Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

Καλημέρα.νανα δε ξέρω τη απάντηση στην ερωτησητης πρότασης. Μάρκερ οι θα σου στείλω φωτο. Εκτυπωμενες τιςθελεις.ε;εμείς είμαστε στο δρόμο γιακαβαλα. Ο λευτ έχει ίντερνετ από το κιν του. Βαγκ γιατί έτσι η.αρριαννα. Κ συ πια να μη χάσεις τα ευσημαστη δουλειά. Καλύτερα είστε κ οι δυο;λίγο καλέ θέλω να ξυρισω. Το ένα τέταρτο τουκεφαλιου.αλλα πάλι δε με αφηνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και επιδη ξεχασα χθες...

Σωσω μην τολμισεις να ξυρησεις το κεφαλι σου!!!!

σαν τη Βισση που ειχε γινει φρικιο!

οσο μεγαλωνει τοσο πιο φρικιο γινεται...

μην την ακολουθησεις...

αρα συμφωνω με τον αντρα σου....

αυτα.

παω να τα μαλωσω για να κοιμηθουν...

γιατι μετακομιζουν οοοοοολα τα πλέιμομπιλ του Σπυρου απο το δικο του δωματιο στης ΑΜριαννας!!!! και τα στηνουν κιολλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

αρχικα σσω

οχι καλε εκτυπωμενες

σε μειλ θα μου τις στειλεις

θα τις ενσωματωσω - τυπωνω δενω και στο στελνω

δεν θα το εκανα ποτε να ξυρισω μαλλι , ειμαι φοβιτσιαρα στις αλλαγες

τι να σου πω - υπαρχουν ατομα που το υποστηριζουν - μπορει και να σου πηγαινει

σε εξτριμ δε λεω οχι - εξου και τα ταττου μου χαχα

βαγκ τι λεει η μικρη; καλυτερα ειστε;

μαρντ μου αρεσει που εχεις ενθουσιαστει με το βιβλιο χαχα

νανα πως πατε με τα ξυπνηματα συνεχιζουν;

εμενα πρεπει να εχει κοπει το γαλα -δεν το νιωθω να γεμιζει καθολου και ουτε τον μπεμπη να καταπινει - τι να πω βλςποντας και κανοντας

εμεις σουπερ

φτου φτου μην μας ματιαξω αλλα πολυ καλα

ο μπεμπουας συνεχιζει να τρωει μια χαρα

ειναι περδικι

τα μεγαλα εκτος του οτι δεν πολυθελουν να πανε μουσικη - που ψυλοχεστηκα δλδ ειναι αρκετα καλοι

μονο στη δουλεια εγινε ενα κουλο που με εκνευρισε σε βαθμο αηδιας

και οταν λεω αηδιας μιλαω κυριολεκτικα - δεν την μπορω την αχαριστεια βρε κοριτσια

ειμαι ανθρωπος που μπορω να γινω χαλι να με πατησεις , για μενα δεν κραταω τιποτα και δεν ζηταω

αλλα να σε βοηθαω και να σκαβεις που@@@κα τον λακο

ε δεν το μπορω

οκ δεν πειραζει 9 χρονια στην δουλεια μαθαινω ακομα.

κριμα και ειναι νεα συναδελφος και θα μπορουσε να παει καλα

τωρα και εγω με τη σειρα μου δεν θα την ανανεωσω για του χρονου ή θα παρει πολυ λιγες ωρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε μαρκερ. Τι έγινε με τη συναδερφισσα. Κρι μα.εμεις Καβάλα.καλα.η πεθερά άρρωστη.ελπιζω να μη κολησουν τα παιδιά. Δεν κολησαν στηςθουλης,στησουηδια,μη κολησουν τώρα. Μαρκερ οταν επιστρέψω θα σου στείλω φωτο. Θενκς. Αυριο θα παμε Ξάνθη κ θαμεινουμε εναβραδυ. Τρίτη γενέθλια αρετής εμείς κ μεις. Ξενερα. Ναναβρηκες την απαντηση που ήθελες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι η μικρη Μαρκερ. ενα απλο μπουκωμα ηταν.

περιμενω τη χρονια που δε θα αρρωστησουν!!!!!

στο Λυκειο;;;; στο στρατο;;;;; δεν ξερω....

ελα ρε Σωσω η πεθερα.... αρρωστη;;;

δε σας το ειπε πριν πατε να το καθυστερουσατε λιγο;;;

αχ... αυριο Παρασκευη... ζορι στη δουλεια... τριων ημερων υπηρεσιες πρεπει να βγουν... και την Κυριακη εχει Παοκ-Αρης στην Τουμπα και Αρης-ΠΑΟ μπασκετ στο Παλαι! παλι θα μου ζητανε κοσμο για τα μετρα.... ε, ρε ρεπο που θα κοπουνε!!!!! τους εχω προετοιμασει ψυχολογικα...

καλο σας βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

σωσώκα, συνήθως εγώ έχω απορίες προς την Χρυσούλα μας, αλλά αυτή τη φορά την είχε η Μάρκερ... χαχαχα!

σήμερα πήγα τον α σχολείο και λέει η δασκάλα του... "Α, είπες στη μαμά σου ότι είσαι ο καλύτερος στο χορευτικό;"

ξεκίνησαν τις πρόβες για τη Χριστουγεννιάτικη γιορτή και κάνουν τα δώρα, αν κατάλαβα καλά.

στη δουλειά κι εγώ είχα μικροαλλαγές.

με χώσανε και σε άλλο σχέδιο.

δε με ενοχλεί, όμως, γιατί φαίνεται η αξία μου και μου αρέσει να μαθαίνω καινούρια πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Νανά πολύ χαίρομαι τους ανοιχτούς και με όρεξη για δουλειά και νέες ιδέες ανθρώπους!

Και μένα θα τις ντύσει καραμέλες στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή στις 14 Δεκέμβρη.

Τους έδωσε και ΄ποίημα: "Φάτε τώρα τις γιορτές όσες θέλετε πολλές,που αρέσουν στα παιδάκια τυλιγμένες στα χαρτάκια!!"

Το μισό λέει η μια και το μισό η άλλη..χα χα

Ανυπομονώ...Είναι η πρώτη Χριστουγεννιάτικη γιορτή που συμμετέχουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den θα αλλαζε το προγραμμα για να οπαμε καβαλα...\οποτε..ειμαστε ξανθη,,,\καλα ειναι..αυριο επιστρεφουμε καβαλα..\

καλο κουραγιο βαγκ στη δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Νανα για τα νεα στη δουλεια! και εμενα με αρεσει να κανω νεα πραγματα....

θα ηθελα καποτε να ειμαι σε ενα ποστο πιο.... ερευνητικο.... ανακριτικο.... κατι τετοιο τελος παντων... πιστευω οτι θα τα πηγαινα καλα...

Δωρακι ο Ανθ;;;;

οταν παρουν τις στολες, βαλε και στο ΜΑριο κορδελα και φιογκο, καθησε τους κατω απο το δεντρο... και ετοιμη η χριστουγενιατικη φωτο!!!!!

τα καλυτερα δωρα!

οσο για γλυκα.... τι καλυτερο απο τις καραμελιτσες σου ΜΑρντιο!!!!!

και εμας μας δωσανε το ρολο της ΜΑριαννας στο θεατρικο...

θα ειναι η νοικοκυρα του σπιτιου που πηγαινουν καλικαντζαροι και το κανουν ανακατωμενο κλπ...

ολοκληρη σελιδα ο ρολος!

5 μεγαλες τετραστιχες στροφες!

οταν το εδωσαν στον αντρα το μεσημερι που πηγε να τους παρει επαθε!

καλα, λεει, πως θα μαθει τοσο πραγμα;;;;

αλλα του ειπαν οτι ευκολα θα τα καταφερει...

μακαρι!

ειναι πολυ ωραια και γουστοζικα λογακια... θα τη βαλω κανενα φουστανακι, κρητικη ποδια, ισως παντοφλες, θα τη δωσω να κραταει και κανενα σουιφερ.... στο τσακιρ κεφι θα τη βαλω και φακιολι στο κεφαλι! τρελο γελιο!

ο Σπυρος,αν ακαταλαβα καλα θα ειναι καλικαντζαρος! οι δυο ταξεις θα κανουν μαζι θεατρικο...

το κακο ειναι οτι θελει να ειναι νεας βερσιον καλικαντζαρος..... με οπλο και σπαθι!

αντε να του το βγαλεις απο το μυαλο...

περιμενω τον αντρα να επιστρεψε απο το μασαζακι του......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου.

δεν αντέχω άλλο... είμαι κομμάτια...

πόσο θα πάει αυτή η αϋπνία;

εν τω μεταξύ, νιώθω μεγάλη πίεση στη μήτρα.

μάλλον θα αδιαθετήσω για πρώτη φορά μετά τη γέννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika εχουε ιντερνετ στην πεθερα απο το λαπ τοπ του μπατζανακη..

εκανα φυλλο πιτα..δικο μου..

τελειο βγηκε..εκανα και μπακλαβα.

η κουνιαδανηστευει...

εμεις καλα..

γυρισαε απο ξανθη..

τοση αυπνια ρε νανα;;

δεν ειπες οτι θα εδινες φορμουλα το βραδυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το πίνει ρε σωσώ.

βασικά δεν ξερει να πιπιλά το μπιμπερό.

θα δοκιμάσω άλλο μπιμπερό.

σήμερα όλη μέρα ταχτοποιώ ντουλάπες.

ταχτοποίησα κ τη σοφίτα για να πάει πάνω το γραφείο.

ο π μουρμουράει για το γραφείο του αλλά δε γίνεται.

έχω κάτι νεύρα με τον π...

περσι που έπλυνε τα χαλιά, δεν τα αφησε να στεγνώσουν καλα κ τα δίπλωσε.

το ένα έχει μαυρίσει.

μάλλον μούχλα.

σώζωνται;

κ του το είχα επισυμάνει... αλλά ποιος ακούει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

σψσω άνοιξες φύλλα βρε θηρίο;

περνάτε καλά τουλάχιστον εκεί αυτο έχει σημασία;

δεν υπάρχει δουλειά σε κάνα ξενοδοχείο για τον αντρα εκεί πέρα ;

νανα εγώ τις ημέρες που ειμαι αδιάθετη το στήθος δεν γεμιζει με τίποτα και έχει ανησυχία ο μικρός. Τώρα με τη σκόνη φαντάζομαι δεν θα έχουμε θέμα. Σιγά σιγά εαν πιει σκονη και ο δικος σας πιστεύω θα στρώσει λιγάκι.και αδιαθετησα στον 3 μήνα .

μπραβο για τις γιορτές σας,

μια χαρά θα τα μάθει τα λόγια βαγκ να δεις. Ο μεαγαλος δεν θα πει τίποτα;

εμείς φυσικά δεν θα κάνουμε γιορτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μεις δ ξερω αν θα κανουμε γιορτη....ασε που εχασε ολο το νοεμβρη..

αρκερ.δεν υπαρχουν δουλειςςθεσ νικη κ βορεια ελλαδα..

αλλαδεν μετακινουαιαπο εκει...

ασε που δε θελω..

καλα ειμαι..εκανα το κυκλο μου..τις παρεεςου..

ο λευτ εχε δουλεια..

ποιος ο λογοςναανεβω;;

μονο η θουλη..κανεναςαλλοςλογος.

δε το πινει το σκασμενο;;ναν;;

το χαλι δε ξερω ανσωζεται..

παντως εμεις περσυ δεν τα πλυναμε..

ανα 2 χρονια ειπαμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα για μονιμα δεν το συζητω να πατε πανω αφου εχεις και εσυ μονιμη δουλεια

νανα εχει κατι ειδικα για μουχλα στο σουπερ δοκιμασε τα ή δωστ στην τελικη σε καθαριστηριο μπας και κανουν τιποτα

παντως εμεις κατι πετσετες που ειχανε μουχλιασει καλες δεν καταφεραμε να τις σωσουμε

βλεπω χαλκ

τσακωθηκα και με τον κωστα

δλδ εγω τσακωνομουν μονη μου χαχα

πιο πολυ για την ακατασια

μιλαμε σεληνιαζομαι με τα μισακα πραγματα

βοηθαει υπερβολικα δε λεω

αλλα 3 χρονια τωρα του λεω να φωναξει υδραυλικο για την λεκανη που σταζει και την μπαταρια του νεροχυτη και 3 χρονια εγω το ακουω μονο. ειχε πλημμυρίσει το μπανιο και τα πηρα κρανιο.

ειναι να αδιαθετησω κιολας

χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανα δυο χρονια ρε Σωσω;;; δεν τα εχεις στρωμενα καιρο;;;

εγω που τα εχω στρωμενα 9 μηνες περιπου γινονται χαλια...

ΝΑνα υπαρχουν στην αγορα αντιμουχλικα σπρει. ειχε παρει ο αντρας και καθαρισε μια γωνια.

ισως να κανει και για χαλι... κριμα να το πεταξεις.

οσο για τον υπνο... σε καταλαβαινω απολυτα. επί 2 εγω φαντασου... ευτυχως επιασε το βιβλιο.

τωρα θα σου'ρθει πρωτη φορα περιοδος μετα τη γεννα!!!!! τελεια!!!!!

Σωσω αυριο θα ερθει η Θουλη για αυγα. 12 μου εφερε ο συναδελφος. 3Ε. ηδη ειναι στο τμημα.

Μαρντιο ειστε καλα;;;;

τι εγινε βρε παιδι μου στο νησι σας;;;;

βιβλικες καταστροφες!

το σπιτι σας;;; των δικων σας;;;;

ελπιζω να μη σας επιρρεασε...

εδω το πρωι ηταν χαρα Θεου! πηγαμε λαϊκη και μετα τους αφησα στην αυλη...

αλλα οα ντρας δεν ειχε βγαλει το χερουλι απο τη βρυση της αυλης...

εκανα λασπη....

μη σας τα λεω και ξανασυγχιζομαι!

κατα τις 9 ειχαμε μια καταιγιδα...

απο Δευτερα πεφτει λεει πολυ η θερμοκρασια και την Τεταρτη πιανει κοντα στο 0!!!!

μπορει να ριξει και καμια νιφαδα!

και δεν πηρα απο το τζαμπο τη λαβιδα που φτιαχνει χιονομπαλες!!!!!

ναι! εβγαλας και τετοιο! 2Ε. σαν λαβιδα-ψαλιδι σαλατας που στην ακρη ειναι ημικυκλια και κανει τις χιονομπαλες!

αυριο δουλεια...

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

πόσο παρτάκιας ειναι αυτός ο άνδρας μου.

χθες τον άφησα κ κοιμήθηκε ως τις δέκα.

δεν μπορεί μια φορά να με αφήσει να κοιμηθώ.

πάλι ήθελε να κοιμηθεί αυτός.

στην πολλήώρα είπαμε ότι θα κοιμηθώ εγώ.

κ τι έκανε;

έφερε το μωρό στο κρεβάτι κ χουζούρευε... κ εννοείται ότι το μωρό ερχόταν πάνω μου.

κατέβηκα κατω από τα νεύρα μου κι αυτός ο αναίσθητος κοιμάται.

αλλά δε θα του περάσει... θα πάω να ανοίξω παράθυρα.

βαγκ, οι δασκάλες ξέρουν πού δίνουν μεγαλα κείμενα.

σωσώ πόσο σε ζηλεύω που είσαι καβάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a re νανΑ....μακαρι να ησουν κ συ εδω...καλα εγω το ξανα λεω..δε τρελαινοαι για καβαλα..προτιμω ξανθη....μαρεσει πολυ η ξανθη...

ευτυχως εχουμε ντενρετ εδω..ετοιμαζω τουρτα για την αρετη..κανω τα παντεσπανια απο τωρα..

μαρκερ μαρεσει που μαλωνεις μοη σου..χαχα.χ..

καλα οταν περιμενω περιοδο μαλωνω και ε τον τοιχο...

οκ για τα αυγα βαγκ.η ξεχασετε το πρτυ το σαββατο..

αλλη τουρτα εκει..πιο ευκολη..

εχω να δω τοσο κοσμο..χαμος..

πραγατικα μαντρ..τι εγινε στη ροδο ,ρε;;

απιστευτο πραγμα..

ειχε παιδια η κοπελα;ξερεις;;

και γω χθες ειδα τηλεοραση κ ενημερωθηκα..

τριτη λεει τρελη επιδεινωση καιρου..

νανα βρηκες λυση για αυτη τη προταση που εψαχνες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστε βρε κορίτσια θρήνος μεγάλος στο νησί.Το ένα ζευγάρι που πνίγηκε και ευτυχώς βρέθηκε ήταν πολύ γνωστοί μας.Αφησαν 2 αγόρια φοιτητές ορφανά.Απίστευτο μου φαίνεται..Πολύ γνωστοί στη κοινωνία της Ρόδου,πρώην διευθυντής του εμπορικού επιμελητηρίου ο άντρας.Η γυναίκα γλυκύτατη από τη Κύπρο.Ελιωνε για τους γιους τους,την έβλεπα συχνά,εκκλησιάζονταν στην ενορεία μας.Οι γονείς μου θα πάνε αύριο στη κηδεία.

Η δασκαλίτσα 27 χρονών από την Ευβοια ήρθε πριν 2 μήνες αναπληρώτρια μαύρη η ώρα...ανύπαντρη ήταν..

Ο άλλος ο καθηγητής που αγνοείται άφησε ένα γιο 17 χρονών από Τρίκαλα 20 χρόνια διορισμένος εδώ.

Οι καταστροφές πάρα πολλές.Μόνο 140 κλήσεις δέχθηκε η πυροσβεστική το πρωί του Σαββάτου από κόσμο που έβγαινε από τα σπίτια του και δεν έβρισκε τα αυτοκίνητα του.

Σπίτια πλημμύρησαν,γέμισαν λάσπες...Η δυτική πλευρά του νησιού βούλιαξε στη λάσπη,ποταμοί υπερχέιλησαν.Και μεις στη τηλεόραση τα είδαμε στα τοπικά κανάλια.Δε πλησιάσαμε προς τα εκεί....

Αδικα χάθηκαν....κακή οργάνωση...κακή πρόβλεψη...αμέλεια...έκτακτα φαινόμενα που κανείς δεν ήξερε να τα διαχειριστεί...ποιος ξέρει...

Εχω σκάσει απο χθές,χάλια κοιμήθηκα...το μυαλό τριγυρνάει όλο εκεί.....

Και από αύριο είπανε επιδείνωση...Μιλάμε για πολύ νερό...και μια υγρασία δε στεγνώνει τίποτα...

Σωσω μαζί σου ψηφίζω Ξάνθη...έχω πάει 4 φορές φοιτήτρια απόκριες και περάσαμε όλες τέλεια...Μοιάζει πολύ με τη Ρόδο η παλιά πόλη.Αξέχαστες αναμνήσεις...Και η διαδρομή με το τρένο από Σαλόνικα όνειρο...

Και τι δεν έφερε πια αυτό το jumbo.Πήγα προχθές και ξετρελλάθηκα...Από φόρμες σιλικόνης σε σχήματα ζωάκια χρωματιστές μέχρι ξυλλάκια για να στήσεις σοκολατοειδή,minie να τραγουδάνε Χριστουγεννιάτικα...ξετρελαίνεσαι...ευτυχώς πήγα χωρίς παιδιά γρήγορα και χάζεψα...και δε νομίζω να τις πάω κιόλας με το χαμό που γίνεται...θα θέλουν όλο το μαγαζί....

Σας φιλώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σωσώ... πόσες φορές να σου το πω;

η μέρκερ έψαχνε λύση στην πρόταση...

στην καβάλα έχω ζήσει τα καλύτερά μου χρόνια...ε

κεί γνώρισα τον άνδρα μου κ την κουμπάρα μου.

δυο ανθρώπους που αγαπώ πολύ.

ψώφισα κι ακόμη δεν τελείωσα με τα συγιρίσματα.

βασικά πρεπι να αποσυνδέσει τον υπολογιστή ο π κ να αποφασίσει πού θα τον βάλει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα βρε μαρντ... μαύρισε η ψυχή μου...

ελπίζω να κοιμηθί ο μικρός γιατί δε θα την παλέψω...

κομμάτια...

μου έμεινε μόνο το σίδερο. αλλά τι σίδερο...

μπορεί να ειναι κ έξι πλυντήρια...

θέλω να τα σιδερώσω για να ταχτοποιήσω τα ρούχα τα δικά μου κ του π.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ρε ΜΑρντιο....

οντως... κριμα τους ανθρωπους....

καλο Παραδεισο να εχουνε και οσοι αφησαν πισω να ειναι καλα και να τους θυμουνται....

ειχα διαβασει πριν καμια 10ρια μερες οτι μια εικονα του Αρχαγγελου Μιχαήλ, αν θυμαμαι καλα, ηταν βρεμμενη ή δακρυζε... σε μια εκκλησια της Ροδου.

τελικα ηταν προμηνυμα...

που παει ο κοσμος ρε κοριτσια...

ετσι που τον καταντησαμε....

διαβασα επισης οτι σε μια μερα ενεργοποιηθηκαν 7 ηφαιστια σε 6 χωρες παγκοσμιως... αλλα υποθαλασσια, αλλα στη στερια.

σημεια των καιρων....

ας μας βοηθισει ο Θεος ολους μας γιατι... δυσκολα τα πραγματα....

ΝΑνα ετσι ο αντρας;;;;;!!!!!!

δεν παιζονται ολοι τους!!!!!

και εγω θα εβαζα τα παιδια νακανουν φασαρια για να του σπασω τα νευρα και να μην μπορει να κοιμηθει!!!! χιχι....

καλο κουραγιο με τις δουλειες...

Σωσω με το καλο να γυρισετε και να βρεθουμε!!!

βλεπω ντανσινγκ.

ο αντρας νυχτα...

το απογευμα ηρθαν ενας συναδεφος με την εγκυο συζυγο και το γιο τους 2,5 χρ.

καλα περασαμε... εκανα κεκακια μερεντας, μπουγατσα μιση νηστησιμη μιση κανονικη, εψησα και πιτσες....

τα δικα μου δεν παιξανε καλα με τον μικρο ομως γιατι αυτο εχει μανια να βγαζει τις ροδες απο ολα τα παιχνιδια... οταν επιασε τα πλέιμομπιλ του Σπυρου... φανταζεστε τι εγινε... και απο εκει και περα... κοπηκαν οι διπλωματικες γεφυρες.....

καλη βδομαδα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα διαβασει πριν καμια 10ρια μερες οτι μια εικονα του Αρχαγγελου Μιχαήλ, αν θυμαμαι καλα, ηταν βρεμμενη ή δακρυζε... σε μια εκκλησια της Ροδου.

τελικα ηταν προμηνυμα...

Και άμα σου πω ρε Vag ότι αυτή η εικόνα ήταν όντως του Αρχαγγέλου Μιχαήλ ήταν στην κεντρική εκκλησία στη περιοχή που είχε τις περισσότερες καταστροφές(Ιαλυσό) τι θα πεις...Εγινε ανήμερα του Ταξιάρχη αυτό που λες και 2 βδομάδες μετά..τσουπ...το κακό...

Μουδιασμένοι όλοι εδώ....άλλος λέει φταίει η πολιτεία που δεν έτρεξε άλλος φταίνε οι οδηγοί που υποτίμησαν την κατάσταση και πέρασαν ενώ άλλοι είχαν σταματήσει...η κακιά η ώρα μέχρι εκεί....

Καλημέρα να χαίρεστε τις εορτάζουσες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρια πραγατικα στα παιδια...

εμεις πηγαε καρβαλη...εχω 1 φιλη...1 χαρα ητΑΝΕ..Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 χρονο κ εχουμε ολα τα παιδια...

η πεθερα ειπαμε...κυρια...χαχαχ...

ειναι κ αρρωστη..κρυωμενη..οποτε...σαν να μην υπαρχει..χαχαχ...

θα κανω τη τουρτα απο σημερα..

το μεσημερι θα κοψουμε τη τουρτα...ξενερωτα πρωτα γενεθλια..αλλα θα κανουμε το σαββατο κανονικα γενελθλια με παιδια..

εγω τα στρωνω για 6 μηνες τα χαλια..

και δεν παταμε εμε παπουτσια..νομος..κ μετα τα κανω στεγνο καθαρισμα...και τελος..εχρι περσυ τα πλεναμε στην αυλη της αριλου..αλλα τωρα δεν γινεται..οποτε δε τα στειλαμε για πλυσιμο...

δε πειραζει..του χρονου..

τι αλλο;;

πραγατικα κ η θουλη λεει σηειο των καιτρων..ολα αυτα τα φαινομενα..

το εσημερι ψαροσουπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα τις φωτογραφιες της βαφτισης...πολυ καλες ..εκανε τρελη δουλεια ο μπατζανακης..θα σας τις στειλω οταν παω ηρακλειο..

δε χρειαζοταν καν καμερα..

πολλες φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...