Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

καλημέρα.

δεν είδα το μενού γιατί δεν έχω φέις...

ρε βαγκ... ξέχασα να σου πω... και σε όλες δηλαδή.

να τρώτε λιναρίσπορο.

βοηθάει στον να πηγαίνουμε τουαλέτα.

προληπτικό για καρκίνο μαστού και παχέως εντέρου, ομορφαίνει το δέρμα... κα πολλά...

είναι μικρά σποράκια.

το αλέθεις και το βάζεις στα κέλοκς, στη σαλάτα, στη φέτα με βούτυρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα

πολύ καλή σώσω η σειρά. Με ένα φιλολογο δολοφόνο που φτιάχνει τη δικη τοιυ αίρεση δολοφόνων για να εκδικηθεί τον αστυνομικό γκόμενο της γυναίκας του. Παίζου γνωστοι.

νανα θα πάω να πάρω , στο σούπερ θα βρω;

ο λαιμός μου χάλια. Αρχισα το σιρόπι σου σώσω.

εμείς πολύ καλά. Τα αγόρια οκ.

ο Άγγελος μια χαρά, τρώει ικανοποιητικά.

κατέβασα χειμωνιάτικα δικα μου. 22 έπιασε εδώ.περιμένω να έρθει το κρεβάτι να βάλουμε χάλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeiw χαλια...πιο μετα..καλη βδομαδα..εβαλα της π..τα πλυντηρια..ρε χρυσουλα μαυρα ματια..

πολυς κοσμος παντως ειναι χαλια..ακουω απο δω κ απο κει.!

τωρα που θα καθεται ο λευτ ολο κ κμαι σειρα η ταινια θα δουμε..

λιναροσπορος..το σιροπι σου εχει βαγκ!!

να ξερεις..

ξεκινα κ το βαμμα για σενα ρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ το αγόρασα από το holland and barrett.

είναι αλυδίδα, δεν ξέρω αν υπάρχει και Αθήνα.

σίγουρα θα το βρεις από τα βιολογικά.

εγώ έχω κουραστεί με τον ύπνο του μικρού.

ξυπνάει 5- 6 φορές τη νύχτα.

έχω αρχίσει να εξαντλούμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dikio εχει σωσω θα αρχισω βαμμα

γιατι χαλια ρε συ; σωματικα ; αρρωστοι ειστε; ή εγινε τιποτα

τοσο πολυ βρε νανα; εμενα ξυπναει 3 φορες στανταρ

αλλα τη μια ειναι κατα τις 11-12 το βραδυ που ειμαι ακομα ξυπνια οποτε δεν με νοιαζει

εχω φτασει να κοιμαμαι συνολικα και εγω 5 ωρες αλλα νιωθω καλα μεχρι στιγμης

τωρα θα πω μλκια και μπορει να με κραξουν οι αλλες αλλα μηπως δεν χορταίνει ρε συ; να δοκιμαζες να του εδινες ενα γευμα το βραδυ με μπουκαλι - δικο σου μαζεμενο να δεις πως θα παει.

εμενα το γαλα μειωθηκε τραγικα με το φαι του μπεμπη.

οκ για το σπορο - τετοιο μαγαζι δεν νομιζω να εχουμε εδω

αλλα εχουμε βιολογικα και μπορει να το εχουν και τα σουπερ θα δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

που να προλαβω ρε Σωσω...αφηστε δεν καταλαβαινω πως περναει η μερα και η νυχτα μη σας πω...

Νανα ο φωτο καταπληκτικες...

και το προσκλητηριο Σωσω μου αρεσε παρα πολυ...

με τον υπνο σε καταλαβαινω Νανα τα εχω περασει με Θ..

εγω τον ειχα με βηχα τον Θ ..φυσικα σταγονες αλλα νομιζω οτι τον βοηθαει το σιροπακι που σας ειπα...

τωρα παρηγγειλα και μουρουνελαιο...

τρωει καλα..

ο μικρος απο το απογευμα κρεμα (αν και δε θελω καθολου)...φρουτα οκ...πολυ καλα...

εχασα καποια γενεθλια και δεν εχω ευχηθει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενημερωτικα εγω το λιναροσπορο τον παιρνω πο εδωψ...τα 200 γγ 1 ευρω..να ξετερε..

να το εχετε σας μετρο συγκρισης..αφησα το μωρο κ πηγα για καφε σε 1 φιλη..

τοσο δουλεια ρε χρυσουλα;;;

ξεκουραζεσαι τουλαχισοτν η οχι;;

εδω ηλιο..αλλα μακρυμανικα..το πρωι λιντλ.ειχε τα παμπερς ,τη μαρκα παμπερσ 9,5 ευρω..πηρα 3 συσκευασιες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έφτιαξα κάτι μπουγάτσες η άτιμη... χαχαχα

ζύμωσε ο μπαμπάς μου κ μου έδειξε πώς ανοίγει το φύλο.

το ανοίγει με το χέρι σα σεντόνι.

κάναμε δέκα πίτες κ ψήσαμε τις δύο.

θα του πω να ξαναφτιάξουμε καμιά δόση ακόμη.

ςαγθυγγωβγωσΣΗΛΚ

τα ακαταλαβίστικα τα έγραψε ο α.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!!απιστευτο αυτο με το σεντονι..ρο εχω δει..μιλαμε τρελη μαεστρια..

ρισπεκτ!!

χαχα!εμεις καλα..τελικα τα εκλεισα σεκεινο το παιδοτοπο..

4 ευρω το ατομο..για τους μεγαλους καφε και κεικ, κρουασανακι

και τα παιδια.χυμο,μισο τοστ κρυο,1 κομματι πιτσα κ χυμο..4 ευρω..καλα δεν ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Νανα ετσι που τα λες για τις μπουγατσες.... καλα που δεν ειμαι εγκυος!!!!

Χαρα!!! μη διαβαζεις!!!!

τη λιγουρευτηκα!!!

αν και μολις τσακισα 5 κομματια σπανακοπρασσοπιτα της μαμας μου!!!!

εσκασα!

εχω και περιοδο.... δικιολογια....

Σωσω ο ανηψιος σου, λιγο που τον ειδα, ετρωγε το μικρουλι και πνιγοταν απο τη λαιμαργια, γλυκουλης, ανοιχτοχρωμος.....

αντε σε λιγες μερες θα τον δεις!

για το λιναροσπορο το ειχα ακουσει ρε κοριτσια... αλλα... θα τα τρωει;;;; εδω δε θελει το φιλε αμυγδαλακι στο τσουρεκι ή το σουσαμι στο ψωμι! παραξενιες!

κανενας αλλος τροπος να μην το καταλαβαινει;;;;

λεω να παρω αποξηραμενα δαμασκηνα... κανονικα τα ετρωγε πολυ... την εκανα ποσο προμο... να δουμε...

εκανε παλι σημερα με λιγοτερη δυσκολια αλλα παλι βουλωσε η τουαλετα....

Χρυσουλα να μας πεις για το μουρουνολαδο....

οσο για την κουραση... δεν παιρνεις και εσυ καμια βιταμινη να μην πεσεις.... ερχεται δυσκολος χειμωνας...

εγω κουραστικα το απογευμα... ετοιμασα και αχνισα πρασσα και τα εβαλα καταψυξη, τοιμασα τις τσιπουρες να τις βαλει να τις ψησει αυριο ο αντρας, επλυνα στο χερι τις φορμες του Σπυρου γιατι βρξκε και επαιζε οταν ηρθε απο το σχολειο ενα λαστιχο που μεταγγιζε ο αντρας πετρελαιο και βρωμισε σαν βενζινας, ασε οι σταμπες παντου! το μουλιασα σε ace, αυριο θα τις βαλω και πλυντηριο... να δουμε... σιδερωσα κιολλας μεχρι να ερθει η ωρα για μπανια...

η μεση μου χαλια!

στη δουλεια ειχαμε πελατια σημερα... η Δ/νση επιασαν λαθροδιακινηση με καμια 15αρια σομαλους κλπ που κρυβοταν σε κρυπτη το ταβανι πουλμαν! σαν κατηγορουμενοι εχουν συληφθει και ολοι οι επιβατες του πουλμαν γιατι η νεα μαγκια ειναι οτι πρακτορεια κανουν"εκρδομες" στην ευρωπη, οι επιβατες πανε τζαμπα βολτα και εχουν και το κατιτις τους για ψωνια, και μεσα στο λεοφωρειο σε ειδικες κρυπτες μεταφερουν λαθρομεταναστες στην Ευρωπη!

ορε που παμε!!!!!

καλα τωρα με εδειξε ο αντρας βιντεο σοτ ιντερνετ, που στη λαμπαδιδρομια στη Ρωσια με την ολυμπιακη φλογα, του εσβησε του λαμπαδιδρομου και ο αξιωματουχος διπλα την αναψε με αναπτηρα!!!!!!! καλα που η γνησια καιει στην Κοκκινη Πλατεια!!!!!!

αχαχουχα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίο το μπολ σώσω

ο μπεμπουας βήχει λιγουλάκι και εγώ ολίγον χειρότερα.

δεν έχει και όρεξη πολύ αν και τον πιεζωη αληθεια είναι σήμερα την εβγαλε την κρεμμα. Αφου του έδωσα μια γαβάθα. Εμ δεν τσιναει και αυτο. Το λυπήθηκα

αυριο θα φτιάξω λιγότερη.

στο ξαναλέω για τους μεγάλους είναι πολλά 4 € , αλλα για τα πιτσιρίκια είναι τσάμπα . Οπότε μια η αλλη

μπουγάτσα δεν μου αρεσει η κρεμμα καθόλου.με τυρί δεν έχω δοκιμάσει.

βαγκ τι να σου πω θα τα έχεις δοκιμάσει όλα. Πολύ καλά είναι τα συκα για αυτη τη δουλεια. Πεινει χυμούς; να της τα έλιωνες μέσα; σιγά μην το πιει βεβαια.

υπάρχει και μια φυτικη μαρμελάδα για αυτη τη δουλειά στο φαρμακείο που έχει συκα σαμασκινα κλπ μέσα. Δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις.

έλα ρε συ είναι ταλαιπωρείς αυτο. Ο ντοκ τι σου λέει;

α τα τσουτσουνια αυτο το λίγο κολλημένο το κατεβάζουν μόνοι τους καλέ. Καλά Έλεγε ο παιδιατρος. Τίποτα δεν είναι σχεδόν το έχουν ξεκολλήσει τελείως.

βαγκ γέλασα με τους σομαλους. Τελικά την κομπινια την έχουμε στο αίμα μας μου φαίνεται.

είσαι σίγουρη για την φλόγα πτι καίει η πραγματική και εκεί; χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κανεις ,ε τα πουλμαν..πρωτη φδορα το ακουω..θα τρελαθω..καλα κα πως αναπνεουν;;που χωρανε;;

καλα αυτο με τη φλογα..δε μου κανει καμια εντυπωση!!

θελω πρασοσπανακοπιτα οταν ερθεις σπι τι μας..αληθεια..πεθαινω για δαυτην..

αλλα οι σπιτικες της μανουλας ειναι αλλο πραγμα..

αν σου ξανα δωσει βαλε κανα 2 κοματια στη καταψυξη κ οταν ερθω..να μου την φερεις..

απο τροπους αλλο τιποτα η σωσω..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ... αλλάζουμε;

χαχαχα!

τρελαίνομαι για σπιτικές πίτες!

μια χαρά τα 4 ευρώ.

εδώ σε χρεώνουν 6 ευρώ μόνο για να παίξουν τα μωρά.

συν τα φαγητά...

1000 ευρώ δε σε φθάνουν για να κάνεις γενέθλια σε παιδότοπο...

Χρυσούλα, δεν είχες πει ότι θα μείωνες τις ώρες σου φέτος;

δεν σ' αφήσανε τελικά;

ο δικός μου πάλι ξύπνησε 6 φορές.

αν δεν ήταν τόσο γλυκός, θα τον πετούσα από το παράθυρο... χαχαχα!!!

μάρκερ, ανοίγει το στόμα του;

ο δικός μου τώρα άρχισε να ανοίγει το στοματάκια του.

σήμερα του έβαλα και κοτόπουλο.

σε λίγες μέρες θα τον ξεκινήσω φρούτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες....Διάβασα τα νεάκια σας...αν εξαιρέσεις τις αυπνίες σας και τη δυσκοιλιότητα της Μαριαννούλας μια χαρά σας ακούω και χαίρομαι.Και μεις καλά,άλλαξα πόστο στη νέα δουλειά.Ηρθα σε μια εταιρία που διαχειρίζεται τουριστικές επιχειρήσεις του δήμου στο λογιστήριο.Είναι ακριβώς το αντικείμενο μου και χάρηκα για αυτό γιατί είχα πελαγώσει στο προηγούμενο πόστο που έπρεπε ξανα μανά να μαθαίνω κάτι από την αρχή.

Βέβαια είναι 2 συμβασιούχες στη θέση μου μέχρι τέλος του χρόνου οπότε επειδή θα φύγουν δε με είδαν και με το καλύτερο μάτι και λογικό τα κορίτσια και γω στη θέση τους αν ξεβολευόμουν δε θα εκπαίδευα τον αντικαταστάτη με τις καλύτερες των διαθέσεων...Αλλά το χω οπότε δε σκάω...

Τα κορίτσια μου γέμισαν μυξούλες από το barbeque πάρτυ της Κυριακής που ας έλειπε.Δεν ήθελαν να ξοδέψουν λεφτά και΄καλυτερα να μην το έκαναν.Σκεφτείτε τούρτα είχε λέει προβλέψει μόνο για τα παιδάκια.Τα παιδικά πάρτυ λέει είναι μόνο για να περνάνε καλά τα παιδιά!!Ο γονιός που θυσιάζει τη Κυριακή του και τα λεφτά για το δώρο είναι γραμμένος...Δε μου αρέσει αυτή η αντίληψη.Και φυσικά έξω παγώσαμε...γιατί μια ίδρωναν με τα ποδήλατα μια έρχονταν στον ίσκιο,άλλαξε και ο καιρός..Τη Κυριακή ήταν χάλια μετά χθες καλύτερα ευτυχώς...Αμα ξεκινήσουν τόσο νωρίς οι ιώσεις την κάτσαμε...

Σωσω πολύ καλά βρήκες για παιδότοπο,εδώ είναι 8€ μικροί-μεγάλοι φαγητό-καφές-αναψυκτικό έξτρα η τούρτα.Για τη βάπτιση τα οργανώνεις αυτά ή για γενέθλια της Μαρθούλας;Αλήθεια πως παει με τα ροχαλητά,τέλος;Κανα γιατρικό για αυχενικό που έχω κοίλη και υποφέρω από πονοκεφάλους έχεις;

Σας φιλώ...να μαι τυπική στα νέα μου καθήκοντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

εγώ χάλια, πολύ πονόλαιμος. Το βεαδυ δεν κοιμαμαι

ο μπεμπουας καλά προς το παρόν , λίγο αφαγία μου κάνει και βηχαλακι αλλα μέχρι εκεί.

φρούτα λίγα πράγματα σήμερα , γαλα ήπιε.

όχι νανα δεν ανοιγει , του χώνω το κουταλι προσπαθώ να βρω γλωσσα και να το βαλω απάνω της. Εαν δεν το φτύσει είμαστε τυχεροί χαχα

περαστικά μαρντ

μα καλά τσιγκουνεύτηκαν την τούρτα; πρώτη φορά το ακουω μιλάω σοβαρά. Μα καλά δεν ντράπηκαν;

σώσω εγώ δεν έχω προσκλητήριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα πραγματικα δεν τραπηκαν;;

για τητουρτα..

μαντριο..οσο παραξενο κ αν σου φαινεται..μιλουσα με 1 κοπλεα..κ αυτη κανει ματζουνια..κ μου ειπε οτι κανει 1 κεραλοιφη η μειγμα αιθ ελαιων..δε θυμαμαι..που αν το βαλεις κατευθειαν εκει που ποναει το κεφαλι σου περναει..τσεκαρισμενο λεει..τι να πω..με αυτη τη κοπελα θα βγω εντος εβδομαδας..αν μου δωσει τη συνταγη κ εχω τα υλικα..να στην κανω ευχαριστως..

μαρκερ το σιροπι;;τιποτα;;αν το επινες λιγο ζεστο ισως;;

το βαμμα;;

γιατι ενια πολλα ρε μαρκερ για τους μεγαλους;

καπου 2,80 εχει ο καφες..κ ο καθενας σχεδον κρουασανακι,κεικ κ κουλουρακι..

μεσα στη τιμη..τη πεμπτη θα παμε σε εκεινον το απιδτοπο με το ιδιο μενου..οποτε θα σου πω ακριβως ..και θα δω κ την πσοοτητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχισαμε τις ιωσουλες βλεπω....

βαρυς χειμωνασ ερχεται....

Μαρκερ κρατα γερα... ειπαμε οι μανες απαγορευεται να αρρωσταινουν...

Νανα ο μεγαλος δεν ξυπναει το βραδυ απο τον μικρο να τα παρει κρανιο και να γινει χαμος;;;;

ΜΑρντιο μια χαρα το νεο ποστο!

αντε και οταν μεγαλωσουν λιγο τα θερια και ΑΝ εχουμε λεφτα... θα ερθουμε να μας κανονισεις διακοπες απο την δημοτικη επιχειρηση!!!!

οσο για το μπαρμπεκιου παρτυ.... αχαχουχα......

Σωσω χωρις πλακα οταν ερθετε με το καλο να με θυμησεις να πω τη μαμα μου να κανει παλι πιτα... δεν ειναι δυσκολο για εκεινη... και οπως καταλαβες και για μας δεν ειναι δυσκολο να την τρωμε!!!!! οταν την ειπα οτι εφαγα και τα 5 κομματια.... επαθε σοκ!

σημερα πηγαμε μουσικοκινητηκη.. ο ΣΠυρος δεν ηθελε να παμε στην αρχη... ηταν κατω οταν γυρισα απο τη δουλλεια και τους ειπα οτι θα παμε... ετσι και τον κοροϊδεψαν τα διπλανα που παει εκει....

τελικα πηγαμε και του αρεσε κιολλας...αλλα εχω μια νυστα.... εμ, ειμαι καλομαθημενη με τον μεσημεριανο υπνακο....

για τη λαθροδιακινηση θα ανεβασουν φωτο στο ιντερνετ μαζι με το ενημερωτικο της Δ/νσης Αλλοδαπων Θεσ/νικης. δεν ξερω ομως ποτε.. σημερ απηγαν εισαγγελεα και θα πηγαινουν στη σειρα ανακριτη μεχρι την Παρασκευη..

παντως ηταν μεγαλη επιτυχια...

μπραβο στα παιδια...

αν και το "τρελο" της φασης ειναι οτι προσπαθουσαν, οπως ολοι να φυγουν απο την Ελλαδα....

ο προορισμος ολων ειναι χωρες της βορειας Ευρωπης

αλλα εμεις... οοοοοχχχιιιιι. εδω θα μεινετε!

ας ωψεται το "δουβλινο2" που υπογραψανε!

νυστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μεις εδω...

οποτε βαλουν φωτο ενημερωσε γιαιτ εμεις δεν εχουμε τηλςοραση..το παμε..

ναναν που εισαι;;

εγω ασχολουμαι με τις κατασκευες παλι..

και γω νυσταζω..

αλλα οκ!

εφαγα 2 μπωλ καρυδια..λετε να με πειραξουν;;αφου μας τα φερανε...χαχα...

καλα να δειτε η μαριλου τι εκανε για τηβαφτιση..θα παθετε πλακα..

αλλα δε μπορω να σας τα δειξω..τα εφαγα ολα..και τα κουφετα..

και τα μπισκοτα με ζαχαροπαστα..χαχα.!!

η μαρθα μεγαλο γαιδουρι αυτες τις μερες..φαση φαση..κ μεις πηγαμεκ καναμε θεατρικο παιχνιδι καπου τζαμπα..

1 χαρα..

μεχρι να φυγομυε για θεσ νικη ολα τα τζαμπα θα τα κανω..

απο δεκενβρη στις δραστηριοτητες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΝΤΕΟ: ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΡΥΠΤΗ ΤΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ ΟΠΟΥ ΕΚΡΥΒΑΝ ΤΟΥΣ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ~ Εφημερίδα "Στόχος" - Stoxos newspaper

βιντεο με την κρυπτη στο λεωφορειο.

ανεβαιναν και ξαπλωναν καθετα προς το λεωφορειο...

τους ειχε και βεντιλατερ για αερα ο καλος κυριος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες...η πρώτη πρωινή θα μαι από ότι φαίνεται...χα χα...Σωσω ωραίο το προσκλητήριο..σα δίδυμα θα ναι και η δική σας βάπτιση,χορωδία!

Χρυσοχέρα και η Μαριλού ε;Μπράβο στο κορίτσι να της ζήσει ο παίδαρος!

Vag το λεγα χθες στον άντρα μου για τους λάθρο και δε το πίστευε,κάτσε να του κάνω forward το link!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κι από τη δεύτερη πρωινή... χαχαχα!!!τι μου κάνετε;εγώ τρώω τυρόπιτα κουρού που έφτιαξε ο μπαμπάς.σήμερα θα φτιάξει και με λουκάνικο και θα τα βάλω κατάψυξη για να έχω...πες τη μαριλού να μας τα στείλει σε μέηλ να τα δούμε!καλοφώτιστος ο μικρός της.πώς πάει με τον αποθηλασμό;ηρεμίσανε;βαγκ, ο α αν κοιμηθεί δεν ξυπνάει εύκολα.ευτυχώς!εν τω μεταξύ, μου έκανε πυρετό πάλι... χθες το απόγευμα.μέρα παρά μέρα κάνει πυρετό.γιατί;θα τηλεφωνήσω στη γιατρό.την άλλη πέμπτη, το λιντλ, θα φέριε τη ραπτομηχανή και θα την αγοράσω.εν τω μεταξύ έχει και πολύ φθηνά είδη πλεξίματος.θα πρέπει να πεταχτώ από τη δουλειά για να προλάβω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...ρε συ βαγκ..και ητανε ξαπλωμενοι..ποση ωρα;;θα τρελαθω!!

αυτους πρεπει να τους διναν ηρεμηστηκα να κοιμοταν συνεχεια..δε γινεται!!

απιστευτο!

νανα να την παρεις τη ραπτομηχανη..

μαρεκρ πως εισα ιρε;;

εγω θα κανω δοκιμαστικα κατι μπισκοτακια κ αν βγουν καλα θα τα κανω κ στα βαφτησια..δε μπορω..ξυνεται ο κωλος μου..χαχ..

θα τα κανω αυριο στα γενεθλια 1 κοριτσιιου φιληςε της μαριλου..

να δω ποσο χρονο θα με παρει κ τετοια..

7 παρα τεταρτο σηκωθηκε το μπουμπουκι μου.!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...