Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Δυσκολη η προσαρμογη μετα άπο μια βδομαδα αδεια

σνιφφφφφ

ετρεχα με πατινια στη δουλεια να προλαβω το ιδιο κ ως τωρα σπιτι

παω για ενα μπανακι μαμ να διαβασω το βιβλιο μου κ νανι

σχολια κ νεα αυριο..

μαρακι μου οι φωτο Απιστευτες τις ερωτευτηκα!!!!!

οι πιο γλυκες καραμελες τα βιντεο δεν ανοιγουν σνιφφφφφ

αλεξ περαστικα μωρο μου θα σε παρω τηλ αυριο

χιλια ευχαριστω που θυμηθηκατε τα γεννεθλια μου

32 ΑΙΜΕ!!!!!!χαχαχα

....!καληνυχτα κ φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά, να περάσετε γλυκά και όμορφα Χριστούγεννα με όλους αυτούς που αγαπάτε!!! Θα τα πούμε αναλυτικά απο Παρασκευή!!! Πολλά πολλά φιλιά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!!Ησυχια πολυυυυ!!!!Χαθηκαμε βρε παιδι,λιγο το τρεξιμο,λιγο οι αλλαγες στο φορουμ,λιγο που εχει  αδεια η Μαρια...αποσυντονιστηκαμε [smilie=sad7.gif]

 

Τωρα πο το σκεφτομαι,απο τα γεννεθλια μου,εχω να μπω :blush: Αλλα ευχαριστω Μαρακι και Φωτεινη που το θυμηθηκατε!!!Οντως Τοξοτινα και εγω,3/12!!!Χρονια πολλα και σε σενα τρελλοτοξοτινα συμπεθερουλα!!!Καλα φετος αρνηθηκα να γιορτασω γεννεθλια!!!!Σκεφτειτε οτι πηγα γυμναστηριο!!!Και ο γυμναστης ετριβε τα ματι ατου,που με ειδε εκεινη τη μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δια κοπη για διαφημισεις!!!Τι να κανω?Εφημερευω κλασσικα,σημερα και τη 2η μερα,ο μπαμπας μας δε,σημερα και 1η και 2η μερα [smilie=angryfire.g:

Τεσπα ,μετα ομως αδεια μεχρι τα Φωτα,να απολαυσουμε οικογενειακες στιγμες ολοι μαζι,πριν φυγει ο μπαμπας μας....2/1 αναχωρει [smilie=sad10.gif]

Αυτος ειναι και ο λογος που χαθηκα ,βασικα,αφιερωνω το χρονο στον ανδρουλη μου,οσο μας μενει απο τη δουλεια,λιγο που αρρωστηα σα πλι μια εβδομαδα με πυρετο...ε να πολυ θελει,περασε  ο καιρος!!!Ειμαι δικαιολογημενη παντως,μην πειτε τπτ.Αλλωστε εχετε 6 μηνες να με βαρεθειτε,θα σας αφιερωθω και θα σας πρηξω στην γκρινια [smilie=thebirdman.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα χρονια πολλα βρε μαναρι θυμαμαι οτι ειμαστε κοντα αλλα ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι κ αυτο μου το χουν παρει σκεψου..

Χρονια πολλα καλα ευτυχισμενα κ με υγεια εστω κ καθυστερημενα..

Φευγει ο αντρουλης αχ καλη μου ζορικα ...χορτασετον οσο μπορεις

σε νιωθω εμεις μαζι παντως δεν κανουμε παντως κ χωρια δε μπορουμε..χαχα!!!!

Αντε παω να κοιμησω παρα πηρε παραταση το σκαθαρι μου..

Φιλουρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τ'αλλα αυτο το διαστημα περασε πολυ ωραια,με συχνες εκδρομες με φιλους,παρτυ γεννεθλιων,τη γιορτη μας στο σχολειο,καθε Κυριακη βγαιναμε για φαγητο για να μην χανουμε χρονο με τις δουλειες και να περασουμε ωραια τα Σ/Κ μας.Γεμισα μπαταριες γιατι θα μου χρειαστει....

 

Στη γιορτη ,πολυ ωραια ,πηγε το δακρυ κορομηλο....ρεζιλι εγινα!!!!Δεν ηταν η κλασσικη γιορτη με θεατρικο και ποιηματα...ηταν διαδραστικο παιχνιδι για γονεις και παιδια.Φτασαμε στο σχολειο ,το οποιο ειχαν μεταμορφωσει σε Χριστουγεννιατικο χωριο,παραμυθενιος στολισμος!!Στο σαλονι ειχαν μπουφε με καφεδες και γλυκα,χυμους κλπ ,και πανω απο τα κεφαλια μας ηταν κρεμασμενα σακουλακια με το ονομα καθε παιδιου,το οποιο περιειχε πραματα που θα μας χρειαζοταν στις δοκιμασιες...επρεπε να περασουμε 4 δοκιμασιες για να φτασουμε στον Αγιο-Βασιλη.

Στην 1η αιθουσα,ηταν η αιθουσα μουσικης,τα ζουζουνακια καθισαν σε ενα κυκλο κατω και εμεις στα καθισματα μας.Μετα ηλθε η Κυρια μας με ενα τεραστιο παπυρο και μας ειπε οτι ο Αγιος Βασιλης μας εχεια αποστολες.Η 1η ηταν τραγουδιστικη,η κυρια της μουσικης επαιζε στο πιανο και τα μικρα παιζανε με τα ξυλιακα κρουστα:"τα νανακια".Μετα καναμε διαγωνισμο μαμαδες-παιδια ποιος θα πει πιο δυνατα το τραγουδι.Σε εκεινη τη φαση λεει η δασκλα :οι μανουλες να βγαλουν τα βιβλιαρακια τους απο το σακουλακι .σηκωνεταιτο δικο μου το νουμερο και μου φωναζει:Μαμα το βληκες το βιβλιο σου?Ανοιξε το κοπελα μου!!!"Λυθηκε ο κοσμος στα  γελια!!!

Σε λιγο θα λεγανε το Ρουντολφ,στο μεταξυ την προηγουμενη μερα ειχαμε παρει απο τζαμπο μια στεκα-ρουντολφ,σηκωνεται παλι και λεει:Επ!Επ!Μαμα δωσε τα κελατα να τα βαλω και φυσικα τα φορεσε!!!

Στη 2η αιθουσα παιζανε παιχνιδια -αγωνες,το καθε παιδι ζευγαρι με το μπαμπα του,φωνες -χειροκροτηματα,πολυ γελιο...

Στη 3η αιθυοσα,κατσαμε σε ενα μεγαλο κυκλο,ενα παιδι-ενας γονιος, στη μεση ειχε ενα τεραστιο κουτι τυλιγμενο με πολλα χαρτια και κυλουσαμε το κουτι με τη μουσικη ο ενας στον αλλο και οπου σταματουσε καναμε κατι που μας ελεγα η κυρια και μετα βγαζαμε ενα χαρτι,που ειχε ενα μνμ πανω γραμμενο,μεχρι που το ξετυλιξαμε και το ανοιξε η κυρια στο πατωμα,και ηταν πινιατα!!!Τα μικρα πηρανε το καθενα τη σακουλιτσα του και γεμιζανε...εννοειταιοτι δεν την προλαβαινε κανεις!!!Σιγα που θα της τρωγανε τα γλυκα!!!

Στην 4η αιθουσα,ηταν στην τραπεζαρια τους,οπου σε καθε θεση ειχε μια κορνιζα με τη φωτο του καθε παιδιου και καναμε γυρω-γυρω παλ την κορνιζα!!

Και με τα πολλα ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ Αι βασιλη,απο οπου και το βιντεακι που σας εστειλα,Τα γελια που ακουγατε ηταν γιατι οταν φωναξε το ονομα της,λεει η δικια μου:εμενα λεει,καλε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την προηγουμενη εβδομαδα της γιορτης,την ημερα που διναν βαθμους στο κολλεγιο,πηγαμε και εμεις για ενημερωση και μας ηταν εκει και ο φωτογραφος που μας εδινε τα αναμηστικα αλμπουμ.Μολις βρηκαμε το δικο μας,μας λεει:Α!δικια σας ειναι ησταρ!!!Αφου ποζαρε ρε κοριτσια με το ερι τη μεση!!!

 

Την αλλη μερα,πηγε θεατρο στο σχολειο τους,που παιζεται εδω σε ενα θεατρο καιτην αλλη μερα,στο χημειο του σχολειου το ειχαν μετατρεψει σε εργαστηριο των νανων και ντυθηκαν νανακια για να γραψουν γραμμα στον Αι-Βασιλη..

 

Εχει ευαριστηθει Χριστουγεννα το σπορι φετος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Σαββατο,ειχα καλεσει για κρασι 3 ζευγαρια συναδελφων,πολυ ωραια περασαμε.η δε μικρη χορτασε δωρα....Αφου η μια κοπελα της εφερε κομμωτηριο και της λεει:Α,το εχω αυτο!!!!Εχει κορεστει πια!!!

 

Και χθες πηγαμε το μεσημερι στους κουμπαρους για φαγητο ,να παμε και τα δωρα στη βαφτηστηρα και μετα ηλθαν οι παπουδες απο Κορινθο,αλλα δωρα παλι απο νονα ,θειους κλπ....

 

Αντε να ξημερωσει να παμε  σπιτι στη ζουζουνα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικα σας εν ταχει...

 

Μαρακι,λογικα θα εισαστε Αθηνα,ελπιζω να περασετε ομορφα!!!

Οι διδυμουλες σου κουκλια στη γιορτη,πως να μην καμαρωνεις η μανα!!!!

 

Συμπεθερα,υποθετω οτι η φωτο ειναι απο τη γιορτη σας....Κουκλι ο γαμβρος οπως παντα!!!Δουλευεις αυτες τις μερες ή εχεις και αλλη αδεια?

 

Αλεξ,κριμα  για τη γιορτη μωρε που δεν τη χαρηκατε,αλλα νομιζω τελικα οτι ειναι μικρα για τοσο μεγαλες γιορτες,τρομαζουν..Ελπιζω να μην εισατε αλλο ρρωστουλια και να περασετε τελεια!!!

 

Οι εγκυουλες που χαθηκατε?Αρια,Σταυρουλα,Κατερινα....Χρονια Πολλα,με το καλο κοριτσαρες μου.

 

Οι υπολοιπες βουρ στον πατσα,αλλωστε τα 1α μας σπορια,τετοια εποχη τα συλλαβαμε,εγω για τη δικια μου ειμαι σιγουρη,ηταν 22/12!!!

 

Ρουλακι,Χρονια Πολλα και σε σενα!!!

 

Σας φιλω ολες!!!Καλα και αγαπημενα Χριστουγεννα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε κοριτσια..αραχνες επιασε το ποστακι!!! Εμεις ειμαστε ολο βολτες και ψωνια και μαγειρεματα...Πηγαμε στο Christmas factory,ωραια ηταν!Ευτυχως δεν ειχε πολυ κοσμο γιατι αν επρεπε να περιμενουμε 10 ωρες σε καθε σειρα δεν θα καθοταν η Κωνσταντινα με τιποτα...ηδη μετα απο 2 ωρες περα δωθε αρχισε να βγαζει γκρινια.Περασαμε ωραια λοιπον,εκανε Face painting,εφτιαξε ενα γλυκακι,ειδε τον Αη Βασιλη οπου μεχρι να φτασουμε την ρωταγα τι θα του ζητησει και ηθελε την Minnie,(τι αλλο ;;) αλλα τελικα δεν του το ειπε ,της εδωσε μπισκοτα και φευγοντας μου λεει ''Μινυ δεν εδωσε...!!!'' χαχα Τελικα της την πηραμε με τον μπαμπα της και θα της την φερει τα Χριστουγεννα ο Αη Βασιλης!!ειδαμε και κατι μαγικα,βασικα εξηγουσε πως γινονται 2-3 κολπακια,δεν ενθουσιαστηκε...φαγαμε γλυκα ,και ξαναφαγαμε γλυκα...!!! Χθες πηγαμε στο Metro mall,ειχε παλι διαφορα events, ειχε τον Αη Βασιλη,ξαναεκανε Face painting,μια νεραιδα τους διαβασε παραμυθια,εκανε καρουζελ...Δεν ξεκολλαγε να φυγουμε ....Σπιτι φτιαξαμε μελομακαρονα με σουπερ βοηθο το κοριτσι μου!!!Φτιαξαμε σοκολατακια,μπισκοτα με τζιντζερ και μπισκοτοσπιτο,προσπαθουσα να το διακοσμησω και η Κωνσταντινα ετρωγε τα διακοσμητικα...ενας χαμος!!!Τι γλυκατζου που ειναι....αντε να περασουν οι γιορτες και δεν ξαναμπαινει γλυκο εδω μεσα γιατι μου κανει νερα με το φαι! Κατα τα αλλα ξυπναει το βραδυ και ερχεται στο δωματιο,θα ζητησει νερο,γαλα,θα στριφογυρισει,περναει η ωρα και μετα δεν σηκωνεται το πρωι...Ολη την προηγουμενη βδομαδα δεν πηγε σχολειο γι αυτο το λογο,την ξυπναγα στις 8 και μου ελεγε ''πρεπει να κοιμηθω,κλεισε το παραθυρο...'' και τελικα ξυπναγε 10-11...Αφου ειχα ετοιμασει κατι δωρακια για τις δασκαλες και τα πηγαμε σημερα στο σχολασμα !!

 

Μαρια και Μαγδα εμεις τα λεμε ...

 

Συμπεθερα καλα να περασετε!!Καλες γιορτες και φιλια στον Τασουλη!!

 

Χαρα να τα εκατοστησεις βρε!!!Οτι επιθυμεις!!!τι ωραια η γιορτη σας!!!!Πολυ ωραιες ιδεες αυτα τα παιχνιδια που κανατε,Μπραβο!!!!Η Δημητρα εδωσε παλι ρεσιταλ ε;χαχα ειναι απιστευτη!!!Οντως τοσο μικρα δεν ηταν για γιορτη σε σταδιο..ολα εκλαιγαν..ΔΕν πειραζει,του καλοκαιριου θα γινει στον παιδικο στην αυλη,ελπιζω να ειναι καλυτερα!!Φτανει ο καιρος να φυγει ο husband ε;Υπομονη και θα περασει ο καιρος!!Εγω 24/12 ειχα αδιαθετησει,οποτε γυρω στα φωτα εγινε η συλληψη!! Τωρα μου εγραψε κατι εξετασεις ορμονολογικες να κανω επειδη ειχα αδιαθετησει νωριτερα ,αλλα ο υπερηχος μια χαρα!!

 

 

Καλα Χριστουγεννα σε όλες !!Να περασετε τελεια με τις οικογενειες σας!!!

Πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω 23/12 τελευταία περίοδο είχα και ξεκίνησα τις ενεσούλες μου.25/1 η εμβρυομεταφορά και 8/2 χοριακη θετικη!!Τι μου θυμίσατε τώρα.....

Και εις αλλα με υγεία!!

Χαρα welcome...τέλεια η ιδέα του σχολείου για διαδραστικό παιχνίδι!!Ολα ακούστηκαν ύπέροχα!Να περάσετε τελεια να χορτάσετε όσο μπορείτε μπαμπά και εδω θα μαστε εμεις να σε γιατροπορευουμε συναισθηματικα μετά.Ξερω θα ναι δυσκολο αλλα είναι για καλο σκοπο και μια θα πατε εσεις μια θα ρθει εκείνος θα περάσει το εξάμηνο και θα πατε κατι καλοκαιρινες διακοπάρες όλοι μαζί μετά να χορτάσετε!!

Φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά χρόνια πολλά και καλα χριστουγεννα.Ολα τα παιδάκια να είναι γερά ευτυχισμένα και καλότυχα.

Συγνώμη για τις απουσίες αλλά με την μικρη στο σπίτι δυσκολευομαι πολύ.θα τ απουμε μετά τις γιορτές.

φιλιά πολλά σε όλες καλά να περασετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κ ευτυχισμενα φιλεναδουλες μου!!!

Συμπεθερουλα αμα μπεις η επιστροφη σου ειναι οχι απλα δυναμικη αλλα ακρως αναλυτικη κ απολαυστικη λες κ σε ζω ρε κοριτσι τα γραφεις

Καλα για τη νυφαδια τι να πω ετσι κ ειναι μαζι με το β θα παιξει τρελη πρεμιερα με αυτα τα δυο θεατρα μαζι στανταρ

Ελιωσα με τις ατακες της

Κατι τετοια πετα κνο β κ δε μου χει μεινει τριχα στην κεφαλα μου!!!

Πολυ ωραια γιορτουλα κανατε κ μας σουπερ ηταν ποιηματακι αγκαλια στον αη βασιλη καναμε γονεις κ παιδια χριστουγενιατικες κατασκευες πολυ πολυ ομοσφα προσεγμενο δωρακι με φωτο του καθε παιδιου κορνιζουλα

Ολα στην εντελεια

Σκ βολτουλα δεν εχουμε αφησει κ κανα εμπορικο που να μη πηγαμε

Λατρευω τα χριστουγεννα!!!!

Σημερα δουλεια κ πηγα κ πηρα δωρακι στην πεθερουλα κ μετα στη γιορτουλα που κανε η πεθερα εφαγα τοσο που νομιζω πηρα τρια κιλα με τη μια χαχαχα

Αλεξ κ μαρουσκακι μου

Εμεις τα λεμε κ μεσω μειλ κ τηλ αυριο θα σας ψαξω κ της δυο κοριτσαρες μου

Ολο θελω να παρω κ ολο κ κάποιο μικρο αγορι μονοπολει την καρδια μου κ τα μυαλα μου ονοματα δε λεμε

Αχ τη τραβαω η δολια μανα..

Μαρια τελειες φωτο!!

Πανεμορφη ολοι η οικογενεια φτου φτου

Θελω να κανω μια προταση αν το δευτερο ειναι γιος να κλεισω τη δημητρα ειναι θεα κοβω φλεβα μιλαμε κ προσπερνω κ το χασμα ηληκιας για χατηρι της χαχα

Κ εμενα χριστουγιαννιατικος ο β δεν ξερω ποτε ακριβως βεβαια γιατι ολο κραςακια επινα κ δε θυμαμαι χαχα

αλλα τοτε ηταν κ μενα λογικα..

Τουιτακο μας λειπεις ρε τρελαρα τοσο ζορικη η εμελεια που δε σε αφηνει λεπτο..;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω για νανι γιατι εκανα σταση κ σε αλλο ποστακι πριν απο δω κ τωρα τα ματακια νυσταξαν πολυ πολυ..

Σας σκεφτομαι κ μου λειψατε..

Φιλακια ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα χρόνια πολλά!!!!Δε το βλέπω να κρατάει και πολύ το mammy...Πάλι διαφημιστικά και άσχετες δημοσιεύσεις.....

 

Μαρή συμπεθέρα θα συμπεθεριάσουμε και μαζί δηλαδή;;; Και τι νύφη σου δίνουμε μπουμπούκι βρε!!!!Μετά την απομάκρυνησ εκ του ταμείου να ξέρεις όμως ουδέν λάθος αναγνωρίζεται...χα χα

 

Περιμένω την αδερφή μου με το αμόρε κατεβαίνουν από Βόλο τώρα το πρωί και πετάνε βράδυ για Ρόδο θα περάσουμε όλοι μαζί την ημέρα....

 

Χθες δώσαν ρέστα οι κανακάρες μου...τι ρεβεγιόν και χλιδάτα hotel κουραφέξαλα με κοντοσούβλι από το ψητοπωλείο της γειτονιάς και τις κόρες να χορεύουν με τον παππού μέχρι τις 24,00 κάναμε το ωραιότερο ρεβεγιόν ever!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες μου

Χρονια πολλααααα

Μαρακι συμφωνω απολυτα μαζι σου κ εγω 3 μερες τωρα φανταστικα περασα ποια ρεβεγιον κ χλιδατα που λες μαρουσκα κ συ ξενοι μεσα σε ξενους

Με την οικογενεια κ αγαπημενους ειναι οτι καλυτερο

Παραμονη εμεις 24 στην πεθερουλα πολυ ομορφα ηταν

25 στης ινας πηγαμε πρωι φυγαμε νυχτα φαγαμε για μεσημερι μετα καφε παλι φαι ψησιματα κ κρασακια

26 σημερα αλεποχωρι στης βανας στον αδεργο του αντρουλι

Ξεκουραστηκα μιας κ ημουν φιλικη συμετοχη κ απλα βοηθουσα χιχι

Πηρα στανταρ τρια κιλα με τοσο φαι κ γλυκα

Θα σας στειλω κ φωτο ο παπακος μου απολαυσε παρα πολυ αυτες τις μερες κ αυριο επεται συνεχεια με μαρουσκα στο σαντα!!!ανυπομονω!!!

Μου λειψατε αλλα ρουπι τα αγορια απο πανω μου δυο μερες τωρα.

...!

Φιλακιααα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω φιλιναδα μου εδω ειμαι!!!

Καλημερουδια!!!

Τι ομορφα που ηταν μαρουσκακι μου την παρασκευη ο βασιλης το καταχαρηκε κ το βιβλιο μας πολυ σπεσιαλ το διαβαζει συνεχεια

Τα χριστουγεννα για τα παιδια ειναι φετος τα καταλαβα πολυ μιας κ ειχαμε χρις δραστηριοτητες μπολικες

Χτες δουλειτσα μετα σουπερ μαρκετ κ το άπογευμα ηρθαν η βανα απο δω απολαυσαμε τζακακι φυγαν πολυ αργα κ τωρΑ κουτουλαω

Αλλα νεα δεν εχω

Περαστικα κ σε ενα μικρουλι αρρωστουλι..

Φιλια

Μαρακι καλο ταξιδι κουκλαρα μου μακαρι να μενες αθηνα θα περναγαμε τελεια σιγουρα

Συμπεθερα ειδα φωτο της κοκετουλας της νυφαδιας κ ελιωσα!!!

Αλεξ θα σε παρω τηλ να μου πεις κ για καρυοθραυστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης το χρυσανθακι ειναι απο τα πιο καλοβολα παιδακια που χω δει δεκα τετοια να χα κ δεκα βασιληδες θα ταν σαν να μην εχεις παιδια μιλαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκα, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ να έχουμε, γερές και ευτυχισμενες με τις οικογένειες μας!!! Με το καλό τα νέα μωράκια της παρέας και με το καλό και ακόμα περισσότερα!!!

Φιλακια πολλα σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη Χρονια σε ολα τα σπιτικα!!! Με το καλο τα νεα μωρακια να φερει κι αλλα το 2014 και Χαρουλιτα με το καλο να γυρησει ο μπαμπας σας σα νερακι να περασει ο καιρος....

Αλεξ τετοια τσουρεκοβασιλοπιτα και λοιπα γλυκα μη ξανανεβασεις στο blog μεχρι νεωτερας...ξεκιναω φρουτοφαγια..

Μαγκυ αδερφουλα...και μας εκεινο το πρωινο που περασαμε μαζι ηταν το καλυτερο μας και για τις μικρες και για μενα.Σπανια εχω γνωρισει τοσο ακομπλεξαριστα ατομα και παντα μεσα σε ολα...ειλικρινα δε θα θελα να χαθουμε ουτε με σενα ουτε με καμια απο το παρεακι και ας μη βρισκουν ολες χρονο για μια καλησπερα...( παραπονακι).... φιλια να ρουφατε ολες τις στιγμες του νεου ετους...η ευχη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλή Χρόνια σε όλες.

Με το καλό οι εγκυουλες να ελευθερωθειτε και να μας χαρίσετε καινούρια μωρακια.

Οι υπόλοιπες μα χαιρόμαστε τα καμάρια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...