Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

Γεια σας

αρχικα σώσω μπραβο που περάσατε όμορφα.

είπαμε αντε τώρα και μόνοι σας.

δεν το είδα το βινβλιο. αλλα τα δικα μου τα καταστρέφουν, οπότε μου φαίνονται πολλά και μένα.

νανα νερό απο που πίνει; μου φαίνεται παράξενο να μην θέλει το μπουκάλι καθόλου.

εμείς έχουμε 3 βραδια τώρα που τον θηλάζω 8:30 και 11;30 του φτιάχνω σκονη. Πίνει 180 περίπου και κοιμάται σερί μέχρι 6:30-7:00 περίπου. Το πρωί πάλι σκονη γιατι δεν προλαβαίνω πια να τον κανακευω μια ώρα. 7:45 πρέπει να έχω φυγει και κάνω 1 ώρα να ετοιμαστώ.

είχαμε περιπέτειες με το δάχτυλο του Στέλιου 1 εβδ τώρα.

πήγαμε σε μια δερμ/γο της περιοχής και μου έιπε ότι υπερβαλο και κακος του έβαζα αλοιφές. Να το αφήσω έτσι 10 μέρες και να κάνω καλλιεργ και να ξαναπάω. Τελικά εμεν; μου φάνηκε ότι χειροτέρευε και τον πήγα παιδων , οι οποίοι με στηλανε στο Συγγρού γιατι είχε μεγάλη ονυχολυση. Μια χαρά οι ανρωποι. Εξυπηρετικότατοι , μου έδωσαν αγωγή για 10 μέρες με κάτι σπρέι και αλοιφή και το παιδάκι είναι μια χαρά τώρα. Ευτυχώς που δεν το αφησα γιατι δεν θα είχε νύχι τώρα.

ο μεπμπουλης αντιβίωση και έστρωσε. Δεν βήχει , είναι ηρεμοτστο , τρωει τον άμπακο . Μια χαρά φτου φτου,

θα σταματήσουμε λογικά μουσική και θα πάμε κολύμπι .θα δούμε γιατι είναι και 3 φορές την εβδ και ποιος θα κρατάει τον μπεμπουλη;

ελπίζω να βρω χρόνο αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρντ εσείς καλά; η δουλίτσα οκ; στρώσανε οι τσούπρες ή σε πριζουν ακομα;

οι ελλλες;

Μαράκι ,χρυ ντομ;

καλά θα στείλω μήνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καημερα από το σπίτι.

πόπόσο μου αρεσει που ξυπνήσαμε κ είμαστε ολοι μαζι στο σίπίτι...

νόμιζα ότι είχ 52 το βιβλίο με το dvd.θα πω στη νονά μας να μας το κάνει δώρο που με ρωτάει συνέχεια τι δώρο θελω.δε θ

α πληρώσει κ μεταφορικά πότε μια χαρά θα της έρθει.

πίνει νερό στο εκπαιδευτικό ποτηράκι αλλά δεν του πολυαρέσει.

εχει

δυο μέρες που κοιμάται καλύτερα.

μάρκε

ρ εσένα πίνει από μπιμπερό;

όταν του το δίνεις εσύ, το πίνει το ξένο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια....η πρωινη σας συντροφιά....

Νανα νομίζω μέχρι χθες ήταν η προσφορά για μισοτιμή για το φωτοβιβλίο.

Vag θα φωτογραφήσω καμιά σελίδα να σας την βάλω όταν παραλάβω,scanner δεν έχω.Ούτε εσύ πήρες το κουπόνι;Εγω φτιάχνω και για παππούδες-γιαγιάδες-νονούς ημερολόγιο 2014 με φωτο των κοριτσιών για δωρο Χριστουγεννιάτικο από δω: Photobook, ημερολόγιο 2014 για εκτύπωση, αλμπουμ φωτογραφίας, προσκλητήρια γάμου 2014 βάπτισης, κάρτες Ουσιαστικά εσύ το στήνεις όπως θες και αυτοί στο τυπώνουν.Μου έδωσε την ιδέα μια φίλη mammylanδέζα που το κανε πέρσυ στα παιδάκια της.Νομίζω θα ξετρελλαθούν οι χαζοπαππούδες μας.

Το κακό είναι δεν έχω πολλές καλές κοινές φωτο και κάνω κολαζ και θέλει χρόνο.Προσπαθω να ταιριάζει και η φωτο με την εποχή.πχ με αποκριατικες στολές το Μάρτιο,με χειμωνιάτικα το Δεκέμβρη ,με μαγιό τον Αυγουστο.χα χα...τρελοψώνιο και γω...

Και αυτό το site Vag έχει ωραίες ιδέες για αναμνηστικά όπως και το playcity.Παραγγέλνω παιχνίδια εκπαιδευτικά από εκεί.

Μαρκερ ο μπεμπούας που τον λές ή θα ναι κακόφαγο ή θα τρώει τον άμπακο...παιδί των άκρων...

Βρε τον Στελούκο καλά που το κυνήγησες...Περαστικά σας...

Η ξινή συμβασιούχα δεν έστρωσε απλά εγω αδιαφορώ,λέμε μόνο ένα γεια αλλά δε μπλέκονται και οι δουλειές μας οπότε οκ.Εγω έχω να κάνω με τον προισταμένο εκείνος μου αναθέτει δουλειές κυρίως ελέγχους,αυτή κάνει καταχωρήσεις μόνο.

Νανα αργια αλλά 07,15 εγερτήριο ε;;Αχ αυτός ο Μαριούλης...

Εγω φεύγω σα το κλέφτη 07,20 να μη με πάρουν είδηση και ξυπνήσουν και με καθυστερήσουν...

Σωσω welcome back!

Επεξεργάστηκε από MARDIO
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera K APO MAS...καλε κ οι 2 δινετε μπουκαλι ξενο;;;;ε και να σας ακουσει καμια κολημενη θηλαζουσα...χαχαχ...

εμεις καλα..η μπουμπου απυρετη κ ευδιαθετη..1 χαρα δλδ!

θα κανω ροξακια λεω..εμεις καλα..

πρεπει να κοψω τη μασα..τη πεμπτη παμε καβαλα..και παρασκ ξανθη..

ετοιμαζω δεματα γι ΗΡΑΚΛΕΙΟ..ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ..

η μαρθα καλα..

λες να ηταν απο τη κουραση κ το ταξιδι τα δεκατα που ειπε κ η βαγκ;;

και της αλεκας το παιδι ειναι καπως..οποτε..βαγκ..μιλαμε!

ηταν να παω το πρωι για 1 καφε..αλλα ακυρωθηκε..το μεσημερι θα παω για καφε σιγουρα..

εδω ο καιρος μουντοε..και ναι..εδω μου φαινεται να εχει κρυο..

πολλα πλυντηρια..

πολλα σιδερα..πολυ σουπερ μαρκετ..χαχα...

αντε ρε μαρκερ..καλα ειναι το νυχι τωρ ΔΛΔ;

ο μπεμπης γιατι πηρε αντιβιωση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ "γρουσούζες" με φάγατε ακριβο και ακριβό το φωτοβιβλίο χρυσάφι θα το πληρώσω στο τέλος....Μόλις με πήρε η κοπέλα από το site και μου πε δε μπορεί να βάλει και τις δύο φατσούλες σε ένα....μπορούσα ή να το ακυρώσω και να μου επιστρέψει τα 27€ ή να πληρώσω άλλο ένα κουπόνι και να φτιάξω 2 ενα για τη καθεμια.Επέλεξα το δευτερο...αφού μου μπήκε να το κάνω και εξάλλου θα το χουν για χρόνια θα τους το κατεβάζω μόνο τις γιορτές....αχ αχ μουρμούρα που θα ακούσω από το σύζυξ μολις δει την πιστωτική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντ, μπορεις να μου στειλεις το τηλ της κοπελας που σου τηλεφωνησε για να της τηλεφωνησει κ η κουμπάρα μου σε περιπτωση που τελειωσε η προσφορα;η αλήθε

ια

είναι ότι το είχα σκεφθεί κι εγώ... δύο προσωπάκια σε ένα σώμα;χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

εκπαιδευτικο του εχω παρει και εγω αλλα δεν ρουφαει καλα

μη σου πω οτι με καλαμακι πινει καλυτερα

οποτε του δινω νερο με μπιμπερο κανονικο της νουκ με πιπιλα κανονικη

πινει νερακι μπολικο

του αρεσει μια χαρα

οποτε δεν ειχε θεμα να πιει με το μπιμπερο κανενα

γι αυτο μου φανηκε περιεργο που ειπες οτι δεν πιπιλαει - αλλα εαν δεν του δινεις με μπιμπερο νερο οποτε λογικο να μην το εχει μαθει

ναι μια χαρα πινει και με μενα

καλε πειναει το μωρο

σιγα μην σκασω τωρα πια

ηπιε μπολικο δικο μου γαλατακι

και εχω ακομα αλλα πραγματικα δεν προλαβαινω να βγαζω πια γαλα και δε θελω μη σου πω

τον θηλαζω καθε βραδυ οποτε δεν το κοβω τελειως

τωρα το πρωι που δεν προλαβαινω τι να κανω δεν πειραζει.

μαρντ ημερολογιο φτιαχνω καθε χρονια για ολο το σοι, με φωτο των παιδιων μονη μου απο το publisher των office

βγαινει τελειο και μονο το χατι σου που πηλρωνεις και το μελανι

τσαμπα δλδ

δοκιμασε το - εχει και το word

οποτε στη δουλεια εισαι οκ -αντε μπραβο

σωσω για πες ρε συ πως ηταν

πες καμια περιγραφη

τι αγορασες;

ο μπεμπουλης ειχε 2 εβδ βηχα και ρινιτιδα , δεν ειχε πυρετο ουτε εκροαστικα αλλα 2 παιαδτροι μας ειπαν οτι ειναι πολυς ο καιρος και πρεπει να παρει εντιβιωση για να μην του κανει ευαισθησια,

παντως απο τη 2η μερα ηταν περδικι το παιδακι

λογικα ναι μωρε θα ηταν απο την υπερενταση της μικρης τα δεκατα - καλα λεει η βαγκ

το νυχι με 3η μερα θεραπεια ειναι τελειο - να την παρω να την βρισω την δερματολογο; ή να παει στο ... , μιλαμε εχω τσαντιστει πολυ

μου ερχετε να παρω 40ε να τις τα παω και να της πω οτι εαν της ελειπαν τοσο πολυ της τα κανω δωρο , δεν χρειζοταν να αφησει ετσι το παιδακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα το τηλ ειναι 2109802450 και η κοπελα Θετις το ονομα της ευγενεςτατη.το site να περιηγηθει ειναι toparamythimou αν το googlareis.MARKER αντε και εφτιαξα τις φωτο με τοpublisher ςε θεςη για ημερολογιο μετα πρεπει να το δωςω ςε τυπογραφειο για εγχρωμη εκτυπωςη και ςπιραλ.δε ξερω εδω ποςο θα μου επαιρνε για κατι τετοιο το τυπογραφειο.ςτοsite που βρηκα ειναι 10€ Το ενα και χρειαζομαι 5. Ειναι πολλα λες ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα 10ε δεν ειναι πολλα γενικα

εγω τα τυπωνω σπιτι και μονο το σπιραλ δινω εξω το οποιο δε ειναι ουτε 1ε το ενα

δλδ μου βγαινει περιπου 3-4ε το ενα

βεβαια με προσωπικο κοπο ετσι; γιατι θελει το χρονο του να φτιαχτει και αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΑΝΤΕ ΟΜΑΔΑΡΑ!!!!

ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!!!

ΤΡΕΜΕΤΕ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΕΣ!!!!!!

ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕΟΟΟΟΟΟ

ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΠΟΤΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να λεμε τωρα......

αν και δεν το ευχαριστηθηκα το ματς λογω τεκνων, αλλα τι να κανουμε...

καλα να ειμαστε...

ΜΑρκερ μπραβο που γειανατε ολοι....

χαλαρωσες που τρωει και ο μικρος... μια χαρα...

Νανα σιγα σιγα δε θα πιασει μπιμπερο να ηρεμισεις και εσυ;;;

καλη η αργια σας...

ολα τα λιμοτάγαρα τα δικα μας σας ηρθαν να κλαψουν....γίδια!

Μαρντιο και εγω απο περισυ ελεγα για ημερολογια για παππουδογιαγιαδες αλλα ολο μονο στην ιδεα μενω....

Σωσω κρυωσε ο ποπουδακος σου;;;;

στη Σουηδια δεν ειχε κρυο;

εμ, δεν ειναι Κρητη εδω....

καλα δεν εχω μυαλο...

δεν περιγραφω αλλο.....

Ελλας ολε!!!!

και του χρονου κυπελο!!!

λεμε τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα γεια σου ρε Vag με τα αθλητικά σου...Μπράβο στην Ελλάδα μας και πάντα επιτυχίες!

Καλημερούδια....

Μαρκερ δεν έχω εκτυπωτή σπίτι και έξω για έγχρωμες φωτο 12 σελίδες σίγουρα θα μου πάρει 6-7 € νομίζω,οπότε το ίδιο έρχεται.Και σε αυτό το site σου λέει να κατεβάσεις ένα πρόγραμμα όπου είναι σχεδιασμένοι οι μήνες και πρέπει εσύ να βαλεις τη φωτο.Αν είχα έτοιμες φωτο θα ταν εύκολο αλλά δεν έχω πολλές κοινές τους οπότε θέλει και το σχετικό κολάζ του.Να δω πότε θα φτιαχτεί το λαπιτόπι μας σπίτι να ξεκινήσω...

Που είναι τα άλλα κορίτσια;Χρυσούλα,Μαράκι,Χαρά,Ντομ;Μαύρη πέτρα...Δε προλαβαίνουν ή έγινε κάτι και έχασα επεισόδεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

αφησα τον μπεμπουλη νωριτερα και ειμαι στον κωσ για κανα μισαωρο

χαχαχα

πωπω αμα μεγαλωσουν βαγκ και τα παιδια χαμος στο σπιτι με τα αθλητικα προβλέπω

εγω ξαναμπουκωσα αλλα γενικως οκ

παρε τον αντρα και πηγαινετε βοηθεια στο μουντιαλ για μετρα ασφαλειας

ναι ναι τρωει το μαναρι μου

ειδικα το γιαουρτι να δειτε - αμα δεν προλαβω να του βαλω την επομενη γκρινιαζει χαχα

αλλα με το φαι θελει 1 ωρα στο νερο για να το φαει

μαρντ και στο publisher ετοιμα ειναι και βαζεις απλως φωτο οπως λες

αλλα εχει μπορεις να κανεις τροποποιησεις σε ολα τα επιπεδα οποτε μπενεις στον πειρασμο χαχα

εαν δεν εχεις εκτυπωτη σιγουρα θα σου βγει ο κουκος αηδονι

παντως ειναι παρα πολυ ωραια ιδεα το ημερολογιο

εμας μας εχει φανει παρα πολυ χρησιμο -βαζω καθε φορα τις γιορτες των γνωστων και τα γεννεθλια οποτε δεν ξεχναμε τιποτα τωρα πια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου και σημερα

τον θηλασα 8:00 και μετα του εδωσα 180γρ γαλα κατα τις 11:30 και το πηρε σερι μεχρι τις 7:00

το πρωι δεν πινει γαλα ομως αρκετο

ελπιζω να φτιαξετε και εσεις προγραμματακι μωρε

κατα α αλλα σημερα πως πηγε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

μαρντ ευχαριστώ πολύ!

σήμερα το πρωί μπήκα στο μέηλ μου και βλέπω μήνυμα από γκρουπόν...

πού με βρήκανε, αναρρωτήθηκα...

τι άνοιξα και βλέπω "Εχετε δώρο από την τάδε..."

χαχαχα!

θα τους τηλεφωνήσω πρώτα για να μην κάνω καμιά πατάτα... χαχαχα...

μάρκερ, ξέρεις γιατί δεν του έδωσα νερό στο μπιμπερό;

πρώτον γιατί μου το είπε και δεύτερον και πιο σημαντικό...

ο α έφτασε 3,5 χρονών για να σταματήσει νερό από μπιμπερό.

πού θα πάει... θα το μάθει...

το σημαντικό είναι ότι δε φαίνεται να τον ενοχλεί το ξένο γάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντ, τα φώτα σου.

τι στο καλό κάνω τώρα;

χαχαχα

τηλεφώνησα και μου είπαν να μπω στο σάιτ και να διαλλέξω το βιβλίο.

ε δεν το βρίσκω...

εσύ πώς το έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΤΙ ΝΟΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ...ΑΜΕΣΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ...ΠΡΟΛΑΒΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΜΠΡΑΒΟ

ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ PDF ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΛΕΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΜΑ ΜΠΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΛΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ Η ΓΙΑ ΤΟ ΦΩΤΟΒΙΒΛΙΟ.ΛΟΓΙΚΑ ΣΟΥ ΔΙΑΛΕΞΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗ ΦΟΡΜΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ ΟΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΤΗ ΦΩΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΗΛΙΚΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΦΙΛΩΝ ΕΥΧΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΞΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΥΠΟΝΙΟΥ.ΜΕΤΑ ΜΟΝΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ. ΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ.ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΛΟΓΙΚΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ.ΔΙΑΛΕΞΕ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΦΩΤΟ.ΧΑ ΧΑ...!ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΣΩΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι όπως μου το εξηγούσαν, ήταν σα να φτιάχνω νέα παραγγελία γιατί έπρεπε να επιλεεξω ταμείο.μετά μίλησα κ με μ

ία κοπέλα κ μου έλεγε τα ίδια.

κ είπα κ στους δύο ότι είναι από το γκρουπόν

θα το παραγείλει η κουμπάρα είπε.αν

δεν μπορέσει απόψε, θα το προσπαθήσω εγώ.

η νονά μας είναι αστέρι.

έχει πολλή αγάπη για το παιδί μου.ήθελε να του στείλει δώρο για τα γενέθλιά του αλλά κόστιζαν πολύ τα μεταφορικά.κι ε

πειδή δε θέλω να τη βάζω σε έξοδαδδεν της έλεγα τι θέλω.όταν

κατάλαβα ότι η τιμή είναι 28 ευρώ, σκέφτηκα ότι είναι καλή ευκαιρία γιατί καλύπτουμε κ το χριστουγεννιάτικο δώρο... χαχαχακ εί

μαι σίγουρη ότι θα ενθουσιαστεί ο μικρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bagk πεθαινω για τις απαντησεις σου..πεθαινω..για την εθνικη βασικα...

η μ[ουμπου τελικα τιποτα..1 χαρα ειναι!

μαλλον απο τη κουραση..

μη την βρισεις μαρκερ..τζαμπα θα χαλαστεις..

ακριβο ειναι αυτο της γκρουπον..μαρκερ θελω να μου κανεις κ μενα ημερολογιο οποτε μπορεσεις..να μου πεις να σου στειλω φωτο..κ ποσες..

αληθεια..κ οποτε μπορεσεις βεβαια..

εγω πρεπει να κοψω το φαγητο..ξεχειλωσα παλι..

ε ας σας πω τον πονο νμου..χαχ..

αυριο παμε καβαλα..θα μπαινω απο του λευτ..δε ξερω αν ειναι γρηγορο η αργο..

τι εντυπωσεις να σου πω ρε μαρκερ...;;για σουηδια;

ακριβα ειναι..

η μανα με τα παιδια παει με το συνολο..στις ουρες ας πουμε.ανθρωπος δε σου δινει ουτε θεση ουτς τιποτα..εξυπηρετικοι μεχρι εκει που δε παει γενικα με τα τουριστακια..κ ο τελευταιος παπους μιλαει αγγλικα και σε εξυπηρετει.

ολα ειναι με χρονοδιαγραμμα εκει..

περιμενουν στην ουρα και δεν βγαζουνε κιχ οσες ωρες κ να ειναι..

πολυ καλα..

η γλωσσα..ακαταλαβιστικη..φαγητα δε νιωθουν κ αυτοι..κρεατα με ντιπ και οσπρια κ τετοια στισ σαλατες τους..

τρωνε ανα 3 ωρες τα απαραιτητα..

αλλα καθε 3 ωρες...

ολες μοντελες εκει..οχι απαραιτητα ωριαιες αλλα κορμαρες...

μικρες μεγαλες..

οι αντρες πιο μπρουταλ..κ μου αρεσαν..οι μεταλαδες τους ειναι πιο αγριοι...

θελω να ξυρισω τη 1 μερια του κεφαλιου μου κ ο λευτ λεει θα με χωρισει και η θουλη μου λεει οτι δε προκειται να μου τα ξυρισει..

απο τη μια πλευρα..ξερετε..οχι ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλα τα φωτα σου εαν μπεις και δεις ή οποια εχει καλες γνωσεις γραμματικης

Η προταση: αρκει η πιθανοτητα σφάλματος για την αξιολογηση της αποτελεσματικοτητας μιας θεραπειας. ο ρολος του μεγεθους αποτελεσματος.

επειδη εχομε ενα θεμα με τον συζηξ τωρα

πες μου συντακτικα ειναι σωστη;

και τι θελει να πει ο "ποιητης" με αυτο που γραφει.

μην προσπαθησεις να φανταστεις τι λεει.

πες μου τι εννοει με την ερωτηση του κυριολοκτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ γιατι εδω σου δινουν σειρα; στην κρητη μπορει - εδω παλι οχι

δεν με νιαζει ας ειναι ακριβη εγω θελω να παω χαχαχα

στειλε οσες θες και θα στο φτιαξω εγω

και οσες ημερομηνιες που θες να θυμασαι -γεννεθλια κλπ και σε 2-3 μερες θα το εχεις ετοιμο

λες να μην την βρισω ε;το ιδιο λεει κι ο πατερας μου

μπραβο που ειναι καλα η μικρη

αντε και γεννεθια τωρα -μην την εβρισκαν κρυωμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια που ειστε καλα ολες....

η Μαριαννα ψιλομπουκωσε λιγο αλλα ολα οκ.

θα το ψαξω και εγω για ημερολογια...

ειπα την ιδεα στην αδερφη μου και περιμενουν ηδη να δουν το ημερολογιο τους!

εγω απο την ΠΑρασκευη που πηρα πολλα χαπια για να μην ενεβασω πυρετο στη δουλεια με τα μετρα για το Πολυτεχνειο δε νιωθω καλα το στομαχι μου... οταν ειναι αδειο με ποναει πολυ και οταν τρωω... δεν ειναι οπως πριν....

να χεσω τη δουλεια.... ποσο χαζη ειμαι....μην τυχων και τους κρεμασω.... τελος παντων ελπιζω να περασει...

καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

περαστικά βαγκάκι μου!

σωσώ αν εννοείς λίγο στην άκρη... οκ.

αν εννοείς όλη τη μεριά... θα συμφωνήσω με λευτέρη.

μαρντ έκανα την παραγγελία.

κ μόλις την ολοκλήρωσα, έστειλε μήνυμα η νονά με την αφιέρωσή της.

χθες που τη ρώτησα δεν είχε έμπνευση κ μου είπε κάτι απλό.

σήμερα μου έγραψε: "με πολλή αγάπη, στο πιο φωτεινό αστέρι των Χριστουγέννων, η νούνα σου!"

επειδή μου άρεσε πολύ, της είπα να τους τηλεφωνήσει κασ να το αλλάξει... χαχαχα

μάρκερ, η πρώτη πρόταση μου φαίνεται σωστή, νοουμένου ότι συνεχίζει από κάπου.

η δεύτερη δεν είναι σωστή αφού λείπει το ρήμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...