Μετάβαση σε περιεχόμενο
rose25

ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ,ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!

Recommended Posts

Rose έχω ανοίξει νέο θέμα για τα χειμωνιάτικα μπεμπακια κι έλα να τα λέμε απο κει!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

post-8148-13873940421789_thumb.jpg

ευχαριστωωωω πολυυυυυυυυυυ!να χαιρεσαι και εσυ τα παιδακια σου :)

se eyxaristw alla 1 paidaki exw!agoraki!

α σορυ ειδα τα τικερακια και μπερδευτηκα :P τοτε ευχομαι να αποκτησεις και δευτερο και τριτο αν θες :)

Mε το καλο ROZE25!!!!Να εχεις μια τελειομηνη και ομορφη εγκυμοσυνη!!!

ευχαριστω πολυ συντομα να ερθει και η σειρα σου!!!

meta apo tooooso kairo pou xanampainw peftw sto mnm sou d xerw an me 8umasai i oxi alla afto d exei simasia to poso xarika gia sena d legene me to kalo koritsara mou ooooola na sou pane rodala euxomai mia uperoxi sunexeia k polla polla pollaaaaaaaaaaaaaaaaaa SUGXARITIRIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!![smilie=angel13.gif]apolayseto !!!!!!!

κοριτσια μου σας ευχαριστω πααααρα πολυ.φυσικα και σε θυμαμαι μπουγατσουλα μου (μιαμ μιαμ :P ) ειναι δυνατον να ξεχασω ολες εσας που μιλουσαμε τοτε?το απολαμβανω πλεον και εχω τρελαθει απο την χαρα μου!ειναι απιστευτο αυτο που ζω αφου σκεφτομαι μερικες φορες συμβαινει σε μενα η ειναι ψεμα?τοσα χρονια αναμονης και να που ηρθε η σειρα μου....να ειστε καλα κοριτσια να χαιρεστε τα ζουζουνια σας βλεπω μεγαλωσανε,πως περναει ο καιρος...σας ευχαριστω για την στηριξη σας,φιλια πολλα!!!!!

κοριτσια μου σας ευχαριστω πααααρα πολυ.φυσικα και σε θυμαμαι μπουγατσουλα μου (μιαμ μιαμ :P ) ειναι δυνατον να ξεχασω ολες εσας που μιλουσαμε τοτε?το απολαμβανω πλεον και εχω τρελαθει απο την χαρα μου!ειναι απιστευτο αυτο που ζω αφου σκεφτομαι μερικες φορες συμβαινει σε μενα η ειναι ψεμα?τοσα χρονια αναμονης και να που ηρθε η σειρα μου....να ειστε καλα κοριτσια να χαιρεστε τα ζουζουνια σας βλεπω μεγαλωσανε,πως περναει ο καιρος...σας ευχαριστω για την στηριξη σας,φιλια πολλα!!!!!

axize telika i anamwni roze mou [smilie=blob6.gif]:ympray::ympray:

axize telika i anamwni roze mou [smilie=blob6.gif]:ympray::ympray:

εννοειτε πως αξιζε και οση ταλαιπωρια ειχα στην αρχη γιατι ειχα παθει υπερδιεγερση ωοθηκων τωρα πια λεω χαλαλι ολα εφοσον ειναι μεσα μου το μωρακι μου και ειναι καλα!!!ειναι ενα Θαυμα!!!!!!!

Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Να σου ζήσει!!!!! Γερο και καλοτυχο να είναι!!!!! Δεν είναι τέλειο το συναίσθημα;;; Που κοιτάς το μωράκι σου και λες όντως τώρα ; Αυτό το πλασματάκι είναι δικό μου; Πως είσαι; Να ξέρεις όσο πιο συχνά σηκώνεσαι τόσο λιγότερο θα πονάς από την καισαρικη ! Και μην αγχώνεσαι για το γάλα.,, θα κατέβει ! 
    • Ευχαριστώ πάρα πολυ!! Μακάρι να έχω καλά νέα που θα διαρκέσουν για 9 μήνες!! Μου δώσατε πολυ κουράγιο!!😀
    • Εγω ευτυχώς σηκώθηκα στις 3 ώρες μετα την καισαρικη και τώρα πάλι. Ευτυχώς δεν ποναω τώρα... Ίσως φταίνε και τα πολλά παυσιπονα. Θα δείξει.... Βλέπω το μωρό μου και ακόμα να το συνειδητοποίησω... Το είχατε και εσείς;;. 
    • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΎΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΆΔΑ ΘΑ ΚΆΝΩ ΤΗΝ Α ΕΠΙΠΕΔΟΥ. Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΌΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΠΟΛΎ ΠΡΟΣΟΧΉ ΛΟΓΩ Covid πχ. Είμαι δασκάλα ούτε μαθήματα δια ζώσης να κάνω. Αλλά πως παλεύεται τόσος καιρός σε απομόνωση; μου φαίνεται τραγικό και αδύνατον.Ειδικά όταν έχεις συνιθισει να δουλεύεις. Υπάρχει κάποια που να γνωρίζει κάτι παραπάνω; 
    • Μπρος το θαυματακι μας δεν είναι τπτ ο πόνος σε καταλαβαίνω και εγώ ποναγα παρά πολύ φαντάσου ήμουν μόνο με ενδοφλέβια φάρμακα και με ορο ούτε φαγητό για πέντε μέρες δεν έτρωγα απ' τον πόνο ούτε μισό βήμα δεν κατάφερα να περπατήσω.για το γάλα θα Κατέβει μετά από τρεις με τέσσερις ημέρες κ καλά κάνεις κ του δίνεις γιατί πεινανε πολύ οι ψυχουλες μέχρι να μας κατέβει εμένα μου κατέβηκε όταν έβαλα το θηλαστρο μετά πήρε μπρος στην τρίτη ημερα αλλά μετα δεν ξανά έβαλα θηλαστρο.βεβαια όταν το είχα βάλει τότε στο νοσοκομείο ποναγα ακόμη πιο πολύ γιατι έκανε σύσπαση κ η μήτρα αλλά έλεγα αν είναι για το μωράκι μου να κατέβει δεν με νοιάζει τπτ.απολαυσε το θαύματακι σου είναι σαν ονειρο
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...