις δοξα το Θεο κλωτσαμε πολυ και αρκετα συχνα (οπως και τωρα) και πεταω στα συννεφα καθε φορα!! Περιμενουμε να παει 7 Ιανουαριου να κανουμε υπερηχο και ευχομαι ολα να ειναι καλα Παναγιτσα μου!!

 

Πολλα φιλια σε ολες! Οι μανουλες να χαιρονται τα παιδακια τους και ευχομαι ολοψυχα ο καινουριος χρονος να φερει σε ολες μας γερα και υγιεστατα μωρουλινια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσιαααα!!!!ολες καλα?

santaloxilo σου ευχομαι ολα να πανε καλα κ να εξαφανιστουνε οι κυστες σου!

fifoulina εκανα αιματολογικές κ η FSH ητανε πολυ υψηλη.ο γιατρος μου ειπε πως ειναι καλυτερα να το αφησουμε για τον αλλο μηνα....

natasa.k, koritsak imou,morouli σας ευχαριστω πολυυυυ!!!

Σας ευχομαι το 14 να σας φερει υγεια(ψυχικη κ σωματικη),ευτυχια ,αγάπη κ πολλα γερα μωρακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ, μόλις είδα τα βιντεάκια μαρτυριών που έχει στο site ο γιατρός (Αρκ..ης) της labrinib & fifoulina (και πολλών άλλων..) και κάτι μ'έπιασε... (κλάααμα η κυρία...)

Ίσως τελικά μια μέρα να πάμε πιο πέρα, πιο πέρα απ'το τέλος, μέχρι την αρχή (που λέει και ο Πορτοκάλογλου...)

Καλά να περάσετε απόψε! Αύριο ξεκινάει μια νέα χρονιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, μια χαρά ήταν η χοριακή και όλα!!! Το Σάββατο θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο!!!

Τέλειαααα!!!!είδες?ολα καλα πήγανε!!!το 14 να σου φέρει τα καλύτερα δώραααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο fifoulina!!!! Μα ηταν σιγουρο κοπελα μου!!! Απλα να σου φυγει η αγωνια!!!!

Τελεια!!!!! Ζηστο τωρα οσο ποιο ηρεμα μπορεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλα τα όμορφα κορίτσια του φόρουμ!!!! Με το καλό να μας μπεί ο νέος χρόνος και να φέρει μαζί του πολλά πολλά γερά και στρουμπουλά μωράκια!!!

Ειλικρινά η ευτυχία του να έχεις μωράκι τα Χριστούγεννα δεν περιγράφεται.... Σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να το ζήσετε όλες σύντομα και όσες το βιώνετε ήδη να το ευχαριστιέστε με την ψυχή σας!

 

Πολλές ευχές γεμάτες αγάπη και χαμόγελα απο μένα και την μικρούλα μου, να είστε όλες καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι από μένα Levou ευχαριστουμε!!!Γλυκίες ευχες..Fifoulina μου με τον καλο για τον πρωτο υπερηχο..!!!!!Ολα τελεια..Εγώ εξακολουθώ να έχω ανεβασμένη διάθεση...Σας ευχομαι από καρδιας καλή χρονιά..ο Νέος χρόνος να αφήσει πίσω του οτι μας πονεσε και μας στεναχωρεσε..να χωρεσει στις βαλίτσες του μονο τα ευχαριστα του 2013 και να αφησει πολυ χωρο για ολα τα καλα που θα ρθουν..σας ευχαριστω απο καρδιας που αυτους τους μηνες με στηριζετε εδω μεσα..καλη χρονια σε σας και τις οικογενειες σας..οσες εχετε μωρακια να τα χαρειτε οσες περιμενετε με το καλο το 2014 να σας βρει να τα κρατατε στην αγκαλια σας μετα απο τοσο αγωνα και οσες προσπαθουμε με το καλο να γινουμε τουμπανοκοιλιτσες συντομα...(αν και η δικη μου κοιλια ειναι τουμπανοκοιλιτσα απο τοσο φαι και γλυκα καθε μερα)Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες και εμενα να μας δινει δυναμη ο θεος να σηκωνόμαστε αν πεφτουμε...φιλια καλη χρονια ho ho ho 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Το τελευταίο μήνυμα της χρονιάς! Πάντα μια χρονιά όταν τελειώνει αφήνει μια γλυκόπικρη γεύση, αλλά σκεφτείτε οτι όλες βάλαμε τις βάσεις για να έρθει κάτι καλύτερο, καμιά δεν έμεινε άπραγη. Μπορεί να επικοινωνούμε μέσα από ένα απρόσωπο χαζοκούτι, αλλά η κάθε μια παίρνει αυτό που της χρειάζεται για να συνεχίσει τον αγώνα. Να παίρνουμε δύναμη η μία από την άλλη και που θα πάει,ρε κορίτσια, θα μας κάτσει. Καλή χρονιά σε όλες!!! %%- %%- %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!!!!

φιφουλινα θα την κανω χορευταρου σαν την μαμα της χιχιχιχι ειδες που ολα καλα πανε με το καλο ο πρωτος σας υπερηχος!!!!

μορουλι με το καλο και εσυ την Πεμπτη που θα πας στον γιατρο..

Νατασα ψωνισε και μην φοβασαι τιποτα ολα καλα θα πανε!!!μαζευε οτι μπορεις γιατι ο καιρος περναει γρηγορα που δεν θα το καταλαβεις...ελπιζω να βγουμε σημερα αν και το εχουμε κανονισει αλλα ο αντρας μου δεν ειναι στα καλυτερα του,κρυωσε!!!εσενα ειναι και δυο μωρουλακια ειναι σαφως πιο δυσκολα γιατι και εγω εχω θεμα με τον υπνο αλλα υπομονη τι να κανουμε,τα παιδακια μας να ειναι γερα...

Δαφνη ολα καλα θα πανε το 2014 ειναι το νεο ετος που θα φερει το η τα μωρακια σου απλα κανε οτι χρειαστει για να ερθουν...πολλα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εμας!!!!!

levou καλα να περασετε με την μικρη σας ευτυχισμενο και γερο το νεο ετος!!!!!!!

santaloxilo φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ η νεα χρονια να γεμισει την κοιλιτσα σου με εμβρυακια,καλη πρωτοχρονια να εχετε και ετοιμασου γιατι ερχεται και η δικη σου ωρα ;)

χθες κοριτσια εκανα το ντομπλερ ολα καλα ηταν Δοξα το Θεο....

Ευχομαι Καλη Χρονια σε ολες σας με υγεια πανω απο ολα,αγαπη,πιστη,και δυναμη για ολες που προσπαθειτε να ερθει το μωρακι σας!!!!

Οι εγκυουλες με το καλο να γεννησουμε και να ειναι καλα τα μωρουλια μας....και ολες οι μαννουλες να ειναι γερα τα παιδακια τους και να περασετε πολυ ομορφες οικογενειακες στιγμες!!!

2014 ευχες απο εμενα και την μπεμπουλα μου για ενα Υγιες Ετος!!!!!!!!

φιλια πολλα σε ολες σας :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!ενα τελευταιο μηνυμα πριν τον καινουριο χρονο!

το 2013 ηταν πολυ δυσκολο για μενα!!ηλπιζα μεχρι και τον τελευταιο μηνα να με αποζημιωσει αλλα δεν το εκανε!απο την αλλη ο γιος μου και ο αντρας και ολοι οσοι αγαπω ειναι καλα!εχουμε τα διδυμακια μας και επισης γνωρισα και εσας και καποια αλλα κοριτσια σε ενα αλλο φορουμ.ειμαι ευτυχισμενη που σας γνωρισα και που εισαστε κοντα μου στις δυσκολες στιγμες που δεν ηταν και λιγες!εισαστε η παρεα μου και αυτες  που μου δινανε το κουραγιο να συνεχισω!!πραγματικα σας αγαπω πολυ ολες σας!

ευχομαι στις μανουλες να χαιρομαστε τα παιδακια μας,οι εγκυουλες μας να φερουν στον κοσμο γερα μωρακια και σε ολες εμας που προσπαθουμε ακομη το 2014 να κανει το ονειρο μας πραγματηκοτητα!!

 

 

fifoulinaki χαρομαι πολυ με τα νεα σου!!απολαυσετο τωρα και να περασεις τις γιορτες χωρις αγχος !!

φιλακια σε ολα τα κοριτσια και συγνωμη που δεν αναφερομαι σε καθε μια ξεχωριστα αλλα δεν θελω να ξεχασω καποια κοπελα!

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!! [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif] 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Καλη Χρονια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ευχομαι το 2014 να χαρισει πολλα μωράκια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Υγεια σε εσας και τα αγαπημενα σας προσωπα!!!!!!!!!!!!!!capy,santaloxilo,ΔΑΦΝΗ ,Κοριτσακι μου,να ειστε οι επομενες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να ακολουθήσετε τη Φιφουλινα μας!!!!!!!!!!!!!!Τα νεα της μου εχου δωσει τετοια χαρα που δε μπορω να σας περιγραψω!!!!!!!!!!!!!!!!!Φιφουλινακι απολαυσε αυτές τις στιγμες ,όπως κ ολες μας!!!!!!!!!!!!!!!!Τη Δευτερα πηγαμε στο γιατρο τα μωράκια μας είναι μια χαρα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!!!!!!!! Κουνιόντουσαν κιολας!!!!!!!!!!!!!!!!!Την Τριτη παω για αιμοληψια για το Pap A. Και στις 23 αυχενικη!!!!!!!!!!!!Το συναισθημα να βλέπεις τα μωράκια σου κα να ακους καρδουλες είναι ότι πιο υπεροχο !!!!!!!!!!!! Mardio όπως τα λες οι γιορτες εχουν άλλο χρωμα με τα παιδακια μας, είναι τελεια. Ενώ παλια δεν ειχαν νοημα, ιδιαιτερα τα χρονια που προσπαθουσα....Σημερα περιμενω τη μανουλα μου και τον αδερφο μου για φαγητο. Εβαλα γουρονοπουλο μπουτι με πατατες στο φουρνο, θα κανω μια σαλατα σπεσιαλ , και μανιταρια γεμιστα. Είναι λιγα για μενα αλλα θα αρκεστω σε αυτά λογω κατάστασης. Αργοτερα θα παμε επισκεψη στον νονο μου που γιορταζει!Η Μαρια μου μονη διαλεξε το κομματι της και κερδισε το φλουρι!!!!!!!! Ειμαι πολύ χαρουμενη!Να μην χανετε την πιστη σας στο Θεο. Όλα γινοντε απλα πρεπει να ερθει η καταλληλη στιγμη!!!!!!!!!! candycrash μην αγχωνεσαι για τα συμπτώματα ερχοντε κ παρερχοντε!!!!!!! Εμενα η κορουλα μου με κλωτσησε 18 εβδομάδων παραμονή πρωτοχρονιας!!!!!!!! Οσο γιατον αιματοκριτη τη ειπε ο γιατρος. εμενα μου ειπε να παιρνω 2 filicine  και ξεκινησα να μειωνω τα ουτρο,επιτελους! γυρω στην 13 εβδομαδα θα ξεκινησω σιδηρο...συκωτι εγω δεν τρωω καθολου είμαι επιφυλακτικη με αυτά....πορτοκαλάδες και μοσχαρι . σπανακι, φακες!Νατασα παρε πραγματάκια μην αγχωνεσαι με τετοια...3 μηνων ειχα παρει καποια ζιπουνάκια θυμαμαι. Μετα την αυχενικη τα πηρα όλα!!!!!!!!!!!!!!!!!Roze χορευταρού η μικρουλα,ε? νομιζω θα είναι κ πολύ ζωηρουλα μετα!!!!!!!!Μωρουλι υπομονη σε λιγες μερες πιστευω να παρεις πινακίδες κυκλοφοριας!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Απολαυσε περιποιηση.Βλεπω τωρα την Σκορδα το εχει ριξει στον χωρο κ φοραει κ 12ποντο, απορω πως την παλευουν . Σε λιγες μερες θα παρω ζυγαρια γιατι ζαλασε η παλια και πρεπει να ελέγχομαι...μη γινω κ φρατζολακι!τρωω μικρα και συχνα γευματα, αλλα πειναω βρε κορίτσια! οι εγκυουλες ποσσα εχετε παρει μεχρι τωρα να δω και γω που παω.Σας αφηνω.Ειχα μερες να μπω και με επισαε λογοδιαρροια!!!!!!!! Καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!!!Συγνωμη αν ξεχασα καμια αλλα ειμαστε κ πολλες!!!!!!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα. Καλη χρονια, δημιουργικη και εκπληκτικη! Το 20134 να φερει σε ολες μα σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν γερα και υγειεστατα μωρα! Για μενα το 2013 ηταν παρα πολυ δημιουργικο και αισιοδοξο. Ξεκινησα τον Φεβρουαριο μετα απο 6 μηνες απουσιας, μαζευα και μαζευα αυγουλακια, με το τσιγγελι καθε μηνα, τον εναν μηνα κυστη χαμενος κυκλος, τον αλλον μηνα 2 αλλα δεν προχωρησαν τον επομενο ενα τον επομενο κανενα κοκ. Ημουν τοσο αισιοδοξη και τοσοαποφασισμενη μαζι με τον ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ του οποιου χρωσταω πολλα. Δεν ηθελα να εξαντλησω τα περιθωρια αλλα να νοωσω ποτε ειναι η ωρα να προχωρησω με οποιονδηποτε αλλο τροπο. Και ηρθε η ωρα αυτη η ωρα που ηξερα οτι θα ερθει και ποτε θα ερθει. Γιατι ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου πριν βγει το 13 θα ειμαι μια μελουσα μανουλα. Αυρα περι απολογισμου για το 13 και κλεινω με 2014 ευχες για ολον τον κοσμο. Ας ερθουν τα καλυτερα σιγα σιγα και απολαυστικα.

Μικα αντε να ακουσω αυτο το μπρειςνα βγεις και λιγο απο το σπιτι. Ανυπομονω να δω το τα μωρα μου. Να δω πουβρισκεται το αλλο μου εμβρυακι που σε λιγες μερε γινονται επισημα μωρακια!!!!

Τοσο νωρις για μπεμπεδορουχα;;;

Εμεις την ανοιξη θα ξεκινησουμε τις ετοιμασιες για το πεδικο, τοτε λεω να ξεκινησω και τα μπεμπεδορουχαλακια. Ειναι αργα πιστευεται;

Φιλια πολλα σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάει ο παλιός ο χρόνος ..ας γιορτάσουμε παιδιά...χρονια πολλα κοριτσακια μου!!!Ξυπνησα το πρωι με την επισκεψη της Αλέκας...αρα η χρονια εκανε ποδαρικο με θεματα γυναικολογικα..σημαδιακο!!!Ηθελα να ρωτησω το εξης..εμενα μου ειπε να κανω υπερηχο 2η μερα..να τον παρω αυριο να παω απο κει;;λεω να μην τον παρω πρωτοχρονιατικα...εσεις τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τον παρεις κοπελα μου, και αν αισθανεσαι τοσο ασχημα τον παιρνεις πρωι πρωι για να πας. Το σιγουρο ειναι οτι θα πας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια Καλη χρονια χαρουμενη χρυση πρωτοχρονια....!!!!!Ευχομαι υγεια πανω απο ολα σε ολες μας με το καλο τα μωρακια μας να ερθουν στον κοσμο και να ξερετε οι υπολοιπες οτι το 2014 θα φερει πολλαααααα μωρακιααααα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ για μια τελεια χρονια γεματοι νινακια!!!!

ΜΙΚΑ πολυ χαιρομαι που ειναι καλα τα μωρουλια σου να προσεχεις!!!λες να μου βγει ζωηρουλα μετα και να μην μπορω να ησυχασω? χαχαχαχα παντος κουνιοταν και αυτη απο μεσα με τοσο δυνατη μουσικη που ειχε...

Μορουλι ετσι ειχα πει και εγω για το 2013 οτι θα ειμαι μια μελλουσα μαννουλα αν θελει ο Χριστουλης και ετσι μου εστειλε το θαυμα του!απολαυσε τα μικρακια σου και την εγκυμοσυνη σου γιατι ειναι μοναδικα ολα οσα ζουμε....

αληθεια το φλουρι ποιος το βρηκε?εμενα ο αντρας μου :)

φιλια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣ!!!!!! [smilie=love4.gif] [smilie=love4.gif] [smilie=love4.gif]

κορίτσια εύχομαι τα καλύτερα να'ρθουνε αυτη την χρονιά!!!!

santaloxilo πιστεύω πως καλό είναι να τον παρεις τηλ κ επι της ευκαιρίας να του ευχηθείς για το νέο έτος!(χι χι)!!!!Σκέψου πως ο καημένος ο δικός μου έχει ανοίξει ιατρείο για μένα Κυριακάτικα κ όταν αδιαθέτησα αυτόν τον μήνα ανήμερα τα χριστούγεννα τον πήρα τηλ την επόμενη μέρα στις 9 το πρώι!Νομίζω πως είναι συνηθισμένοι!

Εγώ πάλι είμαι αρρωστούλα με πυρετό,βήχα κ απίστευτες αναγούλες, οποτε τελικά ίσως ήτανε καλύτερα που δεν προχώρισα την εξωσωματική μου αυτόν τον μήνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου και για μια ακομη φορα ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑ!!!!

Ευτυχως που δεν δουλευω σημερα!!ελπιζω να περασατε καλα!απο οτι καταλαβα οι περισσοτερες περασαμε ησυχα και μερικες του εδωσαν και καταλαβε!ετσι rosaki?

 

Mika μου τι ωραια που ειναι καλα τα μωρουλια σου!!με το καλο κοριτσακι μου και η αυχενικη!!

morouli μου χαιρομαι που καταφερες  να μεινεις εγκυουλα μετα απο αυτα που περασες.και εγω ειχα βαλει στοχο το τελος του χρονου να ειμαι εγκυουλα αλλα δεν τα καταφερα!για αυτο εχω βαλει στοχο το 2014 να γινω ξανα μανουλα!!

santaloxilo  δεν πειραζει που ηρθε η αλεκα!αφου λοιπον ηρθε σε φερνει πιο κοντα σε αυτο που εχεις προγραμματισει να κανεις!!και εγω την περιμενω αυτες τις μερες!να τον παρεις το γιατρο σου γιατι οι μερες ειναι συγκεκριμενες μη χασεις αυτο το μηνα!

rosaki μου καλο με τη κορακλα σου που θα παρει απο σενα και θα γινει χορευταρου!!χαιρομαι που περασες καλα και του χρονου θα χορευετε μαζι αγκαλιτσα!

capy μου περαστικα σου!μερικες φορες καποια πραγματα γινοντε για καλο τελικα!

natasaki  πως περασες κοριτσακι μου?τι κανουν τα μωραουλια?

daphne αντε μπηκε το 2014!!αντε να μπαινουμε σε μια σειρα!!

jannolino,labrinip πως ηταν οι γιορτες με τα μωρακια σας?περιμενουμε νεα σας!

fifoulinaki,candycrash ολα καλα κοριτσακια?

cuando,levou  που ειστε?μπητε να μας πειτε πως ειστε?

mardio ηρθε ο αγιος βασιλης?οι μικρες σου πως περασαν?

 

κοριτσια μου ελπιζω να μη ξεχασα καμια κοπελα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...