Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

αμα δειτε τη μαριλου...(που σιγα να μην την δειτε(αχα...αλλος ανθρωπος..εφυγε 1 ανθρωπος απο πανω της..χαχ...

θα ρωτησει η θουλη τον πμνευματικο μας που θα μας βαφτισει τα παιδια αν γινεται να τα κανουμε ολα μαζι..

να τελειωνουμε..

εμεις καλα..

η μπουμπου για 2η μερα ανυσηχζη το βραδυ..πρεπει να ξυπνησε πανω απο 7 φορες..πιπιλα..κλαμα..μυξα..δε ξερω τι..αλλα και γω σηκωθηκα φορτωμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαριλού μπράβο σου και για την απόφαση σου να ξεφορτωθείς τα κιλά και για την προσπάθεια σου περισσότερο.Χάνεις με γρήγορους ρυθμούς,καλός μεταβολισμός μπράβο.Εγώ μετά τη γέννα ήθελα να χάσω 4 κιλά.Σε πληροφορώ μόνη δε τα κατάφερνα με τίποτα.Πήγα σε διαιτολόγο και πάλι τα χασα από Σεπτέμβρη μέχρι Γενάρη,κιλό και μήνας...τόσο αργά να το ξεκουνήσω το σύστημα....Και πάλι μου κατσικώθηκαν αλλά δεν παίρνω την απόφαση να στερηθώ κάτι....βασικά τις βραδυνές λιχουδιές...εκεί τα σκατώνω...νιώθω ότι μόλις κοιμηθούν τα παιδιά η ευχαρίστηση μου είναι να φάω κάτι βρώμικο ή μια λιχουδιά,η επιβράβευση της μέρας πχ.

Και όταν το πρωι φοράω τα ρούχα μου λέω αχ να μη με στένευαν ή να μπορούσα να βάλω κάτι πιο εφαρμοστό τι καλά που θα ταν.Είναι μέχρι να κάνει κλικ ο εγκέφαλος.

Σωσω και σενα σε ξενύχτησε η μπουμπούκα σου;Συνεννοημένη με το Μάριο ήταν;Κουράγιο βρε μανούλες θα ξεπεταχτούν κι αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

καλά σήμερα

μπουκωμένος ακομα ο μπεμπης αλλα μέχρι εκει

με το φαΐ καλύτερα αν και γουργουρίζει η κοιλιά του.τρωει τι μισό

καλοθ οι διαιτολόγοι κάνουν δουλεια εαν είσαι πειθαρχημένο ατομο. Εγώ που είχα παρει 10 κιλά μόνο στην εγκυμοσυνη, μου έχουν κατσικωυει ακομα τα 3. Που τα αρ@δια μου θα πάρω . Εκεί τα βλεπω να μένουν χαχα.

ώστε έτσι το μπισκότο. Εμένα μου άρεσαν πάντως με το παραπάνω αλεύρι. Μη σου πω ότι τα ήθελα πιο πέτρινα. Δεν θέλω μαλακό μπισκότο.

θα ξανασ φτιάξω σήμερα. Τα φάγαμε όλα.

έλα βρε νανα

ο μικρούλης πολύ άυπνος ρε γμτ. Σήμερα εμάς ξύπνιος πο τις 5:3

τραχανά σιχαίνομαι.

βαγκ μια χαρά τιμή. Πολύ καλά. Θα κάνετε και σπίτι παρτυ;

πήγαμε παιδότοπο χωρίς τον μπέμπη. Τον κράτησε η πεθερά.βαριομουν να ταΐσω βασικα χαχα

παρασκευη δουλεια.

Επεξεργάστηκε από marker
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελος η σεζον για το λευτ..ξεκινανε καφεδες χωρις τα παιδια..χαχαχα...

δευτ ερχεται η αδερφη του λευτ για 10 μερες..και τα 2 παιδια..παραγγειλαμε κ φαγαμε..μη μιλατε για κιλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο μπουκωματα καλα παμε ολες βλεπω....

ομοιως και εδω....

τη Μαριαννα την τσακωσαμε με τον αντρα το μεσημερι και της εριξα 2χ10μλ... ηταν χαλια!

αλλα μετα νευριασε και εκλαιγε ασταματητα οποτε... δωρο αδωρο... παλι γεμισε... την εβαλα οτριβιν και κοιμηθηκε...

και ο Σπυρος μπουκωσε λιγο...αυτος καθεται για οτριβιν...

ρε σεις κανενα νεο απο Χρυσουλα, Χαρα, ΝΤομ;;;;

Σωσω σε ειπα και το πρωι... καμια ταβερνα με παιδοτοπο μεσα...

κανεις δεν εχει καν ακουσει...

να μια καλη επιχειρηματικη προταση...

εμεις απογεμα πηγαμε για σπορτεξ για τα μικρα...

εμ, χρειαστηκε 2-3 φορες να του βαλει0βγαλει τα μποτακια που του πηρε με κορδονια και καταλαβε τη χζομαρα...

πηγαμε στο Lupo, διπλα στο ανατολικο τζαμπο και τελικα ειναι τελειο μαγαζι.... επιδη το δουλευουν οι ιδιοκτητες κανουν καλυτερες τιμες και εχουν παπουτσια που ειναι τελευταια κομματια και τα δινουν πολυ χαμηλα!

πηραμε στο Σπυρο μαυρα δερματινα puma ΜΕ ΣΧΡΑΤΣ 20Ε

και βρηκαμε ευκαιρια και για τη Μαριαννα κατι τελεια reebok στο επομενο νουμερο απο αυτο που φοραει, με φωτακια στη σολα, απο 45 τα αφησε 20 και αυτα!

μια χαρα...

πηγαμε και στο Η&Μ του κοσμοσ και πηρα για το Σπυρο κοτλε παντελονι με 10Ε και δωρο για την κορη του συναδελφου που θα παμε το Σαββατο, αν ολα πανε καλα... σετ 2 μπλουζακια με τη Ραπουνζελ 15Ε!!!

πηρα χθες και βιβλια για τα διπλανα...

σημερα πηρα μολυβια και μπαλονια για το σχολειο και για το σπτι...

εδω θα μαζευτουμε λιγοι, η μαμα και η νουνα μου, ο αδερφη του αντρα με τα παιδια, οι γειτονες και ισως η γυναικα του συναδελφου με την κορη τους που θα παμε σε αυτους το Σαββατο.

επιασε ενας αερας!!!!

ξυπνησε και η Μαριαννα και τρομαξε...

να δω τι νυχτα θα περασουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!πήγα λιντλ και αγόρασα τη ραπτομηχανή.αγόρασα και το βιβλίο με τις βασικές τεχνικές... φαίνεται καλό.αγόρασα και βελονάκια πλεξίματος.τα είχε σε πολύ καλές τιμές.8:10 μπήκα μέσα και είχαν, σχεδόν, εξαντληθεί...θα στείλω μήνυμα στη Χρυσούλα.με την Ντομ είχα μιλήσει πριν λίγες μέρες.βαγκ, μια χαρά τα παπουτσάκια σας.κι εγώ χρωστάω δύο δώρα σε παιδάκια.ήταν μέσα στη βάφτισή μας και το αμέλησα.τη μικρή πού θα την αφήνετε για να πηγαίνετε μόνοι σας καφέ;τελικά τον απολύσανε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

μεγεια βαγκ τα παπουτσια

και εμεις μεχρι το πολυ 20ε παιρνουμε τωρα πια

εχουμε βρει ενα αουτλετ που πουλαει περσινα σχεδια σε τσαμπα τιμες στα μαγαζια εχουν πχ 35-4 και τα δινει 15ε

περαστικα και σε εσας

ειμαι σιγουρη οτι μια χαρα ειναι τα κοριτια απλως τρεχουν

πηρες μηχανη νανα ε;

μπραβο

πωπω πως τα καταφερνετε.με ραψιματα μηχανες κλπ

εμεις εδω καλα

ο μπεμπης ξυπνησε στις 6 κοιμηθηκε 9 και ακομα να ξυπνησει

να δω ποτε θα φαει φρουτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...δεν αφηνουμε πουθενα τα μωρα γιατι δε βγαινουμε ποτε μονοι μας εμεις..χαχ...

εδω φυσαει..δε ξερω τι θα κνουμε απογ..

βγαζω να δωσω ρουχα στη κουνιαδα..

της μαρθας..και μενα μου δινει η κοπελα που θα βαφτισει την μπουμπου!

η μαρθα δε κοιμηθηκε μεσημερι..εκατσε 1 ωρα στο δωματιο,πηγε 4 και της ειπα βγες..

ε ποση ωρα να παπαριζει στο δωματιο..χαχ..

εγω νυσταζω..

αλλα οκ!!

χαρισα και την μηχανη της τασιμο που δν τη χωνευα καθολου σε 1 καλη φιλη..

ηθελε να μου δωσει λεφτα..α

λλα δε μπορουσα να της παρω..

δευτ η κουνιαδα..το παμε;;

καλες οι αγορες παπουτσιων..μπραβο κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ταΐζω μπεμπουα.

πήγαμε μουσική, μια χαρα

σώσω του βγήκαν τα ένσημα για ταμείο;

καλέ το σου εφτεξε η τασιμο; χαχα

ε πάει ο μεσημεριανός ύπνος σιγά σιγά.

μπραβο με ανταλλαγές ρούχων

καλά νανα μη λες για δώρα. Έχω σε 3 να πάρω που έχω αμελήσει και εγώ. Και νο κάνει το θέμα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα.... δεν παμε καλα....

που ειναι ολες καλε;;;;;

αμαν, αυτο το καλε πρεπει να το κοψω γιατι το λεω και στο Δ/τη και οκ μιλαμε φυσικα στον ενικο και πολυ ανετα, αλλα δ/της ειναι γμτ....

ασε που το λεει και ο Σπυρος και θα τον κοροϊδευουν οταν μεγαλωσει!

ΝΑνα με γεια τη μηχανη και τα παρελκομενα...

τα μπουφαν τα ισοθερμικα τα ειδες;;; ηθελα να τα δω... αλλα...

τελικα και εγω εχω αλλο ενα δωρο να παρω... με τηλ σημερα η κοπελα που γενησαμε μαζι και κανουν γενεθλια τη Δευτερα σε παιδοτοπο....

χαμος! καλα ολα τωρα εχουν γενεθλια;;;

ασε που μετα απο 3 παιδικα παρτυ... ποσες ιωσεις θα κολησουμε δεν ξερω!!!

τουλαχιστο να προλαβουν να κοψουν τις δικες τους τουρτες στο σχολειο και ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΗΣΟΥΝ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ!!!!

εχω παθει κολημα μετα τις καλοκαιρινες διακοπες....

σημερα πηγαμε γυμναστηκη και μετα σπιτι.... καναμε φωτοτυπιες "¨μαθημα¨... ο Σπυρος τσατιστηκε που δεν τα εκανε καλα στο τελος και εφυγε... η αλλα μια χαρα...

στις 21:10 ηταν στα κρεβατια τους! ψωφια!

τωρα περιμενω τον αντρα πο τη δουλεια... απο αυριο δεν ξερω τι ωρα θα φευγω λογω μετρων που περιμενουμε ...χαμος!

ο Δ/της με ειπε οτι ωρα θελω να ερχομαι και να φευγω μιας και ολη μερα μπορει να χρειαστε να παω να ετοιμασω.... το κακο ειναι οτι δε λεει ακομα ποτε θα εχω βοηθο....

να περασει αυτο το 10ημερο... και μετα θελω να παρω καμια αδεια να ξεκουραστω και να δω λιγο και το σπιτι... αναγκαστηκα θα παρεπει να εχει καποιον να με αντικαταστησει...

ηρθε ο αντρας....

καλο βραδυ!

αν και λυσσομαναει απο χθες το βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

δεν κοιμήθηκα καθόλου πάλι...αλλά...

είμαι πολλή ενθουσιασμένη!!!

χθες γάζωσα το παντελόνι του μπαμπά μου!!!χαχαχα!!!

στου κασσίδη το κεφάλι που λένε... χαχαχα!!!

μόλις άνοιξα τη μηχανή... πελάγωσα...

αφού δεν είχα ιδέα για το πώς δουλεύει και οι οδηγίες μου φιανόντουσαν κινέζικα.

μετά συγκεντρώθηκα...

παιδεύτηκα και τελικά τα κατάφερα!!!χαχαχα!!

πάντως ρε κορίτσια... βοήθησε πολύ και μόνο που έβλεπα τη μαμά μου να γαζώνει...

δεν είχα πιάσει ποτέ μηχανή στα χέρια μου...

απλά έβλεπα τη μαμά...

κατέβασα οδηγίες για πάνινο κουκλάκι.

θα αγοράσω υφάσματα και θα ξεκινήσω τις δημιουργίες μου... χαχαχα!

αλλά ενθουσιάστηκα και με το γιούδι μου το μεγάλο.

τον πήγα σχολείο και μου είπε η δασκάλα ότι έχει τρομερή εξέλιξη...

χθες μιλούσε στη δασκάλα αλλά χωρίς να σηκώνει πρώτα το χεράκι.

του είπε ότι δεν τον ακούει αν δε σηκώνει χεράκι και μετά του έδινε το λόγο και μιλούσε...

εντυπωσιάστικα γιατί ζούσα για τη στιγμή που θα το ακούσω...

είναι πολύ ντρόπαλος και όσες φορές έτυχε να τον δω μάσα στην τάξη, πάντα ήταν σοβαρός και δε μιλούσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera..μπραβο ρε συ νανα για τη μηχανη..αντε περιμενουμε το κουκλακι..εγω την εχω αφησει τη μηχανη..

εμεις καλα..τωρα βγαινουμε εμεις και αφηνουμες το μωρο ατο λευτ..

1 χαρα..εδω φυσαει..

εβρεξε κ χθες.δε ξερω τι να μαγειρεψω σημερα..πρεπει να παω κ ταχυδρομειο..κ σουπερ..κ βιβλιοπωλειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

ουτε εμεις κοιμηθηκαμε

τι να πω ναρκωτικα πεινουμε το βραδυ και δεν κοιμαται; χαχαχα

ξυπνησε 3:15 εφαγε και δεν ελεγε να κοιμηθει με τιποτα και γκρινιαζε μες στην κουνια τελιακ με 1,5 ωρα κουνημα κοιμηθηκε και ξυπνησε και απο τις 7:00

μπραβο βρε νανα η μηχανη

αντε μαθε τεχνη κι αστηνα

μπραβο για το παντελονι

εσπασε ενα νυχι μου και τα μακραινω 1,5 μηνα τωρα

το μπαλωσα ελπιζω να κρατησει

ο καθενας με την τρελλα του ε χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Θα τρελαθώ μιλάμε σήμερα..... χθες βράδυ ο γείτονας απέναντι δεν ξέρω για ποιο λόγο είχε γλέντι κρητικό...... με ζωντανή μουσική, τραγούδια και μαντινάδες! Όλα στη διαπασών.... ξεκίνησαν κατά τις 10 το βράδυ και σταμάτησαν στις 6 παρά το πρωί!!!!! :-o Ο Χριστόφορος ξύπνησε από την φασαρία κάποια στιγμή και από την γκρίνια του εννοείται ξύπνησε και το μικρό.... το οποίο προχθές ήταν η 1η του φορά που κοιμήθηκε σερί από τις 22:30 ως τις 08:30!!!! Και χθες δεν θα ξυπνούσε αν δεν γκρίνιαζε ο μεγάλος.... αχ Παναγίτσα μου να ηρεμήσει το μικρό και κοιμάται χωρίς διαφημίσεις στο ενδιάμεσο!

Νανά μου άντε καλές δημιουργίες! Δεν εχω ιδέα από ραψίματα, κεντήματα, πλεξίματα, κλπ... δεν το έχω.... Μπράβο και για τον Ανθιμούλη! Εμ τί νόμιζες; Μεγαλώνουν και μαθαίνουν!!!!

Εμένα 1η φορά προχθές μου έκανε παράπονα η δασκάλα πως ήταν πολύ ζωηρός και δεν παρακολουθούσε το μάθημα ούτε κοιμήθηκε το μεσημέρι με αποτέλεσμα να ενοχλεί και τα άλλα παιδάκια... :( Του το ξεκαθάρισα όμως...αν μου ξανακάνει παράπονα η δασκάλα δεν ξαναπάει στην δουλεία του μπαμπά του ούτε και στο μετόχι με τα κουνελάκια και τις κοτούλες.... το ευαίσθητο σημείο του ήταν αυτό! χαχα! και ειδικά όταν του είπε ο Γιώργος πως αν δεν ηρεμήσει δεν τον ξαναπάει βόλτα ούτε με το φορτηγό ούτε με το τρακτέρ τα είδε όλα! :))

Βαγκ τέλειες οι τιμές των παπουτσιών! Τα μικρά είναι καλύτερα;

Μαρκερ το μωρούλι πως είναι; Σταμάτησαν οι μύξες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ σε καταλαβαίνω απόλυτα με το νύχι! χαχα! έβαλα "φόρμα" ακρυλικό στα δικά μου νύχια στην βάφτιση και τα έχω μη στάξει και μη βρέξει! 30€ έσκασα, να μην τα προσέχω; μου έσπασε 1 όταν καθάριζα που το κουτούλησα στο ντουλάπι κ πήγα κατευθείαν κ το αντικατέστησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαριεται ο λευτ την βολτα;

απο τη μια κριμα που δεν εχει δουλεια απο την αλλη οριστε εισαι λιγο μοναχη σου

αντε γιατι πλησιαζει νομιζω ο καιρος να επιστεψεις ε;

σε λιγο την κανω για δουλεια

ο κως απεργια σημερα

απληρωτοι 8 μηνες οι φυσ/τες κοριτσια

και οι νομιμοι - αυτοι δλδ που δεν παιρνουν συμμετοχη ειναι για κλεισιμο

και το ενα 6μηνο του 13 δεν θα το πληρωθουν καθολου τους ειπαν

χαλια η κατασταση και ο κως ειναι υπεραγχωμενος

εγω παλι λεω ολα θα γινουν

ενι γουειπανε να μας κανουν ολους λοποδητες ή να μας κλεισουν

δεν πειραζει καλη καρδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε μαριλου τετοια νιλα με τον απεναντι

μεσοβδομαδα τι εχει - μηπως παντρευει κανα παιδι το σαββατο;

χαχα αφου επιασε η απειλη με τον μικρο παλι καλα

μυξουλες αρκετες ο μπεμπης αλλα οκ γενικα

νυχι ψευτικο παραπανω απο 3 ημερες δεν μου κραταει

εχω πολυ λυπαρο δερμα νυχια κλπκαι εγω 35 πληρωσα για ψευτικο στη βαφτιση και εφυγα την 1η εβδ ολα

δεν πειραζει

τωρα λεω να τα μακρυνο τα δικα μου αλλα ολο σπανε ρε γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Νανά καλορίζικη η ραπτομηχανή....Την είδα και γω στο προσπέκτους του Lidl αλλά καθόλου χρόνος για να τη μάθω και ελάχιστος χώρος για να την αποθηκεύω.Πολύ χρήσιμη όμως...Εμάς ο ράφτης της γειτονιάς για ένα κόντεμα στο τζην μου παίρνει 5€!!!Κάποτε πριν χρόνια είχε βγάλει κάτι σα συραπτικό που το περνάς γύρω γύρω στο μπατζάκι για κοντέματα μόνο.Αν το ξαναπάρει το μάτι σας πείτε μου!

Μπράβο στον Ανθιμούλη που κάνει περήφανη τη μαμά.Μαθαίνουν καλούς τρόπους στο σχολείο..Εμένα πήγαιναν και δεν έλεγαν καλημέρα καλό μεσημέρι στο σχόλασμα...ντουγρού μέσα μοβώρες...και τους έμαθαν και λένε πιά ή όταν τους βάζω χυμό ή φαγητό λένε ευχαριστώ μαμά ή όταν ζητάνε κάτι λένε "θα ήθελα παρακαλώ".Δεν τους τα μαθα εγώ στο σχολείο τους έχουν μάθει έτσι.

Μαριλού εμένα πήγαν 2,5 χρονών να μη ξυπνάνε βράδι.Ξαφνικά όμως σα να γινε ένα κλικ.Είχα παρατηρήσει ότι αν έτρωγαν καλά το βράδι πχ 20.00 να μου φάνε φαγητό από το μεσημέρι δε ξυπνούσαν μετά,ίσως τις βάραινε και ξεραινόντουσαν.Αν δε το κάνεις ήδη δοκίμασε το.

Μαρκερ έτσι ο άντρας ε;Απλήρωτοι από τα ταμεία είναι δηλαδή;Εμάς τις λογοθεραπείες μας τις πληρώνει αμέσως ο ΕΟΠΥΥ και νόμιζα σε αυτές τις ειδικότητες λογοθεραπευτές,φυσικοθεραπευτές,ψυχολόγοι κλπ υπάρχει ευαισθησία και τα τρέχουν πιο γρήγορα.Τι να πω...Τώρα εκ των έσω βλέπω τη χαρτούρα που χρειάζεται από το νόμο για την κάθε πληρωμή και από πόσα χέρια πρέπει να περάσει κάθε δαπάνη που αυτά ο πολίτης έξω δε μπορεί να τα ξέρει.Δε τα δικαιολογώ αλλά αφού έτσι προσπαθούν να διαφυλάξουν τη νομιμότητα...Αμα βλέπατε πόση χαρτούρα σπαταλιέται καθημερινά για τα ίδια και ίδια πράγματα θα φρικέρνατε...Αφου λες αφού έχουν scanner ας τα περάσουν να ναι μόνιμα στο pc να τα βλέπει οι αρμόδιοι γιατί τόσο χαρτί;;;;

Εμείς καλά...Σήμερα γιορτάζει ο μπαμπάς μου...Λουκάς...Θα πάμε επίσκεψη το απόγευμα με τα κορίτσια...δε κάνει γιορτή αλλά έτσι για τη χαρά...χαζοπαππούς...

Χθες ανακάλυψαν σκούφους και γάντια στη ντουλάπα και τα κότσαραν....κοντομάνικο και εξοπλισμός σκι πακέτο!!χαχα

Καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι λογοθεραπειες Έχουν από καθεστώς. Πάει ο ασφαλισμένος να πάρει τα χρήματα. Στη φυσιοθεραπεία περιμένει ο φυσικοθεραπευτής να τα πάρει. Ποτέ δλδ. Ένα 6μηνο δεν θα το πληρωθούν τελικά. Ενι γουει τώρα ασχετα είναι αυτα.

καμια σχέση με τη νομιμότητα πάντως γιατι είναι σαν δημόσιοι υπάλληλοι που απλά δεν πληρώνονται καθόλου.

μπραβο βρε σώσω, καλέ που τις βρίσκεις τις συνταγές;

χρόνια πολλά στον άντρα μαρντ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στον ατρα τηες μαντρ...

μα...λουκας;;χαχα!~!!

τις βρισκω ....ειδες;;ψαχνω..

γραφομαι σε διαφορα..το θεμα ειναι οτι οταν τις βρισκω θελω να τις κανω κ γρηρορα!!αχααχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις ο μπαμπας της νομιζω ειναι Λουκάς.... οχι ο αντρρας...

να τον χαιρεστε ΜΑρντιο!

Σωσω οι παστιλιες για το λαιμο θα ειναι καυτερες;;;;;;

εγω μονο τις φρουτενιες τρωω....

εβρεξε και στην Κρητη;;; ουαου!

αντε να ριξει λιγο γιατι σαχαρα θα γινετε...

οσο για αερα... και εδω μας τρελανε για 2 μερες... ευτυχως τωρα σταματησε...

Μαρκερ ασ'τα να πανε με τον ΕΟΠΥΥ... γενικα με το κρατος...

εμας τωρα στα 12 χρονια υπηρεσιας μας δωσανε βαθμο, υπαρχιφυλακες, και θα μας κρατησουν ενα βασικο μισθο! σε δοσεις ευτυχως.... και αυτο γινεται καθε φορα που καποιος παιρνει βαθμο...

μακαρι στο 90΄ να σας πληρωσουν οι αλητες...

Νανα με γεια τη ραπτομηχανη!

και εγω εβλεπα τη μαμα μου να ραβει.. αλλα δε νομιζω να το'χω...

για κοντεμα οταν ειναι βιαστηκο και δεν προλαβαινω να το παω στη μαμα μου εχω χρησιμοποιησει το αυτοκολητο που κολαει με το σιδερωμα... μια χαρα! και οταν θες να το κατεβασεις... απλα το τραβας...

το στριφωμα της τεμπελας! χιχι!

ΜΑριλου δεν πηρες την αστυνομια για τον γειτονα;;;;;

ο αντρας μου κυριως, αλλα και εγω αν επιρεαζε τα παιδια, 12 το βραδυ θα επαιρνα το 100! και θα ξαναεπαιρνα οσες φορες χρειαζοταν μεχρι να χαμηλωσουν τη μουσικη!

αν θελουν να κανουν τετοια γλεντια ολονυχτια να πανε σε μαγαζι!

εγω ειμαι ψωφια... χαμος στη δουλεια...

εφυγα 3και γιατι επρεπε να παει ο αντρας το μπαμπα του για εξεταση στον καρδιολογο και ξαναπηγα στις 6 που γυρισε και τελειωσα 8 και!

και δεν ανακοινωσα τις υπηρεσιες της Δευτερας γιατι αυριο περιμενω και αλλα μετρα!

χαμος μεχρι το τελος του μηνα!

αυριο εχουμε 2 παιδιακα παρτυ!

σας καληνυχτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας κοριτσάκια μου.

ο μπαμπάς της μαρντ γιόρταζε.

να τον χαίρεστε.

ρε βαγκ... οι κρητικοί καταλαβαίνουν από αστυνομίες

έλαρε μάρκερ...

πολύ κακό σύστημα με τους φυσιοθεραπευτές...

μακάρι να πάρετε τα λεφτά έστω κ καθυστερημένα...

μαριλού πες καμιά καλή κρητική συνταγή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...γυρισα απο το σεμιναριο..πηγε καλα..

18 ατομα παεριπου..

σουπερ..

το απογ εχω σεμιναριο ντεκουπαζ με αλλες μαμαδες..τις ηρακλειωτισσες μαμαδες..χωρις κοστος..

απλα θα τα κανουμε ..χαλια!!

κ ο λευτ μπορει να παει για καφε..

ολοτον χωνων τον καημενο!!

καλε βαγκ ο ωμος καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...